Kolejka 1 - 01.11.2021
Fox River FC (b) : FC Blanco
FC Bayern Sośnica-Brzeg : Słupia Black
The Gunners : STUDZIANKA (b)
OGIEŃ CZARNKÓW : Pomorzanin Cychry
FC Bartodzieje : C.F. Wyspa (b)
Gladiatorzy Z Miasta Noży : ŚwidDług (s)
LKS Czaszyn : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : KSV eXecut0R
Orkan Zapałów (b) : Dream Team Gniezno
Kolejka 2 - 02.11.2021
Orkan Zapałów (b) : Fox River FC (b)
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Dream Team Gniezno
Słupia Black : FC Blanco
FC Bayern Sośnica-Brzeg : STUDZIANKA (b)
The Gunners : Pomorzanin Cychry
OGIEŃ CZARNKÓW : C.F. Wyspa (b)
FC Bartodzieje : ŚwidDług (s)
Gladiatorzy Z Miasta Noży : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
LKS Czaszyn : KSV eXecut0R
Kolejka 3 - 04.11.2021
FC Blanco : Orkan Zapałów (b)
STUDZIANKA (b) : Słupia Black
Pomorzanin Cychry : FC Bayern Sośnica-Brzeg
C.F. Wyspa (b) : The Gunners
ŚwidDług (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : FC Bartodzieje
KSV eXecut0R : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Dream Team Gniezno : LKS Czaszyn
Fox River FC (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 4 - 06.11.2021
STUDZIANKA (b) : FC Blanco
Słupia Black : Pomorzanin Cychry
FC Bayern Sośnica-Brzeg : C.F. Wyspa (b)
The Gunners : ŚwidDług (s)
OGIEŃ CZARNKÓW : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
FC Bartodzieje : KSV eXecut0R
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Dream Team Gniezno
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Orkan Zapałów (b)
LKS Czaszyn : Fox River FC (b)
Kolejka 5 - 07.11.2021
FC Blanco : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Pomorzanin Cychry : STUDZIANKA (b)
C.F. Wyspa (b) : Słupia Black
ŚwidDług (s) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : The Gunners
KSV eXecut0R : OGIEŃ CZARNKÓW
Dream Team Gniezno : FC Bartodzieje
Orkan Zapałów (b) : LKS Czaszyn
Fox River FC (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Kolejka 6 - 08.11.2021
Pomorzanin Cychry : FC Blanco
STUDZIANKA (b) : C.F. Wyspa (b)
Słupia Black : ŚwidDług (s)
FC Bayern Sośnica-Brzeg : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
The Gunners : KSV eXecut0R
OGIEŃ CZARNKÓW : Dream Team Gniezno
LKS Czaszyn : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Orkan Zapałów (b)
FC Bartodzieje : Fox River FC (b)
Kolejka 7 - 09.11.2021
FC Blanco : LKS Czaszyn
C.F. Wyspa (b) : Pomorzanin Cychry
ŚwidDług (s) : STUDZIANKA (b)
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Słupia Black
KSV eXecut0R : FC Bayern Sośnica-Brzeg
Dream Team Gniezno : The Gunners
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Orkan Zapałów (b) : FC Bartodzieje
Fox River FC (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
Kolejka 8 - 11.11.2021
C.F. Wyspa (b) : FC Blanco
Pomorzanin Cychry : ŚwidDług (s)
STUDZIANKA (b) : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Słupia Black : KSV eXecut0R
FC Bayern Sośnica-Brzeg : Dream Team Gniezno
Gladiatorzy Z Miasta Noży : LKS Czaszyn
FC Bartodzieje : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
OGIEŃ CZARNKÓW : Orkan Zapałów (b)
The Gunners : Fox River FC (b)
Kolejka 9 - 13.11.2021
FC Blanco : Gladiatorzy Z Miasta Noży
ŚwidDług (s) : C.F. Wyspa (b)
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Pomorzanin Cychry
KSV eXecut0R : STUDZIANKA (b)
Dream Team Gniezno : Słupia Black
