IX Turniej BTF-Serwer

IX Turniej BTF-Serwer

Czy IX turniej BTF-Serwer powinien zostać rozegrany według nowego systemu (2 fazy w formie symulacji + finał w formie turnieju Round Robin) 22
      1.  
        TAK (12) 55%
      2.  
        NIE (10) 45%
      Witam serdecznie,

1 sierpnia 2022 roku wystartuje kolejna edycja turnieju BTF-Serwer.

Tradycyjnie 16 zespołów Stowarzyszenia BTF rzuca wyzwanie wszystkim pozostałym członkom rodziny futbolcup.

W związku z planowanym turniejem zwracam się z pytaniem do wszystkich zainteresowanych turniejem.

A mianowicie, czy robimy turniej wg wcześniejszej formuły, tj.:

3 fazy turniejowe w systemie Round Robin (turnieje o godzinie 13.00, grożące kontuzjami, bo na to wpływu nie mamy),

czy podejmujemy się gry w nowej formule:

I Faza: 32 zespoły podzielone na 8 grup 4-zespołowych (gramy mecze symulacyjne każdy gra dwumecz z przeciwnikami z grupy, tj. 6 symulacji), z tej fazy awans do półfinałów uzyskałyby po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

II Faza: 16 zespołów podzielonych na 4 grupy 4-zespołowe (gramy mecze symulacyjne każdy gra dwumecz z przeciwnikami z grupy, tj. 6 symulacji), z tej fazy awans do finału uzyskałyby po 2 najlepsze zespoły w grupach

II Faza: Finał 8 zespołów rozegra turniej Round Robin.

Tradycyjnie wpisowe do turnieju 2 mln od zespołu + dobrowolne darowizny stanowiłyby nagrody do podziału za miejsca 1-32 .

Proszę o głosowanie w ankiecie wyłącznie menagerów zainteresowanych grą w turnieju.
      Nie wiem czy mogę sobie pozwolić
      Ale osobiście uważam że głosowanie głosowaniem
      Myślę że każdy sobie zdaje sprawę o tym że każdy może wcisnąć co chce nawet jeżeli nie będzie zainteresowany
      Dla mnie fajnie byłoby zobaczyć komentarz stałych bywalców tego turnieju spoza BTF. Oczywiście zdanie osób zainteresowanych tez jest ważne.

To takie moje zdanie.