Rozgrywki LT PL - IVA liga - XVIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - XVIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.03.2021
    FC Cyganka (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
    FC Equ : Mistrzowie z dzielnicy
    Real Madrid : Cebularnia
    FC Janke : Kraina Tysiąca Jezior
    Real Madrid Club De Futbol : FC.Jamajka
    Zagłębie Lubin2 : MKS Orneta (s)
    Cargovia Kargowa (s) : John Deere Team (b)
    Old Squad Żory : KING ŁÓDŹ
    Pro Gram (b) : LKS Uście Gorlickie


    Kolejka 2 - 02.03.2021
    Pro Gram (b) : FC Cyganka (b)
    Old Squad Żory : LKS Uście Gorlickie
    Mistrzowie z dzielnicy : RTS 1910 Widzew Łódż
    FC Equ : Cebularnia
    Real Madrid : Kraina Tysiąca Jezior
    FC Janke : FC.Jamajka
    Real Madrid Club De Futbol : MKS Orneta (s)
    Zagłębie Lubin2 : John Deere Team (b)
    Cargovia Kargowa (s) : KING ŁÓDŹ


    Kolejka 3 - 04.03.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : Pro Gram (b)
    Cebularnia : Mistrzowie z dzielnicy
    Kraina Tysiąca Jezior : FC Equ
    FC.Jamajka : Real Madrid
    MKS Orneta (s) : FC Janke
    John Deere Team (b) : Real Madrid Club De Futbol
    KING ŁÓDŹ : Zagłębie Lubin2
    LKS Uście Gorlickie : Cargovia Kargowa (s)
    FC Cyganka (b) : Old Squad Żory


    Kolejka 4 - 06.03.2021
    Cebularnia : RTS 1910 Widzew Łódż
    Mistrzowie z dzielnicy : Kraina Tysiąca Jezior
    FC Equ : FC.Jamajka
    Real Madrid : MKS Orneta (s)
    FC Janke : John Deere Team (b)
    Real Madrid Club De Futbol : KING ŁÓDŹ
    Zagłębie Lubin2 : LKS Uście Gorlickie
    Old Squad Żory : Pro Gram (b)
    Cargovia Kargowa (s) : FC Cyganka (b)


    Kolejka 5 - 07.03.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : Old Squad Żory
    Kraina Tysiąca Jezior : Cebularnia
    FC.Jamajka : Mistrzowie z dzielnicy
    MKS Orneta (s) : FC Equ
    John Deere Team (b) : Real Madrid
    KING ŁÓDŹ : FC Janke
    LKS Uście Gorlickie : Real Madrid Club De Futbol
    Pro Gram (b) : Cargovia Kargowa (s)
    FC Cyganka (b) : Zagłębie Lubin2


    Kolejka 6 - 08.03.2021
    Kraina Tysiąca Jezior : RTS 1910 Widzew Łódż
    Cebularnia : FC.Jamajka
    Mistrzowie z dzielnicy : MKS Orneta (s)
    FC Equ : John Deere Team (b)
    Real Madrid : KING ŁÓDŹ
    FC Janke : LKS Uście Gorlickie
    Cargovia Kargowa (s) : Old Squad Żory
    Zagłębie Lubin2 : Pro Gram (b)
    Real Madrid Club De Futbol : FC Cyganka (b)


    Kolejka 7 - 09.03.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : Cargovia Kargowa (s)
    FC.Jamajka : Kraina Tysiąca Jezior
    MKS Orneta (s) : Cebularnia
    John Deere Team (b) : Mistrzowie z dzielnicy
    KING ŁÓDŹ : FC Equ
    LKS Uście Gorlickie : Real Madrid
    Old Squad Żory : Zagłębie Lubin2
    Pro Gram (b) : Real Madrid Club De Futbol
    FC Cyganka (b) : FC Janke


