VII Turniej BTF Serwer

      VII Turniej BTF Serwer

      Witam serdecznie,

      w dniu 1 sierpnia 2021 roku o godzinie 13.00 wystartuje kolejna odsłona turnieju BTF - Serwer. Tradycyjnie każda reprezentacja będzie liczyła 16 zespołów.

      Turniej składał się będzie z następujących etapów:


      I Etap (01.08 – 07.08) - eliminacje grupowe w 4 grupach 8 zespołowych (w każdej grupie zagra 4 przedstawicieli BTF i 4 przedstawicieli Reprezentacji Serwera) - awans do półfinałów uzyskają 4 najlepsze zespoły z każdej grupy

      II Etap (15.08.- 21.08) – rozgrywki półfinałowe (dwa 8 zespołowe półfinały) – awans do Wielkiego finału uzyskają 4 najlepsze zespoły z każdego półfinału

      III etap (29.08.- 04.09) – Wielki finał


      Kto chciałby zagrać w reprezentacji Serwera w tym turnieju może już dzisiaj zapisać się na listę chętnych. Zapisy trwają do 30 czerwca 2021 roku do godziny 24.00.


      W turnieju obowiązuje wpisowe 2 mln od zespołu (uczestnika turnieju).

      Spośród zapisanych wybierzemy minimum 8 zespołów, które zagrają w Reprezentacji Serwera. Nie będzie żadnych eliminacji.

      Zasady turnieju będą identyczne jak w poprzednich edycjach. Szczegóły można znaleźć w relacji z VI edycji turnieju:
      VI Turniej BTF - Serwer

      Pula nagród w turnieju za zajęte miejsca 1-32 to: suma wpisowego (64 mln) + dobrowolne darowizny.
      Dodatkowo nagrody turniejowe za poszczególne fazy turnieju (które fundują organizatorzy) wyniosą:

      - I faza rozgrywki grupowe 400k dla każdego
      - II faza półfinały 500k dla każdego półfinalisty
      - III faza 600k dla każdego finalisty


      Pomiędzy poszczególnymi fazami turnieju będzie 7 dni przerwy na własne turnieje.

      Jeżeli chcesz się sprawdzić w takim turnieju zapraszam do zapisów.

      Proszę o zapisywanie się na listę podając nazwę drużyny oraz nik menagera.

      Lista chętnych do gry w reprezentacji Serwera:

      1.

      Post was edited 3 times, last by “lokario” ().

      Lista chętnych do gry w reprezentacji Serwera:
      1. FC Kiedyś to było / XucreX8 - zapisany na prośbę

      Zapisy zakończono, chętny kolega zagra w turnieju.

      Drużyny, które zostały zaproszone i potwierdziły grę w reprezentacji Serwera:
      1. thorrgall/ thorrgall
      2. KS Kretovia/ Kret
      3. PGG ROW RYBNIK/ Martino martinez
      4. FC Bartekx/ Bartek_x
      5. FC Bartodzieje/ dmix1996
      6. FC Masters Gliwica - Aztecky
      7. Real Madrid/ Mewa
      8. LKS Czarni Lwów/ dzordz_b
      9. Everton/ rafal74
      10. Internazionale Wodzisław Śląski/ Kmita
      11. Fox River FC/ T-Bag
      12. Zryw Dabrówka/ Dullux
      13. KS Ruch Radzionków/ Wojtek197
      14. FC PrzemoTeam/ przemopucha
      15. Łęg Łowce/ Niemczyc


      Skład Stowarzyszenia BTF:

      1. Marsylia FC / Maksym
      2. Orly Z Elblaga/ Emdeys
      3. Tuciak United Team/ Tuta
      4. Old Squad Żory/ Jarosław
      5. unia nieckowo/ lokario
      6. La Fiorita / Joel Pier
      7. Se* with my E*/ Se*oholik
      8. LKS Czaszyn/ Kozuszi
      9. Buenos AmarenoS/ Olo
      10. Świd Dług/ Cinek
      11. The Gunners/ Special One
      12. John Deere Team/ Gorgoń
      13. FC Cyganka - dzika karta od Kameleona
      14. MJP Rybnik - dzika karta od Kolejowego
      15. KGB - dzika karta od Kolejowego
      16. Redłovia Redło - dzika karta od lokario

      Post was edited 7 times, last by “lokario” ().

