Kolejka 1 - 02.09.2021
FC KOXY (b) : kaliszfornia
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : Cargovia Kargowa
Fc Barcelona8 : Real Madrid Club De Futbol
MJP Rybnik : FC Cyganka
John Deere Team : FC Equ
Mistrzowie z dzielnicy : PZPN Polska (s)
LKS Uście Gorlickie : FC RYKI (b)
Pro Gram : KING ŁÓDŹ
GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : Marsylia FC
Kolejka 2 - 04.09.2021
GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : FC KOXY (b)
Pro Gram : Marsylia FC
Cargovia Kargowa : kaliszfornia
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : Real Madrid Club De Futbol
Fc Barcelona8 : FC Cyganka
MJP Rybnik : FC Equ
John Deere Team : PZPN Polska (s)
Mistrzowie z dzielnicy : FC RYKI (b)
LKS Uście Gorlickie : KING ŁÓDŹ
Kolejka 3 - 05.09.2021
kaliszfornia : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
Real Madrid Club De Futbol : Cargovia Kargowa
FC Cyganka : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
FC Equ : Fc Barcelona8
PZPN Polska (s) : MJP Rybnik
FC RYKI (b) : John Deere Team
KING ŁÓDŹ : Mistrzowie z dzielnicy
Marsylia FC : LKS Uście Gorlickie
FC KOXY (b) : Pro Gram
Kolejka 4 - 06.09.2021
Real Madrid Club De Futbol : kaliszfornia
Cargovia Kargowa : FC Cyganka
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : FC Equ
Fc Barcelona8 : PZPN Polska (s)
MJP Rybnik : FC RYKI (b)
John Deere Team : KING ŁÓDŹ
Mistrzowie z dzielnicy : Marsylia FC
Pro Gram : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
LKS Uście Gorlickie : FC KOXY (b)
Kolejka 5 - 07.09.2021
kaliszfornia : Pro Gram
FC Cyganka : Real Madrid Club De Futbol
FC Equ : Cargovia Kargowa
PZPN Polska (s) : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
FC RYKI (b) : Fc Barcelona8
KING ŁÓDŹ : MJP Rybnik
Marsylia FC : John Deere Team
GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : LKS Uście Gorlickie
FC KOXY (b) : Mistrzowie z dzielnicy
Kolejka 6 - 09.09.2021
FC Cyganka : kaliszfornia
Real Madrid Club De Futbol : FC Equ
Cargovia Kargowa : PZPN Polska (s)
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : FC RYKI (b)
Fc Barcelona8 : KING ŁÓDŹ
MJP Rybnik : Marsylia FC
LKS Uście Gorlickie : Pro Gram
Mistrzowie z dzielnicy : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
John Deere Team : FC KOXY (b)
Kolejka 7 - 11.09.2021
kaliszfornia : LKS Uście Gorlickie
FC Equ : FC Cyganka
PZPN Polska (s) : Real Madrid Club De Futbol
FC RYKI (b) : Cargovia Kargowa
KING ŁÓDŹ : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
Marsylia FC : Fc Barcelona8
Pro Gram : Mistrzowie z dzielnicy
GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : John Deere Team
FC KOXY (b) : MJP Rybnik
Kolejka 8 - 12.09.2021
FC Equ : kaliszfornia
FC Cyganka : PZPN Polska (s)
Real Madrid Club De Futbol : FC RYKI (b)
Cargovia Kargowa : KING ŁÓDŹ
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : Marsylia FC
Mistrzowie z dzielnicy : LKS Uście Gorlickie
John Deere Team : Pro Gram
MJP Rybnik : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
Fc Barcelona8 : FC KOXY (b)
Kolejka 9 - 13.09.2021
kaliszfornia : Mistrzowie z dzielnicy
PZPN Polska (s) : FC Equ
FC RYKI (b) : FC Cyganka
KING ŁÓDŹ : Real Madrid Club De Futbol
