IX Turniej BTF-Serwer

      Lista darczyńców:
      1. unia niećkowo: 2 mln wpisowego + 3 miliony
      2. Marsylia AFC: 2 mln wpisowego + 3 miliony
      3. KS Kretovia: 2 mln wpisowego + 3 miliony
      4. Internazionale Wodzisław Śląski: 2 mln wpisowego + 5 mln
      5. RTS 1910 WIDZEW Łódz : 2 mln wpisowego + 3 mln
      6. Dziki wschód : 2mln wpisowego + 4mln
      7. Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań: 2mln wpisowego + 10mln
      8. Mistrzowie NH: 2 mln wpisowego + 3,5 mln (deklaracja na priv w grze)
      9. TI AMORE: 2 mln wpisowego+ 3 mln
      10. LA Galaxy: 2 mln wpisowe + 3mln
      11. Grzegorzko: 2 mln wpisowego + 5 mln
      12. RWKS Sparta : 2 mln wpisowego + 8 mln
      Lista darczyńców:
      1. unia niećkowo: 2 mln wpisowego + 3 miliony
      2. Marsylia AFC: 2 mln wpisowego + 3 miliony
      3. KS Kretovia: 2 mln wpisowego + 3 miliony
      4. Internazionale Wodzisław Śląski: 2 mln wpisowego + 5 mln
      5. RTS 1910 WIDZEW Łódz : 2 mln wpisowego + 3 mln
      6. Dziki wschód : 2mln wpisowego + 4mln
      7. Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań: 2mln wpisowego + 10mln
      8. Mistrzowie NH: 2 mln wpisowego + 3,5 mln (deklaracja na priv w grze)
      9. TI AMORE: 2 mln wpisowego+ 3 mln
      10. LA Galaxy: 2 mln wpisowe + 3mln
      11. Grzegorzko: 2 mln wpisowego + 5 mln
      12. RWKS Sparta : 2 mln wpisowego + 8 mln
      13. Dorzucam 5 mln od siebie :)
      Podział na koszyki do losowania wg rankingu ELO z dnia 27.07.2022 r. godz. 17:00

      Serwer

      Koszyk 1

      1. Legia..(L)...Warszawa, Elo 2
      2. CARLO FC, Elo 5
      3. RTS 1910 Widzew Łódż, Elo 7
      4. thorrgall, Elo 11
      5. Real Madrid, Elo 16
      6. Grzegorzko, Elo 18
      7. Huta Jazz, Elo 21
      8. Internazionale Wodzisław Śląski, Elo 25


      Koszyk 2

      1. Lechia PG., Elo 27
      2. La Galaxy, Elo 29
      3. Pato(L)egia, Elo 68
      4. RWKS Sparta, Elo 97
      5. FC Kiedyś to było, Elo 106
      6. KS Kretovia, Elo 110
      7. Mistrzowie NH, Elo 186
      8. Ti Amore, Elo 257


      BTF

      Koszyk 1

      1. Tuciak United Team, Elo 3
      2. Liverpudlian FC, Elo 4
      3. BuenosAmarenoS, Elo 6
      4. Dziki wschód, Elo 8
      5. FC.Jamajka, Elo 10
      6. PZPN Polska, Elo 12
      7. Marsylia FC, Elo 22
      8. The Gunners, Elo 26


      Koszyk 2

      1. unia niećkowo, Elo 45
      2. ŚwidDług, Elo 57
      3. Zjednoczeni Trzemeszno i Lech Poznań, Elo 66
      4. MJP Rybnik, Elo 85
      5. Redłovia Redło, Elo 189
      6. John Deere Team, Elo 197
      7. Orly Z Elblaga, Elo 234
      8. FC PZGW, Elo 312

      Zasady losowania grup: do każdej z ośmiu grup zostanie wylosowana jedna drużyna z każdego koszyka.
      Wylosowane grupy turniejowe:

      Grupa 1

      1. Grzegorzko
      2. The Gunners
      3. Pato(L)egia
      4. Redłovia Redło


      Grupa 2

      1. Legia...(L)...Warszawa
      2. Liverpudlian FC
      3. La Galaxy
      4. Zjednoczeni Trzemeszo i Lech Poznań



      Grupa 3

      1. Internazionale Wodzisław Śląski
      2. PZPN Polska
      3. KS Kretovia
      4. MJP Rybnik



      Grupa 4

      1. Real Madrid
      2. Dziki wschód
      3. FC Kiedyś to było
      4. John Deere Team



      Grupa 5

      1. Huta Jazz
      2. BuenosAmarenoS
      3. Ti Amore
      4. FC PZGW


      Grupa 6

      1. RTS 1910 Widzew Łódż
      2. Tuciak United Team
      3. RWKS Sparta
      4. unia niećkowo



      Grupa 7

      1. thorrgall
      2. Marsylia FC
      3. Mistrzowie NH
      4. ŚwidDług



      Grupa 8

      1. Carlo FC
      2. Fc.Jamajka
      3. Lechia PG.
      4. Orly Z Elblaga


      Turniej Startuje 1 sierpnia. Fazę grupową należy rozegrać do dnia 6 sierpnia 2022 roku.

