IX Turniej BTF-Serwer

      6 Grupa

      RTS 1910 Widzew Łódz - Tuciak United Team 2 - 2
      Tuciak United Team - RTS 1910 Widzew Łódz 2 - 3

      RTS 1910 Widzew Łódz - RWKS Sparta 7 - 1
      RWKS Sparta - RTS 1910 Widzew Łódz 2 - 6

      RTS 1910 Widzew Łódz - unia niećkowo 4 - 1
      Unia niećkowo - RTS 1910 Widzew Łódz 3 - 5

      A tak na marginesie symulka to porażka, gdy piszesz wiadomości za wiadomością, a rywal ma to nie powiem gdzie. Jest termin powinien by walkower. A nie prosić i prosić aby łaskawie zagrał.

      Post was edited 7 times, last by “Robin Lipski” ().

      Grupa 2

      Kolejka 1
      Zjednoczeni Trzemeszo & Lech Poznań : Legia...(L)...Warszawa 0-6

      Kolejka 2
      Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań 1:3 La Galaxy

      Kolejka 3
      Liverpudlian FC 8:4 Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań

      Kolejka 4
      Legia...(L)...Warszawa : Zjednoczeni Trzemeszo i Lech Poznań 6-0

      Kolejka 5
      La Galaxy 3:0 Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań

      Kolejka 6
      Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań 0:6 Liverpudlian FC

      Post was edited 2 times, last by “Bartek96lp” ().

      Według informacji zamieszczonych do godziny 8.30 dnia 06.08.2022 r. 20/32 menagerów ma rozegrany komplet spotkań. Bardzo dziękuję tym menago za zaangażowanie w gry :thumbsup:

      Rozgrywki zostały zakończone w grupach: 3,7,8.

      Proszę o rozegranie brakujących meczy i potwierdzanie wyników meczy już rozegranych.

      Mecze niepotwierdzone będą zaliczone wg. wpisanych wyników na forum.
      Wyniki fazy grupowej IX edycji turnieju BTF- Serwer.

      Grupa 1

      Pato(L)egia - Grzegorzko 1:3
      Grzegorzko - Pato(L)egia 2:0

      The Gunners - Grzegorzko 2:3
      Grzegorzko - The Gunners 0:2

      Redłovia Redło - Grzegorzko 1:7
      Grzegorzko - Redłovia Redło 6:0

      The Gunners - Redłovia Redło 7:1
      Redłovia Redło - The Gunners 2:7

      Pato(L)egia - The Gunners 1:4
      The Gunners - Pato(L)egia 2:2

      Pato(L)egia - Redłovia Redło 3:0
      Redłovia Redło - Pato(L)egia 2:7


      Tabela Grupy 1
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. Grzegorzko 6 5 0 1 15
      2. The Gunners 6 4 1 1 13

      3. Pato(L)egia 6 2 1 3 7
      4. Redłovia Redło 6 0 0 6 0

      Awans do półfinałów: Grzegorzko, The Gunners


      Grupa 2

      Zjednoczeni Trzemeszo i Lech Poznań - Legia...(L)...Warszawa 0:6
      Legia...(L)...Warszawa - Zjednoczeni Trzemeszo i Lech Poznań 6:0

      Legia...(L)...Warszawa - La Galaxy 5:1
      La Galaxy - Legia...(L)...Warszawa 4:10

      Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań - La Galaxy 1:3
      La Galaxy - Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań 3:0

      Liverpudlian FC - Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań 8:4
      Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań - Liverpudlian FC 0:6

      Liverpudlian FC - LA Galaxy 7:2
      LA Galaxy - Liverpudlian FC 1:6

      Liverpudlian FC - Legia...(L)...Warszawa 0:1
      Legia...(L)...Warszawa - Liverpudlian FC 3:1

      Tabela Grupy 2
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. Legia…(L)…Warszawa 6 6 0 0 18
      2. Liverpudlian FC 6 4 0 2 12

      3. La Galaxy 6 2 0 4 6
      4. Zjednoczeni Trzemeszno i Lech Poznań 6 0 0 6 0

      Awans do półfinałów: Legia...(L)...Warszawa, Liverpudlian FC


      Grupa 3

      KS Kretovia - Internazionale Wodzisław Śląski 1:6
      Internazionale Wodzisław Śląski - KS Kretovia 8:5

      KS Kretovia - PZPN Polska 1:4
      PZPN Polska - KS Kretovia 3:0

      KS Kretovia - MJP Rybnik 0:0
      MJP Rybnik - KS Kretovia 4:0

      Internazionale Wodzisław Śląski - PZPN Polska 1:2
      PZPN Polska - Internazionale Wodzisław Śląski 3:1

      Internazionale Wodzisław Śląski - MJP Rybnik 6:2
      MJP Rybnik - Internazionale Wodzisław Śląski 3:7

      PZPN Polska - MJP Rybnik 6:3
      MJP Rybnik - PZPN Polska 2:5


      Tabela Grupy 3
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. PZPN Polska 6 6 0 0 18
      2. Internazionale Wodzisław Śląski 6 4 0 2 12

