Rozgrywki LT PL - III liga - XXI sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XXI sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.09.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Zryw Dabrowka
    JELONKI Warszawa : Orzeł Palowice
    KKS Kolejowy : Studzionka C.F.
    ZIAJOK FC : Fox River FC
    FC Masters Gliwice : STUDZIANKA (b)
    Wodnik Callander : Chojniczanka Chojnice (s)
    Everton (s) : C.F. Wyspa (b)
    Visca el Barca! : Huta Jazz
    Orkan Zapałów (b) : FC Janke


    Kolejka 2 - 04.09.2021
    Orkan Zapałów (b) : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
    Visca el Barca! : FC Janke
    Orzeł Palowice : Zryw Dabrowka
    JELONKI Warszawa : Studzionka C.F.
    KKS Kolejowy : Fox River FC
    ZIAJOK FC : STUDZIANKA (b)
    FC Masters Gliwice : Chojniczanka Chojnice (s)
    Wodnik Callander : C.F. Wyspa (b)
    Everton (s) : Huta Jazz


    Kolejka 3 - 05.09.2021
    Zryw Dabrowka : Orkan Zapałów (b)
    Studzionka C.F. : Orzeł Palowice
    Fox River FC : JELONKI Warszawa
    STUDZIANKA (b) : KKS Kolejowy
    Chojniczanka Chojnice (s) : ZIAJOK FC
    C.F. Wyspa (b) : FC Masters Gliwice
    Huta Jazz : Wodnik Callander
    FC Janke : Everton (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Visca el Barca!


    Kolejka 4 - 06.09.2021
    Studzionka C.F. : Zryw Dabrowka
    Orzeł Palowice : Fox River FC
    JELONKI Warszawa : STUDZIANKA (b)
    KKS Kolejowy : Chojniczanka Chojnice (s)
    ZIAJOK FC : C.F. Wyspa (b)
    FC Masters Gliwice : Huta Jazz
    Wodnik Callander : FC Janke
    Visca el Barca! : Orkan Zapałów (b)
    Everton (s) : RTS 1910 Widzew Łódż (b)


    Kolejka 5 - 07.09.2021
    Zryw Dabrowka : Visca el Barca!
    Fox River FC : Studzionka C.F.
    STUDZIANKA (b) : Orzeł Palowice
    Chojniczanka Chojnice (s) : JELONKI Warszawa
    C.F. Wyspa (b) : KKS Kolejowy
    Huta Jazz : ZIAJOK FC
    FC Janke : FC Masters Gliwice
    Orkan Zapałów (b) : Everton (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Wodnik Callander


    Kolejka 6 - 09.09.2021
    Fox River FC : Zryw Dabrowka
    Studzionka C.F. : STUDZIANKA (b)
    Orzeł Palowice : Chojniczanka Chojnice (s)
    JELONKI Warszawa : C.F. Wyspa (b)
    KKS Kolejowy : Huta Jazz
    ZIAJOK FC : FC Janke
    Everton (s) : Visca el Barca!
    Wodnik Callander : Orkan Zapałów (b)
    FC Masters Gliwice : RTS 1910 Widzew Łódż (b)


    Kolejka 7 - 11.09.2021
    Zryw Dabrowka : Everton (s)
    STUDZIANKA (b) : Fox River FC
    Chojniczanka Chojnice (s) : Studzionka C.F.
    C.F. Wyspa (b) : Orzeł Palowice
    Huta Jazz : JELONKI Warszawa
    FC Janke : KKS Kolejowy
    Visca el Barca! : Wodnik Callander
    Orkan Zapałów (b) : FC Masters Gliwice
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) : ZIAJOK FC


    Kolejka 8 - 12.09.2021
    STUDZIANKA (b) : Zryw Dabrowka
    Fox River FC : Chojniczanka Chojnice (s)
    Studzionka C.F. : C.F. Wyspa (b)
    Orzeł Palowice : Huta Jazz
    JELONKI Warszawa : FC Janke
    Wodnik Callander : Everton (s)
    FC Masters Gliwice : Visca el Barca!
    ZIAJOK FC : Orkan Zapałów (b)
    KKS Kolejowy : RTS 1910 Widzew Łódż (b)


