Rozgrywki LT PL - II liga - XVIII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XVIII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.03.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : Orly z Elblaga (b)
    Everton : Słupia Black
    LKS Czarni Lwów : LKS Czaszyn
    Sportowa FC : Livebird FC
    Internazionale Wodzisław Śląski : FC Masters Gliwice (s)
    iBuyPower (s) : LKS Pogórze Bachórz
    KSV eXecut0R (b) : Łęg Łowce (s)
    Wodnik Callander : FC Bartodzieje
    KS Kretovia : BuenosAmarenoS (b)


    Kolejka 19 - 27.03.2021
    Orly z Elblaga (b) : BuenosAmarenoS (b)
    KS Kretovia : FC Bartodzieje
    OGIEŃ CZARNKÓW : Everton
    LKS Czarni Lwów : Słupia Black
    Sportowa FC : LKS Czaszyn
    Internazionale Wodzisław Śląski : Livebird FC
    iBuyPower (s) : FC Masters Gliwice (s)
    KSV eXecut0R (b) : LKS Pogórze Bachórz
    Wodnik Callander : Łęg Łowce (s)


    Kolejka 20 - 28.03.2021
    BuenosAmarenoS (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
    Everton : LKS Czarni Lwów
    Słupia Black : Sportowa FC
    LKS Czaszyn : Internazionale Wodzisław Śląski
    Livebird FC : iBuyPower (s)
    FC Masters Gliwice (s) : KSV eXecut0R (b)
    LKS Pogórze Bachórz : Wodnik Callander
    Łęg Łowce (s) : KS Kretovia
    FC Bartodzieje : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 21 - 29.03.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : LKS Czarni Lwów
    Sportowa FC : Everton
    Internazionale Wodzisław Śląski : Słupia Black
    iBuyPower (s) : LKS Czaszyn
    KSV eXecut0R (b) : Livebird FC
    Wodnik Callander : FC Masters Gliwice (s)
    KS Kretovia : LKS Pogórze Bachórz
    BuenosAmarenoS (b) : FC Bartodzieje
    Orly z Elblaga (b) : Łęg Łowce (s)


    Kolejka 22 - 30.03.2021
    FC Bartodzieje : OGIEŃ CZARNKÓW
    LKS Czarni Lwów : Sportowa FC
    Everton : Internazionale Wodzisław Śląski
    Słupia Black : iBuyPower (s)
    LKS Czaszyn : KSV eXecut0R (b)
    Livebird FC : Wodnik Callander
    FC Masters Gliwice (s) : KS Kretovia
    Łęg Łowce (s) : BuenosAmarenoS (b)
    LKS Pogórze Bachórz : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 23 - 01.04.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : Sportowa FC
    Internazionale Wodzisław Śląski : LKS Czarni Lwów
    iBuyPower (s) : Everton
    KSV eXecut0R (b) : Słupia Black
    Wodnik Callander : LKS Czaszyn
    KS Kretovia : Livebird FC
    FC Bartodzieje : Łęg Łowce (s)
    BuenosAmarenoS (b) : LKS Pogórze Bachórz
    Orly z Elblaga (b) : FC Masters Gliwice (s)


    Kolejka 24 - 03.04.2021
    Łęg Łowce (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
    Sportowa FC : Internazionale Wodzisław Śląski
    LKS Czarni Lwów : iBuyPower (s)
    Everton : KSV eXecut0R (b)
    Słupia Black : Wodnik Callander
    LKS Czaszyn : KS Kretovia
    LKS Pogórze Bachórz : FC Bartodzieje
    FC Masters Gliwice (s) : BuenosAmarenoS (b)
    Livebird FC : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 25 - 04.04.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : Internazionale Wodzisław Śląski
    iBuyPower (s) : Sportowa FC
    KSV eXecut0R (b) : LKS Czarni Lwów
    Wodnik Callander : Everton
    KS Kretovia : Słupia Black
    Łęg Łowce (s) : LKS Pogórze Bachórz
    FC Bartodzieje : FC Masters Gliwice (s)
    BuenosAmarenoS (b) : Livebird FC
    Orly z Elblaga (b) : LKS Czaszyn


