Rozgrywki LT PL - II liga - XVIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XVIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.03.2021
    Orly z Elblaga (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black : Everton
    LKS Czaszyn : LKS Czarni Lwów
    Livebird FC : Sportowa FC
    FC Masters Gliwice (s) : Internazionale Wodzisław Śląski
    LKS Pogórze Bachórz : iBuyPower (s)
    Łęg Łowce (s) : KSV eXecut0R (b)
    FC Bartodzieje : Wodnik Callander
    BuenosAmarenoS (b) : KS Kretovia


    Kolejka 2 - 02.03.2021
    BuenosAmarenoS (b) : Orly z Elblaga (b)
    FC Bartodzieje : KS Kretovia
    Everton : OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black : LKS Czarni Lwów
    LKS Czaszyn : Sportowa FC
    Livebird FC : Internazionale Wodzisław Śląski
    FC Masters Gliwice (s) : iBuyPower (s)
    LKS Pogórze Bachórz : KSV eXecut0R (b)
    Łęg Łowce (s) : Wodnik Callander


    Kolejka 3 - 04.03.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : BuenosAmarenoS (b)
    LKS Czarni Lwów : Everton
    Sportowa FC : Słupia Black
    Internazionale Wodzisław Śląski : LKS Czaszyn
    iBuyPower (s) : Livebird FC
    KSV eXecut0R (b) : FC Masters Gliwice (s)
    Wodnik Callander : LKS Pogórze Bachórz
    KS Kretovia : Łęg Łowce (s)
    Orly z Elblaga (b) : FC Bartodzieje


    Kolejka 4 - 06.03.2021
    LKS Czarni Lwów : OGIEŃ CZARNKÓW
    Everton : Sportowa FC
    Słupia Black : Internazionale Wodzisław Śląski
    LKS Czaszyn : iBuyPower (s)
    Livebird FC : KSV eXecut0R (b)
    FC Masters Gliwice (s) : Wodnik Callander
    LKS Pogórze Bachórz : KS Kretovia
    FC Bartodzieje : BuenosAmarenoS (b)
    Łęg Łowce (s) : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 5 - 07.03.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : FC Bartodzieje
    Sportowa FC : LKS Czarni Lwów
    Internazionale Wodzisław Śląski : Everton
    iBuyPower (s) : Słupia Black
    KSV eXecut0R (b) : LKS Czaszyn
    Wodnik Callander : Livebird FC
    KS Kretovia : FC Masters Gliwice (s)
    BuenosAmarenoS (b) : Łęg Łowce (s)
    Orly z Elblaga (b) : LKS Pogórze Bachórz


    Kolejka 6 - 08.03.2021
    Sportowa FC : OGIEŃ CZARNKÓW
    LKS Czarni Lwów : Internazionale Wodzisław Śląski
    Everton : iBuyPower (s)
    Słupia Black : KSV eXecut0R (b)
    LKS Czaszyn : Wodnik Callander
    Livebird FC : KS Kretovia
    Łęg Łowce (s) : FC Bartodzieje
    LKS Pogórze Bachórz : BuenosAmarenoS (b)
    FC Masters Gliwice (s) : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 7 - 09.03.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : Łęg Łowce (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski : Sportowa FC
    iBuyPower (s) : LKS Czarni Lwów
    KSV eXecut0R (b) : Everton
    Wodnik Callander : Słupia Black
    KS Kretovia : LKS Czaszyn
    FC Bartodzieje : LKS Pogórze Bachórz
    BuenosAmarenoS (b) : FC Masters Gliwice (s)
    Orly z Elblaga (b) : Livebird FC


    Kolejka 8 - 11.03.2021
    Internazionale Wodzisław Śląski : OGIEŃ CZARNKÓW
    Sportowa FC : iBuyPower (s)
    LKS Czarni Lwów : KSV eXecut0R (b)
    Everton : Wodnik Callander
    Słupia Black : KS Kretovia
    LKS Pogórze Bachórz : Łęg Łowce (s)
    FC Masters Gliwice (s) : FC Bartodzieje
    Livebird FC : BuenosAmarenoS (b)
    LKS Czaszyn : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 9 - 13.03.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : LKS Pogórze Bachórz
    iBuyPower (s) : Internazionale Wodzisław Śląski
    KSV eXecut0R (b) : Sportowa FC
    Wodnik Callander : LKS Czarni Lwów
    KS Kretovia : Everton
    Łęg Łowce (s) : FC Masters Gliwice (s)
    FC Bartodzieje : Livebird FC
    BuenosAmarenoS (b) : LKS Czaszyn
    Orly z Elblaga (b) : Słupia Black