    Kolejka 9 - 13.09.2021
    Zryw Dabrowka : Wodnik Callander
    Chojniczanka Chojnice (s) : STUDZIANKA (b)
    C.F. Wyspa (b) : Fox River FC
    Huta Jazz : Studzionka C.F.
    FC Janke : Orzeł Palowice
    Everton (s) : FC Masters Gliwice
    Visca el Barca! : ZIAJOK FC
    Orkan Zapałów (b) : KKS Kolejowy
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) : JELONKI Warszawa


    Kolejka 10 - 14.09.2021
    Fox River FC : Huta Jazz
    STUDZIANKA (b) : C.F. Wyspa (b)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Zryw Dabrowka
    Studzionka C.F. : FC Janke
    FC Masters Gliwice : Wodnik Callander
    ZIAJOK FC : Everton (s)
    KKS Kolejowy : Visca el Barca!
    JELONKI Warszawa : Orkan Zapałów (b)
    Orzeł Palowice : RTS 1910 Widzew Łódż (b)


    Kolejka 11 - 16.09.2021
    Zryw Dabrowka : FC Masters Gliwice
    C.F. Wyspa (b) : Chojniczanka Chojnice (s)
    Huta Jazz : STUDZIANKA (b)
    FC Janke : Fox River FC
    Wodnik Callander : ZIAJOK FC
    Everton (s) : KKS Kolejowy
    Visca el Barca! : JELONKI Warszawa
    Orkan Zapałów (b) : Orzeł Palowice
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Studzionka C.F.


    Kolejka 12 - 18.09.2021
    C.F. Wyspa (b) : Zryw Dabrowka
    Chojniczanka Chojnice (s) : Huta Jazz
    STUDZIANKA (b) : FC Janke
    ZIAJOK FC : FC Masters Gliwice
    KKS Kolejowy : Wodnik Callander
    JELONKI Warszawa : Everton (s)
    Orzeł Palowice : Visca el Barca!
    Studzionka C.F. : Orkan Zapałów (b)
    Fox River FC : RTS 1910 Widzew Łódż (b)


    Kolejka 13 - 19.09.2021
    Zryw Dabrowka : ZIAJOK FC
    Huta Jazz : C.F. Wyspa (b)
    FC Janke : Chojniczanka Chojnice (s)
    FC Masters Gliwice : KKS Kolejowy
    Wodnik Callander : JELONKI Warszawa
    Everton (s) : Orzeł Palowice
    Visca el Barca! : Studzionka C.F.
    Orkan Zapałów (b) : Fox River FC
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) : STUDZIANKA (b)


    Kolejka 14 - 20.09.2021
    Huta Jazz : Zryw Dabrowka
    C.F. Wyspa (b) : FC Janke
    KKS Kolejowy : ZIAJOK FC
    JELONKI Warszawa : FC Masters Gliwice
    Orzeł Palowice : Wodnik Callander
    Studzionka C.F. : Everton (s)
    Fox River FC : Visca el Barca!
    STUDZIANKA (b) : Orkan Zapałów (b)
    Chojniczanka Chojnice (s) : RTS 1910 Widzew Łódż (b)


    Kolejka 15 - 21.09.2021
    Zryw Dabrowka : KKS Kolejowy
    FC Janke : Huta Jazz
    ZIAJOK FC : JELONKI Warszawa
    FC Masters Gliwice : Orzeł Palowice
    Wodnik Callander : Studzionka C.F.
    Everton (s) : Fox River FC
    Visca el Barca! : STUDZIANKA (b)
    Orkan Zapałów (b) : Chojniczanka Chojnice (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) : C.F. Wyspa (b)


