Kolejka 1 - 01.05.2022
Liverpudlian FC (b) : Internazionale Wodzisław Śląski
FC Bartodzieje : GIEKSA JASTRZĘBIE
OGIEŃ CZARNKÓW : Dream Team Gniezno
PGG ROW RYBNIK : KSV eXecut0R
Old Squad Żory (s) : Słupia Black
Kolonia City : unia niećkowo (s)
STUDZIANKA (s) : FC Cyganka (b)
C.F. Wyspa : Cazador
CARLO FC (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
Kolejka 2 - 02.05.2022
CARLO FC (b) : Liverpudlian FC (b)
C.F. Wyspa : RTS 1910 Widzew Łódż
GIEKSA JASTRZĘBIE : Internazionale Wodzisław Śląski
FC Bartodzieje : Dream Team Gniezno
OGIEŃ CZARNKÓW : KSV eXecut0R
PGG ROW RYBNIK : Słupia Black
Old Squad Żory (s) : unia niećkowo (s)
Kolonia City : FC Cyganka (b)
STUDZIANKA (s) : Cazador
Kolejka 3 - 03.05.2022
Internazionale Wodzisław Śląski : CARLO FC (b)
Dream Team Gniezno : GIEKSA JASTRZĘBIE
KSV eXecut0R : FC Bartodzieje
Słupia Black : OGIEŃ CZARNKÓW
unia niećkowo (s) : PGG ROW RYBNIK
FC Cyganka (b) : Old Squad Żory (s)
Cazador : Kolonia City
RTS 1910 Widzew Łódż : STUDZIANKA (s)
Liverpudlian FC (b) : C.F. Wyspa
Kolejka 4 - 05.05.2022
Dream Team Gniezno : Internazionale Wodzisław Śląski
GIEKSA JASTRZĘBIE : KSV eXecut0R
FC Bartodzieje : Słupia Black
OGIEŃ CZARNKÓW : unia niećkowo (s)
PGG ROW RYBNIK : FC Cyganka (b)
Old Squad Żory (s) : Cazador
Kolonia City : RTS 1910 Widzew Łódż
C.F. Wyspa : CARLO FC (b)
STUDZIANKA (s) : Liverpudlian FC (b)
Kolejka 5 - 07.05.2022
Internazionale Wodzisław Śląski : C.F. Wyspa
KSV eXecut0R : Dream Team Gniezno
Słupia Black : GIEKSA JASTRZĘBIE
unia niećkowo (s) : FC Bartodzieje
FC Cyganka (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
Cazador : PGG ROW RYBNIK
RTS 1910 Widzew Łódż : Old Squad Żory (s)
CARLO FC (b) : STUDZIANKA (s)
Liverpudlian FC (b) : Kolonia City
Kolejka 6 - 08.05.2022
KSV eXecut0R : Internazionale Wodzisław Śląski
Dream Team Gniezno : Słupia Black
GIEKSA JASTRZĘBIE : unia niećkowo (s)
FC Bartodzieje : FC Cyganka (b)
OGIEŃ CZARNKÓW : Cazador
PGG ROW RYBNIK : RTS 1910 Widzew Łódż
STUDZIANKA (s) : C.F. Wyspa
Kolonia City : CARLO FC (b)
Old Squad Żory (s) : Liverpudlian FC (b)
Kolejka 7 - 09.05.2022
Internazionale Wodzisław Śląski : STUDZIANKA (s)
Słupia Black : KSV eXecut0R
unia niećkowo (s) : Dream Team Gniezno
FC Cyganka (b) : GIEKSA JASTRZĘBIE
Cazador : FC Bartodzieje
RTS 1910 Widzew Łódż : OGIEŃ CZARNKÓW
C.F. Wyspa : Kolonia City
CARLO FC (b) : Old Squad Żory (s)
Liverpudlian FC (b) : PGG ROW RYBNIK
Kolejka 8 - 10.05.2022
Słupia Black : Internazionale Wodzisław Śląski
KSV eXecut0R : unia niećkowo (s)
Dream Team Gniezno : FC Cyganka (b)
GIEKSA JASTRZĘBIE : Cazador
FC Bartodzieje : RTS 1910 Widzew Łódż
Kolonia City : STUDZIANKA (s)
Old Squad Żory (s) : C.F. Wyspa
PGG ROW RYBNIK : CARLO FC (b)
OGIEŃ CZARNKÓW : Liverpudlian FC (b)
Kolejka 9 - 12.05.2022
Internazionale Wodzisław Śląski : Kolonia City
unia niećkowo (s) : Słupia Black
FC Cyganka (b) : KSV eXecut0R
Cazador : Dream Team Gniezno
RTS 1910 Widzew Łódż : GIEKSA JASTRZĘBIE
