Kolejka 1 - 01.05.2021
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Zagłębie Lubin2
FC Cyganka : RTS 1910 Widzew Łódż
Real Madrid Club De Futbol : FC Equ
FC Janke : Mistrzowie z dzielnicy
LKS Uście Gorlickie : Cargovia Kargowa
KING ŁÓDŹ : C.F. Wyspa (s)
kaliszfornia (s) : Fc Barcelona8 (b)
Kraina Tysiąca Jezior : Pro Gram
MJP Rybnik (b) : John Deere Team
Kolejka 2 - 02.05.2021
MJP Rybnik (b) : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kraina Tysiąca Jezior : John Deere Team
RTS 1910 Widzew Łódż : Zagłębie Lubin2
FC Cyganka : FC Equ
Real Madrid Club De Futbol : Mistrzowie z dzielnicy
FC Janke : Cargovia Kargowa
LKS Uście Gorlickie : C.F. Wyspa (s)
KING ŁÓDŹ : Fc Barcelona8 (b)
kaliszfornia (s) : Pro Gram
Kolejka 3 - 03.05.2021
Zagłębie Lubin2 : MJP Rybnik (b)
FC Equ : RTS 1910 Widzew Łódż
Mistrzowie z dzielnicy : FC Cyganka
Cargovia Kargowa : Real Madrid Club De Futbol
C.F. Wyspa (s) : FC Janke
Fc Barcelona8 (b) : LKS Uście Gorlickie
Pro Gram : KING ŁÓDŹ
John Deere Team : kaliszfornia (s)
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Kraina Tysiąca Jezior
Kolejka 4 - 04.05.2021
FC Equ : Zagłębie Lubin2
RTS 1910 Widzew Łódż : Mistrzowie z dzielnicy
FC Cyganka : Cargovia Kargowa
Real Madrid Club De Futbol : C.F. Wyspa (s)
FC Janke : Fc Barcelona8 (b)
LKS Uście Gorlickie : Pro Gram
KING ŁÓDŹ : John Deere Team
Kraina Tysiąca Jezior : MJP Rybnik (b)
kaliszfornia (s) : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 5 - 06.05.2021
Zagłębie Lubin2 : Kraina Tysiąca Jezior
Mistrzowie z dzielnicy : FC Equ
Cargovia Kargowa : RTS 1910 Widzew Łódż
C.F. Wyspa (s) : FC Cyganka
Fc Barcelona8 (b) : Real Madrid Club De Futbol
Pro Gram : FC Janke
John Deere Team : LKS Uście Gorlickie
MJP Rybnik (b) : kaliszfornia (s)
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : KING ŁÓDŹ
Kolejka 6 - 08.05.2021
Mistrzowie z dzielnicy : Zagłębie Lubin2
FC Equ : Cargovia Kargowa
RTS 1910 Widzew Łódż : C.F. Wyspa (s)
FC Cyganka : Fc Barcelona8 (b)
Real Madrid Club De Futbol : Pro Gram
FC Janke : John Deere Team
kaliszfornia (s) : Kraina Tysiąca Jezior
KING ŁÓDŹ : MJP Rybnik (b)
LKS Uście Gorlickie : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 7 - 09.05.2021
Zagłębie Lubin2 : kaliszfornia (s)
Cargovia Kargowa : Mistrzowie z dzielnicy
C.F. Wyspa (s) : FC Equ
Fc Barcelona8 (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
Pro Gram : FC Cyganka
John Deere Team : Real Madrid Club De Futbol
Kraina Tysiąca Jezior : KING ŁÓDŹ
MJP Rybnik (b) : LKS Uście Gorlickie
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : FC Janke
Kolejka 8 - 10.05.2021
Cargovia Kargowa : Zagłębie Lubin2
Mistrzowie z dzielnicy : C.F. Wyspa (s)
FC Equ : Fc Barcelona8 (b)
RTS 1910 Widzew Łódż : Pro Gram
FC Cyganka : John Deere Team
KING ŁÓDŹ : kaliszfornia (s)
LKS Uście Gorlickie : Kraina Tysiąca Jezior
FC Janke : MJP Rybnik (b)
Real Madrid Club De Futbol : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 9 - 11.05.2021
Zagłębie Lubin2 : KING ŁÓDŹ
C.F. Wyspa (s) : Cargovia Kargowa
Fc Barcelona8 (b) : Mistrzowie z dzielnicy
Pro Gram : FC Equ
