Typerek G-8 - Edycja IX

      Ekstraklasa 7, Kolejka: 15 - 20.01.2021 18:00:00

      LECH KONIN vs. QraSSquad 0-2

      KKS Lech Poznan Pany vs. Mexico City 1-2

      Słupia Black vs. Vanessa Club 1-2

      3 liga Mazowieckie 3, Kolejka: 8 - 20.01.2021 18:00:00

      Società Sportiva Calcio di Napoli vs. MKS Piast Gorzów Śląski 3-1

      Bayern Hunters vs. Monster Energy 2-1

      1 liga 25, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00

      Mieszko Team vs. MKS Stal Jasień 1-2

      Los Angeles vs. TheRedsHel 3-1

      MKS SCHODNIA vs. Fc Barcelona8 3-1

      2 liga 300, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00

      FKS Stal Mielec vs. Fc Kalarepa 0-2

      Fc ogórki kiszone vs. Huragan Jezioro 0-4
      Ekstraklasa 7, Kolejka: 15 - 20.01.2021 18:00:00

      LECH KONIN vs. QraSSquad 0-2

      KKS Lech Poznan Pany vs. Mexico City 3:1

      Słupia Black vs. Vanessa Club 2-0

      3 liga Mazowieckie 3, Kolejka: 8 - 20.01.2021 18:00:00

      Società Sportiva Calcio di Napoli vs. MKS Piast Gorzów Śląski 3-1

      Bayern Hunters vs. Monster Energy 0-3

      1 liga 25, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00

      Mieszko Team vs. MKS Stal Jasień 0-2

      Los Angeles vs. TheRedsHel 3-1

      MKS SCHODNIA vs. Fc Barcelona8 3-1

      2 liga 300, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00

      FKS Stal Mielec vs. Fc Kalarepa 0-2

      Fc ogórki kiszone vs. Huragan Jezioro 0-4
      Ekstraklasa 7, Kolejka: 15 - 20.01.2021 18:00:00
      LECH KONIN vs. QraSSquad 0-2
      KKS Lech Poznan Pany vs. Mexico City 1-2
      Słupia Black vs. Vanessa Club 2-0

      3 liga Mazowieckie 3, Kolejka: 8 - 20.01.2021 18:00:00
      Società Sportiva Calcio di Napoli vs. MKS Piast Gorzów Śląski 2-1
      Bayern Hunters vs. Monster Energy 0-2

      1 liga 25, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      Mieszko Team vs. MKS Stal Jasień 0-2
      Los Angeles vs. TheRedsHel 2-0
      MKS SCHODNIA vs. Fc Barcelona8 2-0

      2 liga 300, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      FKS Stal Mielec vs. Fc Kalarepa 0-3
      Fc ogórki kiszone vs. Huragan Jezioro 0-2
      Ekstraklasa 7, Kolejka: 15 - 20.01.2021 18:00:00
      LECH KONIN vs. QraSSquad 1:2
      KKS Lech Poznan Pany vs. Mexico City 0:2
      Słupia Black vs. Vanessa Club 2:2

      3 liga Mazowieckie 3, Kolejka: 8 - 20.01.2021 18:00:00
      Società Sportiva Calcio di Napoli vs. MKS Piast Gorzów Śląski 2:1
      Bayern Hunters vs. Monster Energy 0:3

      1 liga 25, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      Mieszko Team vs. MKS Stal Jasień 1:1
      Los Angeles vs. TheRedsHel 3:2
      MKS SCHODNIA vs. Fc Barcelona8 2:1

      2 liga 300, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      FKS Stal Mielec vs. Fc Kalarepa 0:3
      Fc ogórki kiszone vs. Huragan Jezi 1:4
      Ekstraklasa 7, Kolejka: 15 - 20.01.2021 18:00:00
      LECH KONIN vs. QraSSquad 3:0
      KKS Lech Poznan Pany vs. Mexico City 3:2
      Słupia Black vs. Vanessa Club 2:4

      3 liga Mazowieckie 3, Kolejka: 8 - 20.01.2021 18:00:00
      Società Sportiva Calcio di Napoli vs. MKS Piast Gorzów Śląski 2:0
      Bayern Hunters vs. Monster Energy 1:0

      1 liga 25, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      Mieszko Team vs. MKS Stal Jasień 3:1
      Los Angeles vs. TheRedsHel 2:0
      MKS SCHODNIA vs. Fc Barcelona8 3:0

      2 liga 300, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      FKS Stal Mielec vs. Fc Kalarepa 2:5
      Fc ogórki kiszone vs. Huragan Jezi 1:2
      Ekstraklasa 7, Kolejka: 15 - 20.01.2021 18:00:00
      LECH KONIN vs. QraSSquad 1-3
      KKS Lech Poznan Pany vs. Mexico City 2-2
      Słupia Black vs. Vanessa Club 3-1

      3 liga Mazowieckie 3, Kolejka: 8 - 20.01.2021 18:00:00
      Società Sportiva Calcio di Napoli vs. MKS Piast Gorzów Śląski 2-1
      Bayern Hunters vs. Monster Energy 1-3

      1 liga 25, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      Mieszko Team vs. MKS Stal Jasień 3-1
      Los Angeles vs. TheRedsHel 3-1
      MKS SCHODNIA vs. Fc Barcelona8 2-0

      2 liga 300, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      FKS Stal Mielec vs. Fc Kalarepa 1-3
      Fc ogórki kiszone vs. Huragan Jezioro 1-3
      Ekstraklasa 7, Kolejka: 15 - 20.01.2021 18:00:00
      LECH KONIN vs. QraSSquad 1-3
      KKS Lech Poznan Pany vs. Mexico City 1-3
      Słupia Black vs. Vanessa Club 4-2

      3 liga Mazowieckie 3, Kolejka: 8 - 20.01.2021 18:00:00
      Società Sportiva Calcio di Napoli vs. MKS Piast Gorzów Śląski 3-1
      Bayern Hunters vs. Monster Energy 1-3

      1 liga 25, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      Mieszko Team vs. MKS Stal Jasień 1-3
      Los Angeles vs. TheRedsHel 1-3
      MKS SCHODNIA vs. Fc Barcelona8 3-1

      2 liga 300, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      FKS Stal Mielec vs. Fc Kalarepa 0-3
      Fc ogórki kiszone vs. Huragan Jezioro 1-4
      Wyniki 4 kolejki!