      3. MJP Rybnik 6 1 1 4 4
      4. KS Kretovia 6 0 1 5 1

      Awans do półfinałów: PZPN Polska, Internazionale Wodzisław Śląski


      Grupa 4

      Real Madrid - Dziki Wschód 0:3
      Dziki Wschód - Real Madrid 5:0

      FC Kiedyś to było - Real Madrid 2:7
      Real Madrid - FC Kiedyś to było 6:0

      John Deere Team - Real Madrid 0:3
      Real Madrid - John Deere Team 5:1

      FC Kiedyś to było - Dziki wschód 0:8
      Dziki wschód - FC Kiedyś to było 8:2

      John Deere Team 0-6 Dziki wschód 0:6
      Dziki wschód 7 -2 John Deere Team 7:2

      John Deere Team - FC Kiedyś to było 0:0
      FC Kiedyś to było - John Deere Team 5:3


      Tabela Grupy 4
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. Dziki wschód 6 6 0 0 18
      2. Real Madrid 6 6 4 0 2 12

      3. FC Kiedyś to było 6 1 1 4 4
      4. John Deere Team 6 0 1 5 1

      Awans do półfinałów: Dziki wschód, Real Madrid


      Grupa 5

      TI AMORE - FC PZGW 2:2
      FC PZGW - TI AMORE 1:0

      TI AMORE - Huta Jazz 2:4
      Huta Jazz - TI AMORE 3:2

      TI AMORE - BuenosAmarenoS 1:7
      BuenosAmarenoS - TI AMORE 7:0

      BuenosAmarenoS - FC PZGW 5:1
      FC PZGW - BuenosAmarenoS 1:6

      BuenosAmarenoS - Huta Jazz 3:1
      Huta Jazz - BuenosAmarenoS 1:4

      Huta Jazz - FC PZGW 4:0
      FC PZGW - Huta Jazz 1:3

      Tabela Grupy 5
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. BuenosAmarenoS 6 6 0 0 18
      2. Huta Jazz 6 4 0 2 12

      3. FC PZGW 6 1 1 4 4
      4. TI AMORE 6 0 1 5 1

      Awans do półfinałów: BuenosAmarenoS, Huta Jazz


      Grupa 6

      RTS 1910 Widzew Łódż - RWKS Sparta 7:1
      RWKS Sparta - RTS 1910 Widzew Łódż 2:6

      RTS 1910 Widzew Łódż - unia niećkowo 4 :1
      unia niećkowo - RTS 1910 Widzew Łódż 3:5

      unia niećkowo - RWKS Sparta 6:2
      RWKS Sparta - unia niećkowo 0:3

      unia niećkowo - Tuciak United Team 0:3
      Tuciak United Team - unia niećkowo 4:0


      Tabela Grupy 6
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. RTS 1910 Widzew Łódż 4 4 0 0 12
      2. Tuciak United Team 2 2 0 0 6
      3. unia niećkowo 6 2 0 4 6
      4. RWKS Sparta 4 0 0 4 0

      4 zaległe mecze do rozegrania!!!


      Awans do półfinałów: RTS 1910 Widzew Łódż,


      Grupa 7


      ŚwidDług - Mistrzowie NH 4:0
      Mistrzowie NH - ŚwidDług 0:4

      thorrgall - Marsylia AFC 5:4
      Marsylia AFC - thorrgall 2:4

      thorrgall - Mistrzowie NH 6:0
      Mistrzowie NH - thorrgall 0:5

      thorrgall - ŚwidDług 6:3
      ŚwidDług - thorrgall 1:0

      ŚwidDług - Marsylia FC 0:3
      Marsylia FC - ŚwidDług 4:0

      Marsylia FC - Mistrzowie NH 3:0
      Mistrzowie NH - Marsylia FC 0:4


      Tabela Grupy 7
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. thorrgall 6 5 0 1 15
      2. Marsylia AFC 6 4 0 2 12

      3. ŚwidDług 6 3 0 3 9
      4. Mistrzowie NH 6 0 0 6 0

      Awans do półfinałów: thorrgall, Marsylia AFC



      Grupa 8

      Carlo FC - Orly z Elblaga 7:4
      Orly z Elblaga - Carlo FC 2:5

      Lechia PG - Orly z Elblaga 6:0
      Orly z Elblaga - Lechia PG 1:6

      FC.Jamajka - Orly z Elblaga 5:1
      Orly z Elblaga- FC.Jamajka 0:6

      CARLO FC - Lechia PG. 2:4
      Lechia PG. - CARLO FC 3:0

      FC.Jamajka - CARLO FC 4:0
      CARLO FC - FC.Jamajka 0:5

      FC.Jamajka-Lechia PG 1:1
      Lechia PG - FC.Jamajka 2:6

      Tabela Grupy 8
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. FC.Jamajka 6 5 1 0 16
      2. Lechia PG. 6 4 1 1 13

      3. Carlo FC 6 2 0 4 6
      4. Orly Z Elblaga 6 0 0 6 0

      Awans do półfinałów: FC.Jamajka, Lechia PG.

      Bardzo proszę o sprawdzenie wyników swoich meczy i punktów w tabeli. Jestem tylko człowiekiem i mogłem popełnić gdzieś błąd.

      Post was edited 7 times, last by “lokario” ().