Kolejka 1 - 02.09.2021
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Zryw Dabrowka
JELONKI Warszawa : Orzeł Palowice
KKS Kolejowy : Studzionka C.F.
ZIAJOK FC : Fox River FC
FC Masters Gliwice : STUDZIANKA (b)
Wodnik Callander : Chojniczanka Chojnice (s)
Everton (s) : C.F. Wyspa (b)
Visca el Barca! : Huta Jazz
Orkan Zapałów (b) : FC Janke
Kolejka 2 - 04.09.2021
Orkan Zapałów (b) : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Visca el Barca! : FC Janke
Orzeł Palowice : Zryw Dabrowka
JELONKI Warszawa : Studzionka C.F.
KKS Kolejowy : Fox River FC
ZIAJOK FC : STUDZIANKA (b)
FC Masters Gliwice : Chojniczanka Chojnice (s)
Wodnik Callander : C.F. Wyspa (b)
Everton (s) : Huta Jazz
Kolejka 3 - 05.09.2021
Zryw Dabrowka : Orkan Zapałów (b)
Studzionka C.F. : Orzeł Palowice
Fox River FC : JELONKI Warszawa
STUDZIANKA (b) : KKS Kolejowy
Chojniczanka Chojnice (s) : ZIAJOK FC
C.F. Wyspa (b) : FC Masters Gliwice
Huta Jazz : Wodnik Callander
FC Janke : Everton (s)
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Visca el Barca!
Kolejka 4 - 06.09.2021
Studzionka C.F. : Zryw Dabrowka
Orzeł Palowice : Fox River FC
JELONKI Warszawa : STUDZIANKA (b)
KKS Kolejowy : Chojniczanka Chojnice (s)
ZIAJOK FC : C.F. Wyspa (b)
FC Masters Gliwice : Huta Jazz
Wodnik Callander : FC Janke
Visca el Barca! : Orkan Zapałów (b)
Everton (s) : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Kolejka 5 - 07.09.2021
Zryw Dabrowka : Visca el Barca!
Fox River FC : Studzionka C.F.
STUDZIANKA (b) : Orzeł Palowice
Chojniczanka Chojnice (s) : JELONKI Warszawa
C.F. Wyspa (b) : KKS Kolejowy
Huta Jazz : ZIAJOK FC
FC Janke : FC Masters Gliwice
Orkan Zapałów (b) : Everton (s)
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Wodnik Callander
Kolejka 6 - 09.09.2021
Fox River FC : Zryw Dabrowka
Studzionka C.F. : STUDZIANKA (b)
Orzeł Palowice : Chojniczanka Chojnice (s)
JELONKI Warszawa : C.F. Wyspa (b)
KKS Kolejowy : Huta Jazz
ZIAJOK FC : FC Janke
Everton (s) : Visca el Barca!
Wodnik Callander : Orkan Zapałów (b)
FC Masters Gliwice : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Kolejka 7 - 11.09.2021
Zryw Dabrowka : Everton (s)
STUDZIANKA (b) : Fox River FC
Chojniczanka Chojnice (s) : Studzionka C.F.
C.F. Wyspa (b) : Orzeł Palowice
Huta Jazz : JELONKI Warszawa
FC Janke : KKS Kolejowy
Visca el Barca! : Wodnik Callander
Orkan Zapałów (b) : FC Masters Gliwice
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : ZIAJOK FC
Kolejka 8 - 12.09.2021
STUDZIANKA (b) : Zryw Dabrowka
Fox River FC : Chojniczanka Chojnice (s)
Studzionka C.F. : C.F. Wyspa (b)
Orzeł Palowice : Huta Jazz
JELONKI Warszawa : FC Janke
Wodnik Callander : Everton (s)
FC Masters Gliwice : Visca el Barca!
ZIAJOK FC : Orkan Zapałów (b)
KKS Kolejowy : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Kolejka 9 - 13.09.2021
Zryw Dabrowka : Wodnik Callander
Chojniczanka Chojnice (s) : STUDZIANKA (b)
C.F. Wyspa (b) : Fox River FC
Huta Jazz : Studzionka C.F.