      Ekstraklasa 7, Kolejka: 15 - 20.01.2021 18:00:00
      LECH KONIN
      2:5 QraSSquad
      KKS Lech Poznan Pany
      2:0 Mexico City
      Słupia Black
      2:0 Vanessa Club

      3 liga Mazowieckie 3, Kolejka: 8 - 20.01.2021 18:00:00
      Società Sportiva Calcio di Napoli
      3:2 MKS Piast Gorzów Śląski
      Bayern Hunters
      0:5 Monster Energy

      1 liga 25, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      Mieszko Team
      0:0 MKS Stal Jasień
      Los Angeles
      1:1 TheRedsHel
      MKS SCHODNIA
      2:4 Fc Barcelona8

      2 liga 300, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00
      FKS Stal Mielec
      0:3 Fc Kalarepa
      Fc ogórki kiszone
      2:6 Huragan Jezioro



      W tej rundzie najlepszy i najszybszy okazał się
      tańczący, który zgarnia 350.000€, gratulacje!! :D

      Klasyfikacja skuteczności (dokładny wynik):
      JacuWoods - 4 (+1)
      Janke - 3 (+2)
      Bartek96lp - 2
      Zimny69 - 2
      szwagier24 - 2
      Padek1 - 2
      Yarabela - 2 (+2)
      tańczący - 2 (+2)
      jaroslaw - 2 (+1)
      GH_Saga - 1
      Rodzynek - 1
      pasiaczek - 1 (+1)
      chudziaczek - 1 (+1)
      emdeys - 1 (+1)
      kameleon - 1 (+1)
      Aar00nQQ - 1 (+1)



      Gramy dalej!

      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC
      Hen Terespol vs. MKS Orneta
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona
      Hugo vs. KS Green Wolves

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice
      Niepokonani vs. The Blue Lions
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea

      Czas do 22.01.2021 godzina 17:15. Powodzenia!

      Post was edited 2 times, last by “Mewa98” ().

      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 2:0
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 1:2
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 6:1

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 3:0
      Hugo vs. KS Green Wolves 1:2

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 6:1
      Niepokonani vs. The Blue Lions 2:0
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 0:2

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 1:6
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 3:1
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 3:1
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 1:3
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 7:2

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 4:1
      Hugo vs. KS Green Wolves 2:4

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 6:2
      Niepokonani vs. The Blue Lions 3:1
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 0:3

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 2:5
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 5:1
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 3:1
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 2-4
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 6-2

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 3-1
      Hugo vs. KS Green Wolves 1-3

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 6:2
      Niepokonani vs. The Blue Lions 3:1
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 0:3

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 1-4
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 4-1
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 2:1
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 1:3
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 6:3

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 3:1
      Hugo vs. KS Green Wolves 0:1

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 6:2
      Niepokonani vs. The Blue Lions 1:0
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 1:3

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 1:4
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 3:0
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 2:1
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 0:1
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 6:1

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 4:1
      Hugo vs. KS Green Wolves 2:2

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 3:1
      Niepokonani vs. The Blue Lions 2:1
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 0:1

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 1:6
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 4:2
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00

      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 3:1
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 1:3
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 5:1

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00

      KKS Mocny Full vs. korona 3:1
      Hugo vs. KS Green Wolves 1:3

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00

      FC Blanco vs. FC Tylice 3:1
      Niepokonani vs. The Blue Lions 3:1
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 1:3

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00

      LKS Graniczni vs. FC RYKI 1:5
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 3:1
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 3:1
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 2:0
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 4:1

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 2:0
      Hugo vs. KS Green Wolves 0:2

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 4:1
      Niepokonani vs. The Blue Lions 2:1
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 0:2

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 0:4
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 4:1
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 2-1
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 1-2
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 5-1

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 2-0
      Hugo vs. KS Green Wolves 0-2

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 6-0
      Niepokonani vs. The Blue Lions 2-0
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 0-2

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 0-7
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 2-0
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00

      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 2:0

      Hen Terespol vs. MKS Orneta 0:2

      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 5:0

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00

      KKS Mocny Full vs. korona 3:0

      Hugo vs. KS Green Wolves 0:2

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00

      FC Blanco vs. FC Tylice 2:0

      Niepokonani vs. The Blue Lions 0:2

      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 3:1

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00

      LKS Graniczni vs. FC RYKI 0:5

      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 2:0
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 3:0
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 2:1
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 5:2

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 4:0
      Hugo vs. KS Green Wolves 2:4

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 5:0
      Niepokonani vs. The Blue Lions 1:6
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 0:2

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 3:2
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 3:0
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 2-0
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 3-1
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 3-0

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 5-0
      Hugo vs. KS Green Wolves 1-3

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 4-0
      Niepokonani vs. The Blue Lions 2-1
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 2-1

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 0-3
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 3-0

      Post was edited 1 time, last by “szwagier24” ().