Typerek G-8 - Edycja IX

      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 3:2
      FC Kodrab - AS Roma. 2:4

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
      Powiśle Ochodza - Kałczuki 1:1
      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 2:1
      helios - WC Reda 2:2

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 0:1
      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 2:0
      Wilki FC vs. Fc Barabossa 1:6

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
      Fc Słupsk vs. Danzig 09 8:2
      LechiaLowa vs. Dziexa 1:3
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 2:1
      FC Kodrab - AS Roma. 0:5

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
      Powiśle Ochodza - Kałczuki 1:3
      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 3:1
      helios - WC Reda 1:3

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 3:0
      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 1:2
      Wilki FC vs. Fc Barabossa 0:8

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
      Fc Słupsk vs. Danzig 09 4:1
      LechiaLowa vs. Dziexa 2:1
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00

      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 2-0

      FC Kodrab - AS Roma. 0-2


      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00

      Powiśle Ochodza - Kałczuki 1-3

      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 2-0

      helios - WC Reda 0-3


      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00

      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 3-0

      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 2-1

      Wilki FC vs. Fc Barabossa 0-4


      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00

      Fc Słupsk vs. Danzig 09 4-0

      LechiaLowa vs. Dziexa 2-1
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 1:0
      FC Kodrab - AS Roma. 1:3

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
      Powiśle Ochodza - Kałczuki 3-1
      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 0:2
      helios - WC Reda 2-2

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 1:0
      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 2-1
      Wilki FC vs. Fc Barabossa 1-2

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
      Fc Słupsk vs. Danzig 09 3:2
      LechiaLowa vs. Dziexa 1-3
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00

      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 2:1
      FC Kodrab - AS Roma. 1:2

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00

      Powiśle Ochodza - Kałczuki 1-2
      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 1:2
      helios - WC Reda 1-2

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00

      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 3:1
      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 2-1
      Wilki FC vs. Fc Barabossa 1-5

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00

      Fc Słupsk vs. Danzig 09 5:1
      LechiaLowa vs. Dziexa 1-2
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 2-0
      FC Kodrab - AS Roma. 0-2

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
      Powiśle Ochodza - Kałczuki 0-2
      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 0-2
      helios - WC Reda 0-2

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 2-0
      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 2-0
      Wilki FC vs. Fc Barabossa 1-6

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
      Fc Słupsk vs. Danzig 09 6-1
      LechiaLowa vs. Dziexa 2-0
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00

      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 3-0

      FC Kodrab - AS Roma. 0-2


      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00

      Powiśle Ochodza - Kałczuki 1-3

      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 3-0

      helios - WC Reda 1-3


      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00

      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 4-0

      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 3-1

      Wilki FC vs. Fc Barabossa 0-5


      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00

      Fc Słupsk vs. Danzig 09 4-0

      LechiaLowa vs. Dziexa 3-1
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00

      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 1-2

      FC Kodrab - AS Roma. 1-3

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00

      Powiśle Ochodza - Kałczuki 0-1

      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 0-2

      helios - WC Reda 0-4

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00

      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 2-1

      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 3-1

      Wilki FC vs. Fc Barabossa 0-2

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00

      Fc Słupsk vs. Danzig 09 3-0

      LechiaLowa vs. Dziexa 0-3

      1. post edytowany dzięki użytkownikowi Pasy - Husaria! Dziękuje ( brakowało wyniku na dzisiejszy mecz Jeziorak vs. KP Narew Łomża 2-1 )

      Post was edited 1 time, last by “GH_Saga” ().

      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 1-2
      FC Kodrab - AS Roma. 0-2

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
      Powiśle Ochodza - Kałczuki 1-3
      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 2-0
      helios - WC Reda 0-3

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 2-1
      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 3-2
      Wilki FC vs. Fc Barabossa 1-5

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
      Fc Słupsk vs. Danzig 09 7-1
      LechiaLowa vs. Dziexa 1-3
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00

      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 2:1
      FC Kodrab - AS Roma 1:2

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00

      Powiśle Ochodza - Kałczuki 2:1
      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 2:1
      Helios - WC Reda 0:3

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00

      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 3:1
      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 3:1
      Wilki FC vs. Fc Barabossa 1:3

