Rozgrywki LT PL - II liga - XXI sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XXI sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.09.2021
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : The Gunners
    Pomorzanin Cychry : Real Madrid
    LKS Czarni Lwów : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Old Squad Żory : LKS Czaszyn
    KSV eXecut0R (s) : Słupia Black
    FC Blanco : La Fiorita (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Se* with my E* (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski : OGIEŃ CZARNKÓW
    Dream Team Gniezno (b) : FC Bartodzieje


    Kolejka 2 - 04.09.2021
    Dream Team Gniezno (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski : FC Bartodzieje
    Real Madrid : The Gunners
    Pomorzanin Cychry : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    LKS Czarni Lwów : LKS Czaszyn
    Old Squad Żory : Słupia Black
    KSV eXecut0R (s) : La Fiorita (s)
    FC Blanco : Se* with my E* (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : OGIEŃ CZARNKÓW


    Kolejka 3 - 05.09.2021
    The Gunners : Dream Team Gniezno (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Real Madrid
    LKS Czaszyn : Pomorzanin Cychry
    Słupia Black : LKS Czarni Lwów
    La Fiorita (s) : Old Squad Żory
    Se* with my E* (b) : KSV eXecut0R (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW : FC Blanco
    FC Bartodzieje : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Internazionale Wodzisław Śląski


    Kolejka 4 - 06.09.2021
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : The Gunners
    Real Madrid : LKS Czaszyn
    Pomorzanin Cychry : Słupia Black
    LKS Czarni Lwów : La Fiorita (s)
    Old Squad Żory : Se* with my E* (b)
    KSV eXecut0R (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
    FC Blanco : FC Bartodzieje
    Internazionale Wodzisław Śląski : Dream Team Gniezno (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)


    Kolejka 5 - 07.09.2021
    The Gunners : Internazionale Wodzisław Śląski
    LKS Czaszyn : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Słupia Black : Real Madrid
    La Fiorita (s) : Pomorzanin Cychry
    Se* with my E* (b) : LKS Czarni Lwów
    OGIEŃ CZARNKÓW : Old Squad Żory
    FC Bartodzieje : KSV eXecut0R (s)
    Dream Team Gniezno (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : FC Blanco


    Kolejka 6 - 09.09.2021
    LKS Czaszyn : The Gunners
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Słupia Black
    Real Madrid : La Fiorita (s)
    Pomorzanin Cychry : Se* with my E* (b)
    LKS Czarni Lwów : OGIEŃ CZARNKÓW
    Old Squad Żory : FC Bartodzieje
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Internazionale Wodzisław Śląski
    FC Blanco : Dream Team Gniezno (b)
    KSV eXecut0R (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)


    Kolejka 7 - 11.09.2021
    The Gunners : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    Słupia Black : LKS Czaszyn
    La Fiorita (s) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Se* with my E* (b) : Real Madrid
    OGIEŃ CZARNKÓW : Pomorzanin Cychry
    FC Bartodzieje : LKS Czarni Lwów
    Internazionale Wodzisław Śląski : FC Blanco
    Dream Team Gniezno (b) : KSV eXecut0R (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Old Squad Żory


    Kolejka 8 - 12.09.2021
    Słupia Black : The Gunners
    LKS Czaszyn : La Fiorita (s)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Se* with my E* (b)
    Real Madrid : OGIEŃ CZARNKÓW
    Pomorzanin Cychry : FC Bartodzieje
    FC Blanco : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    KSV eXecut0R (s) : Internazionale Wodzisław Śląski
    Old Squad Żory : Dream Team Gniezno (b)
    LKS Czarni Lwów : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)


    Kolejka 9 - 13.09.2021
    The Gunners : FC Blanco
    La Fiorita (s) : Słupia Black
    Se* with my E* (b) : LKS Czaszyn
    OGIEŃ CZARNKÓW : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    FC Bartodzieje : Real Madrid
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : KSV eXecut0R (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski : Old Squad Żory
    Dream Team Gniezno (b) : LKS Czarni Lwów
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Pomorzanin Cychry


