Kolejka 18 - 25.11.2021
FC Blanco : Fox River FC (b)
Słupia Black : FC Bayern Sośnica-Brzeg
STUDZIANKA (b) : The Gunners
Pomorzanin Cychry : OGIEŃ CZARNKÓW
C.F. Wyspa (b) : FC Bartodzieje
ŚwidDług (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : LKS Czaszyn
KSV eXecut0R : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Dream Team Gniezno : Orkan Zapałów (b)
Kolejka 19 - 27.11.2021
Fox River FC (b) : Orkan Zapałów (b)
Dream Team Gniezno : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
FC Blanco : Słupia Black
STUDZIANKA (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
Pomorzanin Cychry : The Gunners
C.F. Wyspa (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
ŚwidDług (s) : FC Bartodzieje
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
KSV eXecut0R : LKS Czaszyn
Kolejka 20 - 28.11.2021
Orkan Zapałów (b) : FC Blanco
Słupia Black : STUDZIANKA (b)
FC Bayern Sośnica-Brzeg : Pomorzanin Cychry
The Gunners : C.F. Wyspa (b)
OGIEŃ CZARNKÓW : ŚwidDług (s)
FC Bartodzieje : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Gladiatorzy Z Miasta Noży : KSV eXecut0R
LKS Czaszyn : Dream Team Gniezno
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Fox River FC (b)
Kolejka 21 - 29.11.2021
FC Blanco : STUDZIANKA (b)
Pomorzanin Cychry : Słupia Black
C.F. Wyspa (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
ŚwidDług (s) : The Gunners
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
KSV eXecut0R : FC Bartodzieje
Dream Team Gniezno : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Orkan Zapałów (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Fox River FC (b) : LKS Czaszyn
Kolejka 22 - 30.11.2021
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC Blanco
STUDZIANKA (b) : Pomorzanin Cychry
Słupia Black : C.F. Wyspa (b)
FC Bayern Sośnica-Brzeg : ŚwidDług (s)
The Gunners : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
OGIEŃ CZARNKÓW : KSV eXecut0R
FC Bartodzieje : Dream Team Gniezno
LKS Czaszyn : Orkan Zapałów (b)
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Fox River FC (b)
Kolejka 23 - 02.12.2021
FC Blanco : Pomorzanin Cychry
C.F. Wyspa (b) : STUDZIANKA (b)
ŚwidDług (s) : Słupia Black
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
KSV eXecut0R : The Gunners
Dream Team Gniezno : OGIEŃ CZARNKÓW
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : LKS Czaszyn
Orkan Zapałów (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Fox River FC (b) : FC Bartodzieje
Kolejka 24 - 04.12.2021
LKS Czaszyn : FC Blanco
Pomorzanin Cychry : C.F. Wyspa (b)
STUDZIANKA (b) : ŚwidDług (s)
Słupia Black : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
FC Bayern Sośnica-Brzeg : KSV eXecut0R
The Gunners : Dream Team Gniezno
Gladiatorzy Z Miasta Noży : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
FC Bartodzieje : Orkan Zapałów (b)
OGIEŃ CZARNKÓW : Fox River FC (b)
Kolejka 25 - 05.12.2021
FC Blanco : C.F. Wyspa (b)
ŚwidDług (s) : Pomorzanin Cychry
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : STUDZIANKA (b)
KSV eXecut0R : Słupia Black
Dream Team Gniezno : FC Bayern Sośnica-Brzeg
LKS Czaszyn : Gladiatorzy Z Miasta Noży
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC Bartodzieje
Orkan Zapałów (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
Fox River FC (b) : The Gunners
Kolejka 26 - 06.12.2021
Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Blanco
C.F. Wyspa (b) : ŚwidDług (s)
Pomorzanin Cychry : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
STUDZIANKA (b) : KSV eXecut0R
Słupia Black : Dream Team Gniezno