      Kto chciałby coś dorzucić do obowiązkowego wpisowego 2 mln może to już zrobić. Poniżej lista osób, które chcą coś dorzucić do puli nagród w turnieju. Deklaracje można składać do 1 sierpnia 2021 roku.

      Turniej zostanie rozliczony po jego zakończeniu, czyli w pierwszej połowie września 2021 roku.


      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      3. FC Przemo Team: 2 mln wpisowego + 1 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)

      Post was edited 2 times, last by “lokario” ().

      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      3. FC Przemo Team: 2 mln wpisowego + 1 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba
      odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      4. LKS Czaszyn: 2 mln wpisowego +3 mln dodatkowo
      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      3. FC Przemo Team: 2 mln wpisowego + 1 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba
      odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      4. LKS Czaszyn: 2 mln wpisowego +3 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żory: 2 mln wpisowego +3 mln dodatkowo
      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      3. FC Przemo Team: 2 mln wpisowego + 1 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba
      odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      4. LKS Czaszyn: 2 mln wpisowego +3 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żory: 2 mln wpisowego +3 mln dodatkowo
      6. Orły z Elbląga : 10mln
      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      3. FC Przemo Team: 2 mln wpisowego + 1 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osobaodpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      4. LKS Czaszyn: 2 mln wpisowego +3 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żory: 2 mln wpisowego +3 mln dodatkowo
      6. Orły z Elbląga : 10mln
      7. FC Cyganka / Dagmarina : 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      3. FC Przemo Team: 2 mln wpisowego + 1 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osobaodpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      4. LKS Czaszyn: 2 mln wpisowego +3 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żory: 2 mln wpisowego +3 mln dodatkowo
      6. Orły z Elbląga : 10mln
      7. FC Cyganka / Dagmarina : 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      8. KS Kretovia / Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      Podział na koszyki przed losowaniem wg Rankingu ELO z dnia 15.07.2021 godz. 19.30

      Serwer

      Koszyk 1:

      1. KS Kretovia, ELO 11
      2. PGG ROW RYBNIK, ELO 15
      3. thorrgall, ELO 18
      4. Internazionale Wodzisław Śląski, ELO 19


      Koszyk 2:

      1. LKS Czarni Lwów, ELO 20
      2. Real Madrid, ELO 22
      3. FC Bartekx, ELO 24
      4. Łęg Łowce, ELO 25

      Koszyk 3:

      1. FC Przemo Team, ELO 27
      2. FC Masters Gliwice, ELO 31
      3. KS Ruch Radzionków, ELO 32
      4. FC Bartodzieje, ELO 39

      Koszyk 4:

      1. Zryw Dabrówka, ELO 46
      2. FC Kiedyś to było, ELO 49
      3. Fox River FC, ELO 50
      4. Everton, ELO 124


      BTF

      Koszyk 1:

      1. Orly Z Elblaga, ELO 1
      2. Buenos AmarenoS, ELO 3
      3. ŚwidDług, ELO 3
      4. Tuciak United Team, ELO 5

      Koszyk 2:

      1. Old Squad Żory, ELO 6
      2. La Fiorita, ELO 12
      3. Se*with my E*, ELO 28
      4. LKS Czaszyn, ELO 43

      Koszyk 3

      1. John Deree Team, ELO 44
      2. unia niećkowo, ELO 54
      3. KGB, ELO 70
      4. The Gunners, ELO 80

      Koszyk 4

      1. Redłovia Redło, ELO 88
      2. MJP Rybnik, ELO 114
      3. Marsylia FC, ELO 119
      4. FC Cyganka, ELO 121

      Losowanie grup turniejowych dzisiaj o 21.00.Do każdej z 4 grup zostanie wylosowana jedna drużyna z każdego z 8 koszyków.
      Wylosowane grupy:

      Grupa 1

      1. ŚwidDług
      2. PGG Row Rybnik
      3. La Fiorita
      4. Real Madrid
      5. KS Ruch Radzionków GKS Celtowie
      6. unia niećkowo - organizator
      7. MJP Rybnik
      8. Everton FcBarcelona8 (gościnnie w ekipie Serwera)


      Grupa 2

      1. Tuciak United Team
      2. KS Kretovia
      3. LKS Czarni Lwów
      4. LKS Czaszyn - organizator
      5. The Gunners
      6. FC Przemo Team
      7. Marsylia FC
      8. Zryw Dabrówka


      Grupa 3

      1. BuenosAmarenoS
      2. thorrgall
      3. Old Squad Żory
      4. FC Bartekx UNIA STRZEMIESZYCE
      5. FC Bartodzieje Arsenal Rybnik
      6. John Deere Team - organizator
      7. Redłovia Redło
      8. Fox River FC


      Grupa 4

      1. Orly Z Elblaga - organizator
      2. Internazionale Wodzisław Śląski
      3. Se*with my E*
      4. Łęg Łowce
      5. KGB
      6. FC Masters Gliwice
      7. FC Cyganka
      8. FC Kiedys to było

      Turniej startuje 1 sierpnia o godzinie 13.00. Proszę wszystkich o grę taktyką FAIR. Do półfinałów awansują po 4 najlepsze zespoły z każdej grupy.

      Udanej zabawy :)

      Post was edited 7 times, last by “lokario” ().

      Lista sponsorów:
      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      3. FC Przemo Team: 2 mln wpisowego + 1 mln dodatkowo (deklaracja złożona Maksymowi-osoba odpowiedzialna za utworzenie ekipy Serwera)
      4. LKS Czaszyn: 2 mln wpisowego +3 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żory: 2 mln wpisowego +3 mln dodatkowo
      6. Orły z Elbląga : 10mln
      7. FC Cyganka / Dagmarina : 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      8. KS Kretovia / Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      9. John Deere Team: 2 mln wpisowego + 2 mln dodatkowo (wpisano na prośbę gracza)
      10. KS Ruch Radzionków: 2 mln (deklaracja na priv w grze)



      Nagrody za zajęte miejsca w turnieju:
      1 miejsce 8,1 mln
      2 miejsce 7,5 mln
      3 miejsce 7 mln
      4 miejsce 6,4 mln
      5 miejsce 6 mln
      6 miejsce 5,6 mln
      7 miejsce 5,2 mln
      8 miejsce 4,8 mln
      9 miejsce 4,4 mln
      10 miejsce 4,1 mln
      11 miejsce 3,8 mln
      12 miejsce 3,5 mln
      13 miejsce 3,2 mln
      14 miejsce 2,9 mln
      15 miejsce 2,6 mln
      16 miejsce 2,3 mln
      17 miejsce 2,1 mln
      18 miejsce 2 mln
      19 miejsce 1,9 mln
      20 miejsce 1,8 mln
      21 miejsce 1,7 mln
      22 miejsce 1,6 mln
      23 miejsce 1,5 mln
      24 miejsce 1,4 mln
      25 miejsce 1,3 mln
      26 miejsce 1,2 mln
      27 miejsce 1,1 mln
      28 miejsce 1 mln
      29 miejsce 900k
      30 miejsce 800k
      31 miejsce 700k
      32 miejsce 600k


      Łącznie 99 milionów (w tym 64 miliony wpisowego i 35 milionów od sponsorów).Do tego każdy uczestnik turnieju otrzyma nagrodę za udział w poszczególnych fazach turnieju: 400k za rozgrywki grupowe, 500k za udział w półfinale i 600k za udział w Wielkim Finale.
      VII Turniej BTF- Serwer

      Grupa 1:

      01.08.2021


      unia niećkowo - La Fiorita 1 : 1
      MJP Rybnik - Fc Barcelona8 1 : 3
      Real Madrid - ŚwidDług 1 : 4
      GKS Celtowie - PGG ROW RYBNIK 0 : 5