    Kolejka 16 - 23.09.2021
    FC Janke : Zryw Dabrowka
    JELONKI Warszawa : KKS Kolejowy
    Orzeł Palowice : ZIAJOK FC
    Studzionka C.F. : FC Masters Gliwice
    Fox River FC : Wodnik Callander
    STUDZIANKA (b) : Everton (s)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Visca el Barca!
    C.F. Wyspa (b) : Orkan Zapałów (b)
    Huta Jazz : RTS 1910 Widzew Łódż (b)


    Kolejka 17 - 25.09.2021
    ZIAJOK FC : Studzionka C.F.
    KKS Kolejowy : Orzeł Palowice
    Zryw Dabrowka : JELONKI Warszawa
    FC Masters Gliwice : Fox River FC
    Wodnik Callander : STUDZIANKA (b)
    Everton (s) : Chojniczanka Chojnice (s)
    Visca el Barca! : C.F. Wyspa (b)
    Orkan Zapałów (b) : Huta Jazz
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) : FC Janke
    Kolejka 1 - 02.09.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż (b) 1 : 2 Zryw Dabrowka
    JELONKI Warszawa 0 : 0 Orzeł Palowice
    KKS Kolejowy 2 : 5 Studzionka C.F.
    ZIAJOK FC 0 : 0 Fox River FC
    FC Masters Gliwice 3 : 1 STUDZIANKA (b)
    Wodnik Callander 7 : 0 Chojniczanka Chojnice (s)
    Everton (s) 2 : 11 C.F. Wyspa (b)
    Visca el Barca! 2 : 4 Huta Jazz
    Orkan Zapałów (b) 8 : 2 FC Janke







    Kolejka 2 - 04.09.2021

    Orkan Zapałów (b) 1 : 3 RTS 1910 Widzew Łódż (b)
    Visca el Barca! 4 : 2 FC Janke
    Orzeł Palowice 1 : 1 Zryw Dabrowka
    JELONKI Warszawa 3 : 1 Studzionka C.F.
    KKS Kolejowy 0 : 5 Fox River FC
    ZIAJOK FC 0 : 2 STUDZIANKA (b)
    FC Masters Gliwice 7 : 0 Chojniczanka Chojnice (s)
    Wodnik Callander 1 : 5 C.F. Wyspa (b)
    Everton (s) 0 : 6 Huta Jazz







    Kolejka 3 - 05.09.2021

    Zryw Dabrowka 2 : 5 Orkan Zapałów (b)
    Studzionka C.F. 0 : 3 Orzeł Palowice
    Fox River FC 3 : 0 JELONKI Warszawa
    STUDZIANKA (b) 4 : 0 KKS Kolejowy
    Chojniczanka Chojnice (s) 0 : 10 ZIAJOK FC
    C.F. Wyspa (b) 4 : 1 FC Masters Gliwice
    Huta Jazz 1 : 5 Wodnik Callander
    FC Janke 4 : 0 Everton (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) 5 : 0 Visca el Barca!







    Kolejka 4 - 06.09.2021

    Studzionka C.F. 2 : 5 Zryw Dabrowka
    Orzeł Palowice 2 : 4 Fox River FC
    JELONKI Warszawa 0 : 4 STUDZIANKA (b)
    KKS Kolejowy 12 : 2 Chojniczanka Chojnice (s)
    ZIAJOK FC 0 : 2 C.F. Wyspa (b)
    FC Masters Gliwice 6 : 1 Huta Jazz
    Wodnik Callander 7 : 1 FC Janke
    Visca el Barca! 0 : 4 Orkan Zapałów (b)
    Everton (s) 0 : 6 RTS 1910 Widzew Łódż (b)







    Kolejka 5 - 07.09.2021

    Zryw Dabrowka 4 : 0 Visca el Barca!
    Fox River FC 6 : 1 Studzionka C.F.
    STUDZIANKA (b) 0 : 0 Orzeł Palowice
    Chojniczanka Chojnice (s) 0 : 10 JELONKI Warszawa
    C.F. Wyspa (b) 6 : 2 KKS Kolejowy
    Huta Jazz 0 : 2 ZIAJOK FC
    FC Janke 0 : 4 FC Masters Gliwice
    Orkan Zapałów (b) 10 : 2 Everton (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) 4 : 2 Wodnik Callander