    Kolejka 10 - 14.03.2021
    Sportowa FC : Wodnik Callander
    Internazionale Wodzisław Śląski : KSV eXecut0R (b)
    iBuyPower (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
    LKS Czarni Lwów : KS Kretovia
    FC Masters Gliwice (s) : LKS Pogórze Bachórz
    Livebird FC : Łęg Łowce (s)
    LKS Czaszyn : FC Bartodzieje
    Słupia Black : BuenosAmarenoS (b)
    Everton : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 11 - 15.03.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : FC Masters Gliwice (s)
    KSV eXecut0R (b) : iBuyPower (s)
    Wodnik Callander : Internazionale Wodzisław Śląski
    KS Kretovia : Sportowa FC
    LKS Pogórze Bachórz : Livebird FC
    Łęg Łowce (s) : LKS Czaszyn
    FC Bartodzieje : Słupia Black
    BuenosAmarenoS (b) : Everton
    Orly z Elblaga (b) : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 12 - 16.03.2021
    KSV eXecut0R (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
    iBuyPower (s) : Wodnik Callander
    Internazionale Wodzisław Śląski : KS Kretovia
    Livebird FC : FC Masters Gliwice (s)
    LKS Czaszyn : LKS Pogórze Bachórz
    Słupia Black : Łęg Łowce (s)
    Everton : FC Bartodzieje
    LKS Czarni Lwów : BuenosAmarenoS (b)
    Sportowa FC : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 13 - 18.03.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : Livebird FC
    Wodnik Callander : KSV eXecut0R (b)
    KS Kretovia : iBuyPower (s)
    FC Masters Gliwice (s) : LKS Czaszyn
    LKS Pogórze Bachórz : Słupia Black
    Łęg Łowce (s) : Everton
    FC Bartodzieje : LKS Czarni Lwów
    BuenosAmarenoS (b) : Sportowa FC
    Orly z Elblaga (b) : Internazionale Wodzisław Śląski


    Kolejka 14 - 20.03.2021
    Wodnik Callander : OGIEŃ CZARNKÓW
    KSV eXecut0R (b) : KS Kretovia
    LKS Czaszyn : Livebird FC
    Słupia Black : FC Masters Gliwice (s)
    Everton : LKS Pogórze Bachórz
    LKS Czarni Lwów : Łęg Łowce (s)
    Sportowa FC : FC Bartodzieje
    Internazionale Wodzisław Śląski : BuenosAmarenoS (b)
    iBuyPower (s) : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 15 - 21.03.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : LKS Czaszyn
    KS Kretovia : Wodnik Callander
    Livebird FC : Słupia Black
    FC Masters Gliwice (s) : Everton
    LKS Pogórze Bachórz : LKS Czarni Lwów
    Łęg Łowce (s) : Sportowa FC
    FC Bartodzieje : Internazionale Wodzisław Śląski
    BuenosAmarenoS (b) : iBuyPower (s)
    Orly z Elblaga (b) : KSV eXecut0R (b)


    Kolejka 16 - 22.03.2021
    KS Kretovia : OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black : LKS Czaszyn
    Everton : Livebird FC
    LKS Czarni Lwów : FC Masters Gliwice (s)
    Sportowa FC : LKS Pogórze Bachórz
    Internazionale Wodzisław Śląski : Łęg Łowce (s)
    iBuyPower (s) : FC Bartodzieje
    KSV eXecut0R (b) : BuenosAmarenoS (b)
    Wodnik Callander : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 17 - 23.03.2021
    Livebird FC : LKS Czarni Lwów
    LKS Czaszyn : Everton
    OGIEŃ CZARNKÓW : Słupia Black
    FC Masters Gliwice (s) : Sportowa FC
    LKS Pogórze Bachórz : Internazionale Wodzisław Śląski
    Łęg Łowce (s) : iBuyPower (s)
    FC Bartodzieje : KSV eXecut0R (b)
    BuenosAmarenoS (b) : Wodnik Callander
    Orly z Elblaga (b) : KS Kretovia
    Kolejka 1 - 01.03.2021

    Orly z Elblaga (b) 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black 2 : 1 Everton
    LKS Czaszyn 2 : 0 LKS Czarni Lwów
    Livebird FC 4 : 0 Sportowa FC
    FC Masters Gliwice (s) 3 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski
    LKS Pogórze Bachórz 1 : 5 iBuyPower (s)
    Łęg Łowce (s) 0 : 4 KSV eXecut0R (b)
    FC Bartodzieje 4 : 2 Wodnik Callander
    BuenosAmarenoS (b) 1 : 5 KS Kretovia