    Kolejka 10 - 14.09.2021
    LKS Czaszyn : OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black : Se* with my E* (b)
    La Fiorita (s) : The Gunners
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Bartodzieje
    KSV eXecut0R (s) : FC Blanco
    Old Squad Żory : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    LKS Czarni Lwów : Internazionale Wodzisław Śląski
    Pomorzanin Cychry : Dream Team Gniezno (b)
    Real Madrid : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)


    Kolejka 11 - 16.09.2021
    The Gunners : KSV eXecut0R (s)
    Se* with my E* (b) : La Fiorita (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW : Słupia Black
    FC Bartodzieje : LKS Czaszyn
    FC Blanco : Old Squad Żory
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : LKS Czarni Lwów
    Internazionale Wodzisław Śląski : Pomorzanin Cychry
    Dream Team Gniezno (b) : Real Madrid
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg


    Kolejka 12 - 18.09.2021
    Se* with my E* (b) : The Gunners
    La Fiorita (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black : FC Bartodzieje
    Old Squad Żory : KSV eXecut0R (s)
    LKS Czarni Lwów : FC Blanco
    Pomorzanin Cychry : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    Real Madrid : Internazionale Wodzisław Śląski
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Dream Team Gniezno (b)
    LKS Czaszyn : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)


    Kolejka 13 - 19.09.2021
    The Gunners : Old Squad Żory
    OGIEŃ CZARNKÓW : Se* with my E* (b)
    FC Bartodzieje : La Fiorita (s)
    KSV eXecut0R (s) : LKS Czarni Lwów
    FC Blanco : Pomorzanin Cychry
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Real Madrid
    Internazionale Wodzisław Śląski : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Dream Team Gniezno (b) : LKS Czaszyn
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Słupia Black


    Kolejka 14 - 20.09.2021
    OGIEŃ CZARNKÓW : The Gunners
    Se* with my E* (b) : FC Bartodzieje
    LKS Czarni Lwów : Old Squad Żory
    Pomorzanin Cychry : KSV eXecut0R (s)
    Real Madrid : FC Blanco
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    LKS Czaszyn : Internazionale Wodzisław Śląski
    Słupia Black : Dream Team Gniezno (b)
    La Fiorita (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)


    Kolejka 15 - 21.09.2021
    The Gunners : LKS Czarni Lwów
    FC Bartodzieje : OGIEŃ CZARNKÓW
    Old Squad Żory : Pomorzanin Cychry
    KSV eXecut0R (s) : Real Madrid
    FC Blanco : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : LKS Czaszyn
    Internazionale Wodzisław Śląski : Słupia Black
    Dream Team Gniezno (b) : La Fiorita (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Se* with my E* (b)


    Kolejka 16 - 23.09.2021
    FC Bartodzieje : The Gunners
    Pomorzanin Cychry : LKS Czarni Lwów
    Real Madrid : Old Squad Żory
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : KSV eXecut0R (s)
    LKS Czaszyn : FC Blanco
    Słupia Black : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    La Fiorita (s) : Internazionale Wodzisław Śląski
    Se* with my E* (b) : Dream Team Gniezno (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)


    Kolejka 17 - 25.09.2021
    Old Squad Żory : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    LKS Czarni Lwów : Real Madrid
    The Gunners : Pomorzanin Cychry
    KSV eXecut0R (s) : LKS Czaszyn
    FC Blanco : Słupia Black
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : La Fiorita (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski : Se* with my E* (b)
    Dream Team Gniezno (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : FC Bartodzieje
    Kolejka 1 - 02.09.2021

    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 5 : 1 The Gunners
    Pomorzanin Cychry 0 : 6 Real Madrid
    LKS Czarni Lwów 7 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Old Squad Żory 4 : 1 LKS Czaszyn
    KSV eXecut0R (s) 1 : 6 Słupia Black
    FC Blanco 5 : 0 La Fiorita (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) 1 : 7 Se* with my E* (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski 10 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    Dream Team Gniezno (b) 0 : 0 FC Bartodzieje



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 2 - 04.09.2021

    Dream Team Gniezno (b) 0 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski 3 : 1 FC Bartodzieje
    Real Madrid 2 : 0 The Gunners
    Pomorzanin Cychry 5 : 1 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    LKS Czarni Lwów 1 : 2 LKS Czaszyn
    Old Squad Żory 5 : 1 Słupia Black
    KSV eXecut0R (s) 3 : 0 La Fiorita (s) (w/o)
    FC Blanco 0 : 3 Se* with my E* (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) 2 : 7 OGIEŃ CZARNKÓW



