Typerek G-8 - Edycja IX

      Typerek G-8 - Edycja IX

      Regulamin:

      1. Organizatorem Typerka jest
      Grupa G-8.

      2. Zabawa polega na typowaniu rozstrzygnięć spotkań ligowych w Futbolcup.pl.

      3. Do typowania może przystąpić każdy z osób posiadających konto w grze Futbolcup.pl i Forum

      4. Zabawa jest dobrowolna i nikt nie może kogoś zmusić do udziału.

      5. Od trzech najlepszych lig (ich uczestników w Ekstraklasie, 1 i 2 lidze) przewidziane jest wpisowe do zabawy

      6. Rozkład wpisowego;
      Ekstraklasa - 3.000.000€
      1 Liga - 2.000.000€
      2 Liga - 1.000.000€


      7. Od graczy występujących w 3 lidze i niżej nie ma wpisowego.

      8. W swoim pierwszym poście zabawy każdy powinien się określić w jakiej lidze obecnie gra
      (Jeżeli tego nie będzie wpisowe będzie liczone z dnia zakończenia Typerka)


      9. Typowanie chociaż 1 kolejki równa się z akceptacja regulaminu

      10. Z wpisowego zwolnieni są sponsorzy, którzy przeznaczyli kwotę większą od wpisowego lub równa wpisowemu - można przeznaczać w Dyskusjach.

      11. Czas typowania kończy się 45 minut przed terminem rozpoczęcia pierwszych spotkań.

      12. Mecze do typowania będą udostępnione najpóźniej 18 godzin przed rozpoczęciem spotkania.

      13. Typowany będzie dokładny wynik

      13 a) Organizator ma prawo do wglądu autentyczności zakładów uczestników.

      14. Typujemy 10 spotkań, które odbywają się przez 2 dni (jedna kolejka).

      15. Każdy kto poda typy jest brany pod uwagę jako uczestnik zabawy, nie można podawać typów za inną osobę.

      16. Każdy edytowany post po godzinie 17:15 przed rozpoczęciem się pierwszego meczu danej kolejki nie będzie brany pod uwagę bez względu na okoliczności edycji.

      17. Cała zabawa trwa 15 kolejek a więc 30 dni.

      18. Organizator wybiera spotkania do typowania.

      19. Zasady punktacji każdego meczu

      3 punkty - za bezbłędnie trafiony wynik.

      1 punkt - za poprawne wytypowanie zwycięzcy bądź wskazanie na remis z inną liczbą bramek

      Załóżmy, że w spotkaniu padł wynik 2:1. W takim wypadku:
      - osoba typująca wynik 2:1 otrzymuje 3 punkty
      - osoba typująca 2:0 otrzymuje 1 punkt
      - osoby wskazujące na wygraną drugiego zespołu, lub wskazujące remis otrzymują 0 punktów.

      20. Poprawne wyniki typowania meczów są podliczane i sumowane

      21.O rozstrzygnięciu danego typowania decyduje wynik spotkania uzyskany w podstawowym czasie gry.

      21 a) W przypadku meczu zakończonego walkowerem, wszystkie typy, które dotyczą tego meczu, nie zostaną uwzględnione.

      21 b) Wszelkie sporne kwestie dotyczące Typera będą podejmowane przez Grupę G-8.

      22. Klasyfikacja punktowa wyliczana jest na podstawie ilości zdobytych punktów w danym okresie.

      22 a) O kolejności w tej klasyfikacji decydują kolejno: liczba zdobytych punktów, liczba poprawnie trafionych rozstrzygnięć (Dokładny wynik)

      22 b) Jeśli i to nie pomoże w rozstrzygnięciu, o wyższej pozycji zadecyduje moment oddania ostatniego typu w danym okresie (im szybciej tym wyższa pozycja)

      23. W klasyfikacji skuteczności brane są pod uwagę tylko te osoby, które typowały w danym okresie przynajmniej 75% wszystkich możliwych meczów.

