Typerek G-8 - Edycja IX

      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00
      FC Bartekx vs. Morales Team 1:2

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00
      LKS Czarni Lwów vs. La Fiorita 1:3

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00
      Hennstedt vs. Śląsk_Wrocław. 2:5
      FRKNTN vs. Łowcy_goli 0:1

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00
      Terminatorzy_Głogów vs. Stal Complex Łebno 9:1

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00
      mistrzowski lech vs. AS Roma. 1:4
      FC Kodrab vs. Madryt Club 2:1

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00
      LKS Ursus Dachnów vs. KS Odnowa

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00
      Cohiba Tobacco vs. Perła Czyczkowy 2:2

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00
      Bronovia vs. FOGO UNIA LESZNO 3:1

      Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań/2 liga
      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00

      FC Bartekx 3-1 Morales Team

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00

      LKS Czarni Lwów 0-2 La Fiorita

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00

      Hennstedt 0-2 Śląsk_Wrocław.

      FRKNTN 1-2 Łowcy_goli

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00

      Terminatorzy_Głogów 10-2 Stal Complex Łebno

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00

      mistrzowski lech 1-3 AS Roma.

      FC Kodrab 2-0 Madryt Club

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00

      LKS Ursus Dachnów 2-0 KS Odnowa

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00

      Cohiba Tobacco 2-0 Perła Czyczkowy

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00

      Bronovia 3-0 FOGO UNIA LESZNO
      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00

      FC Bartekx vs. Morales Team 3:1

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00

      LKS Czarni Lwów vs. La Fiorita 3:2

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00

      Hennstedt vs. Śląsk_Wrocław. 3:2

      FRKNTN vs. Łowcy_goli 2:1

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00

      Terminatorzy_Głogów vs. Stal Complex Łebno 9:2

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00

      mistrzowski lech vs. AS Roma. 1:3

      FC Kodrab vs. Madryt Club 3:1

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00

      LKS Ursus Dachnów vs. KS Odnowa 3:1

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00

      Cohiba Tobacco vs. Perła Czyczkowy 3:1

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00

      Bronovia vs. FOGO UNIA LESZNO 1:3
      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00

      FC Bartekx vs. Morales Team 3:1

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00

      LKS Czarni Lwów vs. La Fiorita 1:3

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00

      Hennstedt vs. Śląsk_Wrocław. 1:3

      FRKNTN vs. Łowcy_goli 3:1

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00

      Terminatorzy_Głogów vs. Stal Complex Łebno 6:1

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00

      mistrzowski lech vs. AS Roma. 1:3

      FC Kodrab vs. Madryt Club 3:1

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00

      LKS Ursus Dachnów vs. KS Odnowa 3:1

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00

      Cohiba Tobacco vs. Perła Czyczkowy 3:1

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00

      Bronovia vs. FOGO UNIA LESZNO 3:1


      Klub FC Cyganka 3 Liga :)
      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00

      FC Bartekx 3-1 Morales Team

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00

      LKS Czarni Lwów 1-3 La Fiorita

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00

      Hennstedt 1-3 Śląsk_Wrocław.

      FRKNTN 1-2 Łowcy_goli

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00

      Terminatorzy_Głogów 8-1 Stal Complex Łebno

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00

      mistrzowski lech 1-3 AS Roma.

      FC Kodrab 3-1 Madryt Club

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00

      LKS Ursus Dachnów 3-1 KS Odnowa

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00

      Cohiba Tobacco 3-1 Perła Czyczkowy

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00

      Bronovia 3-0 FOGO UNIA LESZNO
      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00

      FC Bartekx vs. Morales Team 2:0

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00

      LKS Czarni Lwów vs. La Fiorita 1:3

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00

      Hennstedt vs. Śląsk_Wrocław. 3:2

      FRKNTN vs. Łowcy_goli 1:2

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00

      Terminatorzy_Głogów vs. Stal Complex Łebno 5:1

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00

      mistrzowski lech vs. AS Roma. 1:3

      FC Kodrab vs. Madryt Club 4:2

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00

      LKS Ursus Dachnów vs. KS Odnowa 2:0

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00

      Cohiba Tobacco vs. Perła Czyczkowy 3:0

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00

      Bronovia vs. FOGO UNIA LESZNO 3:1
      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00
      FC Bartekx vs. Morales Team 2-0