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 3 - 05.09.2021

    The Gunners 1 : 0 Dream Team Gniezno (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 5 Real Madrid
    LKS Czaszyn 6 : 0 Pomorzanin Cychry
    Słupia Black 1 : 4 LKS Czarni Lwów
    La Fiorita (s) 0 : 3 Old Squad Żory
    Se* with my E* (b) 8 : 1 KSV eXecut0R (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW 5 : 0 FC Blanco
    FC Bartodzieje 6 : 2 Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 1 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 4 - 06.09.2021

    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 11 The Gunners
    Real Madrid 3 : 6 LKS Czaszyn
    Pomorzanin Cychry 0 : 6 Słupia Black
    LKS Czarni Lwów 4 : 1 La Fiorita (s)
    Old Squad Żory 2 : 5 Se* with my E* (b)
    KSV eXecut0R (s) 0 : 7 OGIEŃ CZARNKÓW
    FC Blanco 1 : 6 FC Bartodzieje
    Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 1 Dream Team Gniezno (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) 1 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 5 - 07.09.2021

    The Gunners 0 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski
    LKS Czaszyn 8 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Słupia Black 0 : 6 Real Madrid
    La Fiorita (s) 5 : 0 Pomorzanin Cychry
    Se* with my E* (b) 1 : 4 LKS Czarni Lwów
    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 2 Old Squad Żory
    FC Bartodzieje 5 : 0 KSV eXecut0R (s)
    Dream Team Gniezno (b) 5 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 5 : 0 FC Blanco



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 6 - 09.09.2021

    LKS Czaszyn 2 : 0 The Gunners
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 7 Słupia Black
    Real Madrid 8 : 2 La Fiorita (s)
    Pomorzanin Cychry 0 : 4 Se* with my E* (b)
    LKS Czarni Lwów 3 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    Old Squad Żory 0 : 2 FC Bartodzieje
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) 1 : 7 Internazionale Wodzisław Śląski
    FC Blanco 0 : 3 Dream Team Gniezno (b)
    KSV eXecut0R (s) 1 : 11 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 7 - 11.09.2021

    The Gunners 4 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    Słupia Black 0 : 3 LKS Czaszyn
    La Fiorita (s) 4 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Se* with my E* (b) 0 : 0 Real Madrid
    OGIEŃ CZARNKÓW 7 : 4 Pomorzanin Cychry
    FC Bartodzieje 0 : 2 LKS Czarni Lwów
    Internazionale Wodzisław Śląski 8 : 2 FC Blanco
    Dream Team Gniezno (b) 7 : 0 KSV eXecut0R (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 4 : 2 Old Squad Żory



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 8 - 12.09.2021

    Słupia Black 6 : 0 The Gunners
    LKS Czaszyn 8 : 2 La Fiorita (s)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 6 Se* with my E* (b)
    Real Madrid 5 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    Pomorzanin Cychry 2 : 5 FC Bartodzieje
    FC Blanco 0 : 3 Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    KSV eXecut0R (s) 1 : 5 Internazionale Wodzisław Śląski
    Old Squad Żory 1 : 4 Dream Team Gniezno (b)
    LKS Czarni Lwów 2 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 9 - 13.09.2021

    The Gunners 6 : 1 FC Blanco
    La Fiorita (s) 2 : 1 Słupia Black
    Se* with my E* (b) 4 : 2 LKS Czaszyn
    OGIEŃ CZARNKÓW 5 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    FC Bartodzieje 2 : 2 Real Madrid
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) 6 : 0 KSV eXecut0R (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 0 Old Squad Żory
    Dream Team Gniezno (b) 2 : 9 LKS Czarni Lwów
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 5 : 0 Pomorzanin Cychry



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 10 - 14.09.2021

    LKS Czaszyn 5 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black 0 : 5 Se* with my E* (b)
    La Fiorita (s) 3 : 0 The Gunners
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 5 FC Bartodzieje
    KSV eXecut0R (s) 1 : 0 FC Blanco
    Old Squad Żory 7 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    LKS Czarni Lwów 0 : 2 Internazionale Wodzisław Śląski
    Pomorzanin Cychry 0 : 8 Dream Team Gniezno (b)
    Real Madrid 6 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 11 - 16.09.2021