    Kolejka 8 - 11.03.2021
    FC.Jamajka : RTS 1910 Widzew Łódż
    Kraina Tysiąca Jezior : MKS Orneta (s)
    Cebularnia : John Deere Team (b)
    Mistrzowie z dzielnicy : KING ŁÓDŹ
    FC Equ : LKS Uście Gorlickie
    Zagłębie Lubin2 : Cargovia Kargowa (s)
    Real Madrid Club De Futbol : Old Squad Żory
    FC Janke : Pro Gram (b)
    Real Madrid : FC Cyganka (b)


    Kolejka 9 - 13.03.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : Zagłębie Lubin2
    MKS Orneta (s) : FC.Jamajka
    John Deere Team (b) : Kraina Tysiąca Jezior
    KING ŁÓDŹ : Cebularnia
    LKS Uście Gorlickie : Mistrzowie z dzielnicy
    Cargovia Kargowa (s) : Real Madrid Club De Futbol
    Old Squad Żory : FC Janke
    Pro Gram (b) : Real Madrid
    FC Cyganka (b) : FC Equ


    Kolejka 10 - 14.03.2021
    Kraina Tysiąca Jezior : KING ŁÓDŹ
    FC.Jamajka : John Deere Team (b)
    MKS Orneta (s) : RTS 1910 Widzew Łódż
    Cebularnia : LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid Club De Futbol : Zagłębie Lubin2
    FC Janke : Cargovia Kargowa (s)
    Real Madrid : Old Squad Żory
    FC Equ : Pro Gram (b)
    Mistrzowie z dzielnicy : FC Cyganka (b)


    Kolejka 11 - 15.03.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : Real Madrid Club De Futbol
    John Deere Team (b) : MKS Orneta (s)
    KING ŁÓDŹ : FC.Jamajka
    LKS Uście Gorlickie : Kraina Tysiąca Jezior
    Zagłębie Lubin2 : FC Janke
    Cargovia Kargowa (s) : Real Madrid
    Old Squad Żory : FC Equ
    Pro Gram (b) : Mistrzowie z dzielnicy
    FC Cyganka (b) : Cebularnia


    Kolejka 12 - 16.03.2021
    John Deere Team (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
    MKS Orneta (s) : KING ŁÓDŹ
    FC.Jamajka : LKS Uście Gorlickie
    FC Janke : Real Madrid Club De Futbol
    Real Madrid : Zagłębie Lubin2
    FC Equ : Cargovia Kargowa (s)
    Mistrzowie z dzielnicy : Old Squad Żory
    Cebularnia : Pro Gram (b)
    Kraina Tysiąca Jezior : FC Cyganka (b)


    Kolejka 13 - 18.03.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : FC Janke
    KING ŁÓDŹ : John Deere Team (b)
    LKS Uście Gorlickie : MKS Orneta (s)
    Real Madrid Club De Futbol : Real Madrid
    Zagłębie Lubin2 : FC Equ
    Cargovia Kargowa (s) : Mistrzowie z dzielnicy
    Old Squad Żory : Cebularnia
    Pro Gram (b) : Kraina Tysiąca Jezior
    FC Cyganka (b) : FC.Jamajka


    Kolejka 14 - 20.03.2021
    KING ŁÓDŹ : RTS 1910 Widzew Łódż
    John Deere Team (b) : LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid : FC Janke
    FC Equ : Real Madrid Club De Futbol
    Mistrzowie z dzielnicy : Zagłębie Lubin2
    Cebularnia : Cargovia Kargowa (s)
    Kraina Tysiąca Jezior : Old Squad Żory
    FC.Jamajka : Pro Gram (b)
    MKS Orneta (s) : FC Cyganka (b)


    Kolejka 15 - 21.03.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : Real Madrid
    LKS Uście Gorlickie : KING ŁÓDŹ
    FC Janke : FC Equ
    Real Madrid Club De Futbol : Mistrzowie z dzielnicy
    Zagłębie Lubin2 : Cebularnia
    Cargovia Kargowa (s) : Kraina Tysiąca Jezior
    Old Squad Żory : FC.Jamajka
    Pro Gram (b) : MKS Orneta (s)
    FC Cyganka (b) : John Deere Team (b)


