FUT TIME NEWS #KWIECIEŃ 2021

      Wywiad Retro - Crazy235





      "Założyciel GZMF z poprutymi spodniami"



      R: Witam, cieszę się , że udało się spotkać. Mam nadzieję, że nie będzie to stracony czas.

      Nie, na pewno nie.

      R: Zacznijmy od tego, jak to się stało, że znalazłeś
      w Społeczności futbolcup.pl

      O Futbolcup.pl dowiedziałem się od znajomego lolkagr5. Na początku założyłem klub i od razu gra przypadła mi do gustu. Gram w nią już bardzo długo.

      R: Jesteś menadżerem drużyny Rea(L) Madrid. Skąd wziął się pomysł na taką nazwę? Sentyment do drużyny czy może zbieg okoliczności?

      Wybrałem taka nazwę ponieważ jestem fanem Realu Madyt i Legii Warszawa. Z połączenia tych dwóch nazw wyszła nazwa Rea(L) Madrid.

      R: No właśnie, grasz bardzo długo... Czy taka gra nie może się nudzić? Czy aż tak Cię wciągnęła, że nie możesz przestać.

      Gra mnie strasznie wciągnęła. Próbowałem ograniczyć czas przeznaczony na grę ale się nie dało. To chyba najlepsza gra na przeglądarkę w jaką kiedykolwiek grałem.

      R: Jesteś bardzo doświadczonym userem na forum jak i menadżerem. Czy nie kusiło Cię nigdy wstopienie w wyższe "sfery" i spróbować sił w gazetce lub jako Moderator?

      Oj kusiło ku siło. Zawsze chciałem wstąpić do teamu FC.pl, lecz jestem za młody.

      R: Nigdy nie dostałeś takiego zapytania? Czy dostałeś i z szczerym bólem odpowiedziałeś iż jesteś zbyt młody.

      Nie. Nigdy nie dostałem zapytania czy chcę zostać moderatorem czy redaktorem.

      R: To może warto jednak podjąć rękawice i pokazać , że jesteś godną osobą??

      Na pewno warto!! Ale jak to uczynić??

      R: Prosto. Przy najbliższym naborze złóż swoje „CV”.
      Wspomniałeś o lolku, który Cię namówił do gry. Patrząc na to gdzie Ty jesteś teraz a gdzie on to można powiedzieć iż uczeń przerósł mistrza.

      Nie chcę się chwalić ale tak. Jest to spowodowane tym ze lolek często przerywał grę lub jego klub zostawał usuwany przez administracji. Teraz gra klubem ...Płazowka United... i wiedzie mu się dobrze.

      R: Od ostatniego wywiadu minęło troszkę czasu i wiele w twoim życiu pewnie menadżerski się zmieniło. Mówiłeś wtedy iż masz zamiar spaść do aż drugiej ligi i następnie zacząć wszystko od nowa. Czy tak było jak wspomniałeś.

      Nie tak się nie stało. Zostałem w I lidze. Umocniłem się i za sezon awansowałem do ekstraklasy.

      R: Jesteś w Ekstraklasie. Jak wiemy jest to marzenie każdego gracz. Co możesz powiedzieć o swojej grupie. Jesteś przecież dość wysoko na 4-tym miejscu.

      Tak to prawda znajduję się na wysokiej 4 pozycji. Moja liga jest bardo wyrównana i każdy dalej ma duże szanse na majstra.

      Przepraszam za te znaki ale brat klikał
      :D

      R: Brat starszy czy młodszy rozrabiaka??

      Młodszy :D

      R: Nie chciałby pójść w ślady starszego wodza. Czy jest na tyle młody, że nie pojmuje pewnych rzeczy jeszcze??

      Jest jeszcze za młody i nie pojmuje pewnych rzeczy. :D

      R: Wracając do FC , jesteś jedynym graczem z czołówki , który nie ma średniej powyżej jednego strzelonego gola na mecz. Czy jest to spowodowane grą defensywną twoich chłopaków??