FC Janke : Orzeł Palowice
Everton (s) : FC Masters Gliwice
Visca el Barca! : ZIAJOK FC
Orkan Zapałów (b) : KKS Kolejowy
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : JELONKI Warszawa
Kolejka 10 - 14.09.2021
Fox River FC : Huta Jazz
STUDZIANKA (b) : C.F. Wyspa (b)
Chojniczanka Chojnice (s) : Zryw Dabrowka
Studzionka C.F. : FC Janke
FC Masters Gliwice : Wodnik Callander
ZIAJOK FC : Everton (s)
KKS Kolejowy : Visca el Barca!
JELONKI Warszawa : Orkan Zapałów (b)
Orzeł Palowice : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Kolejka 11 - 16.09.2021
Zryw Dabrowka : FC Masters Gliwice
C.F. Wyspa (b) : Chojniczanka Chojnice (s)
Huta Jazz : STUDZIANKA (b)
FC Janke : Fox River FC
Wodnik Callander : ZIAJOK FC
Everton (s) : KKS Kolejowy
Visca el Barca! : JELONKI Warszawa
Orkan Zapałów (b) : Orzeł Palowice
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Studzionka C.F.
Kolejka 12 - 18.09.2021
C.F. Wyspa (b) : Zryw Dabrowka
Chojniczanka Chojnice (s) : Huta Jazz
STUDZIANKA (b) : FC Janke
ZIAJOK FC : FC Masters Gliwice
KKS Kolejowy : Wodnik Callander
JELONKI Warszawa : Everton (s)
Orzeł Palowice : Visca el Barca!
Studzionka C.F. : Orkan Zapałów (b)
Fox River FC : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Kolejka 13 - 19.09.2021
Zryw Dabrowka : ZIAJOK FC
Huta Jazz : C.F. Wyspa (b)
FC Janke : Chojniczanka Chojnice (s)
FC Masters Gliwice : KKS Kolejowy
Wodnik Callander : JELONKI Warszawa
Everton (s) : Orzeł Palowice
Visca el Barca! : Studzionka C.F.
Orkan Zapałów (b) : Fox River FC
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : STUDZIANKA (b)
Kolejka 14 - 20.09.2021
Huta Jazz : Zryw Dabrowka
C.F. Wyspa (b) : FC Janke
KKS Kolejowy : ZIAJOK FC
JELONKI Warszawa : FC Masters Gliwice
Orzeł Palowice : Wodnik Callander
Studzionka C.F. : Everton (s)
Fox River FC : Visca el Barca!
STUDZIANKA (b) : Orkan Zapałów (b)
Chojniczanka Chojnice (s) : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Kolejka 15 - 21.09.2021
Zryw Dabrowka : KKS Kolejowy
FC Janke : Huta Jazz
ZIAJOK FC : JELONKI Warszawa
FC Masters Gliwice : Orzeł Palowice
Wodnik Callander : Studzionka C.F.
Everton (s) : Fox River FC
Visca el Barca! : STUDZIANKA (b)
Orkan Zapałów (b) : Chojniczanka Chojnice (s)
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : C.F. Wyspa (b)
Kolejka 16 - 23.09.2021
FC Janke : Zryw Dabrowka
JELONKI Warszawa : KKS Kolejowy
Orzeł Palowice : ZIAJOK FC
Studzionka C.F. : FC Masters Gliwice
Fox River FC : Wodnik Callander
STUDZIANKA (b) : Everton (s)
Chojniczanka Chojnice (s) : Visca el Barca!
C.F. Wyspa (b) : Orkan Zapałów (b)
Huta Jazz : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Kolejka 17 - 25.09.2021
ZIAJOK FC : Studzionka C.F.
KKS Kolejowy : Orzeł Palowice
Zryw Dabrowka : JELONKI Warszawa
FC Masters Gliwice : Fox River FC
Wodnik Callander : STUDZIANKA (b)
Everton (s) : Chojniczanka Chojnice (s)
Visca el Barca! : C.F. Wyspa (b)
Orkan Zapałów (b) : Huta Jazz
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : FC Janke