IX Turniej BTF-Serwer

      Grupa 6

      RTS 1910 Widzew Łódż - RWKS Sparta 7:1
      RWKS Sparta - RTS 1910 Widzew Łódż 2:6

      RTS 1910 Widzew Łódż - unia niećkowo 4 :1
      unia niećkowo - RTS 1910 Widzew Łódż 3:5

      unia niećkowo - RWKS Sparta 6:2
      RWKS Sparta - unia niećkowo 0:3

      unia niećkowo - Tuciak United Team 0:3
      Tuciak United Team - unia niećkowo 4:0

      Tuciak United Team - RWKS Sparta 3:0
      RWKS Sparta -Tuciak United Team 1:5

      RTS 1910 Widzew Łódż - Tuciak United Team 2:2
      Tuciak United Team - RTS 1910 Widzew Łódż 2:3


      Zaległe wyniki zaliczam.

      Tabela Grupy 6
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. RTS 1910 Widzew Łódż 6 5 1 0 16
      2. Tuciak United Team 6 4 1 1 13
      3. unia niećkowo 6 2 0 4 6
      4. RWKS Sparta 6 0 0 6 0

      Awans do półfinałów: RTS 1910 Widzew Łódż, unia niećkowo

      Zespół Tuciak United Team zrezygnował z gry w półfinałach.

      Post was edited 1 time, last by “lokario” ().

      Podział na koszyki do losowania wg rankingu ELO z dnia 10.08.2022 r. godz. 20:00

      Serwer

      Koszyk 1

      1. Legia..(L)...Warszawa, Elo 1
      2. RTS 1910 Widzew Łódż, Elo 8
      3. thorrgall, Elo 12
      4. Real Madrid, Elo 14


      Koszyk 2

      1. Internazionale Wodzisław Śląski, Elo 17
      2. Grzegorzko, Elo 19
      3. Lechia PG., Elo 25
      4. Huta Jazz, Elo 35


      BTF

      Koszyk 1

      1. Liverpudlian FC, Elo 4
      2. FC.Jamajka, Elo 6
      3. BuenosAmarenoS, Elo 7
      4. Dziki wschód, Elo 9


      Koszyk 2

      1. PZPN Polska, Elo 10
      2. Marsylia FC, Elo 18
      3. The Gunners, Elo 21
      4. unia niećkowo, Elo 59


      Zasady losowania grup: do każdej z czterech grup fazy półfinałowej turnieju zostanie wylosowana jedna drużyna z każdego koszyka.
      Wylosowane grupy II fazy turnieju:

      Grupa 1

      1. Dziki wschód
      2. Legia...(L)...Warszawa
      3. The Gunners
      4. Lechia PG.

      Grupa 2

      1. BuenosAmarenoS
      2. RTS 1910 Widzew Łódż
      3. PZPN Polska
      4. Internazionale Wodzisław Śląski


      Grupa 3

      1. Liverpudlian FC
      2. Real Madrid
      3. Marsylia FC
      4. Grzegorzko


      Grupa 4

      1. Fc.Jamajka
      2. thorrgall
      3. unia niećkowo
      4. Huta Jazz

      Start II fazy turnieju (rozgrywanej w formie symulacji mecz i rewanż, każdy z każdym w grupach) 14.08.2022 r.

      Do Wielkiego finału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

      Turniej finałowy zostanie rozegrany w systemie Round Robin, turniej o godzinie 13, termin 25-31 sierpnia 2022 roku.


      Post was edited 1 time, last by “lokario” ().

      New

      Grupa 2
      RTS 1910 Widzew Łódż vs PZPN POLSKA 2:8
      PZPN POLSKA VS RTS 1910 widzew łódz 4:0

      PZPN POLSKA VS Internazionale Wodzisław Slask 4:1
      Internazionale Wodzisław slask VS PZPN POLSKA 3:4

      PZPN POLSKA VS BuenosAmarenoS 3:3
      BuenosAmarenoS VS PZPN POLSKA 1:2

      Post was edited 1 time, last by “Dawid1994” ().

      New

      Grupa 1


      Kolejka 1
      The Gunners : Legia...(L)...Warszawa 7-0


      Kolejka 2
      Legia...(L)...Warszawa : Lechia PG. 0-3


      Kolejka 3

      Legia...(L)...Warszawa : Dziki wschód 0-7


      Kolejka 4
      Legia...(L)...Warszawa : The Gunners 0-5


      Kolejka 5
      Lechia PG. : Legia...(L)...Warszawa 3-0


      Kolejka 6
      Dziki wschód : Legia...(L)...Warszawa 3-0

      Post was edited 4 times, last by “sunshaine” ().

      New

      Grupa 2
      RTS 1910 Widzew Łódż - PZPN POLSKA 2 - 8
      PZPN POLSKA - RTS 1910 Widzew Łódz 4 - 0
      Buenos AmarenoS - RTS 1910 Widzew Łódz 5 - 3
      RTS 1910 Widzew Łodz - Buenos AmarenoS 1 - 5
      RTS 1910 Widzew Łodz - Internazionale Wodzisław Ślaski 0 - 3
      Internazionale Wodzisław Ślaski - RTS 1910 Widzew Łódz 6 - 1

      Dziękuję. To by było na tyle w tym turnieju. Powodzenia. Niech wygra najlepszy....

      Post was edited 3 times, last by “Robin Lipski” ().

      New

      Buenos AmarenoS - RTS 1910 Widzew Łódz 5 - 3
      RTS 1910 Widzew Łodzi - Buenos AmarenoS 1 - 5

      Internazionale Wodzisław Śląski -Buenos AmarenoS 1:3
      Buenos AmarenoS - Internazionale Wodzisław Śląski 3:1

      Buenos AmarenoS - PZPN POLSKA 1:2
      PZPN POLSKA - Buenos AmarenoS 3:3

      Post was edited 4 times, last by “Olo96” ().

      New

      Grupa 1

      Kolejka 1
      The Gunners : Dziki wschód 0:2

      Kolejka 2
      Dziki wschód : Lechia PG. 5:3

      Kolejka 3
      Legia...(L)...Warszawa : Dziki wschód 0-7

      Kolejka 4
      Dziki wschód : The Gunners 4:2

      Kolejka 5
      Lechia PG. : Dziki wschód 2:2

      Kolejka 6
      Dziki wschód : Legia...(L)...Warszawa 3-0

      Post was edited 1 time, last by “John_Wayne” ().

      New

      Internazionale Wodzisław Śląski - RTS 1910 Widzew Łódz 6:1
      RTS 1910 Widzew Łodzi - Internazionale Wodzisław Śląski 0:3

      Internazionale Wodzisław Śląski -Buenos AmarenoS 1:3
      Buenos AmarenoS - Internazionale Wodzisław Śląski 3:1

      Internazionale Wodzisław Śląski - PZPN POLSKA 3:4
      PZPN POLSKA - Internazionale Wodzisław Śląski 4:1

      Post was edited 1 time, last by “ZemstaBrez” ().