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00

      Fc Słupsk vs. Danzig 09 5:1
      LechiaLowa vs. Dziexa 2:1
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 3-1
      FC Kodrab - AS Roma. 1-4

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
      Powiśle Ochodza - Kałczuki 2-1
      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 4-1
      helios - WC Reda 0-2

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 3-1
      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 2-0
      Wilki FC vs. Fc Barabossa 1-5

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
      Fc Słupsk vs. Danzig 09 7-1
      LechiaLowa vs. Dziexa 2-1
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00

      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 2:0

      FC Kodrab - AS Roma. 0:2

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00

      Powiśle Ochodza - Kałczuki 2:0

      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 2:0

      helios - WC Reda 2:1

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00

      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 2:0

      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 2:0

      Wilki FC vs. Fc Barabossa 1:6

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00

      Fc Słupsk vs. Danzig 09 5:0

      LechiaLowa vs. Dziexa 3:1
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00

      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 3:1

      FC Kodrab - AS Roma. 2:3

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00

      Powiśle Ochodza - Kałczuki 1:3

      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 2:0

      helios - WC Reda 0:1

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00

      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 2:1

      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 3:0

      Wilki FC vs. Fc Barabossa 1:5

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00

      Fc Słupsk vs. Danzig 09 3:0

      LechiaLowa vs. Dziexa 4:1
      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
      Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 3-1
      FC Kodrab - AS Roma. 1-2

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
      Powiśle Ochodza - Kałczuki 0-3
      Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 0-2
      helios - WC Reda 0-2

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
      Jeziorak vs. KP Narew Łomża 2-0
      FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 2-0
      Wilki FC vs. Fc Barabossa 1-4

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
      Fc Słupsk vs. Danzig 09 4-1
      LechiaLowa vs. Dziexa 3-0
      Wyniki 8 kolejki!

      1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00
      Strzelec Umianowice
      0:3 AC Milan Poland
      FC Kodrab
      0:0 AS Roma.

      2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00
      Powiśle Ochodza
      0:3 Kałczuki
      Sokół Chwaliszew
      0:2 FC FAMILIA Skiby
      helios
      2:3 WC Reda

      3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00
      Jeziorak
      1:4 KP Narew Łomża
      FC BARCELONA96
      0:10 LZS Ogrodzisko
      Wilki FC
      0:8 Fc Barabossa

      3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00
      Fc Słupsk
      5:0 Danzig 09
      LechiaLowa
      1:4 Dziexa



      W tej rundzie najlepszy i najszybszy okazał się
      GH_Saga, który zgarnia 350.000€, gratulacje!! :D


      Klasyfikacja skuteczności (dokładny wynik):
      JacuWoods - 8 (+1)
      szwagier24 - 5
      Janke - 5
      Zimny69 - 4 (+1)
      martinomartinez - 3 (+2)
      Padek1 - 3 (+1)
      tańczący - 3 (+1)
      jaroslaw - 3
      kameleon - 3
      Yarabela - 3
      Bartek96lp - 2
      Dagmarina - 2
      pasiaczek - 2
      GH_Saga - 2 (+1)
      Rodzynek - 2 (+1)
      ML95 - 1
      chudziaczek - 1
      emdeys - 1
      Aar00nQQ - 1



      Gramy dalej!

      Ekstraklasa 4, kolejka: 30 - 30.01.2021 18:00:00
      BuenosAmarenos - Duma Katalonii
      ZIAJOK FC - Blau-Weiß Urfeld
      Sportowa FC - Everton

      1 Liga 2, kolejka: 13 - 30.01.2021 18:00:00
      Rychlik Club - Hetman Zamość
      Milan Club Polonia - Goń go po wsi

      Ekstraklasa 5, kolejka: 12 - 31.01.2021 18:00:00
      Trail Minutka Cf - Jazzmani
      Gród Wiślica - Mistrzowie NH
      Woliński Atlantik - Kanibalsi
      STILON DG - Visca el Barca!
      LKS Januszkowice - FC Bartodzieje

      Czas do 30.01.2021 godzina 17:25. Powodzenia!

      Post was edited 1 time, last by “Mewa98” ().