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00
      LKS Czarni Lwów vs. La Fiorita 2-0

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00
      Hennstedt vs. Śląsk_Wrocław. 0-2
      FRKNTN vs. Łowcy_goli 2-0

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00
      Terminatorzy_Głogów vs. Stal Complex Łebno 7-1

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00
      mistrzowski lech vs. AS Roma. 0-2
      FC Kodrab vs. Madryt Club 2-0

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00
      LKS Ursus Dachnów vs. KS Odnowa 2-0

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00
      Cohiba Tobacco vs. Perła Czyczkowy 2-0

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00
      Bronovia vs. FOGO UNIA LESZNO 2-0
      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00

      FC Bartekx 3-1 Morales Team

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00

      LKS Czarni Lwów 4-2 La Fiorita

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00

      Hennstedt 1-3 Śląsk_Wrocław.

      FRKNTN 1-4 Łowcy_goli

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00

      Terminatorzy_Głogów 7-2 Stal Complex Łebno

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00

      mistrzowski lech 1-4 AS Roma.

      FC Kodrab 5-2 Madryt Club

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00

      LKS Ursus Dachnów 3-1 KS Odnowa

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00

      Cohiba Tobacco 4-1 Perła Czyczkowy

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00

      Bronovia 4-0 FOGO UNIA LESZNO
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!

      New

      ]Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00
      FC Bartekx vs. Morales Team 2:2

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00
      LKS Czarni Lwów vs. La Fiorita 2:0

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00
      Hennstedt vs. Śląsk_Wrocław. 3:1
      FRKNTN vs. Łowcy_goli 3:1

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00
      Terminatorzy_Głogów vs. Stal Complex Łebno 7:1

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00
      mistrzowski lech vs. AS Roma. 0:3
      FC Kodrab vs. Madryt Club 3:0

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00
      LKS Ursus Dachnów vs. KS Odnowa 2:1

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00
      Cohiba Tobacco vs. Perła Czyczkowy 3:1

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00
      Bronovia vs. FOGO UNIA LESZNO 3:1

      New

      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00
      FC Bartekx vs. Morales Team 3:1

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00
      LKS Czarni Lwów vs. La Fiorita 0:2

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00
      Hennstedt vs. Śląsk_Wrocław. 3:2
      FRKNTN vs. Łowcy_goli 0:1

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00
      Terminatorzy_Głogów vs. Stal Complex Łebno 8:1

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00
      mistrzowski lech vs. AS Roma. 2:1
      FC Kodrab vs. Madryt Club 3:0

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00
      LKS Ursus Dachnów vs. KS Odnowa 0:2

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00
      Cohiba Tobacco vs. Perła Czyczkowy 2:0

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00
      Bronovia vs. FOGO UNIA LESZNO 4:2

      New

      Następne spotkania:

      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00

      FC Bartekx 2-0 Morales Team

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00

      LKS Czarni Lwów 2-2 La Fiorita

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00

      Hennstedt 1-2 Śląsk_Wrocław.

      FRKNTN 1-1 Łowcy_goli

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00

      Terminatorzy_Głogów 3-0 Stal Complex Łebno

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00

      mistrzowski lech 2-2 AS Roma.

      FC Kodrab 3-1 Madryt Club

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00

      LKS Ursus Dachnów 1-3 KS Odnowa

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00

      Cohiba Tobacco 2-0 Perła Czyczkowy

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00

      Bronovia 1-2. FOGO UNIA LESZNO

      New

      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00

      FC Bartekx vs. Morales Team 2:0

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00

      LKS Czarni Lwów vs. La Fiorita 2:0

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00

      Hennstedt vs. Śląsk_Wrocław. 2:0

      FRKNTN vs. Łowcy_goli 0:2

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00

      Terminatorzy_Głogów vs. Stal Complex Łebno 7:1

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00

      mistrzowski lech vs. AS Roma. 0:2

      FC Kodrab vs. Madryt Club 2:0

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00

      LKS Ursus Dachnów vs. KS Odnowa 2:0

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00

      Cohiba Tobacco vs. Perła Czyczkowy 3:1

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00

      Bronovia vs. FOGO UNIA LESZNO 2:0

      New

      Wyniki drugiej kolejki!

