FUT TIME NEWS #LUTY 2021



      Cześć Kruszynka fajnie ze udało Ci się znaleźć chwile by odpowiedzieć na parę pytań!
      Hej SpecialOne też jestem bardzo zachwycona że mogę uczestniczyć w twoim wywiadzie.

      Miło mi bardzo! :)

      Na początek powiedz kilka słów o sobie, kto się kryje pod nickiem Kruszynka ?
      Pod nickiem kryje się 20 letnia mama Ania. Razem z narzeczonym wychowujemy synka który w tym miesiącu skończy 8 miesięcy, jestem akurat na 1 roku studiów psychologicznych, interesuje się piłką nożną jak również zwierzętami.

      Skąd pomysł na nick Kruszynka czy jest to związane z drobną posturą ?
      Można w sumie tak powiedzieć. Mam zaledwie 160 i jestem drobną kobietą ale to w sumie też zaczęło się od tego że mój narzeczony mówi do mnie "kruszynka".

      Kobieta na polskiej scenie futbolcup to rzadkość, jak się czujesz między nami facetami ?
      Na samym początku było mi dziwnie, taki mały rodzynek między tyloma doświadczonymi graczami. Ja taka jeszcze nie bardzo kumata w tych sprawach ale dzięki mojemu facetowi i lokario to ogarnęłam w miarę moje konto i to wszystko co powinnam wiedzieć (dziękuję wam ). Zespół rośnie w siłę i w najbliższym czasie opuszczę akademię BTF.

      Czekamy na Twój awans! Z mojej strony możesz również liczyć na pomoc w grze, myślę że wszyscy w BTF się ze mną zgodzą iż musimy dbać jedyną kobietę w stowarzyszeniu! :)
      Również jestem tego zdania , dziękuję za twoją chęć pomocy.

      Interesujesz się piłką nożną, czy masz swoją ulubioną drużynę której kibicujesz i śledzisz wyniki ?
      Pewnie że mam! Oczywiście w moim sercu jest od 4 lat Hetman Zamość, przez mojego rodzynka zaczęłam kochać ten klub i przez niego zaczęłam jeździć na wyjazdy, nie potrafię teraz ominąć wyjazdu mimo tego że mam dziecko.

      Fajnie że macie wspólną pasję z narzeczonym! :)
      Też bardzo się z tego cieszę chociaż mamy o czym gadać.

      Chociaż myślę że teraz Hetman Zamość zszedł na dalszy plan a największą pasją stał się synek którego pozdrawiam! :)
      Nasz synek to jest oczko w głowie choć najbardziej tatusia który za nim aż piszczy!

      Kiedyś za nim piszczały dziewczyny teraz synek, taka kolej rzeczy Haha :D
      Tego to w sumie nie wiem ale jak nie było synka to piszczał za mną. A od 4 lat żadna dziewczyna nie ma prawa mi się na niego popatrzeć :saint:

      Jasna sprawa! Tylko by spróbowały.
      Jestem typem kobiety zazdrośnika jak moje to moje i koniec!

      Napisałaś ze interesujesz się zwierzętami, czy jest to jakaś konkretna rasa/gatunek ?
      Są to psy, uwielbiam dobermany i owczarki niemieckie jestem właścicielką owczarka niemieckiego.

      Owczarki ładne psy, zawsze wzbudzają u mnie respekt, jak piesek dogaduje się z maluszkiem ?
      Kiedy przyjechałam ze szpitala był bardzo zainteresowany Boryskiem bardzo chciał go poznać i nie odstępował maluszka na krok.
      Owczarki to bardzo mądra rasa, tylko jest u nich jeden minus nieodpowiedni właściciel i złe ułożenie zwierzaka kończy się agresją.

      To prawda, mówią że jaki pies taki właściciel.
      Otóż to.

      Przejdźmy do futbolcup, jak się zaczęła twoja przygoda z grą?
      Moja przygoda z futbolcup zaczęła się tym że bardzo często narzeczony siedział na futbolcup i zaczęłam się często pytać zaglądać i dopytywać aż w końcu Kacper zaproponował mi założenie konta i zgodziłam się bez zastanowienia.

      Kacper dziękujemy!
      To głównie dzięki jemu jestem między wami.

      Jakie masz plany związane z drużyna na najbliższe miesiące ?
      Najbliższe plany to zbieranie pieniędzy na ulepszenie zespołu którym aktualnie pogram jeszcze z 5 sezonów, ulepszenie infrastruktury, nie chce się pchać do wyższej ligi. 2 liga na razie mi starczy.

      Powodzenia w dążeniu do celów związanych z klubem, ważne ze masz pomysł i dążysz krok po kroku do ich realizacji
      Chce żeby mój klub odnosił jak najwięcej sukcesów.

      Czy uprawiasz/ uprawiałaś jakiś sport ?
      Kiedyś biegałam długie dystanse 1000 m lub 600 m.

      Co lubisz robić w wolnym czasie?
      Wolny czas poświęcam na kosmetologie i przygotowywanie się do studiów.

      Powodzenia na studiach, wiążesz dalszą przyszłość z psychologią ?
      Planuje ale zobaczy się za dwa trzy lata czy będę mogła rozwijać mój kierunek bo Borysek będzie coraz większy i więcej uwagi będzie trzeba mu poświęcać.

      Dziękuje Aniu za wywiad, życzę sukcesów w życiu prywatnym jak i w futbolcup aby gablota z trofeami zapełniała się najważniejszymi pucharami!

      TOP 20 z dnia 28 Luty 2021



      Ranking Stowarzyszeniowy



      Nazwa stowarzyszenia: Battle Team Futbolcup
      Liczba członków w TOP50:
      12
      Najlepszy w stowarzyszeniu:
      4 ELO Tuciak United Team (Tuta96)




      Nazwa stowarzyszenia: Wild Dragons Futbolcup
      Liczba członków w TOP50:
      4
      Najlepszy w stowarzyszeniu:
      5 ELO FC Blanco (bartmr)





      Nazwa stowarzyszenia: G-8
      Liczba członków w TOP50:
      3
      Najlepszy w stowarzyszeniu:
      8 ELO Twister (Tornado)





      Nazwa stowarzyszenia: Z Uśmiechem Przez Futbol
      Liczba członków w TOP50:
      6
      Najlepszy w stowarzyszeniu:
      3 ELO STUDZIANKA (horno)





      Nazwa stowarzyszenia: Team Menagers Futbolcup
      Liczba członków w TOP50:
      7
      Najlepszy w stowarzyszeniu:
      6 Leech Pozz (lukasz7812)




      Nazwa stowarzyszenia: United Team Futbolcup
      Liczba członków w TOP50:
      2
      Najlepszy w stowarzyszeniu:
      11 ELO Jaga1 (Piotr12)





      Nazwa stowarzyszenia: The Criminals
      Liczba członków w TOP50:
      1
      Najlepszy w stowarzyszeniu:
      2 ELO Chojniczanka Chojnice (Patrynho)