Rozgrywki LT PL - II liga - XIX sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XIX sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.05.2021
    MaxiMilan (b) : FC Bartodzieje
    iBuyPower : LKS Czarni Lwów
    LKS Pogórze Bachórz : LKS Czaszyn
    OGIEŃ CZARNKÓW : Livebird FC
    The Gunners (s) : Słupia Black
    Internazionale Wodzisław Śląski : Pomorzanin Cychry (s)
    Chelsea KnO FC (s) : ŚwidDług (b)
    BuenosAmarenoS : Łęg Łowce
    La Fiorita (b) : Everton


    Kolejka 2 - 02.05.2021
    La Fiorita (b) : MaxiMilan (b)
    BuenosAmarenoS : Everton
    LKS Czarni Lwów : FC Bartodzieje
    iBuyPower : LKS Czaszyn
    LKS Pogórze Bachórz : Livebird FC
    OGIEŃ CZARNKÓW : Słupia Black
    The Gunners (s) : Pomorzanin Cychry (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski : ŚwidDług (b)
    Chelsea KnO FC (s) : Łęg Łowce


    Kolejka 3 - 03.05.2021
    FC Bartodzieje : La Fiorita (b)
    LKS Czaszyn : LKS Czarni Lwów
    Livebird FC : iBuyPower
    Słupia Black : LKS Pogórze Bachórz
    Pomorzanin Cychry (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
    ŚwidDług (b) : The Gunners (s)
    Łęg Łowce : Internazionale Wodzisław Śląski
    Everton : Chelsea KnO FC (s)
    MaxiMilan (b) : BuenosAmarenoS


    Kolejka 4 - 04.05.2021
    LKS Czaszyn : FC Bartodzieje
    LKS Czarni Lwów : Livebird FC
    iBuyPower : Słupia Black
    LKS Pogórze Bachórz : Pomorzanin Cychry (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW : ŚwidDług (b)
    The Gunners (s) : Łęg Łowce
    Internazionale Wodzisław Śląski : Everton
    BuenosAmarenoS : La Fiorita (b)
    Chelsea KnO FC (s) : MaxiMilan (b)


    Kolejka 5 - 06.05.2021
    FC Bartodzieje : BuenosAmarenoS
    Livebird FC : LKS Czaszyn
    Słupia Black : LKS Czarni Lwów
    Pomorzanin Cychry (s) : iBuyPower
    ŚwidDług (b) : LKS Pogórze Bachórz
    Łęg Łowce : OGIEŃ CZARNKÓW
    Everton : The Gunners (s)
    La Fiorita (b) : Chelsea KnO FC (s)
    MaxiMilan (b) : Internazionale Wodzisław Śląski


    Kolejka 6 - 08.05.2021
    Livebird FC : FC Bartodzieje
    LKS Czaszyn : Słupia Black
    LKS Czarni Lwów : Pomorzanin Cychry (s)
    iBuyPower : ŚwidDług (b)
    LKS Pogórze Bachórz : Łęg Łowce
    OGIEŃ CZARNKÓW : Everton
    Chelsea KnO FC (s) : BuenosAmarenoS
    Internazionale Wodzisław Śląski : La Fiorita (b)
    The Gunners (s) : MaxiMilan (b)


    Kolejka 7 - 09.05.2021
    FC Bartodzieje : Chelsea KnO FC (s)
    Słupia Black : Livebird FC
    Pomorzanin Cychry (s) : LKS Czaszyn
    ŚwidDług (b) : LKS Czarni Lwów
    Łęg Łowce : iBuyPower
    Everton : LKS Pogórze Bachórz
    BuenosAmarenoS : Internazionale Wodzisław Śląski
    La Fiorita (b) : The Gunners (s)
    MaxiMilan (b) : OGIEŃ CZARNKÓW