      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00
      FC Bartekx
      1:2 Morales Team

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00
      LKS Czarni Lwów
      0:3 La Fiorita

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00
      Hennstedt
      2:2 Śląsk_Wrocław.
      FRKNTN
      0:2 Łowcy_goli

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00
      Terminatorzy_Głogów
      9:1 Stal Complex Łebno

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00
      mistrzowski lech
      3:2 AS Roma.
      FC Kodrab
      6:0 Madryt Club

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00
      LKS Ursus Dachnów
      0:1 KS Odnowa

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00
      Cohiba Tobacco
      7:1 Perła Czyczkowy

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00
      Bronovia
      4:1 FOGO UNIA LESZNO



      W drugiej rundzie najlepszy okazał się Bartek96lp, który zbiera 350.000€, gratulacje! :D

      Klasyfikacja skuteczności (dokładny wynik):
      Bartek96lp - 2
      Zimny69 - 2 (+1)
      GH_Saga - 1
      szwagier24 - 1
      Padek1 - 1
      JacuWoods - 1
      jaroslaw - 1


      Trzecia runda!


      3 Liga Pomorskie 1, kolejka: 1 - 18.01.2021 18:00:00
      KS JASTRZĘBIE WŁOCŁAWEK vs. Holzbein Danzig
      TKS Tyrawa Solna vs. Hel FC
      Nitro szczur vs. Wiechowo

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 5 - 18.01.2021 18:00:00
      Łobzonka vs. JAGUARES WŁOCŁAWEK
      FC ŁAMAGI vs. Fc SHARKS

      2 Liga 302, kolejka: 1 - 19.01.2021 18:00:00
      FZG ZIMNA BRZEŹNICA vs. Covid-19
      Lucky Loser Team vs. F.C. Wymysłów
      Chrobry Brójce vs. Klasyczny

      2 Liga 299, kolejka: 11 - 19.01.2021 18:00:00
      Victoria Lisewo vs. Kania Gostyń
      FC Krzeszów vs. Chelsea F.C

      Czas do 18.01.2021 godzina 17:15. Powodzenia!

      Post was edited 3 times, last by “Mewa98” ().

      New

      3 Liga Pomorskie 1, kolejka: 1 - 18.01.2021 18:00:00

      KS JASTRZĘBIE WŁOCŁAWEK vs. Holzbein DanzigTKS 2:0
      Tyrawa Solna vs. Hel FC 2:0
      Nitro szczur vs. Wiechowo 0:2

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 5 - 18.01.2021 18:00:00

      Łobzonka vs. JAGUARES WŁOCŁAWEK 0:2
      FC ŁAMAGI vs. Fc SHARKS 0:2

      2 Liga 302, kolejka: 1 - 19.01.2021 18:00:00

      FZG ZIMNA BRZEŹNICA vs. Covid-19 2:1

      Lucky Loser Team vs. F.C. Wymysłów 0:3

      Chrobry Brójce vs. Klasyczny 2:0

      2 Liga 299, kolejka: 11 - 19.01.2021 18:00:00

      Victoria Lisewo vs. Kania Gostyń 2:0

      FC Krzeszów vs. Chelsea F.C 2:0

      New

      3 Liga Pomorskie 1, kolejka: 1 - 18.01.2021 18:00:00
      KS JASTRZĘBIE WŁOCŁAWEK vs. Holzbein Danzig 4:1
      TKS Tyrawa Solna vs. Hel FC 5:1
      Nitro szczur vs. Wiechowo 2:2

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 5 - 18.01.2021 18:00:00
      Łobzonka vs. JAGUARES WŁOCŁAWEK 5:0
      FC ŁAMAGI vs. Fc SHARKS 1:3

      2 Liga 302, kolejka: 1 - 19.01.2021 18:00:00
      FZG ZIMNA BRZEŹNICA vs. Covid-19 4:0
      Lucky Loser Team vs. F.C. Wymysłów 2:6
      Chrobry Brójce vs. Klasyczny 7:1