    Kolejka 6 - 09.09.2021

    Fox River FC 1 : 1 Zryw Dabrowka
    Studzionka C.F. 0 : 4 STUDZIANKA (b)
    Orzeł Palowice 12 : 0 Chojniczanka Chojnice (s)
    JELONKI Warszawa 1 : 5 C.F. Wyspa (b)
    KKS Kolejowy 3 : 1 Huta Jazz
    ZIAJOK FC 6 : 0 FC Janke
    Everton (s) 0 : 3 Visca el Barca!
    Wodnik Callander 2 : 2 Orkan Zapałów (b)
    FC Masters Gliwice 7 : 6 RTS 1910 Widzew Łódż (b)







    Kolejka 7 - 11.09.2021

    Zryw Dabrowka 7 : 1 Everton (s)
    STUDZIANKA (b) 5 : 0 Fox River FC
    Chojniczanka Chojnice (s) 0 : 9 Studzionka C.F.
    C.F. Wyspa (b) 5 : 1 Orzeł Palowice
    Huta Jazz 2 : 0 JELONKI Warszawa
    FC Janke 0 : 2 KKS Kolejowy
    Visca el Barca! 0 : 3 Wodnik Callander
    Orkan Zapałów (b) 5 : 2 FC Masters Gliwice
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) 5 : 3 ZIAJOK FC







    Kolejka 8 - 12.09.2021

    STUDZIANKA (b) 0 : 0 Zryw Dabrowka
    Fox River FC 5 : 0 Chojniczanka Chojnice (s)
    Studzionka C.F. 0 : 6 C.F. Wyspa (b)
    Orzeł Palowice 5 : 0 Huta Jazz
    JELONKI Warszawa 0 : 0 FC Janke
    Wodnik Callander 3 : 0 Everton (s)
    FC Masters Gliwice 1 : 4 Visca el Barca!
    ZIAJOK FC 2 : 4 Orkan Zapałów (b)
    KKS Kolejowy 0 : 3 RTS 1910 Widzew Łódż (b)







    Kolejka 9 - 13.09.2021

    Zryw Dabrowka 0 : 2 Wodnik Callander
    Chojniczanka Chojnice (s) 1 : 9 STUDZIANKA (b)
    C.F. Wyspa (b) 0 : 1 Fox River FC
    Huta Jazz 4 : 1 Studzionka C.F.
    FC Janke 0 : 3 Orzeł Palowice
    Everton (s) 0 : 5 FC Masters Gliwice
    Visca el Barca! 0 : 3 ZIAJOK FC
    Orkan Zapałów (b) 3 : 0 KKS Kolejowy
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) 6 : 1 JELONKI Warszawa







    Kolejka 10 - 14.09.2021

    Fox River FC 4 : 1 Huta Jazz
    STUDZIANKA (b) 4 : 0 C.F. Wyspa (b)
    Chojniczanka Chojnice (s) 0 : 8 Zryw Dabrowka
    Studzionka C.F. 4 : 0 FC Janke
    FC Masters Gliwice 2 : 0 Wodnik Callander
    ZIAJOK FC 6 : 2 Everton (s)
    KKS Kolejowy 0 : 0 Visca el Barca!
    JELONKI Warszawa 1 : 6 Orkan Zapałów (b)
    Orzeł Palowice 1 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż (b)







    Kolejka 11 - 16.09.2021

    Zryw Dabrowka 0 : 4 FC Masters Gliwice
    C.F. Wyspa (b) 10 : 2 Chojniczanka Chojnice (s)
    Huta Jazz 0 : 4 STUDZIANKA (b)
    FC Janke 0 : 6 Fox River FC
    Wodnik Callander 2 : 3 ZIAJOK FC
    Everton (s) 0 : 3 KKS Kolejowy
    Visca el Barca! 1 : 4 JELONKI Warszawa
    Orkan Zapałów (b) 3 : 1 Orzeł Palowice
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) 8 : 0 Studzionka C.F.