STUDZIANKA (s) : Old Squad Żory (s)
C.F. Wyspa : PGG ROW RYBNIK
CARLO FC (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
Liverpudlian FC (b) : FC Bartodzieje
Kolejka 10 - 14.05.2022
KSV eXecut0R : Cazador
Słupia Black : FC Cyganka (b)
unia niećkowo (s) : Internazionale Wodzisław Śląski
Dream Team Gniezno : RTS 1910 Widzew Łódż
Old Squad Żory (s) : Kolonia City
PGG ROW RYBNIK : STUDZIANKA (s)
OGIEŃ CZARNKÓW : C.F. Wyspa
FC Bartodzieje : CARLO FC (b)
GIEKSA JASTRZĘBIE : Liverpudlian FC (b)
Kolejka 11 - 15.05.2022
Internazionale Wodzisław Śląski : Old Squad Żory (s)
FC Cyganka (b) : unia niećkowo (s)
Cazador : Słupia Black
RTS 1910 Widzew Łódż : KSV eXecut0R
Kolonia City : PGG ROW RYBNIK
STUDZIANKA (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
C.F. Wyspa : FC Bartodzieje
CARLO FC (b) : GIEKSA JASTRZĘBIE
Liverpudlian FC (b) : Dream Team Gniezno
Kolejka 12 - 16.05.2022
FC Cyganka (b) : Internazionale Wodzisław Śląski
unia niećkowo (s) : Cazador
Słupia Black : RTS 1910 Widzew Łódż
PGG ROW RYBNIK : Old Squad Żory (s)
OGIEŃ CZARNKÓW : Kolonia City
FC Bartodzieje : STUDZIANKA (s)
GIEKSA JASTRZĘBIE : C.F. Wyspa
Dream Team Gniezno : CARLO FC (b)
KSV eXecut0R : Liverpudlian FC (b)
Kolejka 13 - 17.05.2022
Internazionale Wodzisław Śląski : PGG ROW RYBNIK
Cazador : FC Cyganka (b)
RTS 1910 Widzew Łódż : unia niećkowo (s)
Old Squad Żory (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
Kolonia City : FC Bartodzieje
STUDZIANKA (s) : GIEKSA JASTRZĘBIE
C.F. Wyspa : Dream Team Gniezno
CARLO FC (b) : KSV eXecut0R
Liverpudlian FC (b) : Słupia Black
Kolejka 14 - 19.05.2022
Cazador : Internazionale Wodzisław Śląski
FC Cyganka (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
OGIEŃ CZARNKÓW : PGG ROW RYBNIK
FC Bartodzieje : Old Squad Żory (s)
GIEKSA JASTRZĘBIE : Kolonia City
Dream Team Gniezno : STUDZIANKA (s)
KSV eXecut0R : C.F. Wyspa
Słupia Black : CARLO FC (b)
unia niećkowo (s) : Liverpudlian FC (b)
Kolejka 15 - 21.05.2022
Internazionale Wodzisław Śląski : OGIEŃ CZARNKÓW
RTS 1910 Widzew Łódż : Cazador
PGG ROW RYBNIK : FC Bartodzieje
Old Squad Żory (s) : GIEKSA JASTRZĘBIE
Kolonia City : Dream Team Gniezno
STUDZIANKA (s) : KSV eXecut0R
C.F. Wyspa : Słupia Black
CARLO FC (b) : unia niećkowo (s)
Liverpudlian FC (b) : FC Cyganka (b)
Kolejka 16 - 22.05.2022
RTS 1910 Widzew Łódż : Internazionale Wodzisław Śląski
FC Bartodzieje : OGIEŃ CZARNKÓW
GIEKSA JASTRZĘBIE : PGG ROW RYBNIK
Dream Team Gniezno : Old Squad Żory (s)
KSV eXecut0R : Kolonia City
Słupia Black : STUDZIANKA (s)
unia niećkowo (s) : C.F. Wyspa
FC Cyganka (b) : CARLO FC (b)
Cazador : Liverpudlian FC (b)
Kolejka 17 - 23.05.2022
PGG ROW RYBNIK : Dream Team Gniezno
OGIEŃ CZARNKÓW : GIEKSA JASTRZĘBIE
Internazionale Wodzisław Śląski : FC Bartodzieje
Old Squad Żory (s) : KSV eXecut0R
Kolonia City : Słupia Black
STUDZIANKA (s) : unia niećkowo (s)
C.F. Wyspa : FC Cyganka (b)
CARLO FC (b) : Cazador
Liverpudlian FC (b) : RTS 1910 Widzew Łódż