Marsylia FC : Cargovia Kargowa
LKS Uście Gorlickie : John Deere Team
Pro Gram : MJP Rybnik
GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : Fc Barcelona8
FC KOXY (b) : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
Kolejka 10 - 14.09.2021
FC Cyganka : KING ŁÓDŹ
FC Equ : FC RYKI (b)
PZPN Polska (s) : kaliszfornia
Real Madrid Club De Futbol : Marsylia FC
John Deere Team : Mistrzowie z dzielnicy
MJP Rybnik : LKS Uście Gorlickie
Fc Barcelona8 : Pro Gram
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
Cargovia Kargowa : FC KOXY (b)
Kolejka 11 - 16.09.2021
kaliszfornia : John Deere Team
FC RYKI (b) : PZPN Polska (s)
KING ŁÓDŹ : FC Equ
Marsylia FC : FC Cyganka
Mistrzowie z dzielnicy : MJP Rybnik
LKS Uście Gorlickie : Fc Barcelona8
Pro Gram : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : Cargovia Kargowa
FC KOXY (b) : Real Madrid Club De Futbol
Kolejka 12 - 18.09.2021
FC RYKI (b) : kaliszfornia
PZPN Polska (s) : KING ŁÓDŹ
FC Equ : Marsylia FC
MJP Rybnik : John Deere Team
Fc Barcelona8 : Mistrzowie z dzielnicy
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : LKS Uście Gorlickie
Cargovia Kargowa : Pro Gram
Real Madrid Club De Futbol : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
FC Cyganka : FC KOXY (b)
Kolejka 13 - 19.09.2021
kaliszfornia : MJP Rybnik
KING ŁÓDŹ : FC RYKI (b)
Marsylia FC : PZPN Polska (s)
John Deere Team : Fc Barcelona8
Mistrzowie z dzielnicy : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
LKS Uście Gorlickie : Cargovia Kargowa
Pro Gram : Real Madrid Club De Futbol
GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : FC Cyganka
FC KOXY (b) : FC Equ
Kolejka 14 - 20.09.2021
KING ŁÓDŹ : kaliszfornia
FC RYKI (b) : Marsylia FC
Fc Barcelona8 : MJP Rybnik
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : John Deere Team
Cargovia Kargowa : Mistrzowie z dzielnicy
Real Madrid Club De Futbol : LKS Uście Gorlickie
FC Cyganka : Pro Gram
FC Equ : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
PZPN Polska (s) : FC KOXY (b)
Kolejka 15 - 21.09.2021
kaliszfornia : Fc Barcelona8
Marsylia FC : KING ŁÓDŹ
MJP Rybnik : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
John Deere Team : Cargovia Kargowa
Mistrzowie z dzielnicy : Real Madrid Club De Futbol
LKS Uście Gorlickie : FC Cyganka
Pro Gram : FC Equ
GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : PZPN Polska (s)
FC KOXY (b) : FC RYKI (b)
Kolejka 16 - 23.09.2021
Marsylia FC : kaliszfornia
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : Fc Barcelona8
Cargovia Kargowa : MJP Rybnik
Real Madrid Club De Futbol : John Deere Team
FC Cyganka : Mistrzowie z dzielnicy
FC Equ : LKS Uście Gorlickie
PZPN Polska (s) : Pro Gram
FC RYKI (b) : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
KING ŁÓDŹ : FC KOXY (b)
Kolejka 17 - 25.09.2021
MJP Rybnik : Real Madrid Club De Futbol
Fc Barcelona8 : Cargovia Kargowa
kaliszfornia : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań
John Deere Team : FC Cyganka
Mistrzowie z dzielnicy : FC Equ
LKS Uście Gorlickie : PZPN Polska (s)
Pro Gram : FC RYKI (b)
GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : KING ŁÓDŹ
FC KOXY (b) : Marsylia FC