      02.08.2021

      unia niećkowo - Real Madrid 1 : 4
      La Fiorita - Fc Barcelona8 0 : 3
      PGG ROW RYBNIK - MJP Rybnik 3 : 0
      ŚwidDług - GKS Celtowie 7 : 1

      03.08.2021

      MJP Rybnik - ŚwidDług 4 : 0
      Real Madrid - La Fiorita 6 : 0
      GKS Celtowie - unia niećkowo 1 : 3
      Fc Barcelona8 - PGG ROW RYBNIK 2 : 7

      04.08.2021

      unia niećkowo - MJP Rybnik 4 : 0
      Real Madrid - GKS Celtowie 8 : 1
      La Fiorita - PGG ROW RYBNIK 2 : 8
      ŚwidDług - Fc Barcelona8 6 : 0

      05.08.2021

      MJP Rybnik - Real Madrid 0 : 3
      GKS Celtowie - La Fiorita 2 : 0
      PGG ROW RYBNIK - ŚwidDług 8 : 0
      Fc Barcelona8 - unia niećkowo 0 : 3

      06.08.2021

      unia niećkowo - PGG ROW RYBNIK 2 : 7
      Real Madrid - Fc Barcelona8 3 : 0
      GKS Celtowie - MJP Rybnik 1 : 3
      La Fiorita - ŚwidDług 7 : 3

      07.08.2021

      MJP Rybnik - La Fiorita 1 : 1
      PGG ROW RYBNIK - Real Madrid 3 : 0
      ŚwidDług - unia niećkowo 3 : 0
      Fc Barcelona8 - GKS Celtowie 0 : 0



      BTF- Serwer - 34: 47

      Grupa 2

      01.08.2021

      The Gunners - LKS Czarni Lwów 1 : 3
      FC PrzemoTeam - Zryw Dabrowka 1 : 1
      Tuciak United Team - Marsylia FC 4 : 0
      KS Kretovia - LKS Czaszyn 1 : 4

      02.08.2021

      The Gunners - Tuciak United Team 0 : 5
      LKS Czarni Lwów - Zryw Dabrowka 5 : 1
      LKS Czaszyn - FC PrzemoTeam 0 : 3
      Marsylia FC - KS Kretovia 3 : 1

      03.08.2021

      FC PrzemoTeam - Marsylia FC 2 : 0
      Tuciak United Team - LKS Czarni Lwów 3 : 1
      KS Kretovia - The Gunners 2 : 6
      Zryw Dabrowka - LKS Czaszyn 2 : 5

      04.08.2021

      The Gunners - FC PrzemoTeam 1 : 3
      Tuciak United Team - KS Kretovia 3 : 0
      LKS Czarni Lwów - LKS Czaszyn 5 : 2
      Marsylia FC - Zryw Dabrowka 3 : 1

      05.08.2021

      FC PrzemoTeam - Tuciak United Team 1 : 6
      KS Kretovia - LKS Czarni Lwów 1 : 1
      LKS Czaszyn - Marsylia FC 0 : 0
      Zryw Dabrowka - The Gunners 0 : 2

      06.08.2021

      The Gunners - LKS Czaszyn0 : 0
      Tuciak United Team - Zryw Dabrowka 5 : 1
      KS Kretovia - FC PrzemoTeam 1 : 5
      LKS Czarni Lwów - Marsylia FC 6 : 1

      07.08.2021

      FC PrzemoTeam - LKS Czarni Lwów 2 : 5
      LKS Czaszyn - Tuciak United Team 2 : 6
      Marsylia FC - The Gunners 2 : 2
      Zryw Dabrowka - KS Kretovia 4 : 2



      BTF- Serwer - 45: 34

      Post was edited 5 times, last by “lokario” ().