    Kolejka 8 - 10.05.2021
    Słupia Black : FC Bartodzieje
    Livebird FC : Pomorzanin Cychry (s)
    LKS Czaszyn : ŚwidDług (b)
    LKS Czarni Lwów : Łęg Łowce
    iBuyPower : Everton
    Internazionale Wodzisław Śląski : Chelsea KnO FC (s)
    The Gunners (s) : BuenosAmarenoS
    OGIEŃ CZARNKÓW : La Fiorita (b)
    LKS Pogórze Bachórz : MaxiMilan (b)


    Kolejka 9 - 11.05.2021
    FC Bartodzieje : Internazionale Wodzisław Śląski
    Pomorzanin Cychry (s) : Słupia Black
    ŚwidDług (b) : Livebird FC
    Łęg Łowce : LKS Czaszyn
    Everton : LKS Czarni Lwów
    Chelsea KnO FC (s) : The Gunners (s)
    BuenosAmarenoS : OGIEŃ CZARNKÓW
    La Fiorita (b) : LKS Pogórze Bachórz
    MaxiMilan (b) : iBuyPower


    Kolejka 10 - 13.05.2021
    Livebird FC : Łęg Łowce
    Słupia Black : ŚwidDług (b)
    Pomorzanin Cychry (s) : FC Bartodzieje
    LKS Czaszyn : Everton
    The Gunners (s) : Internazionale Wodzisław Śląski
    OGIEŃ CZARNKÓW : Chelsea KnO FC (s)
    LKS Pogórze Bachórz : BuenosAmarenoS
    iBuyPower : La Fiorita (b)
    LKS Czarni Lwów : MaxiMilan (b)


    Kolejka 11 - 15.05.2021
    FC Bartodzieje : The Gunners (s)
    ŚwidDług (b) : Pomorzanin Cychry (s)
    Łęg Łowce : Słupia Black
    Everton : Livebird FC
    Internazionale Wodzisław Śląski : OGIEŃ CZARNKÓW
    Chelsea KnO FC (s) : LKS Pogórze Bachórz
    BuenosAmarenoS : iBuyPower
    La Fiorita (b) : LKS Czarni Lwów
    MaxiMilan (b) : LKS Czaszyn


    Kolejka 12 - 16.05.2021
    ŚwidDług (b) : FC Bartodzieje
    Pomorzanin Cychry (s) : Łęg Łowce
    Słupia Black : Everton
    OGIEŃ CZARNKÓW : The Gunners (s)
    LKS Pogórze Bachórz : Internazionale Wodzisław Śląski
    iBuyPower : Chelsea KnO FC (s)
    LKS Czarni Lwów : BuenosAmarenoS
    LKS Czaszyn : La Fiorita (b)
    Livebird FC : MaxiMilan (b)


    Kolejka 13 - 17.05.2021
    FC Bartodzieje : OGIEŃ CZARNKÓW
    Łęg Łowce : ŚwidDług (b)
    Everton : Pomorzanin Cychry (s)
    The Gunners (s) : LKS Pogórze Bachórz
    Internazionale Wodzisław Śląski : iBuyPower
    Chelsea KnO FC (s) : LKS Czarni Lwów
    BuenosAmarenoS : LKS Czaszyn
    La Fiorita (b) : Livebird FC
    MaxiMilan (b) : Słupia Black


    Kolejka 14 - 18.05.2021
    Łęg Łowce : FC Bartodzieje
    ŚwidDług (b) : Everton
    LKS Pogórze Bachórz : OGIEŃ CZARNKÓW
    iBuyPower : The Gunners (s)
    LKS Czarni Lwów : Internazionale Wodzisław Śląski
    LKS Czaszyn : Chelsea KnO FC (s)
    Livebird FC : BuenosAmarenoS
    Słupia Black : La Fiorita (b)
    Pomorzanin Cychry (s) : MaxiMilan (b)