    Kolejka 16 - 22.03.2021
    LKS Uście Gorlickie : RTS 1910 Widzew Łódż
    FC Equ : Real Madrid
    Mistrzowie z dzielnicy : FC Janke
    Cebularnia : Real Madrid Club De Futbol
    Kraina Tysiąca Jezior : Zagłębie Lubin2
    FC.Jamajka : Cargovia Kargowa (s)
    MKS Orneta (s) : Old Squad Żory
    John Deere Team (b) : Pro Gram (b)
    KING ŁÓDŹ : FC Cyganka (b)


    Kolejka 17 - 23.03.2021
    FC Janke : Cebularnia
    Real Madrid : Mistrzowie z dzielnicy
    RTS 1910 Widzew Łódż : FC Equ
    Real Madrid Club De Futbol : Kraina Tysiąca Jezior
    Zagłębie Lubin2 : FC.Jamajka
    Cargovia Kargowa (s) : MKS Orneta (s)
    Old Squad Żory : John Deere Team (b)
    Pro Gram (b) : KING ŁÓDŹ
    FC Cyganka (b) : LKS Uście Gorlickie
    Kolejka 1 - 01.03.2021

    FC Cyganka (b) 1 : 7 RTS 1910 Widzew Łódż
    FC Equ 1 : 5 Mistrzowie z dzielnicy
    Real Madrid 4 : 1 Cebularnia
    FC Janke 1 : 0 Kraina Tysiąca Jezior
    Real Madrid Club De Futbol 9 : 0 FC.Jamajka
    Zagłębie Lubin2 2 : 0 MKS Orneta (s) - wynik zweryfikowany jako walkower
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 8 John Deere Team (b)
    Old Squad Żory 6 : 0 KING ŁÓDŹ
    Pro Gram (b) 0 : 5 LKS Uście Gorlickie



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 02.03.2021

    Pro Gram (b) 5 : 1 FC Cyganka (b)
    Old Squad Żory 1 : 2 LKS Uście Gorlickie
    Mistrzowie z dzielnicy 2 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż
    FC Equ 1 : 3 Cebularnia
    Real Madrid 1 : 0 Kraina Tysiąca Jezior
    FC Janke 5 : 1 FC.Jamajka
    Real Madrid Club De Futbol 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    Zagłębie Lubin2 0 : 3 John Deere Team (b)
    Cargovia Kargowa (s) 1 : 3 KING ŁÓDŹ



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 04.03.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż 6 : 2 Pro Gram (b)
    Cebularnia 1 : 3 Mistrzowie z dzielnicy
    Kraina Tysiąca Jezior 6 : 0 FC Equ
    FC.Jamajka 0 : 7 Real Madrid
    MKS Orneta (s) 0 : 3 FC Janke (w/o)
    John Deere Team (b) 6 : 0 Real Madrid Club De Futbol
    KING ŁÓDŹ 1 : 3 Zagłębie Lubin2
    LKS Uście Gorlickie 6 : 1 Cargovia Kargowa (s)
    FC Cyganka (b) 1 : 6 Old Squad Żory