      Od dnia 1 sierpnia można wrzucać poniżej wyniki rozegranych symulacji.
      Gramy w grupach mecze każdy z każdym wraz z rewanżami. Bonus domowy jest dopuszczalny.
      Proszę każdego o uczciwość w podawaniu wyników.
      Każdy wynik musi zostać potwierdzony wpisem na forum przez przeciwnika.
      Kto nie rozegra wszystkich symulacji z własnej winy nie zostanie uwzględniony przy podziale nagród za zajęte miejsca w turnieju.
      Kwestie sporne będzie rozstrzygał organizator turnieju.


      Zachęcam wszystkich do gry taktyką FAIR.

      Już teraz można się umawiać z kolegami/koleżanką z grupy na konkretne terminy rozegrania meczy
      (po 1 sierpnia).


      Życzę powodzenia w turnieju.

      Przypominam, że do kolejnej rundy turnieju awansują po 2 najlepsze zespoły z każdej grupy.

      Nagrody za zajęte miejsca w turnieju:

      1 miejsce 10,5 mln
      2 miejsce 9,8 mln
      3 miejsce 8,8 mln
      4 miejsce 8,0 mln
      5 miejsce 7,5 mln
      6 miejsce 7,0 mln
      7 miejsce 6,5 mln
      8 miejsce 6,0 mln
      9 miejsce 5,4 mln
      10 miejsce 5,05 mln
      11 miejsce 4,7 mln
      12 miejsce 4,35 mln
      13 miejsce 4,0 mln
      14 miejsce 3,65 mln
      15 miejsce 3,3 mln
      16 miejsce 2,95 mln
      17 miejsce 2,6 mln
      18 miejsce 2,45 mln
      19 miejsce 2,3 mln
      20 miejsce 2,15 mln
      21 miejsce 2,0 mln
      22 miejsce 1,85 mln
      23 miejsce 1,7 mln
      24 miejsce 1,55 mln
      25 miejsce 1,4 mln
      26 miejsce 1,3 mln
      27 miejsce 1,2 mln
      28 miejsce 1,1 mln
      29 miejsce 1,0 mln
      30 miejsce 900k
      31 miejsce 800k
      32 miejsce 700k

      Łącznie 122,5 mln (w tym 64 miliony wpisowego i 58,5 milionów od sponsorów).

      Post was edited 4 times, last by “lokario” ().

      Grupa 5

      TI AMORE - FC PZGW 2-2
      FC PZGW - TI AMORE 1-0

      TI AMORE - Huta Jazz 2-4
      Huta Jazz - TI AMORE 3-2

      TI AMORE - BuenosAmarenoS 1-7
      BuenosAmarenoS - TI AMORE 7-0

      Dzięki panowie i powodzenia w następnej rundzie

      Post was edited 2 times, last by “Jolka” ().

      Grupa 3

      KS Kretovia 1-6 Internazionale Wodzisław Śląski
      Internazionale Wodzisław Śląski
      8-5 KS Kretovia

      KS Kretovia 1-4 PZPN Polska
      PZPN Polska
      3-0 KS Kretovia


      KS Kretovia 0-0 MJP Rybnik
      MJP Rybnik
      4-0 KS Kretovia

      Post was edited 2 times, last by “Kret” ().

      Grupa 3

      KS Kretovia 1-6 Internazionale Wodzisław Śląski
      Internazionale Wodzisław Śląski 8-5 KS Kretovia

      Internazionale Wodzisław Śląski 1-2 PZPN Polska
      PZPN Polska 3-1 Internazionale Wodzisław Śląski

      Internazionale Wodzisław Śląski 6-2 MJP Rybnik
      MJP Rybnik 3-7 Internazionale Wodzisław Śląski

      Post was edited 4 times, last by “ZemstaBrez” ().

      Grupa 5

      BuenosAmarenoS - FC PZGW 5:1
      FC PZGW - BuenosAmarenoS 1:6

      BuenosAmarenoS - Huta Jazz 3:1
      Huta Jazz - BuenosAmarenoS 1:4

      TI AMORE - BuenosAmarenoS 1:7
      BuenosAmarenoS - TI AMORE 7:0

      Komplet

      Post was edited 3 times, last by “Olo96” ().

      Grupa 4

      Real Madrid
      0-3 Dziki Wschód
      Dziki Wschód
      5-0 Real Madrid

      FC Kiedyś to było
      2-7 Real Madrid
      Real Madrid
      6-0 FC Kiedyś to było

      John Deere Team
      0-3 Real Madrid
      Real Madrid 5-1 John Deere Team

      Post was edited 5 times, last by “Mewa98” ().

      Grupa 2

      Kolejka 1
      Zjednoczeni Trzemeszo i Lech Poznań : Legia...(L)...Warszawa 0-6

      Kolejka 2
      Legia...(L)...Warszawa : La Galaxy 5-1

      Kolejka 3
      Liverpudlian FC : Legia...(L)...Warszawa 0-1

      Kolejka 4
      Legia...(L)...Warszawa : Zjednoczeni Trzemeszo i Lech Poznań 6-0

      Kolejka 5
      La Galaxy : Legia...(L)...Warszawa 4-10

      Kolejka 6
      Legia...(L)...Warszawa : Liverpudlian FC 3-1

      Post was edited 3 times, last by “sunshaine” ().