      Grupa 3

      01.08.2021

      BuenosAmarenoS - UNIA STRZEMIESZYCE 7 : 1
      Redłovia Redło - thorrgall 2 : 6
      John Deere Team - Arsenal Rybnik 3 : 0
      Fox River FC - Old Squad Żory 1 : 5

      02.08.2021

      BuenosAmarenoS - John Deere Team 5 : 2
      UNIA STRZEMIESZYCE - thorrgall 2 : 11
      Old Squad Żory - Redłovia Redło 4 : 1
      Arsenal Rybnik - Fox River FC 4 : 0

      03.08.2021

      Redłovia Redło - Arsenal Rybnik 0 : 3
      John Deere Team - UNIA STRZEMIESZYCE 5 : 1
      Fox River FC - BuenosAmarenoS 0 : 4
      thorrgall - Old Squad Żory 1 : 4

      04.08.2021

      BuenosAmarenoS - Redłovia Redło 0 : 3
      John Deere Team - Fox River FC 2 : 0
      UNIA STRZEMIESZYCE - Old Squad Żory 0 : 3
      Arsenal Rybnik - thorrgall 3 : 2

      05.08.2021

      Redłovia Redło - John Deere Team 1 : 3
      Fox River FC - UNIA STRZEMIESZYCE 7 : 0
      Old Squad Żory - Arsenal Rybnik 1 : 2
      thorrgall - BuenosAmarenoS 1 : 3

      06.08.2021

      BuenosAmarenoS - Old Squad Żory 2 : 9
      John Deere Team - thorrgall 2 : 1
      Fox River FC - Redłovia Redło 1 : 1
      UNIA STRZEMIESZYCE - Arsenal Rybnik 0 : 8

      07.08.2021

      Redłovia Redło - UNIA STRZEMIESZYCE 5 : 1
      Old Squad Żory - John Deere Team 2 : 3
      Arsenal Rybnik - BuenosAmarenoS 1 : 6
      thorrgall - Fox River FC 1 : 0



      BTF- Serwer - 55: 28

      Grupa 4

      01.08.2021

      Łęg Łowce - Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 2
      Se* with my E* - FC Masters Gliwice 0 : 0
      KGB - FC Cyganka 1 : 5
      FC Kiedyś to było - Orly z Elblaga 2 : 6

      02.08.2021

      Łęg Łowce - KGB 7 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski - FC Masters Gliwice 5 : 2
      Orly z Elblaga - Se* with my E* 13 : 2
      FC Cyganka - FC Kiedyś to było 1 : 4

      03.08.2021

      Se* with my E* - FC Cyganka 4 : 0
      KGB - Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 7
      FC Kiedyś to było - Łęg Łowce 1 : 5
      FC Masters Gliwice - Orly z Elblaga 0 : 4

      04.08.2021

      Łęg Łowce - Se* with my E* 2 : 5
      KGB - FC Kiedyś to było 1 : 4
      Internazionale Wodzisław Śląski - Orly z Elblaga 0 : 2
      FC Cyganka - FC Masters Gliwice 2 : 8

      05.08.2021

      Se* with my E* - KGB 5 : 0
      FC Kiedyś to było - Internazionale Wodzisław Śląski 1 : 4
      Orly z Elblaga - FC Cyganka 9 : 0
      FC Masters Gliwice - Łęg Łowce 5 : 2

      06.08.2021

      Łęg Łowce - Orly z Elblaga 2 : 4
      KGB - FC Masters Gliwice 0 : 5
      FC Kiedyś to było - Se* with my E* 1 : 4
      Internazionale Wodzisław Śląski - FC Cyganka 9 : 2

      07.08.2021

      Se* with my E* - Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 1
      Orly z Elblaga - KGB 4 : 0
      FC Cyganka - Łęg Łowce 0 : 6
      FC Masters Gliwice - FC Kiedyś to było 1 : 2



      BTF- Serwer - 40: 43

      Stan rywalizacji po fazie grupowej turnieju

      BTF- Serwer - 174 : 152

      Post was edited 4 times, last by “lokario” ().