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 2 - 02.03.2021

    BuenosAmarenoS (b) 4 : 2 Orly z Elblaga (b)
    FC Bartodzieje 1 : 6 KS Kretovia
    Everton 6 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black 2 : 3 LKS Czarni Lwów
    LKS Czaszyn 0 : 0 Sportowa FC
    Livebird FC 0 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski
    FC Masters Gliwice (s) 0 : 6 iBuyPower (s)
    LKS Pogórze Bachórz 1 : 5 KSV eXecut0R (b)
    Łęg Łowce (s) 5 : 0 Wodnik Callander



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 04.03.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 3 : 2 BuenosAmarenoS (b)
    LKS Czarni Lwów 1 : 0 Everton
    Sportowa FC 0 : 0 Słupia Black
    Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 5 LKS Czaszyn
    iBuyPower (s) 0 : 0 Livebird FC (w/o)
    KSV eXecut0R (b) 3 : 0 FC Masters Gliwice (s)
    Wodnik Callander 1 : 5 LKS Pogórze Bachórz
    KS Kretovia 4 : 2 Łęg Łowce (s)
    Orly z Elblaga (b) 0 : 0 FC Bartodzieje



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 06.03.2021

    LKS Czarni Lwów 0 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    Everton 5 : 1 Sportowa FC
    Słupia Black 2 : 2 Internazionale Wodzisław Śląski
    LKS Czaszyn 2 : 5 iBuyPower (s)
    Livebird FC 1 : 3 KSV eXecut0R (b)
    FC Masters Gliwice (s) 3 : 1 Wodnik Callander
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 2 KS Kretovia
    FC Bartodzieje 2 : 2 BuenosAmarenoS (b)
    Łęg Łowce (s) 0 : 2 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 5 - 07.03.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 4 : 1 FC Bartodzieje
    Sportowa FC 0 : 2 LKS Czarni Lwów
    Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 4 Everton
    iBuyPower (s) 4 : 1 Słupia Black
    KSV eXecut0R (b) 1 : 3 LKS Czaszyn
    Wodnik Callander 0 : 5 Livebird FC
    KS Kretovia 2 : 0 FC Masters Gliwice (s)
    BuenosAmarenoS (b) 0 : 0 Łęg Łowce (s)
    Orly z Elblaga (b) 4 : 2 LKS Pogórze Bachórz



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 08.03.2021

    Sportowa FC 3 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW
    LKS Czarni Lwów 1 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski
    Everton 0 : 2 iBuyPower (s)
    Słupia Black 0 : 0 KSV eXecut0R (b)
    LKS Czaszyn 6 : 2 Wodnik Callander
    Livebird FC 0 : 0 KS Kretovia
    Łęg Łowce (s) 1 : 1 FC Bartodzieje
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 4 BuenosAmarenoS (b)
    FC Masters Gliwice (s) 1 : 4 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 09.03.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 3 : 1 Łęg Łowce (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 1 Sportowa FC
    iBuyPower (s) 6 : 2 LKS Czarni Lwów
    KSV eXecut0R (b) 4 : 1 Everton
    Wodnik Callander 0 : 4 Słupia Black
    KS Kretovia 2 : 5 LKS Czaszyn
    FC Bartodzieje 3 : 2 LKS Pogórze Bachórz
    BuenosAmarenoS (b) 4 : 0 FC Masters Gliwice (s)
    Orly z Elblaga (b) 3 : 0 Livebird FC



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 8 - 11.03.2021

    Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW
    Sportowa FC 0 : 5 iBuyPower (s)
    LKS Czarni Lwów 2 : 5 KSV eXecut0R (b)
    Everton 4 : 0 Wodnik Callander
    Słupia Black 0 : 3 KS Kretovia
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 0 Łęg Łowce (s)
    FC Masters Gliwice (s) 1 : 0 FC Bartodzieje
    Livebird FC 0 : 2 BuenosAmarenoS (b)
    LKS Czaszyn 0 : 5 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 13.03.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 3 LKS Pogórze Bachórz
    iBuyPower (s) 3 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski
    KSV eXecut0R (b) 4 : 0 Sportowa FC
    Wodnik Callander 2 : 7 LKS Czarni Lwów
    KS Kretovia 1 : 0 Everton
    Łęg Łowce (s) 3 : 0 FC Masters Gliwice (s)
    FC Bartodzieje 0 : 2 Livebird FC
    BuenosAmarenoS (b) 1 : 4 LKS Czaszyn
    Orly z Elblaga (b) 4 : 0 Słupia Black



