Liga typerów 2022 - EDYCJA 2

      Liga typerów 2022 - EDYCJA 2

      Witam serdecznie !

      Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w drugiej już edycji Ligi Typera.

      1) Liga typera będzie miała 15 kolejek, a w jej skład wchodzą:

      1.1 Ligi krajowe:

      - Premier League,

      - La Liga,

      - Ligue 1,

      - Serie A,

      - Bundesliga,

      1.2 Rozgrywki reprezentacyjne

      1.3 Rozgrywki pucharowe:

      - Liga Mistrzów,

      - Liga Europy,

      - Liga Konferencji

      2.4 Suma nagród będzie uzależniona od sponsorów oraz serwera.

      2.5 Sponsorzy są proszeni o zamieszczenie darowizny pod tym postem.

      2.6 Brak wpisowego.

      3) Nagrody:

      3.1 Podział nagród :

      1 miejsce - 20% zebranej kwoty

      2 miejsce - 15%

      3 miejsce - 10%

      4 miejsce - 8%

      5 miejsce - 5%

      6-15 miejsce - 3%

      3.2 Podział nagród może ulec zmianie w zależności od ilości zebranych funduszy na nagrody.

      3.3 Podział nie może nastąpić później niż przed pierwszą kolejką.

      3.4 Zbieranie funduszy kończy się w piątek - 10.03.2022 o godzinie 12:00.

      4) Czas typowania :

      4.1. Typy ligowe będą dotyczyć meczy mających miejsce w soboty i niedziele

      4.2. Typy meczy ligowych będę pojawiały się w każdy poniedziałek

      4.3 Typy dotyczące meczy pucharowych będą ukazywać się w poniedziałek

      4.4 Czas typowania kończy się na 2 godziny przed pierwszym meczem danej kolejki

      4.5 Po podaniu meczy do typowania zostanie również podana godzina, do której można typować

      5) Miejsce typowania

      5.1 Typy będzie będzie można oddawać na forum Futbolcup

      5.2 Od tego sezony typy będzie można również oddawać na Discordzie

      5.2 Po dodaniu nowej kolejki do typowania będzie również przypomnienie na discordzie i czacie FC

      6) Zasady punktowania

      6.1 Punkty przyznawane za typy:

      0 pkt - błędny wynik

      1 pkt - błędny wynik, jednak prawidłowo wskazany zwycięzca ( w przypadku remisu wskazanie remisu również oznacza przyznanie punktu, nawet jeżeli miał on inną wartość)

      3 pkt - wynik prawidłowy

      6 pkt - wynik prawidłowy (jako jedyny gracz)

      6.2 W każdej kolejce zostanie podany jeden mecz oznaczony gwiazdką. Będzie to mecz, który będzie punktowany podwójnie.

      6.3 Jeżeli w jakieś kolejce mecz zostanie odwołany/przełożony - to brak meczu zostanie zrekompensowany poprzez dodanie dodatkowego meczu w następnej kolejce

      6.4 Jeżeli w klasyfikacji generalnej będzie remis, wygrywa osoba, która zdobyła wyższy wynik w pojedynczej kolejce.

      6.5 Jeżeli będzie w przypadku punktu 6.4 - wyżej w rankingu będzie ten gracz, który wcześniej wytypował wyższy wynik

      7) Tabela wyników

      7.1 Tabela wyników będzie tworzona w programie Excel i wrzucana w postaci screenów na forum FC

      7.2 Tabela będzie wrzucana najpóźniej 3 dni po zakończeniu danej kolejki

      Przy obstawianiu pierwszy raz proszę o podanie swojego nicku w grze.


      PIERWSZA KOLEJKA PRZEWIDZIANA JEST NA 12-13 MARCA.
      TYPY POJAWIĄ SIĘ 7 MARCA!


      Zachęcam również do dyskusji odnośnie regulaminu.

      Dieser Beitrag wurde bereits 5 mal editiert, zuletzt von „Aar00nQQ“ ()

      Jedna uwaga, bo więcej mi się nie chce:
      - do gracza kOsA1976 nic nie mam, ale prowadzący chyba powinni zwracać uwagę kiedy wysłany był post z typami. 9 maja o 10:55 było już po większości, jak nie po wszystkich meczach kolejki 10 i 11, mimo to w zestawieniu kOsA1976 ma doliczone punkty.
      Uwaga słuszna, ale temat jest już zamknięty. Na discordzie informowałem, iż tabela została sporządzona, a dopiero po jej przesłaniu do osoby, która wstawia wychwyciłem błąd. Z racji braku czasu nie poprawiałem tabeli, ale zapewniłem, iż zostanie zmieniona w następnej kolejce. Dla gracza kOsA1976 zostaną odjęte punkty, a dla graczy, którzy mogli by odnieść z tego powodu jakąś korzyść, zostaną one odpowiednio dodane.
      Zauważyłem następujący błąd w tabeli wyników umieszczonej po kolejce 12 i 13:
      W związku z anulowaniem typów gracza kOsA1976 za kolejki 10 i 11 dodanych po terminie, doszło do tego, że gracze szerszeń30 i Zimny69 mieli wytypowane dodatkowo po prawidłowym wyniku jako jedyni i należało im z tego tytułu dodać punkty. Punkty rzeczywiście zostały dodane, ale tylko po 3, a obydwie sytuacje dotyczyły meczy punktowanych podwójnie, za które pierwotnie policzono ww graczom po 6 pkt (2*3), a powinni za nie dostać po 12 pkt (2*6), czyli powinni mieć dodane po 6 pkt w stosunku do pierwotnej punktacji, a nie po 3 pkt.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Dodosio“ ()