Typerek G-8 - Edycja IX

      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 2:1
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 1:3
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 4:0

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 3:1
      Hugo vs. KS Green Wolves 0:2

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 5:1
      Niepokonani vs. The Blue Lions 2:1
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 2:3

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 0:5
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 4:2
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 3:1
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 1:3
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 5:0

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 4:1
      Hugo vs. KS Green Wolves 1:3

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 5:0
      Niepokonani vs. The Blue Lions 2:0
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 1:3

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 0:5
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 3:1
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 2:0
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 0:1
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 4:0

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 3:1
      Hugo vs. KS Green Wolves 1:2

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 3:0
      Niepokonani vs. The Blue Lions 1:1
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 2:2

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 1:4
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 3:1
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 3-1
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 0-1
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 4-0

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 2-1
      Hugo vs. KS Green Wolves 1-2

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 7-2
      Niepokonani vs. The Blue Lions 2-0
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 0-2

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 1-6
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 2-0
      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 2:0
      Hen Terespol vs. MKS Orneta 2:3
      Chelsea KnO FC vs. Bobeman 5:1

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full vs. korona 3:1
      Hugo vs. KS Green Wolves 2:2

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco vs. FC Tylice 6:1
      Niepokonani vs. The Blue Lions 3:1
      FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 0:1

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni vs. FC RYKI 0:4
      UMKS Ostrovia vs. Chelsea 3:0
      Wyniki 5 kolejki!

      Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00
      The Gunners
      3:5 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Hen Terespol
      7:2 MKS Orneta
      Chelsea KnO FC
      5:1 Bobeman

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00
      KKS Mocny Full
      5:0 korona
      Hugo
      3:2 KS Green Wolves

      Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00
      FC Blanco
      6:0 FC Tylice
      Niepokonani
      5:0 The Blue Lions
      FC Barcelona Lisowice
      0:3 BTMS

      3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00
      LKS Graniczni
      2:11 FC RYKI
      UMKS Ostrovia
      3:2 Chelsea



      Najlepszy okazał się
      JacuWoods, który wzbogaca się o 350.000€, gratulacje! :D

      Klasyfikacja skuteczności (dokładny wynik):
      JacuWoods - 6 (+2)
      Janke - 3
      szwagier24 - 3 (+1)
      jaroslaw - 3 (+1)
      Bartek96lp - 2
      Zimny69 - 2
      Padek1 - 2
      Yarabela - 2
      tańczący - 2
      kameleon - 2 (+1)
      ML95 - 1 (+1)
      Dagmarina - 1 (+1)
      GH_Saga - 1
      Rodzynek - 1
      pasiaczek - 1
      chudziaczek - 1
      emdeys - 1
      Aar00nQQ - 1



      Kontynuujemy!


      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00
      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators
      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino
      FC SulliWoods vs. mohery
      jakos vs. KKS COCO JAMBO
      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00
      Dream Team vs. Sandecja AWL
      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna
      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974
      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise
      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol

      Czas do 24.01.2021 godzina 17:15. Powodzenia!

      Post was edited 5 times, last by “Mewa98” ().

      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00
      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 2:4
      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 1:3
      FC SulliWoods vs. mohery 3:1
      jakos vs. KKS COCO JAMBO 1:8
      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 1:4

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00
      Dream Team vs. Sandecja AWL 0:2
      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 2:3
      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 2:2
      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 1:3
      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 2:4
      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00
      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 2:3
      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 1:2
      FC SulliWoods vs. mohery 3:0
      jakos vs. KKS COCO JAMBO 2:7
      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 1:5

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00
      Dream Team vs. Sandecja AWL 1:2
      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 2:2
      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 2:3
      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 1:4
      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 2:3
      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00
      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 0:2
      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 2:3
      FC SulliWoods vs. mohery 1:0
      jakos vs. KKS COCO JAMBO 1:6
      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 0:3

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00
      Dream Team vs. Sandecja AWL 0:3
      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 1:2
      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 3:2
      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 2:4
      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 3:2
      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00
      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 2-4
      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 0-2
      FC SulliWoods vs. mohery 3-1
      jakos vs. KKS COCO JAMBO 0-6
      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 1-4

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00
      Dream Team vs. Sandecja AWL 1-2
      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 0-3
      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 1-1
      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 1-3
      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 1-4
      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00
      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 1:3
      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 1:3
      FC SulliWoods vs. mohery 3:1
      jakos vs. KKS COCO JAMBO 1:8
      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 0:3

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00
      Dream Team vs. Sandecja AWL 0:2
      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 1:2
      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 1:2
      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 1:3
      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 0:2
      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00

      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 1:3
      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 1:3
      FC SulliWoods vs. mohery 3:1
      jakos vs. KKS COCO JAMBO 1:5
      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 1:3

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00

      Dream Team vs. Sandecja AWL 1:3
      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 1:3
      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 1:3
      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 1:3
      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 0:3
      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00

      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 1:3

      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 0:2

      FC SulliWoods vs. mohery 0:2

      jakos vs. KKS COCO JAMBO 0:5

      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 0:4

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00

      Dream Team vs. Sandecja AWL 2:0

      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 0:2

      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 3:1

      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 3:0

      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 0:3
      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00

      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 1:3

      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 0:4

      FC SulliWoods vs. mohery 2:0

      jakos vs. KKS COCO JAMBO 0:6

      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 5:1

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00

      Dream Team vs. Sandecja AWL 0:3

      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 4:0

      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 1:3

      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 0:4

      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 0:5
      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00
      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 5:2
      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 3:8
      FC SulliWoods vs. mohery 9:2
      jakos vs. KKS COCO JAMBO 0:9
      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 3:7

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00
      Dream Team vs. Sandecja AWL 1:8
      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 2:9
      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 3:7
      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 2:6
      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 3:9
      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00
      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 1:2
      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 1:2
      FC SulliWoods vs. mohery 2-3
      jakos vs. KKS COCO JAMBO 1:7
      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 0:3

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00
      Dream Team vs. Sandecja AWL 0:2
      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 1-3
      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 1-3
      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 0-5
      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 0-5
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!

      Post was edited 1 time, last by “kameleon” ().

      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00

      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 1-3

      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 0-3

      FC SulliWoods vs. mohery 2-0

      jakos vs. KKS COCO JAMBO 0-6

      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 0-4

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00

      Dream Team vs. Sandecja AWL 2-1

      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 1-3

      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 2-1

      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 0-3

      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 1-3
      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00

      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 0-2
      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 0-2
      FC SulliWoods vs. mohery 2-0
      jakos vs. KKS COCO JAMBO 1-6
      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 3-0

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00

      Dream Team vs. Sandecja AWL 0-2
      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 0-2
      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 0-2
      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 0-3
      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 0-3
      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00

      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 1:3

      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 1:3

      FC SulliWoods vs. mohery 0:2

      jakos vs. KKS COCO JAMBO 1:5

      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 2:4

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00

      Dream Team vs. Sandecja AWL 0:2

      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 1:3

      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 0:2

      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 1:5

      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 0:4


      4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00

      TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 1-3

      KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 0-3

      FC SulliWoods vs. mohery 2-1

      jakos vs. KKS COCO JAMBO 0-3

      WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 3-0

      4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00

      Dream Team vs. Sandecja AWL 0-4

      Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 0-1

      LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 0-2

      Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 1-3

      =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 0-4