Typerek G-8 - Edycja X

      Typerek G-8 - Edycja X

      CZAS NA POWRÓT WSPANIAŁEJ RYWALIZACJI!!! :D

      Regulamin:
      1. Organizatorem Typerka jest
      Grupa G-8.
      2. Zabawa polega na typowaniu rozstrzygnięć spotkań ligowych w Futbolcup.pl.
      3. Do typowania może przystąpić każda z osób posiadających konto w grze Futbolcup.pl i Forum
      4. Zabawa jest dobrowolna i nikt nie może kogoś zmusić do udziału.
      5. Typowanie chociaż 1 kolejki równa się z akceptacja regulaminu
      6. Czas typowania kończy się 45 minut przed terminem rozpoczęcia pierwszych spotkań.
      7. Mecze do typowania będą udostępnione najpóźniej 18 godzin przed rozpoczęciem spotkania.
      8. Typowany będzie dokładny wynik
      8 a) Organizator ma prawo do wglądu autentyczności zakładów uczestników.
      9. Typujemy 10 spotkań, które odbywają się przez 2 dni (jedna kolejka).
      10. Każdy kto poda typy jest brany pod uwagę jako uczestnik zabawy, nie można podawać typów za inną osobę.
      11. Każdy edytowany post po godzinie 17:15 przed rozpoczęciem się pierwszego meczu danej kolejki nie będzie brany pod uwagę bez względu na okoliczności edycji.
      12. Cała zabawa trwa 15 kolejek, więc 30 dni.
      13. Organizator wybiera spotkania do typowania.
      14. Zasady punktacji każdego meczu
      3 punkty - za bezbłędnie trafiony wynik.
      1 punkt - za poprawne wytypowanie zwycięzcy bądź wskazanie na remis z inną liczbą bramek
      Załóżmy, że w spotkaniu padł wynik 2:1. W takim wypadku:
      - osoba typująca wynik 2:1 otrzymuje 3 punkty
      - osoba typująca 2:0 otrzymuje 1 punkt
      - osoby wskazujące na wygraną drugiego zespołu, lub wskazujące remis otrzymują 0 punktów.
      15. Poprawne wyniki typowania meczów są podliczane i sumowane
      16. O rozstrzygnięciu danego typowania decyduje wynik spotkania uzyskany w podstawowym czasie gry.
      16 a) W przypadku meczu zakończonego walkowerem, wszystkie typy, które dotyczą tego meczu, nie zostaną uwzględnione.
      16 b) Wszelkie sporne kwestie dotyczące Typera będą podejmowane przez Grupę G-8.
      17. Klasyfikacja punktowa wyliczana jest na podstawie ilości zdobytych punktów w danym okresie.
      18 a) O kolejności w tej klasyfikacji decydują kolejno: liczba zdobytych punktów, liczba poprawnie trafionych rozstrzygnięć (Dokładny wynik)
      18 b) Jeśli i to nie pomoże w rozstrzygnięciu, o wyższej pozycji zadecyduje moment oddania ostatniego typu w danym okresie (im szybciej tym wyższa pozycja)
      19. W klasyfikacji skuteczności brane są pod uwagę tylko te osoby, które typowały w danym okresie przynajmniej 75% wszystkich możliwych meczów.
      19 a) O miejscu w tej klasyfikacji decydują kolejno: ilość trafionych rozstrzygnięć, liczba zdobytych punktów.
      19 b) W przypadku dalszej równości o wygraniu i ew. przyznaniu nagrody decydować będzie losowanie.
      20. Nagrody:
      Nagrody otrzymają najlepsze osoby w klasyfikacjach, punktowej i skuteczności (dokładny wynik).
      21 a) W przypadku gdy jedna osoba zajmie czołowe miejsce w obu klasyfikacjach, zostanie przyznana jej tylko jedna nagroda (wyższa kwota).
      22. Nagrody są również przewidziane dla osoby, która będzie najlepsza w danej kolejce (największa zdobyta liczba punktów) - 350.000€.
      23. Jeżeli post będzie edytowany, wtedy jest brany pod uwagę czas edycji.
      24. Nagrody zostaną wypłacone na koniec X edycji Typerka.
      25. Reklamacje dotyczące punktacji za dany mecz należy zgłaszać nie później niż w terminie 3 dni od dnia rozegrania spotkania.
      po upływie terminu określonego powyżej nie będą rozpatrywane przez Organizatora;
      26. Reklamacje będą rozpatrywane przez Grupę G-8 w terminie 3 dni od dnia ich otrzymania
      27. Reklamacje powinny wskazywać dane umożliwiające Organizatorowi udzielenie odpowiedzi na reklamację oraz zwięzły opis przedmiotu reklamacji i uzasadnienie reklamacji;
      28. Reklamacje zgłaszać do
      MartinoMartinez lub Mewy.
      29. Organizator zastrzega sobie prawo zmienić regulamin w każdej chwili.
      30. Rozpiska nagród:

      Klasyfikacja Punktowa:
      1 miejsce - 20 mln
      2 miejsce - 18 mln
      3 miejsce - 15 mln
      4 miejsce - 12 mln
      5 miejsce - 10 mln
      6 miejsce - 7 mln
      7 miejsce - 4,25 mln
      8 miejsce - 4 mln
      9 miejsce - 3 mln
      10 miejsce - 2 mln

      Klasyfikacja skuteczności:
      1 miejsce - 15 mln
      2 miejsce - 13 mln
      3 miejsce - 10 mln
      4 miejsce - 6 mln
      5 miejsce - 3 mln


      Nagrody mogą ulec zmianie!

      31. Mecz bonusowy (nagroda 500.000€)
      31a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego
      31b. Czas typowania meczu bonusowego będzie wynosił od 1h do 5h
      31c. Nagradzany jest tylko trafiony dokładny wynik (+ 5 pkt do klasyfikacji Punktowej)
      31d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu
      (Najszybszy wygrywa)

      Sponsorzy:

      Grupa G-8 - 150.000.000€

      Planowany start: nadchodzący tydzień, koniec typowania pierwszej kolejki przyszła niedziela/poniedziałek

      Post was edited 13 times, last by “Mewa98” ().

      New

      STARTUJEMY! 8) :thumbsup:


      Spotkania do typowania:

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno
      Szykana - Resovia

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola
      Amatorka Banino - Pogoń

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion
      FC Wyspa - Koczownicy


      Czas do 16.01.2021 godziny 17:15.

      New

      Do odważnych świat należy :)



      Mistrzowie NH
      0-3 Aminokwasy
      FC Gibasan
      3-1 Orzeł Gniezno
      Szykana
      2-0 Resovia


      Lechia PG.
      0-2 KING ŁÓDŹ
      KS Odnowa
      1-2 KSPB ADAMSCKI


      Drunk Team
      2-0 F.C. Arsenal Londyn
      BKS GLADIATORS
      1-0 TKP Tuchola
      Amatorka Banino
      1-0 Pogoń


      "Legia warsza"
      2-0 Fc Jarczów Champion
      FC Wyspa
      2-2 Koczownicy



      New

      Spotkania do typowania:

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00

      Mistrzowie NH - Aminokwasy 1:3
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 3:1
      Szykana - Resovia 3:1

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00

      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 1:3
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 1:3

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00

      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 3:1
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 3:1
      Amatorka Banino - Pogoń 3:1

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00

      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 3:1
      FC Wyspa - Koczownicy 3:1

      New

      :

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00

      Mistrzowie NH - Aminokwasy 1:2
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 3:0
      Szykana - Resovia 2:0

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00

      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 2:1
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 1:2

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00

      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 3:0
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 1:3
      Amatorka Banino - Pogoń 4:1

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00

      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 2:0
      FC Wyspa - Koczownicy 2:0

      New

      Spotkania do typowania:

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 1:3
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 4:0
      Szykana - Resovia 1:2

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 4:0
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 2:0

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 3:1
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 1:3
      Amatorka Banino - Pogoń 3:1

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 3:1
      FC Wyspa - Koczownicy 2 0