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 14.03.2021

    Sportowa FC 1 : 0 Wodnik Callander
    Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 2 KSV eXecut0R (b)
    iBuyPower (s) 4 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    LKS Czarni Lwów 0 : 2 KS Kretovia
    FC Masters Gliwice (s) 1 : 3 LKS Pogórze Bachórz
    Livebird FC 0 : 0 Łęg Łowce (s) (w/o)
    LKS Czaszyn 3 : 0 FC Bartodzieje
    Słupia Black 1 : 3 BuenosAmarenoS (b)
    Everton 0 : 3 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 15.03.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 0 FC Masters Gliwice (s)
    KSV eXecut0R (b) 2 : 0 iBuyPower (s)
    Wodnik Callander 1 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski
    KS Kretovia 3 : 0 Sportowa FC
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 2 Livebird FC
    Łęg Łowce (s) 0 : 5 LKS Czaszyn
    FC Bartodzieje 2 : 0 Słupia Black
    BuenosAmarenoS (b) 3 : 1 Everton
    Orly z Elblaga (b) 4 : 0 LKS Czarni Lwów



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 16.03.2021

    KSV eXecut0R (b) 4 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    iBuyPower (s) 3 : 1 Wodnik Callander
    Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 2 KS Kretovia
    Livebird FC 4 : 1 FC Masters Gliwice (s)
    LKS Czaszyn 2 : 4 LKS Pogórze Bachórz
    Słupia Black 2 : 2 Łęg Łowce (s)
    Everton 4 : 0 FC Bartodzieje
    LKS Czarni Lwów 0 : 4 BuenosAmarenoS (b)
    Sportowa FC 0 : 3 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 18.03.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 0 Livebird FC
    Wodnik Callander 0 : 5 KSV eXecut0R (b)
    KS Kretovia 3 : 1 iBuyPower (s)
    FC Masters Gliwice (s) 2 : 3 LKS Czaszyn
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 3 Słupia Black
    Łęg Łowce (s) 2 : 4 Everton
    FC Bartodzieje 1 : 3 LKS Czarni Lwów
    BuenosAmarenoS (b) 3 : 1 Sportowa FC
    Orly z Elblaga (b) 0 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 14 - 20.03.2021

    Wodnik Callander 0 : 4 OGIEŃ CZARNKÓW
    KSV eXecut0R (b) 1 : 3 KS Kretovia
    LKS Czaszyn 0 : 4 Livebird FC
    Słupia Black 2 : 0 FC Masters Gliwice (s)
    Everton 4 : 1 LKS Pogórze Bachórz
    LKS Czarni Lwów 1 : 1 Łęg Łowce (s)
    Sportowa FC 1 : 3 FC Bartodzieje
    Internazionale Wodzisław Śląski 1 : 1 BuenosAmarenoS (b)
    iBuyPower (s) 0 : 6 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 15 - 21.03.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 4 : 0 LKS Czaszyn
    KS Kretovia 5 : 0 Wodnik Callander
    Livebird FC 1 : 1 Słupia Black
    FC Masters Gliwice (s) 0 : 6 Everton
    LKS Pogórze Bachórz 3 : 0 LKS Czarni Lwów
    Łęg Łowce (s) 2 : 0 Sportowa FC
    FC Bartodzieje 0 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski
    BuenosAmarenoS (b) 4 : 1 iBuyPower (s)
    Orly z Elblaga (b) 1 : 3 KSV eXecut0R (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 16 - 22.03.2021

    KS Kretovia 3 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black 3 : 1 LKS Czaszyn
    Everton 2 : 4 Livebird FC
    LKS Czarni Lwów 4 : 1 FC Masters Gliwice (s)
    Sportowa FC 0 : 3 LKS Pogórze Bachórz
    Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 11 Łęg Łowce (s)
    iBuyPower (s) 5 : 0 FC Bartodzieje
    KSV eXecut0R (b) 4 : 1 BuenosAmarenoS (b)
    Wodnik Callander 0 : 5 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 23.03.2021

    Livebird FC 4 : 2 LKS Czarni Lwów
    LKS Czaszyn 0 : 4 Everton
    OGIEŃ CZARNKÓW 1 : 0 Słupia Black
    FC Masters Gliwice (s) 2 : 5 Sportowa FC
    LKS Pogórze Bachórz 4 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski
    Łęg Łowce (s) 6 : 0 iBuyPower (s)
    FC Bartodzieje 3 : 2 KSV eXecut0R (b)
    BuenosAmarenoS (b) 3 : 0 Wodnik Callander
    Orly z Elblaga (b) 1 : 2 KS Kretovia



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).