      Półfinaliści turnieju:

      1. ŚwidDług (BTF)
      2. PGG Row Rybnik (Serwer)
      3. Real Madrid (Serwer)
      4. unia niećkowo (BTF)
      5. Tuciak United Team (BTF)
      6. LKS Czarni Lwów (Serwer)
      7. The Gunners (BTF)
      8. FC Przemo Team (Serwer)
      9. BuenosAmarenoS (BTF)
      10. Old Squad Żory (BTF)
      11. Arsenal Rybnik (Serwer)
      12. John Deere Team (BTF)
      13. Orly Z Elblaga (BTF)
      14. Internazionale Wodzisław Śląski (Serwer)
      15. Se*with my E* (BTF)
      16. FC Masters Gliwice (Serwer)


      Start półfinałów 15.08.2021. We wtorek 10.08.2021 wieczorem losowanie turniejów półfinałowych.




      Post was edited 1 time, last by “lokario” ().

      Podział na koszyki do losowania wg Rankingu ELO z dnia 9 sierpnia 2021 r. godz. 17.30.

      Koszyk 1 - BTF:

      1. Orly Z Elblaga, ELO 1
      2. BuenosAmarenoS, ELO 2
      3. ŚwidDług, ELO 3
      4. Tuciak United Team, ELO 4



      Koszyk 2 - Serwer:

      1. PGG Row Rybnik, ELO 9
      2. LKS Czarni Lwów, ELO 14
      3. Internazionale Wodzisław Śląski, ELO 15
      4. Real Madrid, ELO 17

      Koszyk 3 - BTF:

      1. Old Squad Żory, ELO 12
      2. Se*with my E*, ELO 16
      3. John Deere Team, ELO 35
      4. The Gunners, ELO 58



      Koszyk 4 - Mieszany

      1. FC Przemo Team, ELO 24
      2. FC Masters Gliwice, ELO 33
      3. Arsenal Rybnik, ELO 47
      4. unia niećkowo, ELO 61


      Z każdego koszyka do każdego z półfinałów zostaną wylosowane po dwie drużyny.


      ZOSTAŁY ROZLOSOWANE DWIE GRUPY PÓŁFINAŁOWE VII TURNIEJU BTF - SERVER

      PRZEDSTAWIA SIĘ TO NASTĘPUJĄCO:

      GRUPA NR 1


      1 Orły z Elbląga BTF
      2 BuenosAmarenos BTF
      3 Internazionale Wodzisław Śląski SERVER
      4 Real Madrid SERVER
      5 Old Squad Żory BTF
      6 John Deere Team ( ORGANIZATOR ) BTF
      7 FC Masters Gliwice SERVER
      8 Arsenal Rybnik SERVER


      GRUPA NR 2

      1 Świt Dług BTF
      2 Tuciak United Team BTF
      3 PGG ROW RYBNIK SERVER
      4 LKS Czarni Lwów SERVER
      5 Se*with my E* BTF
      6 The Gunners BTF
      7 FC Przemo Team SERVER
      8 unia niećkowo ( ORGANIZATOR ) BTF


      DALSZA FAZA TURNIEJU ROZPOCZYNA SIĘ 15.08. Życzę wszystkim powodzenia i proszę o grę FAIR!

      W półfinale turniej zespół Se*with my E* został zastąpiony przez zespół Redłovia Redło.

      Półfinał 1

      15.08.2021

      BuenosAmarenoS - Old Squad Żory 4 : 0
      Arsenal Rybnik - Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 3
      Real Madrid - John Deere Team 3 : 0
      Orly z Elblaga - FC Masters Gliwice 4 : 1

      16.08.2021

      BuenosAmarenoS - Real Madrid 6 : 1
      Old Squad Żory - Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 5
      FC Masters Gliwice - Arsenal Rybnik 0 : 0
      John Deere Team - Orly z Elblaga 0 : 3

      17.08.2021

      Arsenal Rybnik - John Deere Team 1 : 3
      Real Madrid - Old Squad Żory 3 : 0
      Orly z Elblaga - BuenosAmarenoS 3 : 1
      Internazionale Wodzisław Śląski - FC Masters Gliwice 0 : 1

      18.08.2021

      BuenosAmarenoS - Arsenal Rybnik 6 : 0
      Real Madrid - Orly z Elblaga 0 : 4
      Old Squad Żory - FC Masters Gliwice 0 : 0
      John Deere Team - Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 2