    Kolejka 15 - 20.05.2021
    FC Bartodzieje : LKS Pogórze Bachórz
    Everton : Łęg Łowce
    OGIEŃ CZARNKÓW : iBuyPower
    The Gunners (s) : LKS Czarni Lwów
    Internazionale Wodzisław Śląski : LKS Czaszyn
    Chelsea KnO FC (s) : Livebird FC
    BuenosAmarenoS : Słupia Black
    La Fiorita (b) : Pomorzanin Cychry (s)
    MaxiMilan (b) : ŚwidDług (b)


    Kolejka 16 - 22.05.2021
    Everton : FC Bartodzieje
    iBuyPower : LKS Pogórze Bachórz
    LKS Czarni Lwów : OGIEŃ CZARNKÓW
    LKS Czaszyn : The Gunners (s)
    Livebird FC : Internazionale Wodzisław Śląski
    Słupia Black : Chelsea KnO FC (s)
    Pomorzanin Cychry (s) : BuenosAmarenoS
    ŚwidDług (b) : La Fiorita (b)
    Łęg Łowce : MaxiMilan (b)


    Kolejka 17 - 23.05.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : LKS Czaszyn
    LKS Pogórze Bachórz : LKS Czarni Lwów
    FC Bartodzieje : iBuyPower
    The Gunners (s) : Livebird FC
    Internazionale Wodzisław Śląski : Słupia Black
    Chelsea KnO FC (s) : Pomorzanin Cychry (s)
    BuenosAmarenoS : ŚwidDług (b)
    La Fiorita (b) : Łęg Łowce
    MaxiMilan (b) : Everton
    Kolejka 1 - 01.05.2021

    MaxiMilan (b) 3 : 1 FC Bartodzieje
    iBuyPower 0 : 3 LKS Czarni Lwów (w/o) - wynik uwzględniony w 2 kolejce
    LKS Pogórze Bachórz 2 : 0 LKS Czaszyn
    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 5 Livebird FC
    The Gunners (s) 1 : 3 Słupia Black
    Internazionale Wodzisław Śląski 3 : 0 Pomorzanin Cychry (s)
    Chelsea KnO FC (s) 0 : 3 ŚwidDług (b) (w/o)
    BuenosAmarenoS 3 : 1 Łęg Łowce
    La Fiorita (b) 2 : 0 Everton



    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Chelsea KnO FC ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 02.05.2021

    La Fiorita (b) 5 : 0 MaxiMilan (b)
    BuenosAmarenoS 3 : 1 Everton
    LKS Czarni Lwów 4 : 1 FC Bartodzieje
    iBuyPower 0 : 3 LKS Czaszyn (w/o)
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 2 Livebird FC
    OGIEŃ CZARNKÓW 1 : 1 Słupia Black
    The Gunners (s) 0 : 3 Pomorzanin Cychry (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski 3 : 5 ŚwidDług (b)
    Chelsea KnO FC (s) 0 : 3 Łęg Łowce (w/o)



    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Chelsea KnO FC ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 3 - 03.05.2021

    FC Bartodzieje 0 : 3 La Fiorita (b)
    LKS Czaszyn 1 : 3 LKS Czarni Lwów
    Livebird FC 3 : 0 iBuyPower (w/o)
    Słupia Black 1 : 0 LKS Pogórze Bachórz
    Pomorzanin Cychry (s) 2 : 3 OGIEŃ CZARNKÓW
    ŚwidDług (b) 7 : 0 The Gunners (s)
    Łęg Łowce 4 : 2 Internazionale Wodzisław Śląski
    Everton 3 : 0 Chelsea KnO FC (s) (w/o)
    MaxiMilan (b) 0 : 3 BuenosAmarenoS



    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Chelsea KnO FC ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 4 - 04.05.2021

    LKS Czaszyn 2 : 0 FC Bartodzieje
    LKS Czarni Lwów 0 : 3 Livebird FC
    iBuyPower 0 : 3 Słupia Black (w/o)
    LKS Pogórze Bachórz 5 : 0 Pomorzanin Cychry (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 6 ŚwidDług (b)
    The Gunners (s) 1 : 6 Łęg Łowce
    Internazionale Wodzisław Śląski 4 : 4 Everton
    BuenosAmarenoS 0 : 1 La Fiorita (b)
    Chelsea KnO FC (s) 0 : 3 MaxiMilan (b) (w/o)