      23 a) O miejscu w tej klasyfikacji decydują kolejno: ilość trafionych rozstrzygnięć, liczba zdobytych punktów.

      23 b) W przypadku dalszej równości o wygraniu i ew. przyznaniu nagrody decydować będzie losowanie.

      24. Nagrody:
      Nagrody otrzymają najlepsze osoby w klasyfikacjach, punktowej i skuteczności (dokładny wynik).

      24 a) W przypadku gdy jedna osoba zajmie czołowe miejsce w obu klasyfikacjach, zostanie przyznana jej tylko jedna nagroda (wyższa kwota).

      25. Nagrody są również przewidziane dla osoby, która będzie najlepsza w danej kolejce (największa zdobyta liczba punktów) -
      350.000€.


      26. Jeżeli post będzie edytowany, wtedy jest brany pod uwagę czas edycji.

      27. Nagrody zostaną wypłacone na koniec IX edycji Typerka

      28. Reklamacje dotyczące punktacji za dany mecz należy zgłaszać nie później niż w terminie 3 dni od dnia rozegrania spotkania.
      po upływie terminu określonego powyżej nie będą rozpatrywane przez Organizatora;

      29. Reklamacje będą rozpatrywane przez Grupę G-8 w terminie 3 dni od dnia ich otrzymania

      30. Reklamacje powinny wskazywać dane umożliwiające Organizatorowi udzielenie odpowiedzi na reklamację oraz zwięzły opis przedmiotu reklamacji i uzasadnienie reklamacji;

      31. Reklamacje zgłaszać do Mewy.

      32. Organizator zastrzega sobie prawo zmienić regulamin w każdej chwili.

      33. Rozpiska nagród:

      Klasyfikacja Punktowa:

      1 miejsce - 20 mln
      2 miejsce - 16 mln
      3 miejsce - 13 mln
      4 miejsce - 10 mln
      5 miejsce - 8 mln


      Klasyfikacja skuteczności:

      1 miejsce - 13 mln
      2 miejsce - 10 mln
      3 miejsce - 7 mln

      Nagrody mogą ulec zmianie!

      34. Mecz bonusowy (nagroda 500.000€)

      34a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego

      34b. Czas typowania meczu bonusowego będzie wynosił od 1h do 5h

      34c. Nagradzany jest tylko trafiony dokładny wynik (+ 5 pkt do klasyfikacji Punktowej)

      34d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu
      (Najszybszy wygrywa)


      Sponsorzy:

      klub / menago / kwota

      Real Madrid - Mewa - 10 mln
      RWKS Sparta - michallisk - 10 mln
      PGG ROW RYBNIK - MartinoMartinez - 10 mln
      Kolonia City - woooojtaaaas - 10 mln
      Rybno - GH_Saga - 1 mln
      soints - kriss - 10 mln
      Internazionale Wodzisław Śląski - Kmita - 10 mln
      Twister - tornado - 10 mln
      Black Devils - Oldboy - 10 mln

      menele mahonka - mahon - 5 mln
      LA Galaxy - ML95 - 5 mln

      AKTUALNA PULA - 91 MLN €
      :D :thumbsup:


      TYPY ZOSTANĄ PODANE WE WTOREK!
      :thumbup:

      Post was edited 13 times, last by “Mewa98” ().

      STARTUJEMY! :thumbup:


      Spotkania do typowania:


      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice vs. C.D.Toledo
      Mobodo vs. FC IZODAR
      Barcelonka99 vs. OKS Odra Opole 1945

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa vs. LeśnyMeszek
      FC KOKSY vs. Piast Czchów

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00
      Viktoria vs. FC UWERAMAGI
      BroUnited vs. Termalica Termopile
      Gągolin vs. Elektron

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy vs. FC Briberi
      Szykana vs. Sokół Rybna


      Czas do 14.01.2021 godziny 17:15.
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice 1-3 C.D.Toledo
      Mobodo 2-1 FC IZODAR
      Barcelonka99 0-1 OKS Odra Opole 1945

