Kolejka 18 - 25.07.2021
Cargovia Kargowa : Sporting Clube de Portugal (b)
Pro Gram : FC Equ
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : KING ŁÓDŹ
Fc Barcelona8 : MJP Rybnik
Mistrzowie z dzielnicy : C.F. Wyspa
John Deere Team : FC Cyganka
Zagłębie Lubin2 : LKS Uście Gorlickie
kaliszfornia : RTS 1910 Widzew Łódż
Real Madrid Club De Futbol : Marsylia FC (b)
Kolejka 19 - 26.07.2021
Sporting Clube de Portugal (b) : Marsylia FC (b)
Real Madrid Club De Futbol : RTS 1910 Widzew Łódż
Cargovia Kargowa : Pro Gram
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : FC Equ
Fc Barcelona8 : KING ŁÓDŹ
Mistrzowie z dzielnicy : MJP Rybnik
John Deere Team : C.F. Wyspa
Zagłębie Lubin2 : FC Cyganka
kaliszfornia : LKS Uście Gorlickie
Kolejka 20 - 27.07.2021
Marsylia FC (b) : Cargovia Kargowa
Pro Gram : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
FC Equ : Fc Barcelona8
KING ŁÓDŹ : Mistrzowie z dzielnicy
MJP Rybnik : John Deere Team
C.F. Wyspa : Zagłębie Lubin2
FC Cyganka : kaliszfornia
LKS Uście Gorlickie : Real Madrid Club De Futbol
RTS 1910 Widzew Łódż : Sporting Clube de Portugal (b)
Kolejka 21 - 29.07.2021
Cargovia Kargowa : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
Fc Barcelona8 : Pro Gram
Mistrzowie z dzielnicy : FC Equ
John Deere Team : KING ŁÓDŹ
Zagłębie Lubin2 : MJP Rybnik
kaliszfornia : C.F. Wyspa
Real Madrid Club De Futbol : FC Cyganka
Marsylia FC (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
Sporting Clube de Portugal (b) : LKS Uście Gorlickie
Kolejka 22 - 31.07.2021
RTS 1910 Widzew Łódż : Cargovia Kargowa
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : Fc Barcelona8
Pro Gram : Mistrzowie z dzielnicy
FC Equ : John Deere Team
KING ŁÓDŹ : Zagłębie Lubin2
MJP Rybnik : kaliszfornia
C.F. Wyspa : Real Madrid Club De Futbol
LKS Uście Gorlickie : Marsylia FC (b)
FC Cyganka : Sporting Clube de Portugal (b)
Kolejka 23 - 01.08.2021
Cargovia Kargowa : Fc Barcelona8
Mistrzowie z dzielnicy : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
John Deere Team : Pro Gram
Zagłębie Lubin2 : FC Equ
kaliszfornia : KING ŁÓDŹ
Real Madrid Club De Futbol : MJP Rybnik
RTS 1910 Widzew Łódż : LKS Uście Gorlickie
Marsylia FC (b) : FC Cyganka
Sporting Clube de Portugal (b) : C.F. Wyspa
Kolejka 24 - 02.08.2021
LKS Uście Gorlickie : Cargovia Kargowa
Fc Barcelona8 : Mistrzowie z dzielnicy
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : John Deere Team
Pro Gram : Zagłębie Lubin2
FC Equ : kaliszfornia
KING ŁÓDŹ : Real Madrid Club De Futbol
FC Cyganka : RTS 1910 Widzew Łódż
C.F. Wyspa : Marsylia FC (b)
MJP Rybnik : Sporting Clube de Portugal (b)
Kolejka 25 - 03.08.2021
Cargovia Kargowa : Mistrzowie z dzielnicy
John Deere Team : Fc Barcelona8
Zagłębie Lubin2 : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
kaliszfornia : Pro Gram
Real Madrid Club De Futbol : FC Equ
LKS Uście Gorlickie : FC Cyganka
RTS 1910 Widzew Łódż : C.F. Wyspa
Marsylia FC (b) : MJP Rybnik
Sporting Clube de Portugal (b) : KING ŁÓDŹ
Kolejka 26 - 05.08.2021
FC Cyganka : Cargovia Kargowa
Mistrzowie z dzielnicy : John Deere Team
Fc Barcelona8 : Zagłębie Lubin2
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : kaliszfornia