      19.08.2021

      Arsenal Rybnik - Real Madrid 1 : 6
      Orly z Elblaga - Old Squad Żory 4 : 0
      FC Masters Gliwice - John Deere Team 2 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski - BuenosAmarenoS 0 : 2

      20.08.2021

      BuenosAmarenoS - FC Masters Gliwice 4 : 0
      Real Madrid - Internazionale Wodzisław Śląski 3 : 1
      Orly z Elblaga - Arsenal Rybnik 6 : 2
      Old Squad Żory - John Deere Team 2 : 5

      21.08.2021

      Arsenal Rybnik - Old Squad Żory 3 : 2
      FC Masters Gliwice - Real Madrid 2 : 6
      John Deere Team - BuenosAmarenoS 3 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski - Orly z Elblaga 2 : 5



      BTF- Serwer - 46: 36

      Półfinał 2

      15.08.2021

      The Gunners - Redłovia Redło 4 : 0
      FC PrzemoTeam - Tuciak United Team 0 : 3
      unia niećkowo - ŚwidDług 0 : 4
      LKS Czarni Lwów - PGG ROW RYBNIK 1 : 4

      16.08.2021

      The Gunners - unia niećkowo 1 : 1
      Redłovia Redło - Tuciak United Team 0 : 4
      PGG ROW RYBNIK - FC PrzemoTeam 6 : 0
      ŚwidDług - LKS Czarni Lwów 4 : 0

      17.08.2021

      FC PrzemoTeam - ŚwidDług 0 : 1
      unia niećkowo - Redłovia Redło 2 : 0
      LKS Czarni Lwów - The Gunners 4 : 1
      Tuciak United Team - PGG ROW RYBNIK 0 : 1

      18.08.2021

      The Gunners - FC PrzemoTeam 0 : 0
      unia niećkowo - LKS Czarni Lwów 0 : 4
      Redłovia Redło - PGG ROW RYBNIK 2 : 6
      ŚwidDług - Tuciak United Team 0 : 5

      19.08.2021

      FC PrzemoTeam - unia niećkowo 0 : 3
      LKS Czarni Lwów - Redłovia Redło 2 : 0
      PGG ROW RYBNIK - ŚwidDług 0 : 0
      Tuciak United Team - The Gunners 6 : 0

      20.08.2021

      The Gunners - PGG ROW RYBNIK 0 : 3
      unia niećkowo - Tuciak United Team 0 : 5
      LKS Czarni Lwów - FC PrzemoTeam 3 : 0
      Redłovia Redło - ŚwidDług 1 : 3

      21.08.2021

      FC PrzemoTeam - Redłovia Redło 0 : 3
      PGG ROW RYBNIK - unia niećkowo 0 : 0
      ŚwidDług - The Gunners 4 : 1
      Tuciak United Team - LKS Czarni Lwów 5 : 2



      BTF- Serwer - 50: 30

      Stan rywalizacji po fazie półfinałowej turnieju

      BTF- Serwer - 270 : 218

      Post was edited 2 times, last by “lokario” ().

      Finaliści turnieju:

      1. ŚwidDług (BTF)
      2. PGG Row Rybnik (Serwer)
      3. Real Madrid (Serwer)
      4. Tuciak United Team (BTF)
      5. LKS Czarni Lwów (Serwer)
      6. BuenosAmarenoS (BTF)
      7. Orly Z Elblaga (BTF)
      8. Internazionale Wodzisław Śląski (Serwer)


      Start finału 29.08.2021. Powodzenia, niech wygra najlepszy :)


      Klub KS Hetman Zamość chciałby dorzucić do puli nagród 451 milionów. Jeżeli zostanie to zaakceptowane, nagroda za pierwsze miejsce wzrośnie do 45 milionów, a cała pula nagród za zajęte miejsca w turnieju wyniesie 550 milionów. Pozostałe nagrody za miejsca 2-32 również zostałyby zwiększone wg wcześniej zaproponowanego procentowego rozkładu nagród dla puli całkowitej 99 milionów.