FC Bartodzieje : LKS Czaszyn
OGIEŃ CZARNKÓW : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
The Gunners : Orkan Zapałów (b)
FC Bayern Sośnica-Brzeg : Fox River FC (b)
Kolejka 27 - 07.12.2021
KSV eXecut0R : Pomorzanin Cychry
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : C.F. Wyspa (b)
FC Blanco : ŚwidDług (s)
Dream Team Gniezno : STUDZIANKA (b)
Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Bartodzieje
LKS Czaszyn : OGIEŃ CZARNKÓW
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : The Gunners
Orkan Zapałów (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
Fox River FC (b) : Słupia Black
Kolejka 28 - 09.12.2021
FC Bartodzieje : FC Blanco
ŚwidDług (s) : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
C.F. Wyspa (b) : KSV eXecut0R
Pomorzanin Cychry : Dream Team Gniezno
OGIEŃ CZARNKÓW : Gladiatorzy Z Miasta Noży
The Gunners : LKS Czaszyn
FC Bayern Sośnica-Brzeg : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Słupia Black : Orkan Zapałów (b)
STUDZIANKA (b) : Fox River FC (b)
Kolejka 29 - 11.12.2021
FC Blanco : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
KSV eXecut0R : ŚwidDług (s)
Dream Team Gniezno : C.F. Wyspa (b)
FC Bartodzieje : OGIEŃ CZARNKÓW
Gladiatorzy Z Miasta Noży : The Gunners
LKS Czaszyn : FC Bayern Sośnica-Brzeg
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Słupia Black
Orkan Zapałów (b) : STUDZIANKA (b)
Fox River FC (b) : Pomorzanin Cychry
Kolejka 30 - 12.12.2021
OGIEŃ CZARNKÓW : FC Blanco
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : KSV eXecut0R
ŚwidDług (s) : Dream Team Gniezno
The Gunners : FC Bartodzieje
FC Bayern Sośnica-Brzeg : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Słupia Black : LKS Czaszyn
STUDZIANKA (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Pomorzanin Cychry : Orkan Zapałów (b)
C.F. Wyspa (b) : Fox River FC (b)
Kolejka 31 - 13.12.2021
FC Blanco : KSV eXecut0R
Dream Team Gniezno : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
OGIEŃ CZARNKÓW : The Gunners
FC Bartodzieje : FC Bayern Sośnica-Brzeg
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Słupia Black
LKS Czaszyn : STUDZIANKA (b)
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Pomorzanin Cychry
Orkan Zapałów (b) : C.F. Wyspa (b)
Fox River FC (b) : ŚwidDług (s)
Kolejka 32 - 14.12.2021
The Gunners : FC Blanco
KSV eXecut0R : Dream Team Gniezno
FC Bayern Sośnica-Brzeg : OGIEŃ CZARNKÓW
Słupia Black : FC Bartodzieje
STUDZIANKA (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Pomorzanin Cychry : LKS Czaszyn
C.F. Wyspa (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
ŚwidDług (s) : Orkan Zapałów (b)
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : Fox River FC (b)
Kolejka 33 - 16.12.2021
FC Blanco : Dream Team Gniezno
The Gunners : FC Bayern Sośnica-Brzeg
OGIEŃ CZARNKÓW : Słupia Black
FC Bartodzieje : STUDZIANKA (b)
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Pomorzanin Cychry
LKS Czaszyn : C.F. Wyspa (b)
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : ŚwidDług (s)
Orkan Zapałów (b) : RTS 1910 Widzew Łódż (b)
Fox River FC (b) : KSV eXecut0R
Kolejka 34 - 18.12.2021
STUDZIANKA (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
Słupia Black : The Gunners
FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Blanco
Pomorzanin Cychry : FC Bartodzieje
C.F. Wyspa (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
ŚwidDług (s) : LKS Czaszyn
RTS 1910 Widzew Łódż (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
KSV eXecut0R : Orkan Zapałów (b)
Dream Team Gniezno : Fox River FC (b)