Rozgrywki LT PL - IVA liga - XIX sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - XIX sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.05.2021
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Zagłębie Lubin2
    FC Cyganka : RTS 1910 Widzew Łódż
    Real Madrid Club De Futbol : FC Equ
    FC Janke : Mistrzowie z dzielnicy
    LKS Uście Gorlickie : Cargovia Kargowa
    KING ŁÓDŹ : C.F. Wyspa (s)
    kaliszfornia (s) : Fc Barcelona8 (b)
    Kraina Tysiąca Jezior : Pro Gram
    MJP Rybnik (b) : John Deere Team


    Kolejka 2 - 02.05.2021
    MJP Rybnik (b) : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
    Kraina Tysiąca Jezior : John Deere Team
    RTS 1910 Widzew Łódż : Zagłębie Lubin2
    FC Cyganka : FC Equ
    Real Madrid Club De Futbol : Mistrzowie z dzielnicy
    FC Janke : Cargovia Kargowa
    LKS Uście Gorlickie : C.F. Wyspa (s)
    KING ŁÓDŹ : Fc Barcelona8 (b)
    kaliszfornia (s) : Pro Gram


    Kolejka 3 - 03.05.2021
    Zagłębie Lubin2 : MJP Rybnik (b)
    FC Equ : RTS 1910 Widzew Łódż
    Mistrzowie z dzielnicy : FC Cyganka
    Cargovia Kargowa : Real Madrid Club De Futbol
    C.F. Wyspa (s) : FC Janke
    Fc Barcelona8 (b) : LKS Uście Gorlickie
    Pro Gram : KING ŁÓDŹ
    John Deere Team : kaliszfornia (s)
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Kraina Tysiąca Jezior


    Kolejka 4 - 04.05.2021
    FC Equ : Zagłębie Lubin2
    RTS 1910 Widzew Łódż : Mistrzowie z dzielnicy
    FC Cyganka : Cargovia Kargowa
    Real Madrid Club De Futbol : C.F. Wyspa (s)
    FC Janke : Fc Barcelona8 (b)
    LKS Uście Gorlickie : Pro Gram
    KING ŁÓDŹ : John Deere Team
    Kraina Tysiąca Jezior : MJP Rybnik (b)
    kaliszfornia (s) : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)


    Kolejka 5 - 06.05.2021
    Zagłębie Lubin2 : Kraina Tysiąca Jezior
    Mistrzowie z dzielnicy : FC Equ
    Cargovia Kargowa : RTS 1910 Widzew Łódż
    C.F. Wyspa (s) : FC Cyganka
    Fc Barcelona8 (b) : Real Madrid Club De Futbol
    Pro Gram : FC Janke
    John Deere Team : LKS Uście Gorlickie
    MJP Rybnik (b) : kaliszfornia (s)
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : KING ŁÓDŹ


    Kolejka 6 - 08.05.2021
    Mistrzowie z dzielnicy : Zagłębie Lubin2
    FC Equ : Cargovia Kargowa
    RTS 1910 Widzew Łódż : C.F. Wyspa (s)
    FC Cyganka : Fc Barcelona8 (b)
    Real Madrid Club De Futbol : Pro Gram
    FC Janke : John Deere Team
    kaliszfornia (s) : Kraina Tysiąca Jezior
    KING ŁÓDŹ : MJP Rybnik (b)
    LKS Uście Gorlickie : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)


    Kolejka 7 - 09.05.2021
    Zagłębie Lubin2 : kaliszfornia (s)
    Cargovia Kargowa : Mistrzowie z dzielnicy
    C.F. Wyspa (s) : FC Equ
    Fc Barcelona8 (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
    Pro Gram : FC Cyganka
    John Deere Team : Real Madrid Club De Futbol
    Kraina Tysiąca Jezior : KING ŁÓDŹ
    MJP Rybnik (b) : LKS Uście Gorlickie
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : FC Janke


    Kolejka 8 - 10.05.2021
    Cargovia Kargowa : Zagłębie Lubin2
    Mistrzowie z dzielnicy : C.F. Wyspa (s)
    FC Equ : Fc Barcelona8 (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż : Pro Gram
    FC Cyganka : John Deere Team
    KING ŁÓDŹ : kaliszfornia (s)
    LKS Uście Gorlickie : Kraina Tysiąca Jezior
    FC Janke : MJP Rybnik (b)
    Real Madrid Club De Futbol : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)


    Kolejka 9 - 11.05.2021
    Zagłębie Lubin2 : KING ŁÓDŹ
    C.F. Wyspa (s) : Cargovia Kargowa
    Fc Barcelona8 (b) : Mistrzowie z dzielnicy
    Pro Gram : FC Equ
    John Deere Team : RTS 1910 Widzew Łódż
    kaliszfornia (s) : LKS Uście Gorlickie
    Kraina Tysiąca Jezior : FC Janke
    MJP Rybnik (b) : Real Madrid Club De Futbol
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : FC Cyganka