    Kolejka 26 - 05.04.2021
    LKS Pogórze Bachórz : OGIEŃ CZARNKÓW
    Internazionale Wodzisław Śląski : iBuyPower (s)
    Sportowa FC : KSV eXecut0R (b)
    LKS Czarni Lwów : Wodnik Callander
    Everton : KS Kretovia
    FC Masters Gliwice (s) : Łęg Łowce (s)
    Livebird FC : FC Bartodzieje
    LKS Czaszyn : BuenosAmarenoS (b)
    Słupia Black : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 27 - 06.04.2021
    Wodnik Callander : Sportowa FC
    KSV eXecut0R (b) : Internazionale Wodzisław Śląski
    OGIEŃ CZARNKÓW : iBuyPower (s)
    KS Kretovia : LKS Czarni Lwów
    LKS Pogórze Bachórz : FC Masters Gliwice (s)
    Łęg Łowce (s) : Livebird FC
    FC Bartodzieje : LKS Czaszyn
    BuenosAmarenoS (b) : Słupia Black
    Orly z Elblaga (b) : Everton


    Kolejka 28 - 08.04.2021
    FC Masters Gliwice (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
    iBuyPower (s) : KSV eXecut0R (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski : Wodnik Callander
    Sportowa FC : KS Kretovia
    Livebird FC : LKS Pogórze Bachórz
    LKS Czaszyn : Łęg Łowce (s)
    Słupia Black : FC Bartodzieje
    Everton : BuenosAmarenoS (b)
    LKS Czarni Lwów : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 29 - 10.04.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : KSV eXecut0R (b)
    Wodnik Callander : iBuyPower (s)
    KS Kretovia : Internazionale Wodzisław Śląski
    FC Masters Gliwice (s) : Livebird FC
    LKS Pogórze Bachórz : LKS Czaszyn
    Łęg Łowce (s) : Słupia Black
    FC Bartodzieje : Everton
    BuenosAmarenoS (b) : LKS Czarni Lwów
    Orly z Elblaga (b) : Sportowa FC


    Kolejka 30 - 11.04.2021
    Livebird FC : OGIEŃ CZARNKÓW
    KSV eXecut0R (b) : Wodnik Callander
    iBuyPower (s) : KS Kretovia
    LKS Czaszyn : FC Masters Gliwice (s)
    Słupia Black : LKS Pogórze Bachórz
    Everton : Łęg Łowce (s)
    LKS Czarni Lwów : FC Bartodzieje
    Sportowa FC : BuenosAmarenoS (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 31 - 12.04.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : Wodnik Callander
    KS Kretovia : KSV eXecut0R (b)
    Livebird FC : LKS Czaszyn
    FC Masters Gliwice (s) : Słupia Black
    LKS Pogórze Bachórz : Everton
    Łęg Łowce (s) : LKS Czarni Lwów
    FC Bartodzieje : Sportowa FC
    BuenosAmarenoS (b) : Internazionale Wodzisław Śląski
    Orly z Elblaga (b) : iBuyPower (s)


    Kolejka 32 - 13.04.2021
    LKS Czaszyn : OGIEŃ CZARNKÓW
    Wodnik Callander : KS Kretovia
    Słupia Black : Livebird FC
    Everton : FC Masters Gliwice (s)
    LKS Czarni Lwów : LKS Pogórze Bachórz
    Sportowa FC : Łęg Łowce (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski : FC Bartodzieje
    iBuyPower (s) : BuenosAmarenoS (b)
    KSV eXecut0R (b) : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 33 - 15.04.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : KS Kretovia
    LKS Czaszyn : Słupia Black
    Livebird FC : Everton
    FC Masters Gliwice (s) : LKS Czarni Lwów
    LKS Pogórze Bachórz : Sportowa FC
    Łęg Łowce (s) : Internazionale Wodzisław Śląski
    FC Bartodzieje : iBuyPower (s)
    BuenosAmarenoS (b) : KSV eXecut0R (b)
    Orly z Elblaga (b) : Wodnik Callander