      New


      Mistrzowie NH - Aminokwasy 2:4
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 2:0
      Szykana - Resovia 4:2


      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 5:1
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 2:1


      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 1:1
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 1:1
      Amatorka Banino - Pogoń 0:2


      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 3:0
      FC Wyspa - Koczownicy 3:1

      New

      Mistrzowie NH - Aminokwasy 2:5
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 2:0
      Szykana - Resovia 5:2

      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 5:3
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 2:1

      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 1:2
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 1:2
      Amatorka Banino - Pogoń 0:3

      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 3:0
      FC Wyspa - Koczownicy 3:0

      New

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 1-3
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 3-0
      Szykana - Resovia 2-1

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 1-3
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 1-3

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 4-2
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 1-2
      Amatorka Banino - Pogoń 2-1

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 4-1
      FC Wyspa - Koczownicy 4-1
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!

      New

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 0:3
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 3-1
      Szykana - Resovia 2-0

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 1-2
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 1-1

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 2-2
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 0-1
      Amatorka Banino - Pogoń 1-0

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 3-1
      FC Wyspa - Koczownicy 2-0

      New

      Spotkania do typowania:

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 1:3
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 2:1
      Szykana - Resovia 4:1

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 0:2
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 2:2

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 0:1
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 3:1
      Amatorka Banino - Pogoń 1:2

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 4:1
      FC Wyspa - Koczownicy 1:3

      New

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 2:3
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 4:0
      Szykana - Resovia 4:1

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 2:1
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 0:3

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 2:4
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 1:4
      Amatorka Banino - Pogoń 0:1

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 3:0
      FC Wyspa - Koczownicy 3:1

      New

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 4:1
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 2:2
      Szykana - Resovia 2:0

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 0:4
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 3:0

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 0:2
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 1:2
      Amatorka Banino - Pogoń 0:1

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 5:0
      FC Wyspa - Koczownicy 5:1

      New

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 2:3
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 4:0
      Szykana - Resovia 4:1

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 2:1
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 0:3

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 2:4
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 1:4
      Amatorka Banino - Pogoń 0:1

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 3:0
      FC Wyspa - Koczownicy 3:1

      futbolcup.pl/index.php?w=3501&…generate&id=25075&style=1

      New

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 1:3
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 4:1
      Szykana - Resovia 3:0

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 2:2
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 1:4

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 1:3
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 0:3
      Amatorka Banino - Pogoń 1:1

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 4:1
      FC Wyspa - Koczownicy 3:1

      P.S. No cóż trzeba uszczuplić budżet panom z G8

      New

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 0:1
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 2:1
      Szykana - Resovia 4:2

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 1:2
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 0:1

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 2:1
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 0:1
      Amatorka Banino - Pogoń 4:2

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 4:2
      FC Wyspa - Koczownicy 1:2

      New

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 2:4
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 5:1
      Szykana - Resovia 7:1

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 4:1
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 5:2

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 1:2
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 1:3
      Amatorka Banino - Pogoń 4:3

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 3:0
      FC Wyspa - Koczownicy 1:4

      New

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00

      Mistrzowie NH - Aminokwasy 1:4
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 4:1
      Szykana - Resovia 3:1

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00

      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 1:4
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 1:4

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00

      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 3:0
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 3:0
      Amatorka Banino - Pogoń 3:0

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00

      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 4:1
      FC Wyspa - Koczownicy 3:0

      New

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 3-0
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 3-0
      Szykana - Resovia 3-0

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 1-2
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 0-3

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 2-1
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 1-2
      Amatorka Banino - Pogoń 1-2

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 3-0
      FC Wyspa - Koczownicy 2-1

      New

      Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00
      Mistrzowie NH - Aminokwasy 4:1
      FC Gibasan - Orzeł Gniezno 2:0
      Szykana - Resovia 3:1

      Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00
      Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 1:3
      KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 1:4

      1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00
      Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 0:3
      BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 2:2
      Amatorka Banino - Pogoń 2:2

      1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00
      "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 5:1
      FC Wyspa - Koczownicy 2:1