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 06.03.2021

    Cebularnia 5 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż
    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 4 Kraina Tysiąca Jezior
    FC Equ 7 : 1 FC.Jamajka
    Real Madrid 5 : 0 MKS Orneta (s)
    - wynik zweryfikowany jako walkower
    FC Janke 0 : 5 John Deere Team (b)
    Real Madrid Club De Futbol 3 : 0 KING ŁÓDŹ
    Zagłębie Lubin2 2 : 6 LKS Uście Gorlickie
    Old Squad Żory 9 : 2 Pro Gram (b)
    Cargovia Kargowa (s) 2 : 3 FC Cyganka (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 5 - 07.03.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż 0 : 5 Old Squad Żory
    Kraina Tysiąca Jezior 5 : 2 Cebularnia
    FC.Jamajka 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy
    MKS Orneta (s) 0 : 0 FC Equ (w/o)
    - wynik zweryfikowany jako walkower
    John Deere Team (b) 0 : 1 Real Madrid
    KING ŁÓDŹ 0 : 4 FC Janke
    LKS Uście Gorlickie 2 : 1 Real Madrid Club De Futbol
    Pro Gram (b) 11 : 1 Cargovia Kargowa (s)
    FC Cyganka (b) 2 : 7 Zagłębie Lubin2



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 6 - 08.03.2021

    Kraina Tysiąca Jezior 3 : 3 RTS 1910 Widzew Łódż
    Cebularnia 8 : 2 FC.Jamajka
    Mistrzowie z dzielnicy 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    FC Equ 1 : 6 John Deere Team (b)
    Real Madrid 4 : 0 KING ŁÓDŹ
    FC Janke 1 : 5 LKS Uście Gorlickie
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 9 Old Squad Żory
    Zagłębie Lubin2 1 : 1 Pro Gram (b)
    Real Madrid Club De Futbol 0 : 8 FC Cyganka (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 09.03.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż 7 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    FC.Jamajka 1 : 7 Kraina Tysiąca Jezior
    MKS Orneta (s) 0 : 3 Cebularnia
    John Deere Team (b) 4 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    KING ŁÓDŹ 5 : 2 FC Equ
    LKS Uście Gorlickie 0 : 3 Real Madrid
    Old Squad Żory 6 : 2 Zagłębie Lubin2
    Pro Gram (b) 0 : 5 Real Madrid Club De Futbol
    FC Cyganka (b) 0 : 6 FC Janke



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 8 - 11.03.2021

    FC.Jamajka 2 : 6 RTS 1910 Widzew Łódż
    Kraina Tysiąca Jezior 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    Cebularnia 0 : 7 John Deere Team (b)
    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 0 KING ŁÓDŹ
    FC Equ 2 : 6 LKS Uście Gorlickie
    Zagłębie Lubin2 10 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    Real Madrid Club De Futbol 1 : 3 Old Squad Żory
    FC Janke 7 : 1 Pro Gram (b)
    Real Madrid 6 : 1 FC Cyganka (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 13.03.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż 5 : 1 Zagłębie Lubin2
    MKS Orneta (s) 0 : 3 FC.Jamajka (w/o)
    John Deere Team (b) 0 : 1 Kraina Tysiąca Jezior
    KING ŁÓDŹ 0 : 3 Cebularnia
    LKS Uście Gorlickie 3 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 9 Real Madrid Club De Futbol
    Old Squad Żory 3 : 1 FC Janke
    Pro Gram (b) 0 : 4 Real Madrid
    FC Cyganka (b) 4 : 2 FC Equ



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 14.03.2021

    Kraina Tysiąca Jezior 6 : 1 KING ŁÓDŹ
    FC.Jamajka 0 : 4 John Deere Team (b)
    MKS Orneta (s) 0 : 3 RTS 1910 Widzew Łódż (w/o)
    Cebularnia 2 : 6 LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid Club De Futbol 7 : 2 Zagłębie Lubin2
    FC Janke 8 : 1 Cargovia Kargowa (s)
    Real Madrid 0 : 4 Old Squad Żory
    FC Equ 0 : 1 Pro Gram (b)
    Mistrzowie z dzielnicy 7 : 1 FC Cyganka (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 15.03.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż 1 : 4 Real Madrid Club De Futbol
    John Deere Team (b) 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    KING ŁÓDŹ 2 : 0 FC.Jamajka
    LKS Uście Gorlickie 1 : 1 Kraina Tysiąca Jezior
    Zagłębie Lubin2 0 : 6 FC Janke
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 7 Real Madrid
    Old Squad Żory 5 : 0 FC Equ
    Pro Gram (b) 0 : 2 Mistrzowie z dzielnicy
    FC Cyganka (b) 1 : 0 Cebularnia



