Kolejka 1 - 01.03.2021
FC Cyganka (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
FC Equ : Mistrzowie z dzielnicy
Real Madrid : Cebularnia
FC Janke : Kraina Tysiąca Jezior
Real Madrid Club De Futbol : FC.Jamajka
Zagłębie Lubin2 : MKS Orneta (s)
Cargovia Kargowa (s) : John Deere Team (b)
Old Squad Żory : KING ŁÓDŹ
Pro Gram (b) : LKS Uście Gorlickie
Kolejka 2 - 02.03.2021
Pro Gram (b) : FC Cyganka (b)
Old Squad Żory : LKS Uście Gorlickie
Mistrzowie z dzielnicy : RTS 1910 Widzew Łódż
FC Equ : Cebularnia
Real Madrid : Kraina Tysiąca Jezior
FC Janke : FC.Jamajka
Real Madrid Club De Futbol : MKS Orneta (s)
Zagłębie Lubin2 : John Deere Team (b)
Cargovia Kargowa (s) : KING ŁÓDŹ
Kolejka 3 - 04.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Pro Gram (b)
Cebularnia : Mistrzowie z dzielnicy
Kraina Tysiąca Jezior : FC Equ
FC.Jamajka : Real Madrid
MKS Orneta (s) : FC Janke
John Deere Team (b) : Real Madrid Club De Futbol
KING ŁÓDŹ : Zagłębie Lubin2
LKS Uście Gorlickie : Cargovia Kargowa (s)
FC Cyganka (b) : Old Squad Żory
Kolejka 4 - 06.03.2021
Cebularnia : RTS 1910 Widzew Łódż
Mistrzowie z dzielnicy : Kraina Tysiąca Jezior
FC Equ : FC.Jamajka
Real Madrid : MKS Orneta (s)
FC Janke : John Deere Team (b)
Real Madrid Club De Futbol : KING ŁÓDŹ
Zagłębie Lubin2 : LKS Uście Gorlickie
Old Squad Żory : Pro Gram (b)
Cargovia Kargowa (s) : FC Cyganka (b)
Kolejka 5 - 07.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Old Squad Żory
Kraina Tysiąca Jezior : Cebularnia
FC.Jamajka : Mistrzowie z dzielnicy
MKS Orneta (s) : FC Equ
John Deere Team (b) : Real Madrid
KING ŁÓDŹ : FC Janke
LKS Uście Gorlickie : Real Madrid Club De Futbol
Pro Gram (b) : Cargovia Kargowa (s)
FC Cyganka (b) : Zagłębie Lubin2
Kolejka 6 - 08.03.2021
Kraina Tysiąca Jezior : RTS 1910 Widzew Łódż
Cebularnia : FC.Jamajka
Mistrzowie z dzielnicy : MKS Orneta (s)
FC Equ : John Deere Team (b)
Real Madrid : KING ŁÓDŹ
FC Janke : LKS Uście Gorlickie
Cargovia Kargowa (s) : Old Squad Żory
Zagłębie Lubin2 : Pro Gram (b)
Real Madrid Club De Futbol : FC Cyganka (b)
Kolejka 7 - 09.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Cargovia Kargowa (s)
FC.Jamajka : Kraina Tysiąca Jezior
MKS Orneta (s) : Cebularnia
John Deere Team (b) : Mistrzowie z dzielnicy
KING ŁÓDŹ : FC Equ
LKS Uście Gorlickie : Real Madrid
Old Squad Żory : Zagłębie Lubin2
Pro Gram (b) : Real Madrid Club De Futbol
FC Cyganka (b) : FC Janke
Kolejka 8 - 11.03.2021
FC.Jamajka : RTS 1910 Widzew Łódż
Kraina Tysiąca Jezior : MKS Orneta (s)
Cebularnia : John Deere Team (b)
Mistrzowie z dzielnicy : KING ŁÓDŹ
FC Equ : LKS Uście Gorlickie
Zagłębie Lubin2 : Cargovia Kargowa (s)
Real Madrid Club De Futbol : Old Squad Żory
FC Janke : Pro Gram (b)
Real Madrid : FC Cyganka (b)
Kolejka 9 - 13.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Zagłębie Lubin2
MKS Orneta (s) : FC.Jamajka
John Deere Team (b) : Kraina Tysiąca Jezior
KING ŁÓDŹ : Cebularnia