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa 2-2 LeśnyMeszek
      FC KOKSY 3-0 Piast Czchów

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00

      Viktoria 0-2 FC UWERAMAGI
      BroUnited 1-1 Termalica Termopile
      Gągolin 1-4 Elektron

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy 2-0 FC Briberi
      Szykana 1-1 Sokół Rybna
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice 1-3 C.D.Toledo
      Mobodo 3-1 FC IZODAR
      Barcelonka99 3-1 OKS Odra Opole 1945

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa 1-3 LeśnyMeszek
      FC KOKSY 3-1 Piast Czchów

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00

      Viktoria 1-3 FC UWERAMAGI
      BroUnited 1-3 Termalica Termopile
      Gągolin 1-3 Elektron

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy 3-1 FC Briberi
      Szykana 3-1 Sokół Rybna


      FC Cyganka - 3 Liga
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice vs. C.D.Toledo 0:3
      Mobodo vs. FC IZODAR 2:1
      Barcelonka99 vs. OKS Odra Opole 1945 1:4

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa vs. LeśnyMeszek 2:1
      FC KOKSY vs. Piast Czchów 3:0

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00

      Viktoria vs. FC UWERAMAGI 0:2
      BroUnited vs. Termalica Termopile 2:4
      Gągolin vs. Elektron 1:3

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy vs. FC Briberi 2:0
      Szykana vs. Sokół Rybna 2:0



      FC Jamajka - 1Liga
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice vs. C.D.Toledo 3-1

      Mobodo vs. FC IZODAR 2-1

      Barcelonka99 vs. OKS Odra Opole 1945 2-1

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa vs. LeśnyMeszek 1-2

      FC KOKSY vs. Piast Czchów 1-1

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00

      Viktoria vs. FC UWERAMAGI 0-2

      BroUnited vs. Termalica Termopile 1-3

      Gągolin vs. Elektron 0-1

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy vs. FC Briberi 2-0

      Szykana vs. Sokół Rybna 2-0
      Spotkania do typowania:

      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice vs. C.D.Toledo 1:3

      Mobodo vs. FC IZODAR 3:1

      Barcelonka99 vs. OKS Odra Opole 1945 2:0

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa vs. LeśnyMeszek 2-0

      FC KOKSY vs. Piast Czchów 3-1

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00

      Viktoria vs. FC UWERAMAGI 2:5

      BroUnited vs. Termalica Termopile 2:3

      Gągolin vs. Elektron 2:5

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy vs. FC Briberi 3:1

      Szykana vs. Sokół Rybna 4:0

      Old Squad Żory - Ekstraklasa
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice 0-2 C.D.Toledo

      Mobodo 4-1 FC IZODAR

      Barcelonka99 2-3 OKS Odra Opole 1945

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa 2-4 LeśnyMeszek

      FC KOKSY 5-1 Piast Czchów

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00

      Viktoria 1-3 FC UWERAMAGI

      BroUnited 1-4 Termalica Termopile

      Gągolin 3-6 Elektron

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy 4-0 FC Briberi

      Szykana 2-0 Sokół Rybna


      Mój klub: GKS Bełchatów S.A. (Liga Okręgowa)
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice 1-2 C.D.Toledo

      Mobodo 2-0 FC IZODAR

      Barcelonka99 3-1 OKS Odra Opole 1945

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa 0-2 LeśnyMeszek

      FC KOKSY 2-1 Piast Czchów

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00

      Viktoria 1-3 FC UWERAMAGI

      BroUnited 0-3 Termalica Termopile

      Gągolin 2-4 Elektron

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy 3-1 FC Briberi

      Szykana 2-1 Sokół Rybna

      FC Janke (Ekstraklasa)
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice vs. C.D.Toledo 1:3
      Mobodo vs. FC IZODAR 2:0
      Barcelonka99 vs. OKS Odra Opole 1945 1:2