      Tak jest to spowodowane defensywną grą moich piłkarzy, lecz również z tego że średnia wynika z połączenia wszystkich sezonów a w niektórych sezonach szło mi bardzo źle.


      R: Zbliża się okienko transferowe w twojej grupie Patrząc na to jak dobrze Ci idzie , planujesz jakieś zmiany? Czy może już dokonałeś jakiś transferowych hitów, I chcesz się pochwalić jacy doświadczeni gracze doszli.

      Nie planuje żadnych hitów transferowych co wynika z braku funduszy. Przychodzi mi tylko LP 440 27 który ma załatać dziurę w ustawieniu. :)

      R: Czy piłka nożna jest twoim hobby tylko w życiu wirtualnym czy może masz/miałeś jakieś doświadczenie z nią w życiu prywatnym?

      Piłka nożna jest moim hobby również z życia prywatnego. Często w nią gram, lecz żadnego doświadczenia nie dostąpiłem.

      R: Brakło czasu czy chęci?

      Czasu... raczej nie. Chęci bardziej. Planuje od przyszłego sezonu zapisać się do miejscowego klubu sportowego i tam spróbować swoich możliwości.

      R: Jak w każdym z wywiadu zadam moje ulubione pytanko. Jakieś śmieszne wydarzenie nie dotyczące akurat Piłki Nożnej miało miejsce w twoim życiu?

      Śmieszne wydarzenie... hmm.. niech pomyśle… a tak, kiedyś w czasie gry w piłkę spodnie się mi popruły. A tak poza tym więcej takich sytuacji nie miałem.

      R: Zbliża się jak wcześniej wspomniałem okienko w twoim wypadku a następnie runda rewanżowa. Czujesz się na tyle silny aby zdobyć tytuł czy tylko walka o jak najlepszą pozycję?

      Powiem tak. Z całych sił będę walczył o mistrzostwo, ale wszystko zależy od moich wspaniałych piłkarzy i przeciwników. Wiara czyni cuda. Zobaczymy jak się mi powiedzie. Było by wspaniale wygrać ekstraklasie.

      R: LM, co możesz nam powiedzieć na temat tych rozgrywek? Nastawiałeś się na coś? Czy jest/był to taki jednorazowy wypad?

      Nastawiać raczej się na nic nie nastawiłem, w tej edycji chyba odpadnę w fazie grupowej, lecz nie poddam się. Jeszcze powalczę jeżeli nie w tej to w następnej edycji.


      R: Skąd wziął się pomysł na taki nick crazy235? Jesteś aż taki szalony? Płynie w tobie nie krew tylko "Czerwony Byk".

      Sam nie wiem. Jakoś spontanicznie napisałem crazy235.

      R: Jeden z moich serdecznych kolegów zadał kiedyś komuś pytanie. Przypływa do Ciebie złota rybka i mówi: Spełnię twoje 3 życzenia… Jakie to byłyby?

      Być najlepszym graczem na FC. A więcej.. hm to naprawdę na to chwile nie wiem J Musiał bym się dogłębniej zastanowić.

      R: Zbliża się BS myślisz ze damy rade jako grupa w której przecież obaj się znajdujemy??

      Na pewno. Musimy wygrać!!

      R: I powiedz nam proszę jak to się stało , że trafiłeś do GZMF? Czy może jesteś jej głównym założycielem?

      Założyłem ją wspólnie z krzesłem. I tworzymy naprawdę zgraną paczkę.

      R: Jesteś dość młodą osobą i przed Tobą na pewno wiele jeszcze w życiu prywatnym .Ja Ci życzę wytrwałości i aby gry nie zaprzątały Ci w głowie.

      Dzięki, tobie również tego życzę i żebyś kiedyś wygrał ekstra.

      R: Dziękuje Ci bardzo za ten wywiad oraz życzę powodzenia w życiu prywatnym jak i w społeczności FutbolCup.pl.

      Dziękuję i wzajemnie. Pozdrawiam !!