LKS Uście Gorlickie : Mistrzowie z dzielnicy
Cargovia Kargowa (s) : Real Madrid Club De Futbol
Old Squad Żory : FC Janke
Pro Gram (b) : Real Madrid
FC Cyganka (b) : FC Equ
Kolejka 10 - 14.03.2021
Kraina Tysiąca Jezior : KING ŁÓDŹ
FC.Jamajka : John Deere Team (b)
MKS Orneta (s) : RTS 1910 Widzew Łódż
Cebularnia : LKS Uście Gorlickie
Real Madrid Club De Futbol : Zagłębie Lubin2
FC Janke : Cargovia Kargowa (s)
Real Madrid : Old Squad Żory
FC Equ : Pro Gram (b)
Mistrzowie z dzielnicy : FC Cyganka (b)
Kolejka 11 - 15.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Real Madrid Club De Futbol
John Deere Team (b) : MKS Orneta (s)
KING ŁÓDŹ : FC.Jamajka
LKS Uście Gorlickie : Kraina Tysiąca Jezior
Zagłębie Lubin2 : FC Janke
Cargovia Kargowa (s) : Real Madrid
Old Squad Żory : FC Equ
Pro Gram (b) : Mistrzowie z dzielnicy
FC Cyganka (b) : Cebularnia
Kolejka 12 - 16.03.2021
John Deere Team (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
MKS Orneta (s) : KING ŁÓDŹ
FC.Jamajka : LKS Uście Gorlickie
FC Janke : Real Madrid Club De Futbol
Real Madrid : Zagłębie Lubin2
FC Equ : Cargovia Kargowa (s)
Mistrzowie z dzielnicy : Old Squad Żory
Cebularnia : Pro Gram (b)
Kraina Tysiąca Jezior : FC Cyganka (b)
Kolejka 13 - 18.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : FC Janke
KING ŁÓDŹ : John Deere Team (b)
LKS Uście Gorlickie : MKS Orneta (s)
Real Madrid Club De Futbol : Real Madrid
Zagłębie Lubin2 : FC Equ
Cargovia Kargowa (s) : Mistrzowie z dzielnicy
Old Squad Żory : Cebularnia
Pro Gram (b) : Kraina Tysiąca Jezior
FC Cyganka (b) : FC.Jamajka
Kolejka 14 - 20.03.2021
KING ŁÓDŹ : RTS 1910 Widzew Łódż
John Deere Team (b) : LKS Uście Gorlickie
Real Madrid : FC Janke
FC Equ : Real Madrid Club De Futbol
Mistrzowie z dzielnicy : Zagłębie Lubin2
Cebularnia : Cargovia Kargowa (s)
Kraina Tysiąca Jezior : Old Squad Żory
FC.Jamajka : Pro Gram (b)
MKS Orneta (s) : FC Cyganka (b)
Kolejka 15 - 21.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Real Madrid
LKS Uście Gorlickie : KING ŁÓDŹ
FC Janke : FC Equ
Real Madrid Club De Futbol : Mistrzowie z dzielnicy
Zagłębie Lubin2 : Cebularnia
Cargovia Kargowa (s) : Kraina Tysiąca Jezior
Old Squad Żory : FC.Jamajka
Pro Gram (b) : MKS Orneta (s)
FC Cyganka (b) : John Deere Team (b)
Kolejka 16 - 22.03.2021
LKS Uście Gorlickie : RTS 1910 Widzew Łódż
FC Equ : Real Madrid
Mistrzowie z dzielnicy : FC Janke
Cebularnia : Real Madrid Club De Futbol
Kraina Tysiąca Jezior : Zagłębie Lubin2
FC.Jamajka : Cargovia Kargowa (s)
MKS Orneta (s) : Old Squad Żory
John Deere Team (b) : Pro Gram (b)
KING ŁÓDŹ : FC Cyganka (b)
Kolejka 17 - 23.03.2021
FC Janke : Cebularnia
Real Madrid : Mistrzowie z dzielnicy
RTS 1910 Widzew Łódż : FC Equ
Real Madrid Club De Futbol : Kraina Tysiąca Jezior
Zagłębie Lubin2 : FC.Jamajka
Cargovia Kargowa (s) : MKS Orneta (s)
Old Squad Żory : John Deere Team (b)
Pro Gram (b) : KING ŁÓDŹ
FC Cyganka (b) : LKS Uście Gorlickie