LKS Czaszyn : FC Bartodzieje
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : OGIEŃ CZARNKÓW
Orkan Zapałów (b) : The Gunners
Fox River FC (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
Kolejka 10 - 14.11.2021
Pomorzanin Cychry : KSV eXecut0R
C.F. Wyspa (b) : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
ŚwidDług (s) : FC Blanco
STUDZIANKA (b) : Dream Team Gniezno
FC Bartodzieje : Gladiatorzy Z Miasta Noży
OGIEŃ CZARNKÓW : LKS Czaszyn
The Gunners : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
FC Bayern Sośnica-Brzeg : Orkan Zapałów (b)
Słupia Black : Fox River FC (b)
Kolejka 11 - 15.11.2021
FC Blanco : FC Bartodzieje
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : ŚwidDług (s)
KSV eXecut0R : C.F. Wyspa (b)
Dream Team Gniezno : Pomorzanin Cychry
Gladiatorzy Z Miasta Noży : OGIEŃ CZARNKÓW
LKS Czaszyn : The Gunners
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC Bayern Sośnica-Brzeg
Orkan Zapałów (b) : Słupia Black
Fox River FC (b) : STUDZIANKA (b)
Kolejka 12 - 16.11.2021
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : FC Blanco
ŚwidDług (s) : KSV eXecut0R
C.F. Wyspa (b) : Dream Team Gniezno
OGIEŃ CZARNKÓW : FC Bartodzieje
The Gunners : Gladiatorzy Z Miasta Noży
FC Bayern Sośnica-Brzeg : LKS Czaszyn
Słupia Black : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
STUDZIANKA (b) : Orkan Zapałów (b)
Pomorzanin Cychry : Fox River FC (b)
Kolejka 13 - 18.11.2021
FC Blanco : OGIEŃ CZARNKÓW
KSV eXecut0R : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Dream Team Gniezno : ŚwidDług (s)
FC Bartodzieje : The Gunners
Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Bayern Sośnica-Brzeg
LKS Czaszyn : Słupia Black
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : STUDZIANKA (b)
Orkan Zapałów (b) : Pomorzanin Cychry
Fox River FC (b) : C.F. Wyspa (b)
Kolejka 14 - 20.11.2021
KSV eXecut0R : FC Blanco
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Dream Team Gniezno
The Gunners : OGIEŃ CZARNKÓW
FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Bartodzieje
Słupia Black : Gladiatorzy Z Miasta Noży
STUDZIANKA (b) : LKS Czaszyn
Pomorzanin Cychry : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
C.F. Wyspa (b) : Orkan Zapałów (b)
ŚwidDług (s) : Fox River FC (b)
Kolejka 15 - 21.11.2021
FC Blanco : The Gunners
Dream Team Gniezno : KSV eXecut0R
OGIEŃ CZARNKÓW : FC Bayern Sośnica-Brzeg
FC Bartodzieje : Słupia Black
Gladiatorzy Z Miasta Noży : STUDZIANKA (b)
LKS Czaszyn : Pomorzanin Cychry
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : C.F. Wyspa (b)
Orkan Zapałów (b) : ŚwidDług (s)
Fox River FC (b) : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Kolejka 16 - 22.11.2021
Dream Team Gniezno : FC Blanco
FC Bayern Sośnica-Brzeg : The Gunners
Słupia Black : OGIEŃ CZARNKÓW
STUDZIANKA (b) : FC Bartodzieje
Pomorzanin Cychry : Gladiatorzy Z Miasta Noży
C.F. Wyspa (b) : LKS Czaszyn
ŚwidDług (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Orkan Zapałów (b)
KSV eXecut0R : Fox River FC (b)
Kolejka 17 - 23.11.2021
OGIEŃ CZARNKÓW : STUDZIANKA (b)
The Gunners : Słupia Black
FC Blanco : FC Bayern Sośnica-Brzeg
FC Bartodzieje : Pomorzanin Cychry
Gladiatorzy Z Miasta Noży : C.F. Wyspa (b)
LKS Czaszyn : ŚwidDług (s)
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Orkan Zapałów (b) : KSV eXecut0R
Fox River FC (b) : Dream Team Gniezno