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa vs. LeśnyMeszek 1:2
      FC KOKSY vs. Piast Czchów 2:0

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00
      Viktoria vs. FC UWERAMAGI 2:3
      BroUnited vs. Termalica Termopile 1:2
      Gągolin vs. Elektron 0:2

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy vs. FC Briberi 1:0
      Szykana vs. Sokół Rybna 2:1


      KS Hetman Zamość ( 1 liga)
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice vs. C.D.Toledo 0-3
      Mobodo vs. FC IZODAR 2-1
      Barcelonka99 vs. OKS Odra Opole 1945 0-2

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa vs. LeśnyMeszek 1:2
      FC KOKSY vs. Piast Czchów 2:0

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00
      Viktoria vs. FC UWERAMAGI 1-4
      BroUnited vs. Termalica Termopile 1:3
      Gągolin vs. Elektron 2-1

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy vs. FC Briberi 2-1
      Szykana vs. Sokół Rybna 2:1

      Celtic Glasgow [1liga]
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!
      moja liga: Be klasunia

      typowanie:
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00
      Nasze Proszowice 1-2 C.D.Toledo
      Mobodo 2-2 FC IZODAR
      Barcelonka99 0-2 OKS Odra Opole 1945

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00
      Łksa 3-2 LeśnyMeszek
      FC KOKSY 1-2 Piast Czchów

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00
      Viktoria 2-1 FC UWERAMAGI
      BroUnited 2-1 Termalica Termopile
      Gągolin 1-2 Elektron

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00
      Aminokwasy 2-1 FC Briberi
      Szykana 2-1 Sokół Rybna
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice vs. C.D.Toledo 1:3
      Mobodo vs. FC IZODAR 3:1
      Barcelonka99 vs. OKS Odra Opole 1945 2:2

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa vs. LeśnyMeszek 3:2
      FC KOKSY vs. Piast Czchów 3:1

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00

      Viktoria vs. FC UWERAMAGI 1:3
      BroUnited vs. Termalica Termopile 1:3
      Gągolin vs. Elektron 1:3

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy vs. FC Briberi 3:1
      Szykana vs. Sokół Rybna 3:1

      Husaria | Ekstraklasa
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice vs. C.D.Toledo 1-2
      Mobodo vs. FC IZODAR 2-1
      Barcelonka99 vs. OKS Odra Opole 1945 2-1

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa vs. LeśnyMeszek 2-1
      FC KOKSY vs. Piast Czchów 2-1

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00
      Viktoria vs. FC UWERAMAGI 0-3
      BroUnited vs. Termalica Termopile 1-2
      Gągolin vs. Elektron 0-2

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy vs. FC Briberi 3-0
      Szykana vs. Sokół Rybna 2-0
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice vs. C.D.Toledo 0-2
      Mobodo vs. FC IZODAR 2-0
      Barcelonka99 vs. OKS Odra Opole 1945 2-0

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa vs. LeśnyMeszek 1-1
      FC KOKSY vs. Piast Czchów 3-0

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00
      Viktoria vs. FC UWERAMAGI 0-2
      BroUnited vs. Termalica Termopile 0-2
      Gągolin vs. Elektron 0-2

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy vs. FC Briberi 3-0
      Szykana vs. Sokół Rybna 2-1
      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00

      Nasze Proszowice vs. C.D.Toledo 0-0
      Mobodo vs. FC IZODAR 4-2
      Barcelonka99 vs. OKS Odra Opole 1945 3-1

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00

      Łksa vs. LeśnyMeszek 2-1
      FC KOKSY vs. Piast Czchów 5-2

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00
      Viktoria vs. FC UWERAMAGI 3-6
      BroUnited vs. Termalica Termopile 2-5
      Gągolin vs. Elektron 3-4

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00

      Aminokwasy vs. FC Briberi 4-2
      Szykana vs. Sokół Rybna 5-1
      Wyniki pierwszej kolejki!