Pro Gram : Real Madrid Club De Futbol
C.F. Wyspa : LKS Uście Gorlickie
MJP Rybnik : RTS 1910 Widzew Łódż
KING ŁÓDŹ : Marsylia FC (b)
FC Equ : Sporting Clube de Portugal (b)
Kolejka 27 - 07.08.2021
kaliszfornia : Fc Barcelona8
Zagłębie Lubin2 : Mistrzowie z dzielnicy
Cargovia Kargowa : John Deere Team
Real Madrid Club De Futbol : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
FC Cyganka : C.F. Wyspa
LKS Uście Gorlickie : MJP Rybnik
RTS 1910 Widzew Łódż : KING ŁÓDŹ
Marsylia FC (b) : FC Equ
Sporting Clube de Portugal (b) : Pro Gram
Kolejka 28 - 08.08.2021
C.F. Wyspa : Cargovia Kargowa
John Deere Team : Zagłębie Lubin2
Mistrzowie z dzielnicy : kaliszfornia
Fc Barcelona8 : Real Madrid Club De Futbol
MJP Rybnik : FC Cyganka
KING ŁÓDŹ : LKS Uście Gorlickie
FC Equ : RTS 1910 Widzew Łódż
Pro Gram : Marsylia FC (b)
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : Sporting Clube de Portugal (b)
Kolejka 29 - 09.08.2021
Cargovia Kargowa : Zagłębie Lubin2
kaliszfornia : John Deere Team
Real Madrid Club De Futbol : Mistrzowie z dzielnicy
C.F. Wyspa : MJP Rybnik
FC Cyganka : KING ŁÓDŹ
LKS Uście Gorlickie : FC Equ
RTS 1910 Widzew Łódż : Pro Gram
Marsylia FC (b) : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
Sporting Clube de Portugal (b) : Fc Barcelona8
Kolejka 30 - 10.08.2021
MJP Rybnik : Cargovia Kargowa
Zagłębie Lubin2 : kaliszfornia
John Deere Team : Real Madrid Club De Futbol
KING ŁÓDŹ : C.F. Wyspa
FC Equ : FC Cyganka
Pro Gram : LKS Uście Gorlickie
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : RTS 1910 Widzew Łódż
Fc Barcelona8 : Marsylia FC (b)
Mistrzowie z dzielnicy : Sporting Clube de Portugal (b)
Kolejka 31 - 12.08.2021
Cargovia Kargowa : kaliszfornia
Real Madrid Club De Futbol : Zagłębie Lubin2
MJP Rybnik : KING ŁÓDŹ
C.F. Wyspa : FC Equ
FC Cyganka : Pro Gram
LKS Uście Gorlickie : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
RTS 1910 Widzew Łódż : Fc Barcelona8
Marsylia FC (b) : Mistrzowie z dzielnicy
Sporting Clube de Portugal (b) : John Deere Team
Kolejka 32 - 14.08.2021
KING ŁÓDŹ : Cargovia Kargowa
kaliszfornia : Real Madrid Club De Futbol
FC Equ : MJP Rybnik
Pro Gram : C.F. Wyspa
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : FC Cyganka
Fc Barcelona8 : LKS Uście Gorlickie
Mistrzowie z dzielnicy : RTS 1910 Widzew Łódż
John Deere Team : Marsylia FC (b)
Zagłębie Lubin2 : Sporting Clube de Portugal (b)
Kolejka 33 - 15.08.2021
Cargovia Kargowa : Real Madrid Club De Futbol
KING ŁÓDŹ : FC Equ
MJP Rybnik : Pro Gram
C.F. Wyspa : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
FC Cyganka : Fc Barcelona8
LKS Uście Gorlickie : Mistrzowie z dzielnicy
RTS 1910 Widzew Łódż : John Deere Team
Marsylia FC (b) : Zagłębie Lubin2
Sporting Clube de Portugal (b) : kaliszfornia
Kolejka 34 - 16.08.2021
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : MJP Rybnik
Pro Gram : KING ŁÓDŹ
FC Equ : Cargovia Kargowa
Fc Barcelona8 : C.F. Wyspa
Mistrzowie z dzielnicy : FC Cyganka
John Deere Team : LKS Uście Gorlickie
Zagłębie Lubin2 : RTS 1910 Widzew Łódż
kaliszfornia : Marsylia FC (b)
Real Madrid Club De Futbol : Sporting Clube de Portugal (b)