Typerek G-8 - Edycja IX
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wyniki 7 kolejki!
2 Liga 301, kolejka: 9 - 26.01.2021 18:00:00
Real Madryt 2:2 DĄB BARCIN
Poryciaki 2:1 FC Stężyca
1 Liga 24, kolejka: 17 - 26.01.2021 18:00:00
FC Czułów City 0:0 Pogoń Łapy
RW Essen 5:0 UNIA STRZEMIESZYCE
FC Grzyby 1:5 TRAUGUTTA
Ekstraklasa 70, kolejka: 6 - 27.01.2021 18:00:00
ASD Taurisano Calcio 0:4 FC BAYERN MÜNCHEN
FC Gibasan 2:4 MaxiMilan
3 Liga Podkarpackie 1, kolejka: 15 - 27.01.2021 18:00:00
JASTRZĄB RUDA 0:4 Tęczowe Jednorożce
Taattaa 0:8 Widzew Łódź
BalgatSportive 0:0 BKS Bielawianka Bielawa
Mecz Bonusowy!
Turniej Nowego Roku 2021 (8)
27.01.2021 20:00:00
Wirująca Piłka 2:0 FC Pafkovo
jaroslaw schrieb:
Wirująca Piłka 2-0 FC Pafkovo
Mamy zdobywcę 500.000€ oraz 5 pkt do klasyfikacji punktowej, gratki! :D
W tej rundzie najlepszy i najszybszy okazał się Janke, który zgarnia 350.000€, gratulacje!!
Klasyfikacja skuteczności (dokładny wynik):
JacuWoods - 7
szwagier24 - 5
Janke - 5 (+1)
jaroslaw - 3
Zimny69 - 3
kameleon - 3
Yarabela - 3
Padek1 - 2
tańczący - 2
Bartek96lp - 2
Dagmarina - 2
pasiaczek - 2
martinomartinez - 1
ML95 - 1
GH_Saga - 1
Rodzynek - 1
chudziaczek - 1
emdeys - 1
Aar00nQQ - 1
Gramy dalej!
1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
Strzelec Umianowice - AC Milan Poland
FC Kodrab - AS Roma.
2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
Powiśle Ochodza - Kałczuki
Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby
helios - WC Reda
3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
Jeziorak vs. KP Narew Łomża
FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko
Wilki FC vs. Fc Barabossa
3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
Fc Słupsk vs. Danzig 09
LechiaLowa vs. Dziexa
Czas do 28.01.2021 17:20. Powodzenia!Dieser Beitrag wurde bereits 10 mal editiert, zuletzt von „Mewa98“ ()
-
1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 5:2
FC Kodrab - AS Roma 6:1
2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
Powiśle Ochodza - Kałczuki 1:5
Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 7:2
helios - WC Reda 1:4
3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
Jeziorak vs. KP Narew Łomża 5:1
FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 4:2
Wilki FC vs. Fc Barabossa 1:5
3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
Fc Słupsk vs. Danzig 09 5:0
LechiaLowa vs. Dziexa 4:2
-
Gramy dalej!
1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 1-2
FC Kodrab - AS Roma. 1-2
2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
Powiśle Ochodza - Kałczuki 3-1
Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 1-2
helios - WC Reda 2-0
3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
Jeziorak vs. KP Narew Łomża 3-1
FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 2-1
Wilki FC vs. Fc Barabossa 1-3
3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
Fc Słupsk vs. Danzig 09 4-0
LechiaLowa vs. Dziexa 1-2
=
-
1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 1-2
FC Kodrab - AS Roma. 2-0
2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
Powiśle Ochodza - Kałczuki 1-3
Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 2-0
helios - WC Reda 1-3
3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
Jeziorak vs. KP Narew Łomża 4-0
FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 3-0
Wilki FC vs. Fc Barabossa 0-4
3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
Fc Słupsk vs. Danzig 09 4-0
LechiaLowa vs. Dziexa 1-3 -
1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 1:2
FC Kodrab - AS Roma. 1:3
2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
Powiśle Ochodza - Kałczuki 2:0
Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 1:1
helios - WC Reda 2:1
3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
Jeziorak vs. KP Narew Łomża 0:0
FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 3:0
Wilki FC vs. Fc Barabossa 0:5
3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
Fc Słupsk vs. Danzig 09 6:1
LechiaLowa vs. Dziexa 1:2
-
Teilen
- Facebook 0
- Twitter 0
- Google Plus 0
- Reddit 0
-
Benutzer online 2
2 Besucher
-
Ähnliche Themen