      1 Liga 17, kolejka: 26 - 14.01.2021 18:00:00
      Nasze Proszowice
      5:0 C.D.Toledo
      Mobodo
      2:3 FC IZODAR
      Barcelonka99 0:1 OKS Odra Opole 1945

      2 Liga 1, kolejka: 24 - 14.01.2021 18:00:00
      Łksa
      4:2 LeśnyMeszek 4:2
      FC KOKSY
      0:3 Piast Czchów 0:3

      1 Liga 21, kolejka: 16 - 15.01.2021 18:00:00
      Viktoria
      2:2 FC UWERAMAGI 2:2
      BroUnited
      3:2 Termalica Termopile 3:2
      RTS Gągolin
      2:7 Elektron

      2 Liga 298, kolejka: 9 - 15.01.2021 18:00:00
      Aminokwasy
      2:4 FC Briberi 2:4
      Szykana
      2:0 Sokół Rybna 2:0



      W pierwszej rundzie najlepszy i najszybszy okazał się
      Zimny69, który zgarnia 350.000€, gratulacje!! :D
      8)

      Klasyfikacja skuteczności (dokładny wynik):
      GH_Saga - 1
      Zimny69 - 1
      szwagier24 - 1
      Padek1 - 1
      JacuWoods - 1




      Następne spotkania:

      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00
      FC Bartekx vs. Morales Team

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00
      LKS Czarni Lwów vs. La Fiorita

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00
      Hennstedt vs. Śląsk_Wrocław.
      FRKNTN vs. Łowcy_goli

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00
      Terminatorzy_Głogów vs. Stal Complex Łebno

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00
      mistrzowski lech vs. AS Roma.
      FC Kodrab vs. Madryt Club

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00
      LKS Ursus Dachnów vs. KS Odnowa

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00
      Cohiba Tobacco vs. Perła Czyczkowy

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00
      Bronovia vs. FOGO UNIA LESZNO


      Czas do 16.01.2021 godziny 17:15.

      Post was edited 6 times, last by “Mewa98” ().

      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00

      FC Bartekx vs. Morales Team 3:1

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00

      LKS Czarni Lwów vs. La Fiorita 1:4

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00

      Hennstedt vs. Śląsk_Wrocław. 3:1

      FRKNTN vs. Łowcy_goli 2:4

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00

      Terminatorzy_Głogów vs. Stal Complex Łebno 10:2

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00

      mistrzowski lech vs. AS Roma. 1:2

      FC Kodrab vs. Madryt Club 5:0

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00

      LKS Ursus Dachnów vs. KS Odnowa 3:1

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00

      Cohiba Tobacco vs. Perła Czyczkowy 3:0

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00

      Bronovia vs. FOGO UNIA LESZNO 4:1
      Ekstraklasa 3, kolejka: 18 - 16.01.2021 18:00:00
      FC Bartekx vs. Morales Team 2:1

      Ekstraklasa 6, kolejka: 4 - 16.01.2021 18:00:00
      LKS Czarni Lwów vs. La Fiorita 2:1

      1 Liga 18, kolejka: 24 - 16.01.2021 18:00:00
      Hennstedt vs. Śląsk_Wrocław. 2:1
      FRKNTN vs. Łowcy_goli 2:1

      4 Liga Dolnoslaskie 1, kolejka: 22 - 16.01.2021 18:00:00
      Terminatorzy_Głogów vs. Stal Complex Łebno 2:1

      1 Liga 20, kolejka: 20 - 17.01.2021 18:00:00
      mistrzowski lech vs. AS Roma. 2:1
      FC Kodrab vs. Madryt Club 2:1

      2 Liga 293, kolejka: 25 - 17.01.2021 18:00:00
      LKS Ursus Dachnów vs. KS Odnowa 2:1

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 13 - 17.01.2021 18:00:00
      Cohiba Tobacco vs. Perła Czyczkowy 2:1

      4 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 4 - 17.01.2021 18:00:00
      Bronovia vs. FOGO UNIA LESZNO 2:1