      Ekstraklasa 4, kolejka: 30 - 30.01.2021 18:00:00
      BuenosAmarenos - Duma Katalonii 2-1
      ZIAJOK FC - Blau-Weiß Urfeld 2-0
      Sportowa FC - Everton 3-2

      1 Liga 2, kolejka: 13 - 30.01.2021 18:00:00
      Rychlik Club - Hetman Zamość 1-2
      Milan Club Polonia - Goń go po wsi 2-1

      Ekstraklasa 5, kolejka: 12 - 31.01.2021 18:00:00
      Trail Minutka Cf - Jazzmani 1-2
      Gród Wiślica - Mistrzowie NH 1-2
      Woliński Atlantik - Kanibalsi 2-3
      STILON DG - Visca el Barca! 0-3
      LKS Januszkowice - FC Bartodzieje 1-5
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!
      Ekstraklasa 4, kolejka: 30 - 30.01.2021 18:00:00
      BuenosAmarenos - Duma Katalonii 2:1
      ZIAJOK FC - Blau-Weiß Urfeld 1:2
      Sportowa FC - Everton 0:1

      1 Liga 2, kolejka: 13 - 30.01.2021 18:00:00
      Rychlik Club - Hetman Zamość 1:3
      Milan Club Polonia - Goń go po wsi 2:1

      Ekstraklasa 5, kolejka: 12 - 31.01.2021 18:00:00
      Trail Minutka Cf - Jazzmani 3:2
      Gród Wiślica - Mistrzowie NH 0:2
      Woliński Atlantik - Kanibalsi 3:1
      STILON DG - Visca el Barca! 0:3
      LKS Januszkowice - FC Bartodzieje 1:3
      Ekstraklasa 4, kolejka: 24 - 30.01.2021 18:00:00
      BuenosAmarenos - Duma Katalonii 1-3
      ZIAJOK FC - Blau-Weiß Urfeld 3-2
      Sportowa FC - Everton 3-5

      1 Liga 2, kolejka: 13 - 30.01.2021 18:00:00
      Rychlik Club - Hetman Zamość 2-8
      Milan Club Polonia - Goń go po wsi 5-1

      Ekstraklasa 5, kolejka: 12 - 31.01.2021 18:00:00
      Trail Minutka Cf - Jazzmani 2-6
      Gród Wiślica - Mistrzowie NH 1-5
      Woliński Atlantik - Kanibalsi 4-1
      STILON DG - Visca el Barca! 0-7
      LKS Januszkowice - FC Bartodzieje 1-6
      Ekstraklasa 4, kolejka: 30 - 30.01.2021 18:00:00
      BuenosAmarenos - Duma Katalonii 2-1
      ZIAJOK FC - Blau-Weiß Urfeld 2-0
      Sportowa FC - Everton 2-0

      1 Liga 2, kolejka: 13 - 30.01.2021 18:00:00
      Rychlik Club - Hetman Zamość 1-3
      Milan Club Polonia - Goń go po wsi 2-1

      Ekstraklasa 5, kolejka: 12 - 31.01.2021 18:00:00
      Trail Minutka Cf - Jazzmani 0-2
      Gród Wiślica - Mistrzowie NH 1-2
      Woliński Atlantik - Kanibalsi 2-3
      STILON DG - Visca el Barca! 0-3
      LKS Januszkowice - FC Bartodzieje 0-4
      Ekstraklasa 4, kolejka: 30 - 30.01.2021 18:00:00

      BuenosAmarenos - Duma Katalonii 3:2

      ZIAJOK FC - Blau-Weiß Urfeld 2:0

      Sportowa FC - Everton 2:1

      1 Liga 2, kolejka: 13 - 30.01.2021 18:00:00

      Rychlik Club - Hetman Zamość 1-3

      Milan Club Polonia - Goń go po wsi 3-0

      Ekstraklasa 5, kolejka: 12 - 31.01.2021 18:00:00

      Trail Minutka Cf - Jazzmani 1:4

      Gród Wiślica - Mistrzowie NH 0:4

      Woliński Atlantik - Kanibalsi 4:0

      STILON DG - Visca el Barca! 2:5

      LKS Januszkowice - FC Bartodzieje 1:7