    Kolejka 34 - 17.04.2021
    LKS Czarni Lwów : Livebird FC
    Everton : LKS Czaszyn
    Słupia Black : OGIEŃ CZARNKÓW
    Sportowa FC : FC Masters Gliwice (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski : LKS Pogórze Bachórz
    iBuyPower (s) : Łęg Łowce (s)
    KSV eXecut0R (b) : FC Bartodzieje
    Wodnik Callander : BuenosAmarenoS (b)
    KS Kretovia : Orly z Elblaga (b)
    Kolejka 18 - 25.03.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 1 : 5 Orly z Elblaga (b)
    Everton 5 : 2 Słupia Black
    LKS Czarni Lwów 5 : 1 LKS Czaszyn
    Sportowa FC 0 : 3 Livebird FC
    Internazionale Wodzisław Śląski 7 : 3 FC Masters Gliwice (s)
    iBuyPower (s) 0 : 4 LKS Pogórze Bachórz
    KSV eXecut0R (b) 4 : 0 Łęg Łowce (s)
    Wodnik Callander 0 : 4 FC Bartodzieje
    KS Kretovia 2 : 0 BuenosAmarenoS (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 19 - 27.03.2021

    Orly z Elblaga (b) 4 : 2 BuenosAmarenoS (b)
    KS Kretovia 5 : 0 FC Bartodzieje
    OGIEŃ CZARNKÓW 1 : 4 Everton
    LKS Czarni Lwów 6 : 0 Słupia Black
    Sportowa FC 3 : 1 LKS Czaszyn
    Internazionale Wodzisław Śląski 1 : 4 Livebird FC
    iBuyPower (s) 2 : 6 FC Masters Gliwice (s)
    KSV eXecut0R (b) 5 : 0 LKS Pogórze Bachórz
    Wodnik Callander 0 : 3 Łęg Łowce (s)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.03.2021

    BuenosAmarenoS (b) 4 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    Everton 4 : 2 LKS Czarni Lwów
    Słupia Black 1 : 3 Sportowa FC
    LKS Czaszyn 0 : 5 Internazionale Wodzisław Śląski
    Livebird FC 0 : 0 iBuyPower (s) (w/o)
    FC Masters Gliwice (s) 2 : 5 KSV eXecut0R (b)
    LKS Pogórze Bachórz 7 : 1 Wodnik Callander
    Łęg Łowce (s) 1 : 3 KS Kretovia
    FC Bartodzieje 0 : 5 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 29.03.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 1 : 1 LKS Czarni Lwów
    Sportowa FC 0 : 3 Everton
    Internazionale Wodzisław Śląski 4 : 1 Słupia Black
    iBuyPower (s) 0 : 5 LKS Czaszyn
    KSV eXecut0R (b) 6 : 2 Livebird FC
    Wodnik Callander 2 : 1 FC Masters Gliwice (s)
    KS Kretovia 3 : 1 LKS Pogórze Bachórz
    BuenosAmarenoS (b) 0 : 1 FC Bartodzieje
    Orly z Elblaga (b) 4 : 0 Łęg Łowce (s)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 30.03.2021

