Kolejka 1 - 01.01.2022
Wodnik Callander (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
KSV eXecut0R : C.F. Wyspa
Dream Team Gniezno : Pomorzanin Cychry
RTS 1910 Widzew Łódż : OGIEŃ CZARNKÓW
Fox River FC : ŚwidDług
Słupia Black : Cazador (s)
Kolonia City (s) : John Deere Team (b)
Orkan Zapałów : FC Bartodzieje
Marsylia AFC (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 2 - 02.01.2022
Marsylia AFC (b) : Wodnik Callander (b)
Orkan Zapałów : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
C.F. Wyspa : Gladiatorzy Z Miasta Noży
KSV eXecut0R : Pomorzanin Cychry
Dream Team Gniezno : OGIEŃ CZARNKÓW
RTS 1910 Widzew Łódż : ŚwidDług
Fox River FC : Cazador (s)
Słupia Black : John Deere Team (b)
Kolonia City (s) : FC Bartodzieje
Kolejka 3 - 03.01.2022
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Marsylia AFC (b)
Pomorzanin Cychry : C.F. Wyspa
OGIEŃ CZARNKÓW : KSV eXecut0R
ŚwidDług : Dream Team Gniezno
Cazador (s) : RTS 1910 Widzew Łódż
John Deere Team (b) : Fox River FC
FC Bartodzieje : Słupia Black
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Kolonia City (s)
Wodnik Callander (b) : Orkan Zapałów
Kolejka 4 - 04.01.2022
Pomorzanin Cychry : Gladiatorzy Z Miasta Noży
C.F. Wyspa : OGIEŃ CZARNKÓW
KSV eXecut0R : ŚwidDług
Dream Team Gniezno : Cazador (s)
RTS 1910 Widzew Łódż : John Deere Team (b)
Fox River FC : FC Bartodzieje
Słupia Black : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Orkan Zapałów : Marsylia AFC (b)
Kolonia City (s) : Wodnik Callander (b)
Kolejka 5 - 06.01.2022
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Orkan Zapałów
OGIEŃ CZARNKÓW : Pomorzanin Cychry
ŚwidDług : C.F. Wyspa
Cazador (s) : KSV eXecut0R
John Deere Team (b) : Dream Team Gniezno
FC Bartodzieje : RTS 1910 Widzew Łódż
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Fox River FC
Marsylia AFC (b) : Kolonia City (s)
Wodnik Callander (b) : Słupia Black
Kolejka 6 - 08.01.2022
OGIEŃ CZARNKÓW : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Pomorzanin Cychry : ŚwidDług
C.F. Wyspa : Cazador (s)
KSV eXecut0R : John Deere Team (b)
Dream Team Gniezno : FC Bartodzieje
RTS 1910 Widzew Łódż : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolonia City (s) : Orkan Zapałów
Słupia Black : Marsylia AFC (b)
Fox River FC : Wodnik Callander (b)
Kolejka 7 - 09.01.2022
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Kolonia City (s)
ŚwidDług : OGIEŃ CZARNKÓW
Cazador (s) : Pomorzanin Cychry
John Deere Team (b) : C.F. Wyspa
FC Bartodzieje : KSV eXecut0R
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Dream Team Gniezno
Orkan Zapałów : Słupia Black
Marsylia AFC (b) : Fox River FC
Wodnik Callander (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
Kolejka 8 - 10.01.2022
ŚwidDług : Gladiatorzy Z Miasta Noży
OGIEŃ CZARNKÓW : Cazador (s)
Pomorzanin Cychry : John Deere Team (b)
C.F. Wyspa : FC Bartodzieje
KSV eXecut0R : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Słupia Black : Kolonia City (s)
Fox River FC : Orkan Zapałów
RTS 1910 Widzew Łódż : Marsylia AFC (b)
Dream Team Gniezno : Wodnik Callander (b)
Kolejka 9 - 11.01.2022
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Słupia Black
Cazador (s) : ŚwidDług
John Deere Team (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
FC Bartodzieje : Pomorzanin Cychry