    Kolejka 10 - 13.05.2021
    Mistrzowie z dzielnicy : Pro Gram
    Cargovia Kargowa : Fc Barcelona8 (b)
    C.F. Wyspa (s) : Zagłębie Lubin2
    FC Equ : John Deere Team
    LKS Uście Gorlickie : KING ŁÓDŹ
    FC Janke : kaliszfornia (s)
    Real Madrid Club De Futbol : Kraina Tysiąca Jezior
    FC Cyganka : MJP Rybnik (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)


    Kolejka 11 - 15.05.2021
    Zagłębie Lubin2 : LKS Uście Gorlickie
    Fc Barcelona8 (b) : C.F. Wyspa (s)
    Pro Gram : Cargovia Kargowa
    John Deere Team : Mistrzowie z dzielnicy
    KING ŁÓDŹ : FC Janke
    kaliszfornia (s) : Real Madrid Club De Futbol
    Kraina Tysiąca Jezior : FC Cyganka
    MJP Rybnik (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : FC Equ


    Kolejka 12 - 16.05.2021
    Fc Barcelona8 (b) : Zagłębie Lubin2
    C.F. Wyspa (s) : Pro Gram
    Cargovia Kargowa : John Deere Team
    FC Janke : LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid Club De Futbol : KING ŁÓDŹ
    FC Cyganka : kaliszfornia (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż : Kraina Tysiąca Jezior
    FC Equ : MJP Rybnik (b)
    Mistrzowie z dzielnicy : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)


    Kolejka 13 - 17.05.2021
    Zagłębie Lubin2 : FC Janke
    Pro Gram : Fc Barcelona8 (b)
    John Deere Team : C.F. Wyspa (s)
    LKS Uście Gorlickie : Real Madrid Club De Futbol
    KING ŁÓDŹ : FC Cyganka
    kaliszfornia (s) : RTS 1910 Widzew Łódż
    Kraina Tysiąca Jezior : FC Equ
    MJP Rybnik (b) : Mistrzowie z dzielnicy
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Cargovia Kargowa


    Kolejka 14 - 18.05.2021
    Pro Gram : Zagłębie Lubin2
    Fc Barcelona8 (b) : John Deere Team
    Real Madrid Club De Futbol : FC Janke
    FC Cyganka : LKS Uście Gorlickie
    RTS 1910 Widzew Łódż : KING ŁÓDŹ
    FC Equ : kaliszfornia (s)
    Mistrzowie z dzielnicy : Kraina Tysiąca Jezior
    Cargovia Kargowa : MJP Rybnik (b)
    C.F. Wyspa (s) : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)


    Kolejka 15 - 20.05.2021
    Zagłębie Lubin2 : Real Madrid Club De Futbol
    John Deere Team : Pro Gram
    FC Janke : FC Cyganka
    LKS Uście Gorlickie : RTS 1910 Widzew Łódż
    KING ŁÓDŹ : FC Equ
    kaliszfornia (s) : Mistrzowie z dzielnicy
    Kraina Tysiąca Jezior : Cargovia Kargowa
    MJP Rybnik (b) : C.F. Wyspa (s)
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Fc Barcelona8 (b)


    Kolejka 16 - 22.05.2021
    John Deere Team : Zagłębie Lubin2
    FC Cyganka : Real Madrid Club De Futbol
    RTS 1910 Widzew Łódż : FC Janke
    FC Equ : LKS Uście Gorlickie
    Mistrzowie z dzielnicy : KING ŁÓDŹ
    Cargovia Kargowa : kaliszfornia (s)
    C.F. Wyspa (s) : Kraina Tysiąca Jezior
    Fc Barcelona8 (b) : MJP Rybnik (b)
    Pro Gram : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)


    Kolejka 17 - 23.05.2021
    FC Janke : FC Equ
    Real Madrid Club De Futbol : RTS 1910 Widzew Łódż
    Zagłębie Lubin2 : FC Cyganka
    LKS Uście Gorlickie : Mistrzowie z dzielnicy
    KING ŁÓDŹ : Cargovia Kargowa
    kaliszfornia (s) : C.F. Wyspa (s)
    Kraina Tysiąca Jezior : Fc Barcelona8 (b)
    MJP Rybnik (b) : Pro Gram
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : John Deere Team
    Kolejka 1 - 01.05.2021

    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) 4 : 2 Zagłębie Lubin2
    FC Cyganka 0 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż
    Real Madrid Club De Futbol 0 : 1 FC Equ
    FC Janke 4 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    LKS Uście Gorlickie 2 : 2 Cargovia Kargowa
    KING ŁÓDŹ 0 : 3 C.F. Wyspa (s)
    kaliszfornia (s) 0 : 0 Fc Barcelona8 (b)
    Kraina Tysiąca Jezior 4 : 0 Pro Gram
    MJP Rybnik (b) 1 : 4 John Deere Team