    FC Bartodzieje 1 : 3 OGIEŃ CZARNKÓW
    LKS Czarni Lwów 2 : 0 Sportowa FC
    Everton 3 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski
    Słupia Black 5 : 1 iBuyPower (s)
    LKS Czaszyn 1 : 5 KSV eXecut0R (b)
    Livebird FC 5 : 0 Wodnik Callander
    FC Masters Gliwice (s) 0 : 4 KS Kretovia
    Łęg Łowce (s) 0 : 2 BuenosAmarenoS (b)
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 4 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 23 - 01.04.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 4 : 0 Sportowa FC
    Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 0 LKS Czarni Lwów
    iBuyPower (s) 2 : 8 Everton
    KSV eXecut0R (b) 5 : 2 Słupia Black
    Wodnik Callander 3 : 0 LKS Czaszyn
    KS Kretovia 6 : 1 Livebird FC
    FC Bartodzieje 0 : 2 Łęg Łowce (s)
    BuenosAmarenoS (b) 8 : 2 LKS Pogórze Bachórz
    Orly z Elblaga (b) 5 : 0 FC Masters Gliwice (s)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 24 - 03.04.2021

    Łęg Łowce (s) 0 : 3 OGIEŃ CZARNKÓW
    Sportowa FC 1 : 3 Internazionale Wodzisław Śląski
    LKS Czarni Lwów 4 : 0 iBuyPower (s)
    Everton 0 : 3 KSV eXecut0R (b)
    Słupia Black 0 : 3 Wodnik Callander
    LKS Czaszyn 0 : 3 KS Kretovia
    LKS Pogórze Bachórz 2 : 0 FC Bartodzieje
    FC Masters Gliwice (s) 1 : 6 BuenosAmarenoS (b)
    Livebird FC 1 : 3 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 25 - 04.04.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 2 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski
    iBuyPower (s) 0 : 6 Sportowa FC
    KSV eXecut0R (b) 3 : 0 LKS Czarni Lwów
    Wodnik Callander 2 : 6 Everton
    KS Kretovia 6 : 0 Słupia Black
    Łęg Łowce (s) 1 : 3 LKS Pogórze Bachórz
    FC Bartodzieje 1 : 4 FC Masters Gliwice (s)
    BuenosAmarenoS (b) 2 : 0 Livebird FC
    Orly z Elblaga (b) 7 : 1 LKS Czaszyn



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 26 - 05.04.2021

    LKS Pogórze Bachórz 3 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    Internazionale Wodzisław Śląski 8 : 0 iBuyPower (s)
    Sportowa FC 2 : 9 KSV eXecut0R (b)
    LKS Czarni Lwów 5 : 1 Wodnik Callander
    Everton 0 : 2 KS Kretovia
    FC Masters Gliwice (s) 0 : 0 Łęg Łowce (s)
    Livebird FC 0 : 1 FC Bartodzieje
    LKS Czaszyn 1 : 5 BuenosAmarenoS (b)
    Słupia Black 0 : 5 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 27 - 06.04.2021

    Wodnik Callander 4 : 1 Sportowa FC
    KSV eXecut0R (b) 5 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski
    OGIEŃ CZARNKÓW 9 : 1 iBuyPower (s)
    KS Kretovia 4 : 0 LKS Czarni Lwów
    LKS Pogórze Bachórz 5 : 2 FC Masters Gliwice (s)
    Łęg Łowce (s) 0 : 0 Livebird FC (w/o)
    FC Bartodzieje 0 : 0 LKS Czaszyn
    BuenosAmarenoS (b) 5 : 2 Słupia Black
    Orly z Elblaga (b) 1 : 1 Everton



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 28 - 08.04.2021

    FC Masters Gliwice (s) 0 : 3 OGIEŃ CZARNKÓW
    iBuyPower (s) 0 : 6 KSV eXecut0R (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski 3 : 0 Wodnik Callander
    Sportowa FC 0 : 4 KS Kretovia
    Livebird FC 1 : 1 LKS Pogórze Bachórz
    LKS Czaszyn 0 : 2 Łęg Łowce (s)
    Słupia Black 1 : 3 FC Bartodzieje
    Everton 2 : 4 BuenosAmarenoS (b)
    LKS Czarni Lwów 1 : 3 Orly z Elblaga (b)



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).