Kolejka 1 - 01.03.2021
FC Cyganka (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
FC Equ : Mistrzowie z dzielnicy
Real Madrid : Cebularnia
FC Janke : Kraina Tysiąca Jezior
Real Madrid Club De Futbol : FC.Jamajka
Zagłębie Lubin2 : MKS Orneta (s)
Cargovia Kargowa (s) : John Deere Team (b)
Old Squad Żory : KING ŁÓDŹ
Pro Gram (b) : LKS Uście Gorlickie
Kolejka 2 - 02.03.2021
Pro Gram (b) : FC Cyganka (b)
Old Squad Żory : LKS Uście Gorlickie
Mistrzowie z dzielnicy : RTS 1910 Widzew Łódż
FC Equ : Cebularnia
Real Madrid : Kraina Tysiąca Jezior
FC Janke : FC.Jamajka
Real Madrid Club De Futbol : MKS Orneta (s)
Zagłębie Lubin2 : John Deere Team (b)
Cargovia Kargowa (s) : KING ŁÓDŹ
Kolejka 3 - 04.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Pro Gram (b)
Cebularnia : Mistrzowie z dzielnicy
Kraina Tysiąca Jezior : FC Equ
FC.Jamajka : Real Madrid
MKS Orneta (s) : FC Janke
John Deere Team (b) : Real Madrid Club De Futbol
KING ŁÓDŹ : Zagłębie Lubin2
LKS Uście Gorlickie : Cargovia Kargowa (s)
FC Cyganka (b) : Old Squad Żory
Kolejka 4 - 06.03.2021
Cebularnia : RTS 1910 Widzew Łódż
Mistrzowie z dzielnicy : Kraina Tysiąca Jezior
FC Equ : FC.Jamajka
Real Madrid : MKS Orneta (s)
FC Janke : John Deere Team (b)
Real Madrid Club De Futbol : KING ŁÓDŹ
Zagłębie Lubin2 : LKS Uście Gorlickie
Old Squad Żory : Pro Gram (b)
Cargovia Kargowa (s) : FC Cyganka (b)
Kolejka 5 - 07.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Old Squad Żory
Kraina Tysiąca Jezior : Cebularnia
FC.Jamajka : Mistrzowie z dzielnicy
MKS Orneta (s) : FC Equ
John Deere Team (b) : Real Madrid
KING ŁÓDŹ : FC Janke
LKS Uście Gorlickie : Real Madrid Club De Futbol
Pro Gram (b) : Cargovia Kargowa (s)
FC Cyganka (b) : Zagłębie Lubin2
Kolejka 6 - 08.03.2021
Kraina Tysiąca Jezior : RTS 1910 Widzew Łódż
Cebularnia : FC.Jamajka
Mistrzowie z dzielnicy : MKS Orneta (s)
FC Equ : John Deere Team (b)
Real Madrid : KING ŁÓDŹ
FC Janke : LKS Uście Gorlickie
Cargovia Kargowa (s) : Old Squad Żory
Zagłębie Lubin2 : Pro Gram (b)
Real Madrid Club De Futbol : FC Cyganka (b)
Kolejka 7 - 09.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Cargovia Kargowa (s)
FC.Jamajka : Kraina Tysiąca Jezior
MKS Orneta (s) : Cebularnia
John Deere Team (b) : Mistrzowie z dzielnicy
KING ŁÓDŹ : FC Equ
LKS Uście Gorlickie : Real Madrid
Old Squad Żory : Zagłębie Lubin2
Pro Gram (b) : Real Madrid Club De Futbol
FC Cyganka (b) : FC Janke
Kolejka 8 - 11.03.2021
FC.Jamajka : RTS 1910 Widzew Łódż
Kraina Tysiąca Jezior : MKS Orneta (s)
Cebularnia : John Deere Team (b)
Mistrzowie z dzielnicy : KING ŁÓDŹ
FC Equ : LKS Uście Gorlickie
Zagłębie Lubin2 : Cargovia Kargowa (s)
Real Madrid Club De Futbol : Old Squad Żory
FC Janke : Pro Gram (b)
Real Madrid : FC Cyganka (b)
Kolejka 9 - 13.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Zagłębie Lubin2
MKS Orneta (s) : FC.Jamajka
John Deere Team (b) : Kraina Tysiąca Jezior
KING ŁÓDŹ : Cebularnia