John Deere Team : RTS 1910 Widzew Łódż
kaliszfornia (s) : LKS Uście Gorlickie
Kraina Tysiąca Jezior : FC Janke
MJP Rybnik (b) : Real Madrid Club De Futbol
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : FC Cyganka
Kolejka 10 - 13.05.2021
Mistrzowie z dzielnicy : Pro Gram
Cargovia Kargowa : Fc Barcelona8 (b)
C.F. Wyspa (s) : Zagłębie Lubin2
FC Equ : John Deere Team
LKS Uście Gorlickie : KING ŁÓDŹ
FC Janke : kaliszfornia (s)
Real Madrid Club De Futbol : Kraina Tysiąca Jezior
FC Cyganka : MJP Rybnik (b)
RTS 1910 Widzew Łódż : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 11 - 15.05.2021
Zagłębie Lubin2 : LKS Uście Gorlickie
Fc Barcelona8 (b) : C.F. Wyspa (s)
Pro Gram : Cargovia Kargowa
John Deere Team : Mistrzowie z dzielnicy
KING ŁÓDŹ : FC Janke
kaliszfornia (s) : Real Madrid Club De Futbol
Kraina Tysiąca Jezior : FC Cyganka
MJP Rybnik (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : FC Equ
Kolejka 12 - 16.05.2021
Fc Barcelona8 (b) : Zagłębie Lubin2
C.F. Wyspa (s) : Pro Gram
Cargovia Kargowa : John Deere Team
FC Janke : LKS Uście Gorlickie
Real Madrid Club De Futbol : KING ŁÓDŹ
FC Cyganka : kaliszfornia (s)
RTS 1910 Widzew Łódż : Kraina Tysiąca Jezior
FC Equ : MJP Rybnik (b)
Mistrzowie z dzielnicy : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 13 - 17.05.2021
Zagłębie Lubin2 : FC Janke
Pro Gram : Fc Barcelona8 (b)
John Deere Team : C.F. Wyspa (s)
LKS Uście Gorlickie : Real Madrid Club De Futbol
KING ŁÓDŹ : FC Cyganka
kaliszfornia (s) : RTS 1910 Widzew Łódż
Kraina Tysiąca Jezior : FC Equ
MJP Rybnik (b) : Mistrzowie z dzielnicy
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Cargovia Kargowa
Kolejka 14 - 18.05.2021
Pro Gram : Zagłębie Lubin2
Fc Barcelona8 (b) : John Deere Team
Real Madrid Club De Futbol : FC Janke
FC Cyganka : LKS Uście Gorlickie
RTS 1910 Widzew Łódż : KING ŁÓDŹ
FC Equ : kaliszfornia (s)
Mistrzowie z dzielnicy : Kraina Tysiąca Jezior
Cargovia Kargowa : MJP Rybnik (b)
C.F. Wyspa (s) : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 15 - 20.05.2021
Zagłębie Lubin2 : Real Madrid Club De Futbol
John Deere Team : Pro Gram
FC Janke : FC Cyganka
LKS Uście Gorlickie : RTS 1910 Widzew Łódż
KING ŁÓDŹ : FC Equ
kaliszfornia (s) : Mistrzowie z dzielnicy
Kraina Tysiąca Jezior : Cargovia Kargowa
MJP Rybnik (b) : C.F. Wyspa (s)
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Fc Barcelona8 (b)
Kolejka 16 - 22.05.2021
John Deere Team : Zagłębie Lubin2
FC Cyganka : Real Madrid Club De Futbol
RTS 1910 Widzew Łódż : FC Janke
FC Equ : LKS Uście Gorlickie
Mistrzowie z dzielnicy : KING ŁÓDŹ
Cargovia Kargowa : kaliszfornia (s)
C.F. Wyspa (s) : Kraina Tysiąca Jezior
Fc Barcelona8 (b) : MJP Rybnik (b)
Pro Gram : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 17 - 23.05.2021
FC Janke : FC Equ
Real Madrid Club De Futbol : RTS 1910 Widzew Łódż
Zagłębie Lubin2 : FC Cyganka
LKS Uście Gorlickie : Mistrzowie z dzielnicy
KING ŁÓDŹ : Cargovia Kargowa
kaliszfornia (s) : C.F. Wyspa (s)
Kraina Tysiąca Jezior : Fc Barcelona8 (b)
MJP Rybnik (b) : Pro Gram
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : John Deere Team