    The Gunners 4 : 0 KSV eXecut0R (s)
    Se* with my E* (b) 0 : 3 La Fiorita (s) (w/o) - wynik uwzględniony w 19 kolejce
    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 0 Słupia Black
    FC Bartodzieje 1 : 0 LKS Czaszyn
    FC Blanco 2 : 9 Old Squad Żory
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) 0 : 5 LKS Czarni Lwów
    Internazionale Wodzisław Śląski 6 : 1 Pomorzanin Cychry
    Dream Team Gniezno (b) 0 : 1 Real Madrid
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 7 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 12 - 18.09.2021

    Se* with my E* (b) 3 : 1 The Gunners
    La Fiorita (s) 0 : 5 OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black 0 : 3 FC Bartodzieje
    Old Squad Żory 5 : 1 KSV eXecut0R (s)
    LKS Czarni Lwów 7 : 0 FC Blanco
    Pomorzanin Cychry 0 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    Real Madrid 4 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 1 : 7 Dream Team Gniezno (b)
    LKS Czaszyn 5 : 2 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 13 - 19.09.2021

    The Gunners 2 : 4 Old Squad Żory
    OGIEŃ CZARNKÓW 2 : 7 Se* with my E* (b)
    FC Bartodzieje 7 : 0 La Fiorita (s)
    KSV eXecut0R (s) 0 : 8 LKS Czarni Lwów
    FC Blanco 5 : 2 Pomorzanin Cychry
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) 0 : 7 Real Madrid
    Internazionale Wodzisław Śląski 8 : 1 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Dream Team Gniezno (b) 4 : 0 LKS Czaszyn
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 0 Słupia Black



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 14 - 20.09.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 3 The Gunners
    Se* with my E* (b) 2 : 0 FC Bartodzieje
    LKS Czarni Lwów 1 : 2 Old Squad Żory
    Pomorzanin Cychry 6 : 0 KSV eXecut0R (s)
    Real Madrid 7 : 1 FC Blanco
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 1 : 10 Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    LKS Czaszyn 2 : 2 Internazionale Wodzisław Śląski
    Słupia Black 0 : 6 Dream Team Gniezno (b)
    La Fiorita (s) 0 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 15 - 21.09.2021

    The Gunners 0 : 0 LKS Czarni Lwów
    FC Bartodzieje 6 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW
    Old Squad Żory 3 : 0 Pomorzanin Cychry
    KSV eXecut0R (s) 0 : 9 Real Madrid
    FC Blanco 7 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) 0 : 3 LKS Czaszyn
    Internazionale Wodzisław Śląski 3 : 0 Słupia Black
    Dream Team Gniezno (b) 7 : 2 La Fiorita (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 0 : 3 Se* with my E* (b)



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 16 - 23.09.2021

    FC Bartodzieje 3 : 0 The Gunners
    Pomorzanin Cychry 0 : 7 LKS Czarni Lwów
    Real Madrid 2 : 0 Old Squad Żory
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 5 KSV eXecut0R (s)
    LKS Czaszyn 6 : 0 FC Blanco
    Słupia Black 3 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    La Fiorita (s) 0 : 3 Internazionale Wodzisław Śląski
    Se* with my E* (b) 4 : 1 Dream Team Gniezno (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW 2 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 17 - 25.09.2021

    Old Squad Żory 10 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    LKS Czarni Lwów 4 : 2 Real Madrid
    The Gunners 8 : 1 Pomorzanin Cychry
    KSV eXecut0R (s) 0 : 8 LKS Czaszyn
    FC Blanco 1 : 4 Słupia Black
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) 3 : 0 La Fiorita (s) (w/o) - wynik uwzględniony w 20 kolejce
    Internazionale Wodzisław Śląski 5 : 2 Se* with my E* (b)
    Dream Team Gniezno (b) 6 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 4 FC Bartodzieje



    Zespół FC Blanco ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 25 punktów - 5 w/o w poprzednim sezonie.





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().