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : C.F. Wyspa
Kolonia City (s) : Fox River FC
Orkan Zapałów : RTS 1910 Widzew Łódż
Marsylia AFC (b) : Dream Team Gniezno
Wodnik Callander (b) : KSV eXecut0R
Kolejka 10 - 13.01.2022
OGIEŃ CZARNKÓW : FC Bartodzieje
ŚwidDług : John Deere Team (b)
Cazador (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Pomorzanin Cychry : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Fox River FC : Słupia Black
RTS 1910 Widzew Łódż : Kolonia City (s)
Dream Team Gniezno : Orkan Zapałów
KSV eXecut0R : Marsylia AFC (b)
C.F. Wyspa : Wodnik Callander (b)
Kolejka 11 - 15.01.2022
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Fox River FC
John Deere Team (b) : Cazador (s)
FC Bartodzieje : ŚwidDług
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : OGIEŃ CZARNKÓW
Słupia Black : RTS 1910 Widzew Łódż
Kolonia City (s) : Dream Team Gniezno
Orkan Zapałów : KSV eXecut0R
Marsylia AFC (b) : C.F. Wyspa
Wodnik Callander (b) : Pomorzanin Cychry
Kolejka 12 - 16.01.2022
John Deere Team (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Cazador (s) : FC Bartodzieje
ŚwidDług : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
RTS 1910 Widzew Łódż : Fox River FC
Dream Team Gniezno : Słupia Black
KSV eXecut0R : Kolonia City (s)
C.F. Wyspa : Orkan Zapałów
Pomorzanin Cychry : Marsylia AFC (b)
OGIEŃ CZARNKÓW : Wodnik Callander (b)
Kolejka 13 - 17.01.2022
Gladiatorzy Z Miasta Noży : RTS 1910 Widzew Łódż
FC Bartodzieje : John Deere Team (b)
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Cazador (s)
Fox River FC : Dream Team Gniezno
Słupia Black : KSV eXecut0R
Kolonia City (s) : C.F. Wyspa
Orkan Zapałów : Pomorzanin Cychry
Marsylia AFC (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
Wodnik Callander (b) : ŚwidDług
Kolejka 14 - 18.01.2022
FC Bartodzieje : Gladiatorzy Z Miasta Noży
John Deere Team (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Dream Team Gniezno : RTS 1910 Widzew Łódż
KSV eXecut0R : Fox River FC
C.F. Wyspa : Słupia Black
Pomorzanin Cychry : Kolonia City (s)
OGIEŃ CZARNKÓW : Orkan Zapałów
ŚwidDług : Marsylia AFC (b)
Cazador (s) : Wodnik Callander (b)
Kolejka 15 - 20.01.2022
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Dream Team Gniezno
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC Bartodzieje
RTS 1910 Widzew Łódż : KSV eXecut0R
Fox River FC : C.F. Wyspa
Słupia Black : Pomorzanin Cychry
Kolonia City (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
Orkan Zapałów : ŚwidDług
Marsylia AFC (b) : Cazador (s)
Wodnik Callander (b) : John Deere Team (b)
Kolejka 16 - 22.01.2022
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Gladiatorzy Z Miasta Noży
KSV eXecut0R : Dream Team Gniezno
C.F. Wyspa : RTS 1910 Widzew Łódż
Pomorzanin Cychry : Fox River FC
OGIEŃ CZARNKÓW : Słupia Black
ŚwidDług : Kolonia City (s)
Cazador (s) : Orkan Zapałów
John Deere Team (b) : Marsylia AFC (b)
FC Bartodzieje : Wodnik Callander (b)
Kolejka 17 - 23.01.2022
RTS 1910 Widzew Łódż : Pomorzanin Cychry
Dream Team Gniezno : C.F. Wyspa
Gladiatorzy Z Miasta Noży : KSV eXecut0R
Fox River FC : OGIEŃ CZARNKÓW
Słupia Black : ŚwidDług
Kolonia City (s) : Cazador (s)
Orkan Zapałów : John Deere Team (b)
Marsylia AFC (b) : FC Bartodzieje
Wodnik Callander (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń