IX Turniej BTF-Serwer

      Wyniki II fazy Turnieju.

      Grupa 1
      Legia...(L)...Warszawa - Lechia PG. 0-3
      Lechia PG. - Legia...(L)...Warszawa 3-0

      Legia...(L)...Warszawa - Dziki wschód 0-7
      Dziki wschód - Legia...(L)...Warszawa 3-0

      The Gunners - Legia...(L)...Warszawa 7-0
      Legia...(L)...Warszawa - The Gunners 0-5

      The Gunners - Dziki wschód 0:2
      Dziki wschód - The Gunners 4:2

      Dziki wschód - Lechia PG. 5:3
      Lechia PG. - Dziki wschód 2:2

      Lechia PG - The Gunners 4-2
      The Gunners - Lechia PG. meczu nie rozegrano, mecz nie miałby wpływu na końcową tabelę


      Tabela Grupy 1
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. Dziki wschód 6 5 1 0 16
      2. Lechia PG. 5 3 1 1 10

      3. The Gunners 5 2 0 3 6
      4. Legia…(L)…Warszawa 6 0 0 6 0


      Awans do Wielkiego Finału: Dziki wschód, Lechia PG.


      Grupa 2

      RTS 1910 Widzew Łódż - PZPN POLSKA 2:8
      PZPN POLSKA - RTS 1910 Widzew Łódż 4:0

      PZPN POLSKA - Internazionale Wodzisław Slask 4:1
      Internazionale Wodzisław Ślask - PZPN POLSKA 3:4

      PZPN POLSKA - BuenosAmarenoS 3:3
      BuenosAmarenoS - PZPN POLSKA 1:2

      Buenos AmarenoS - RTS 1910 Widzew Łódż 5:3
      RTS 1910 Widzew Łodz - Buenos AmarenoS 1:5

      RTS 1910 Widzew Łodż - Internazionale Wodzisław Ślaski 0:3
      Internazionale Wodzisław Ślaski - RTS 1910 Widzew Łódż 6:1

      Internazionale Wodzisław Śląski -Buenos AmarenoS 1:3
      Buenos AmarenoS - Internazionale Wodzisław Śląski 3:1


      Tabela Grupy 2
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. PZPN Polska 6 5 1 0 16
      2. BuenosAmarenoS 6 4 1 1 13

      3. Internazionale Wodzisław Śląski 6 2 0 4 6
      4. RTS 1910 Widzew Łódż 6 0 0 6 0

      Awans do Wielkiego Finału: PZPN Polska, BuenosAmarenoS


      Grupa 3

      Liverpudlian FC - Real Madrid 5:0
      Real Madrid - Liverpudlian FC 1:8

      Liverpudlian FC - Grzegorzko 4:2
      Grzegorzko - Liverpudlian FC 1:1

      Liverpudlian FC - Marsylia AFC 3:0
      Marsylia AFC - Liverpudlian FC 0:3

      Marsylia AFC - Real MadridReal 7:3
      Madrid - Marsylia AFC 2:8

      Grzegorzko - Real Madrid 7:1
      Real Madrid - Grzegorzko 2:6

      Marsylia AFC - Grzegorzko 2:0
      Grzegorzko - Marsylia AFC 5:2


      Tabela Grupy 3
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)

      1. Liverpudlian FC 6 5 1 0 16
      2. Grzegorzko 6 3 1 2 10

      3. Marsylia AFC 6 3 0 3 9
      4. Real Madrid 6 0 0 6 0

      Awans do Wielkiego Finału: Liverpudlian FC, Grzegorzko


      Grupa 4

      unia niećkowo - thorrgall 2:4
      thorrgall - unia niećkowo 3:1

      FC.Jamajka - thorrgall 4:0
      thorrgall - FC.Jamajka 2:4

      Huta Jazz - thorrgall 2:5
      thorrgall - Huta Jazz 2:0

      FC.Jamajka - unia niećkowo 1:1
      unia niećkowo - FC.Jamajka 2:8

      Fc.Jamajka - Huta Jazz 4:1, 1:1

      Huta Jazz - unia niećkowo 1:1
      unia niećkowo - Huta Jazz 0:3


      Tabela Grupy 4
      (kolejno: liczba meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, liczba zdobytych punktów)


      1. FC.Jamajka 6 4 2 0 14
      2. thorrgall 6 4 0 2 12

      3. Huta Jazz 6 1 2 3 5
      4. unia niećkowo 6 0 2 4 2

      Awans do Wielkiego Finału: FC.Jamajka, thorrgall

      Stan rywalizacji po rozegraniu dwóch faz turnieju:

      BTF-Serwer 236:181



      Wielki Finał Turnieju BTF-Serwer wystartuje 25 sierpnia o godzinie 13.00 (Turniej Round Robin jest już skompletowany).

      Powodzenia i niech wygra najlepszy :)

      Post was edited 8 times, last by “lokario” ().

      Wielki Finał Turnieju BTF-Serwer

      25.08.2022

      Liverpudlian FC - Lechia PG. 3 : 0
      Grzegorzko - BuenosAmarenoS 2 : 7
      Dziki wschód - FC.Jamajka 2 : 6
      PZPN POLSKA - thorrgall 4 : 2


      26.08.2022

      Liverpudlian FC - Dziki wschód 0 : 0
      Lechia PG. - BuenosAmarenoS 2 : 5
      thorrgall - Grzegorzko 2 : 2
      FC.Jamajka - PZPN POLSKA 1 : 3


      27.08.2022

      Grzegorzko - FC.Jamajka 0 : 4
      Dziki wschód - Lechia PG. 1 : 1
      PZPN POLSKA - Liverpudlian FC 1 : 4
      BuenosAmarenoS - thorrgall 2 : 3


      28.08.2022

      Liverpudlian FC - Grzegorzko 2 : 2
      Dziki wschód - PZPN POLSKA 1 : 4
      Lechia PG. - thorrgall 2 : 2
      FC.Jamajka - BuenosAmarenoS 1 : 1


      29.08.2022

      Grzegorzko - Dziki wschód 1 : 9
      PZPN POLSKA - Lechia PG. 4 : 1
      thorrgall - FC.Jamajka 0 : 4
      BuenosAmarenoS - Liverpudlian FC 1 : 1


      30.08.2022

      Liverpudlian FC - thorrgall 4 : 2
      Dziki wschód - BuenosAmarenoS 1 : 3
      PZPN POLSKA - Grzegorzko 0 : 0
      Lechia PG. - FC.Jamajka 0 : 3


      31.08.2022

      Grzegorzko - Lechia PG. 1 : 3
      thorrgall - Dziki wschód 1 : 1
      FC.Jamajka - Liverpudlian FC 1 : 3
      BuenosAmarenoS - PZPN POLSKA 0 : 0




      Końcowy wynik rywalizacji:

      BTF-Serwer 296 : 195

      W najbliższych dniach podam indywidualną Klasyfikację turnieju oraz dokonam rozliczenia turnieju.

      Post was edited 2 times, last by “lokario” ().

      Indywidualna Klasyfikacja turnieju:

      1. Liverpudlian FC (Kameleon)
      2. PZPN POLSKA (Protection)
      3. FC.Jamajka (Zimny69)

      4. BuenosAmarenoS (Olo96)
      5. Dziki wschód (John Wayne)
      6. thorrgall (thorrgall)
      7. Lechia PG. (seba411)
      8. Grzegorzko Team (Dodosio)

      *****************************************************************************************************************************
      9. Marsylia AFC (MaksymAFC): 3 miejsce w grupie w II fazie turnieju 9 pkt.
      10. Internazionale Wodzisław Śląski (Kmita): 3 miejsce w grupie w II fazie turnieju 6 pkt., rozegrane wszystkie symulacje**
      11. The Gunners (Special One): 3 miejsce w grupie w II fazie turnieju 6 pkt., jedna symulacja nierozegrana**
      12. Huta Jazz (kosa1976): 3 miejsce w grupie w II fazie turnieju 5 pkt.
      13. unia niećkowo (lokario): 4 miejsce w grupie w II fazie turnieju 2 pkt.
      14. RTS 1910 Widzew Łódź (Robin Lipski): 4 miejsce w grupie w II fazie turnieju 0 pkt., bilans bramkowy (7:31)*
      15. Legia…(L)…Warszawa (sunshaine): 4 miejsce w grupie w II fazie turnieju 0 pkt., bilans bramkowy (0:28)*
      16. Real Madrid (Mewa): 4 miejsce w grupie w II fazie turnieju 0 pkt., bilans bramkowy (9:41)

      *******************************************************************************************************************************
      17. Tuciak United Team (Tuta96): 2 miejsce w grupie w I fazie turnieju 13 pkt. – rezygnacja z gry w II fazie
      18. ŚwidDług (Cinek): 3 miejsce w grupie w I fazie turnieju 9 pkt.
      19. Pato(L)egia (legionistabrd): 3 miejsce w grupie w I fazie turnieju 7 pkt.
      20. CARLO FC (-CARLO-): 3 miejsce w grupie w I fazie turnieju 6 pkt., bilans bramkowy (14:22)*
      21. LA Galaxy (ML95): 3 miejsce w grupie w I fazie turnieju 6 pkt., bilans bramkowy (14:29)*
      22. MJP Rybnik (MJP): 3 miejsce w grupie w I fazie turnieju 4 pkt., bilans bramkowy (14:24)*
      23. FC PZGW (HARY KEJN): 3 miejsce w grupie w I fazie turnieju 4 pkt., bilans bramkowy (6:20)*
      24. FC Kiedyś to było (XucreX8): 3 miejsce w grupie w I fazie turnieju 4 pkt., bilans bramkowy (9:32)*
      25. TI AMORE (Jolka): 4 miejsce w grupie w I fazie turnieju 1 pkt., bilans bramkowy (7:24)*
      26. KS Kretovia (Kret): 4 miejsce w grupie w I fazie turnieju 1 pkt., bilans bramkowy (7:25)*
      27. John Deere Team (Gorgoń89): 4 miejsce w grupie w I fazie turnieju 1 pkt., bilans bramkowy (6:26)*
      28. RWKS Sparta (michallisk): 4 miejsce w grupie w I fazie turnieju 0 pkt., bilans bramkowy (6:30)*
      29. Mistrzowie NH (weteranmario): 4 miejsce w grupie w I fazie turnieju 0 pkt., bilans bramkowy (0:26)*
      30. Orly Z Elblaga (Emdeys): 4 miejsce w grupie w I fazie turnieju 0 pkt., bilans bramkowy (8:35), liczba strzelonych bramek: 8*
      31. Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (Bartek96lp): 4 miejsce w grupie w I fazie turnieju 0 pkt., bilans bramkowy (5:32), liczba strzelonych bramek: 5*
      32. Redłovia Redło (Matthew): 4 miejsce w grupie w I fazie turnieju 0 pkt., bilans bramkowy (6:37)*


      *W przypadku zajęcia tego samego miejsca na poszczególnym etapie turnieju o wyższej pozycji w klasyfikacji decyduje kolejno:liczba zdobytych punktów, bilans bramkowy, liczba strzelonych bramek, losowanie.

      ** Wyższe miejsce uzyskał zespół, który rozegrał wszystkie symulacje, nie decydował w tym przypadku bilans bramkowy!

      Dziękuję wszystkim za udział w turnieju i walkę o każdy punkt i bramkę.
      :thumbup:

      New

      Wrzucam podsumowanie turnieju na życzenie Prezesa Michalliska i wszystkich zainteresowanych :)

      Klasyfikacja turnieju:

      Kolejno: zajęte miejsce, nazwa drużyny (nazwa menagera): wygrana nagroda za zajęte miejsce w turnieju/kwota obowiązkowego wpisowego + kwota dobrowolnej darowizny

      1. Liverpudlian FC (Kameleon): 10,5 mln/2 mln
      2. PZPN POLSKA (Protection): 9,8 mln/2 mln
      3. FC.Jamajka (Zimny69): 8,8 mln/2 mln
      4. BuenosAmarenoS (Olo96): 8,0 mln/2 mln
      5. Dziki wschód (John Wayne): 7,5 mln/2 mln + 4 mln dodatkowo
      6. thorrgall (thorrgall): 7,0 mln/2 mln
      7. Lechia PG. (seba411): 6,5 mln/2 mln
      8. Grzegorzko Team (Dodosio): 6,0 mln/2 mln + 5 mln dodatkowo
      **************************************************************************************************************************
      9. Marsylia AFC (MaksymAFC): 5,4 mln/2 mln + 3 mln dodatkowo
      10. Internazionale Wodzisław Śląski (Kmita): 5,05 mln/2 mln + 5 mln dodatkowo
      11. The Gunners (Special One): 4,7 mln/2 mln
      12. Huta Jazz (kosa1976): 4,35 mln/ 2 mln
      13. unia niećkowo (lokario): 4,0 mln/ 2 mln + 3 mln dodatkowo
      14. RTS 1910 Widzew Łódź (Robin Lipski): 3,65 mln/2 mln + 3 mln dodatkowo
      15. Legia…(L)…Warszawa (sunshaine): 3,3 mln/2 mln
      16. Real Madrid (Mewa): 2,95 mln/ 2 mln + 3 mln dodatkowo
      ******************************************************************************************************************************
      17. Tuciak United Team (Tuta96): 2,6 mln/ 2 mln
      18. ŚwidDług (Cinek): 2,45 mln/ 2 mln
      19. Pato(L)egia (legionistabrd): 2,3 mln/2 mln
      20. CARLO FC (-CARLO-): 2,15 mln/2 mln
      21. LA Galaxy (ML95): 2,0 mln/2 mln + 3 mln dodatkowo
      22. MJP Rybnik (MJP): 1,85 mln/2 mln
      23. FC PZGW (HARY KEJN): 1,7 mln/2 mln
      24. FC Kiedyś to było (XucreX8): 1,55 mln/2 mln
      25. TI AMORE (Jolka): 1,4 mln/2 mln + 3 mln dodatkowo
      26. KS Kretovia (Kret): 1,3 mln/2 mln + 3 mln dodatkowo
      27. John Deere Team (Gorgoń89): 1,2 mln/ 2 mln + 5 mln dodatkowo
      28. RWKS Sparta (michallisk): 1,1 mln/ 2 mln + 8 mln dodatkowo
      29. Mistrzowie NH (weteranmario): 1,0 mln/2 mln + 3,5 mln dodatkowo
      30. Orly Z Elblaga (Emdeys): 900k/2 mln
      31. Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (Bartek96lp): 800k/2 mln + 10 mln dodatkowo
      32. Redłovia Redło (Matthew): 700k/ 2 mln

      Powyższe nagrody za zajęte miejsca w turnieju nie uwzględniają 3 mln dorzuconych do puli nagród po turnieju.
      Prawdopodobnie ta kwota została podzielona równo na 32 graczy. Przynajmniej taka była moja sugestia.