    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Chelsea KnO FC ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 5 - 06.05.2021

    FC Bartodzieje 0 : 2 BuenosAmarenoS
    Livebird FC 4 : 1 LKS Czaszyn
    Słupia Black 0 : 2 LKS Czarni Lwów
    Pomorzanin Cychry (s) 3 : 0 iBuyPower (w/o)
    ŚwidDług (b) 5 : 2 LKS Pogórze Bachórz
    Łęg Łowce 4 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    Everton 6 : 1 The Gunners (s)
    La Fiorita (b) 3 : 0 Chelsea KnO FC (s) (w/o)
    MaxiMilan (b) 0 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski



    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Chelsea KnO FC ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 6 - 08.05.2021

    Livebird FC 4 : 0 FC Bartodzieje
    LKS Czaszyn 3 : 0 Słupia Black
    LKS Czarni Lwów 2 : 0 Pomorzanin Cychry (s)
    iBuyPower 0 : 3 ŚwidDług (b) (w/o)
    LKS Pogórze Bachórz 2 : 0 Łęg Łowce
    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 2 Everton
    Chelsea KnO FC (s) 0 : 3 BuenosAmarenoS (w/o)
    Internazionale Wodzisław Śląski 1 : 4 La Fiorita (b)
    The Gunners (s) 1 : 5 MaxiMilan (b)



    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie - wpłata na nagrody, punkty anulowane.
    Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Chelsea KnO FC ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 7 - 09.05.2021

    FC Bartodzieje 3 : 0 Chelsea KnO FC (s) (w/o)
    Słupia Black 0 : 5 Livebird FC
    Pomorzanin Cychry (s) 0 : 0 LKS Czaszyn
    ŚwidDług (b) 2 : 3 LKS Czarni Lwów
    Łęg Łowce 3 : 0 iBuyPower (w/o)
    Everton 1 : 2 LKS Pogórze Bachórz
    BuenosAmarenoS 2 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski
    La Fiorita (b) 8 : 2 The Gunners (s)
    MaxiMilan (b) 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW



    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie - wpłata na nagrody, punkty anulowane.
    Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Chelsea KnO FC ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 8 - 10.05.2021

    Słupia Black 0 : 2 FC Bartodzieje
    Livebird FC 4 : 0 Pomorzanin Cychry (s)
    LKS Czaszyn 2 : 7 ŚwidDług (b)
    LKS Czarni Lwów 1 : 2 Łęg Łowce
    iBuyPower 0 : 3 Everton (w/o)
    Internazionale Wodzisław Śląski 3 : 0 Chelsea KnO FC (s) (w/o)
    The Gunners (s) 2 : 1 BuenosAmarenoS
    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 6 La Fiorita (b)
    LKS Pogórze Bachórz 3 : 0 MaxiMilan (b)



    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie - wpłata na nagrody, punkty anulowane.
    Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Chelsea KnO FC ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 9 - 11.05.2021

    FC Bartodzieje 1 : 3 Internazionale Wodzisław Śląski
    Pomorzanin Cychry (s) 0 : 3 Słupia Black
    ŚwidDług (b) 4 : 1 Livebird FC
    Łęg Łowce 2 : 0 LKS Czaszyn
    Everton 0 : 0 LKS Czarni Lwów
    Chelsea KnO FC (s) 0 : 3 The Gunners (s) (w/o)
    BuenosAmarenoS 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
    La Fiorita (b) 0 : 3 LKS Pogórze Bachórz
    MaxiMilan (b) 3 : 0 iBuyPower (w/o)



    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie - wpłata na nagrody, punkty anulowane.
    Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 15 punktów - 3 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Chelsea KnO FC ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Livebird FC ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.