      2 Liga 299, kolejka: 11 - 19.01.2021 18:00:00

      Victoria Lisewo vs. Kania Gostyń 2:2
      FC Krzeszów vs. Chelsea F.C 3:2

      New

      3 Liga Pomorskie 1, kolejka: 1 - 18.01.2021 18:00:00

      KS JASTRZĘBIE WŁOCŁAWEK vs. Holzbein DanzigTKS 3:1
      Tyrawa Solna vs. Hel FC 3:1
      Nitro szczur vs. Wiechowo 1:3

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 5 - 18.01.2021 18:00:00

      Łobzonka vs. JAGUARES WŁOCŁAWEK 1:3
      FC ŁAMAGI vs. Fc SHARKS 1:3

      2 Liga 302, kolejka: 1 - 19.01.2021 18:00:00

      FZG ZIMNA BRZEŹNICA vs. Covid-19 2:1

      Lucky Loser Team vs. F.C. Wymysłów 0:3

      Chrobry Brójce vs. Klasyczny 3:1

      2 Liga 299, kolejka: 11 - 19.01.2021 18:00:00

      Victoria Lisewo vs. Kania Gostyń 3:1

      FC Krzeszów vs. Chelsea F.C 3:1

      New

      3 Liga Pomorskie 1, kolejka: 1 - 18.01.2021 18:00:00

      KS JASTRZĘBIE WŁOCŁAWEK vs. Holzbein DanzigTKS 2:0
      Tyrawa Solna vs. Hel FC 1:0
      Nitro szczur vs. Wiechowo 2:3

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 5 - 18.01.2021 18:00:00

      Łobzonka vs. JAGUARES WŁOCŁAWEK 1:2
      FC ŁAMAGI vs. Fc SHARKS 1:3

      2 Liga 302, kolejka: 1 - 19.01.2021 18:00:00

      FZG ZIMNA BRZEŹNICA vs. Covid-19 1:0

      Lucky Loser Team vs. F.C. Wymysłów 0:2

      Chrobry Brójce vs. Klasyczny 2:1

      2 Liga 299, kolejka: 11 - 19.01.2021 18:00:00

      Victoria Lisewo vs. Kania Gostyń 3:2

      FC Krzeszów vs. Chelsea F.C 2:2

      New

      3 Liga Pomorskie 1, kolejka: 1 - 18.01.2021 18:00:00

      KS JASTRZĘBIE WŁOCŁAWEK vs. Holzbein DanzigTKS 3:0
      Tyrawa Solna vs. Hel FC 3:1
      Nitro szczur vs. Wiechowo 1:1

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 5 - 18.01.2021 18:00:00

      Łobzonka vs. JAGUARES WŁOCŁAWEK 1:3
      FC ŁAMAGI vs. Fc SHARKS 0:1

      2 Liga 302, kolejka: 1 - 19.01.2021 18:00:00

      FZG ZIMNA BRZEŹNICA vs. Covid-19 2:2
      Lucky Loser Team vs. F.C. Wymysłów 1:5
      Chrobry Brójce vs. Klasyczny 3:0

      2 Liga 299, kolejka: 11 - 19.01.2021 18:00:00

      Victoria Lisewo vs. Kania Gostyń 3:0
      FC Krzeszów vs. Chelsea F.C 1:2

      New

      3 Liga Pomorskie 1, kolejka: 1 - 18.01.2021 18:00:00

      KS JASTRZĘBIE WŁOCŁAWEK vs. Holzbein Danzig 4:1
      TKS Tyrawa Solna vs. Hel FC 4:1
      Nitro szczur vs. Wiechowo 1:2

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 5 - 18.01.2021 18:00:00

      Łobzonka vs. JAGUARES WŁOCŁAWEK 3:1
      FC ŁAMAGI vs. Fc SHARKS 1:3

      2 Liga 302, kolejka: 1 - 19.01.2021 18:00:00

      FZG ZIMNA BRZEŹNICA vs. Covid-19 2:0
      Lucky Loser Team vs. F.C. Wymysłów 0:4
      Chrobry Brójce vs. Klasyczny 4:1

      2 Liga 299, kolejka: 11 - 19.01.2021 18:00:00

      Victoria Lisewo vs. Kania Gostyń 1:2
      FC Krzeszów vs. Chelsea F.C 3:1