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 2 - 02.05.2021

    MJP Rybnik (b) 4 : 0 Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
    Kraina Tysiąca Jezior 5 : 1 John Deere Team
    RTS 1910 Widzew Łódż 11 : 1 Zagłębie Lubin2
    FC Cyganka 1 : 0 FC Equ
    Real Madrid Club De Futbol 1 : 1 Mistrzowie z dzielnicy
    FC Janke 4 : 1 Cargovia Kargowa
    LKS Uście Gorlickie 4 : 2 C.F. Wyspa (s)
    KING ŁÓDŹ 1 : 0 Fc Barcelona8 (b)
    kaliszfornia (s) 0 : 0 Pro Gram



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 3 - 03.05.2021

    Zagłębie Lubin2 3 : 6 MJP Rybnik (b)
    FC Equ 1 : 5 RTS 1910 Widzew Łódż
    Mistrzowie z dzielnicy 5 : 2 FC Cyganka
    Cargovia Kargowa 2 : 1 Real Madrid Club De Futbol
    C.F. Wyspa (s) 5 : 2 FC Janke
    Fc Barcelona8 (b) 1 : 4 LKS Uście Gorlickie
    Pro Gram 3 : 1 KING ŁÓDŹ
    John Deere Team 8 : 2 kaliszfornia (s)
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) 0 : 6 Kraina Tysiąca Jezior



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 4 - 04.05.2021

    FC Equ 11 : 2 Zagłębie Lubin2
    RTS 1910 Widzew Łódż 4 : 2 Mistrzowie z dzielnicy
    FC Cyganka 0 : 2 Cargovia Kargowa
    Real Madrid Club De Futbol 0 : 2 C.F. Wyspa (s)
    FC Janke 2 : 2 Fc Barcelona8 (b)
    LKS Uście Gorlickie 4 : 0 Pro Gram
    KING ŁÓDŹ 2 : 0 John Deere Team
    Kraina Tysiąca Jezior 3 : 0 MJP Rybnik (b)
    kaliszfornia (s) 2 : 3 Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 5 - 06.05.2021

    Zagłębie Lubin2 0 : 6 Kraina Tysiąca Jezior
    Mistrzowie z dzielnicy 2 : 4 FC Equ
    Cargovia Kargowa 4 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż
    C.F. Wyspa (s) 4 : 0 FC Cyganka
    Fc Barcelona8 (b) 0 : 0 Real Madrid Club De Futbol
    Pro Gram 2 : 4 FC Janke
    John Deere Team 1 : 5 LKS Uście Gorlickie
    MJP Rybnik (b) 3 : 0 kaliszfornia (s)
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) 1 : 3 KING ŁÓDŹ



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 6 - 08.05.2021

    Mistrzowie z dzielnicy 8 : 0 Zagłębie Lubin2
    FC Equ 2 : 2 Cargovia Kargowa
    RTS 1910 Widzew Łódż 2 : 2 C.F. Wyspa (s)
    FC Cyganka 4 : 1 Fc Barcelona8 (b)
    Real Madrid Club De Futbol 3 : 0 Pro Gram
    FC Janke 0 : 2 John Deere Team
    kaliszfornia (s) 2 : 6 Kraina Tysiąca Jezior
    KING ŁÓDŹ 0 : 2 MJP Rybnik (b)
    LKS Uście Gorlickie 6 : 0 Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 7 - 09.05.2021

    Zagłębie Lubin2 0 : 3 kaliszfornia (s)
    Cargovia Kargowa 6 : 2 Mistrzowie z dzielnicy
    C.F. Wyspa (s) 8 : 2 FC Equ
    Fc Barcelona8 (b) 2 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż
    Pro Gram 3 : 2 FC Cyganka
    John Deere Team 2 : 0 Real Madrid Club De Futbol
    Kraina Tysiąca Jezior 6 : 0 KING ŁÓDŹ
    MJP Rybnik (b) 0 : 5 LKS Uście Gorlickie
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) 2 : 6 FC Janke



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 8 - 10.05.2021

    Cargovia Kargowa 2 : 2 Zagłębie Lubin2
    Mistrzowie z dzielnicy 2 : 5 C.F. Wyspa (s)
    FC Equ 2 : 0 Fc Barcelona8 (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż 4 : 1 Pro Gram
    FC Cyganka 0 : 5 John Deere Team
    KING ŁÓDŹ 0 : 2 kaliszfornia (s)
    LKS Uście Gorlickie 1 : 4 Kraina Tysiąca Jezior
    FC Janke 8 : 2 MJP Rybnik (b)
    Real Madrid Club De Futbol 4 : 0 Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 9 - 11.05.2021

    Zagłębie Lubin2 2 : 2 KING ŁÓDŹ
    C.F. Wyspa (s) 5 : 0 Cargovia Kargowa
    Fc Barcelona8 (b) 3 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    Pro Gram 0 : 2 FC Equ
    John Deere Team 3 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż
    kaliszfornia (s) 1 : 7 LKS Uście Gorlickie
    Kraina Tysiąca Jezior 4 : 2 FC Janke
    MJP Rybnik (b) 2 : 5 Real Madrid Club De Futbol
    Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) 2 : 1 FC Cyganka

    https://i.imgur.com/g5qLAje.png[/

    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.