LKS Uście Gorlickie : Mistrzowie z dzielnicy
Cargovia Kargowa (s) : Real Madrid Club De Futbol
Old Squad Żory : FC Janke
Pro Gram (b) : Real Madrid
FC Cyganka (b) : FC Equ
Kolejka 10 - 14.03.2021
Kraina Tysiąca Jezior : KING ŁÓDŹ
FC.Jamajka : John Deere Team (b)
MKS Orneta (s) : RTS 1910 Widzew Łódż
Cebularnia : LKS Uście Gorlickie
Real Madrid Club De Futbol : Zagłębie Lubin2
FC Janke : Cargovia Kargowa (s)
Real Madrid : Old Squad Żory
FC Equ : Pro Gram (b)
Mistrzowie z dzielnicy : FC Cyganka (b)
Kolejka 11 - 15.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Real Madrid Club De Futbol
John Deere Team (b) : MKS Orneta (s)
KING ŁÓDŹ : FC.Jamajka
LKS Uście Gorlickie : Kraina Tysiąca Jezior
Zagłębie Lubin2 : FC Janke
Cargovia Kargowa (s) : Real Madrid
Old Squad Żory : FC Equ
Pro Gram (b) : Mistrzowie z dzielnicy
FC Cyganka (b) : Cebularnia
Kolejka 12 - 16.03.2021
John Deere Team (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
MKS Orneta (s) : KING ŁÓDŹ
FC.Jamajka : LKS Uście Gorlickie
FC Janke : Real Madrid Club De Futbol
Real Madrid : Zagłębie Lubin2
FC Equ : Cargovia Kargowa (s)
Mistrzowie z dzielnicy : Old Squad Żory
Cebularnia : Pro Gram (b)
Kraina Tysiąca Jezior : FC Cyganka (b)
Kolejka 13 - 18.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : FC Janke
KING ŁÓDŹ : John Deere Team (b)
LKS Uście Gorlickie : MKS Orneta (s)
Real Madrid Club De Futbol : Real Madrid
Zagłębie Lubin2 : FC Equ
Cargovia Kargowa (s) : Mistrzowie z dzielnicy
Old Squad Żory : Cebularnia
Pro Gram (b) : Kraina Tysiąca Jezior
FC Cyganka (b) : FC.Jamajka
Kolejka 14 - 20.03.2021
KING ŁÓDŹ : RTS 1910 Widzew Łódż
John Deere Team (b) : LKS Uście Gorlickie
Real Madrid : FC Janke
FC Equ : Real Madrid Club De Futbol
Mistrzowie z dzielnicy : Zagłębie Lubin2
Cebularnia : Cargovia Kargowa (s)
Kraina Tysiąca Jezior : Old Squad Żory
FC.Jamajka : Pro Gram (b)
MKS Orneta (s) : FC Cyganka (b)
Kolejka 15 - 21.03.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Real Madrid
LKS Uście Gorlickie : KING ŁÓDŹ
FC Janke : FC Equ
Real Madrid Club De Futbol : Mistrzowie z dzielnicy
Zagłębie Lubin2 : Cebularnia
Cargovia Kargowa (s) : Kraina Tysiąca Jezior
Old Squad Żory : FC.Jamajka
Pro Gram (b) : MKS Orneta (s)
FC Cyganka (b) : John Deere Team (b)
Kolejka 16 - 22.03.2021
LKS Uście Gorlickie : RTS 1910 Widzew Łódż
FC Equ : Real Madrid
Mistrzowie z dzielnicy : FC Janke
Cebularnia : Real Madrid Club De Futbol
Kraina Tysiąca Jezior : Zagłębie Lubin2
FC.Jamajka : Cargovia Kargowa (s)
MKS Orneta (s) : Old Squad Żory
John Deere Team (b) : Pro Gram (b)
KING ŁÓDŹ : FC Cyganka (b)
Kolejka 17 - 23.03.2021
FC Janke : Cebularnia
Real Madrid : Mistrzowie z dzielnicy
RTS 1910 Widzew Łódż : FC Equ
Real Madrid Club De Futbol : Kraina Tysiąca Jezior
Zagłębie Lubin2 : FC.Jamajka
Cargovia Kargowa (s) : MKS Orneta (s)
Old Squad Żory : John Deere Team (b)
Pro Gram (b) : KING ŁÓDŹ
FC Cyganka (b) : LKS Uście Gorlickie