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 16.03.2021

    John Deere Team (b) 4 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż
    MKS Orneta (s) 0 : 3 KING ŁÓDŹ (w/o)
    FC.Jamajka 2 : 7 LKS Uście Gorlickie
    FC Janke 0 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    Real Madrid 6 : 0 Zagłębie Lubin2
    FC Equ 12 : 2 Cargovia Kargowa (s)
    Mistrzowie z dzielnicy 2 : 6 Old Squad Żory
    Cebularnia 6 : 2 Pro Gram (b)
    Kraina Tysiąca Jezior 9 : 1 FC Cyganka (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 18.03.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż 0 : 0 FC Janke
    KING ŁÓDŹ 2 : 7 John Deere Team (b)
    LKS Uście Gorlickie 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    Real Madrid Club De Futbol 0 : 3 Real Madrid
    Zagłębie Lubin2 7 : 2 FC Equ
    Cargovia Kargowa (s) 2 : 8 Mistrzowie z dzielnicy
    Old Squad Żory 6 : 0 Cebularnia
    Pro Gram (b) 0 : 4 Kraina Tysiąca Jezior
    FC Cyganka (b) 1 : 2 FC.Jamajka



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 14 - 20.03.2021

    KING ŁÓDŹ 1 : 5 RTS 1910 Widzew Łódż
    John Deere Team (b) 5 : 2 LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid 3 : 0 FC Janke
    FC Equ 0 : 4 Real Madrid Club De Futbol
    Mistrzowie z dzielnicy 1 : 1 Zagłębie Lubin2
    Cebularnia 2 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    Kraina Tysiąca Jezior 1 : 4 Old Squad Żory
    FC.Jamajka 0 : 3 Pro Gram (b)
    MKS Orneta (s) 0 : 3 FC Cyganka (b) (w/o)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 15 - 21.03.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż 1 : 5 Real Madrid
    LKS Uście Gorlickie 6 : 0 KING ŁÓDŹ
    FC Janke 3 : 1 FC Equ
    Real Madrid Club De Futbol 3 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    Zagłębie Lubin2 3 : 1 Cebularnia
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 4 Kraina Tysiąca Jezior
    Old Squad Żory 8 : 0 FC.Jamajka
    Pro Gram (b) 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    FC Cyganka (b) 2 : 10 John Deere Team (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 16 - 22.03.2021

    LKS Uście Gorlickie 4 : 1 RTS 1910 Widzew Łódż
    FC Equ 0 : 4 Real Madrid
    Mistrzowie z dzielnicy 2 : 4 FC Janke
    Cebularnia 2 : 4 Real Madrid Club De Futbol
    Kraina Tysiąca Jezior 6 : 1 Zagłębie Lubin2
    FC.Jamajka 2 : 8 Cargovia Kargowa (s)
    MKS Orneta (s) 0 : 3 Old Squad Żory (w/o)
    John Deere Team (b) 8 : 0 Pro Gram (b)
    KING ŁÓDŹ 4 : 2 FC Cyganka (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 23.03.2021

    FC Janke 4 : 2 Cebularnia
    Real Madrid 6 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    RTS 1910 Widzew Łódż 1 : 8 FC Equ
    Real Madrid Club De Futbol 5 : 2 Kraina Tysiąca Jezior
    Zagłębie Lubin2 2 : 5 FC.Jamajka
    Cargovia Kargowa (s) 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    Old Squad Żory 1 : 1 John Deere Team (b)
    Pro Gram (b) 0 : 3 KING ŁÓDŹ
    FC Cyganka (b) 0 : 5 LKS Uście Gorlickie



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).