    Kolejka 12 - 18.09.2021

    C.F. Wyspa (b) 3 : 0 Zryw Dabrowka
    Chojniczanka Chojnice (s) 0 : 6 Huta Jazz
    STUDZIANKA (b) 3 : 0 FC Janke
    ZIAJOK FC 0 : 3 FC Masters Gliwice
    KKS Kolejowy 2 : 1 Wodnik Callander
    JELONKI Warszawa 8 : 2 Everton (s)
    Orzeł Palowice 6 : 0 Visca el Barca!
    Studzionka C.F. 2 : 9 Orkan Zapałów (b)
    Fox River FC 0 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż (b)







    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 13 - 19.09.2021

    Zryw Dabrowka 0 : 3 ZIAJOK FC
    Huta Jazz 0 : 6 C.F. Wyspa (b)
    FC Janke 0 : 3 Chojniczanka Chojnice (s)
    FC Masters Gliwice 4 : 0 KKS Kolejowy
    Wodnik Callander 0 : 1 JELONKI Warszawa
    Everton (s) 0 : 5 Orzeł Palowice
    Visca el Barca! 4 : 0 Studzionka C.F.
    Orkan Zapałów (b) 0 : 2 Fox River FC
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) 1 : 0 STUDZIANKA (b)







    Kolejka 14 - 20.09.2021

    Huta Jazz 2 : 4 Zryw Dabrowka
    C.F. Wyspa (b) 4 : 0 FC Janke
    KKS Kolejowy 0 : 3 ZIAJOK FC
    JELONKI Warszawa 0 : 3 FC Masters Gliwice
    Orzeł Palowice 3 : 0 Wodnik Callander
    Studzionka C.F. 0 : 2 Everton (s)
    Fox River FC 6 : 2 Visca el Barca!
    STUDZIANKA (b) 5 : 0 Orkan Zapałów (b)
    Chojniczanka Chojnice (s) 2 : 10 RTS 1910 Widzew Łódż (b)







    Kolejka 15 - 21.09.2021

    Zryw Dabrowka 2 : 0 KKS Kolejowy
    FC Janke 2 : 5 Huta Jazz
    ZIAJOK FC 3 : 1 JELONKI Warszawa
    FC Masters Gliwice 4 : 3 Orzeł Palowice
    Wodnik Callander 5 : 2 Studzionka C.F.
    Everton (s) 1 : 8 Fox River FC
    Visca el Barca! 1 : 5 STUDZIANKA (b)
    Orkan Zapałów (b) 5 : 0 Chojniczanka Chojnice (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) 0 : 3 C.F. Wyspa (b)







    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 16 - 23.09.2021

    FC Janke 2 : 5 Zryw Dabrowka
    JELONKI Warszawa 3 : 2 KKS Kolejowy
    Orzeł Palowice 3 : 0 ZIAJOK FC
    Studzionka C.F. 0 : 6 FC Masters Gliwice
    Fox River FC 0 : 1 Wodnik Callander
    STUDZIANKA (b) 5 : 1 Everton (s)
    Chojniczanka Chojnice (s) 1 : 4 Visca el Barca!
    C.F. Wyspa (b) 2 : 0 Orkan Zapałów (b)
    Huta Jazz 0 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż (b)







    Kolejka 17 - 25.09.2021

    ZIAJOK FC 2 : 0 Studzionka C.F.
    KKS Kolejowy 2 : 6 Orzeł Palowice
    Zryw Dabrowka 2 : 0 JELONKI Warszawa
    FC Masters Gliwice 1 : 1 Fox River FC
    Wodnik Callander 0 : 0 STUDZIANKA (b)
    Everton (s) 1 : 1 Chojniczanka Chojnice (s)
    Visca el Barca! 0 : 5 C.F. Wyspa (b)
    Orkan Zapałów (b) 5 : 2 Huta Jazz
    RTS 1910 Widzew Łódż (b) 8 : 2 FC Janke