Rozgrywki LT PL - IVB liga - Herbaciana IVB - XXVI sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - IVB liga - Herbaciana IVB - XXVI sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.07.2022
    Rybno : Livebird FC (b)
    FC Baryła : FC Blanco
    The Karakans : Zagłębie Lubin2
    Januszki : ŚwidDług
    FC Zagórz : LA Galaxy
    Orkan Zapałów (s) : KP POGOŃ SZCZECIN
    Waleczne Serce (b) : ASD Taurisano Calcio
    KP Cegielnianka Mazowsze : KS Iłżanka Baranów
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 : Wawel Wirek (b)


    Kolejka 19 - 26.07.2022
    Livebird FC (b) : Wawel Wirek (b)
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 : KS Iłżanka Baranów
    Rybno : FC Baryła
    The Karakans : FC Blanco
    Januszki : Zagłębie Lubin2
    FC Zagórz : ŚwidDług
    Orkan Zapałów (s) : LA Galaxy
    Waleczne Serce (b) : KP POGOŃ SZCZECIN
    KP Cegielnianka Mazowsze : ASD Taurisano Calcio


    Kolejka 20 - 28.07.2022
    Wawel Wirek (b) : Rybno
    FC Baryła : The Karakans
    FC Blanco : Januszki
    Zagłębie Lubin2 : FC Zagórz
    ŚwidDług : Orkan Zapałów (s)
    LA Galaxy : Waleczne Serce (b)
    KP POGOŃ SZCZECIN : KP Cegielnianka Mazowsze
    ASD Taurisano Calcio : MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    KS Iłżanka Baranów : Livebird FC (b)


    Kolejka 21 - 30.07.2022
    Rybno : The Karakans
    Januszki : FC Baryła
    FC Zagórz : FC Blanco
    Orkan Zapałów (s) : Zagłębie Lubin2
    Waleczne Serce (b) : ŚwidDług
    KP Cegielnianka Mazowsze : LA Galaxy
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 : KP POGOŃ SZCZECIN
    Wawel Wirek (b) : KS Iłżanka Baranów
    Livebird FC (b) : ASD Taurisano Calcio


    Kolejka 22 - 31.07.2022
    KS Iłżanka Baranów : Rybno
    The Karakans : Januszki
    FC Baryła : FC Zagórz
    FC Blanco : Orkan Zapałów (s)
    Zagłębie Lubin2 : Waleczne Serce (b)
    ŚwidDług : KP Cegielnianka Mazowsze
    LA Galaxy : MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    ASD Taurisano Calcio : Wawel Wirek (b)
    KP POGOŃ SZCZECIN : Livebird FC (b)


    Kolejka 23 - 01.08.2022
    Rybno : Januszki
    FC Zagórz : The Karakans
    Orkan Zapałów (s) : FC Baryła
    Waleczne Serce (b) : FC Blanco
    KP Cegielnianka Mazowsze : Zagłębie Lubin2
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 : ŚwidDług
    KS Iłżanka Baranów : ASD Taurisano Calcio
    Wawel Wirek (b) : KP POGOŃ SZCZECIN
    Livebird FC (b) : LA Galaxy


    Kolejka 24 - 02.08.2022
    ASD Taurisano Calcio : Rybno
    Januszki : FC Zagórz
    The Karakans : Orkan Zapałów (s)
    FC Baryła : Waleczne Serce (b)
    FC Blanco : KP Cegielnianka Mazowsze
    Zagłębie Lubin2 : MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    KP POGOŃ SZCZECIN : KS Iłżanka Baranów
    LA Galaxy : Wawel Wirek (b)
    ŚwidDług : Livebird FC (b)


    Kolejka 25 - 04.08.2022
    Rybno : FC Zagórz
    Orkan Zapałów (s) : Januszki
    Waleczne Serce (b) : The Karakans
    KP Cegielnianka Mazowsze : FC Baryła
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 : FC Blanco
    ASD Taurisano Calcio : KP POGOŃ SZCZECIN
    KS Iłżanka Baranów : LA Galaxy
    Wawel Wirek (b) : ŚwidDług
    Livebird FC (b) : Zagłębie Lubin2


    Kolejka 26 - 06.08.2022
    KP POGOŃ SZCZECIN : Rybno
    FC Zagórz : Orkan Zapałów (s)
    Januszki : Waleczne Serce (b)
    The Karakans : KP Cegielnianka Mazowsze
    FC Baryła : MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    LA Galaxy : ASD Taurisano Calcio
    ŚwidDług : KS Iłżanka Baranów
    Zagłębie Lubin2 : Wawel Wirek (b)
    FC Blanco : Livebird FC (b)


    Kolejka 27 - 07.08.2022
    KP Cegielnianka Mazowsze : Januszki
    Waleczne Serce (b) : FC Zagórz
    Rybno : Orkan Zapałów (s)
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 : The Karakans
    KP POGOŃ SZCZECIN : LA Galaxy
    ASD Taurisano Calcio : ŚwidDług
    KS Iłżanka Baranów : Zagłębie Lubin2
    Wawel Wirek (b) : FC Blanco
    Livebird FC (b) : FC Baryła


    Kolejka 28 - 08.08.2022
    LA Galaxy : Rybno
    Orkan Zapałów (s) : Waleczne Serce (b)
    FC Zagórz : KP Cegielnianka Mazowsze
    Januszki : MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    ŚwidDług : KP POGOŃ SZCZECIN
    Zagłębie Lubin2 : ASD Taurisano Calcio
    FC Blanco : KS Iłżanka Baranów
    FC Baryła : Wawel Wirek (b)
    The Karakans : Livebird FC (b)


    Kolejka 29 - 09.08.2022
    Rybno : Waleczne Serce (b)
    KP Cegielnianka Mazowsze : Orkan Zapałów (s)
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 : FC Zagórz
    LA Galaxy : ŚwidDług
    KP POGOŃ SZCZECIN : Zagłębie Lubin2
    ASD Taurisano Calcio : FC Blanco
    KS Iłżanka Baranów : FC Baryła
    Wawel Wirek (b) : The Karakans
    Livebird FC (b) : Januszki


    Kolejka 30 - 11.08.2022
    ŚwidDług : Rybno
    Waleczne Serce (b) : KP Cegielnianka Mazowsze
    Orkan Zapałów (s) : MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    Zagłębie Lubin2 : LA Galaxy
    FC Blanco : KP POGOŃ SZCZECIN
    FC Baryła : ASD Taurisano Calcio
    The Karakans : KS Iłżanka Baranów
    Januszki : Wawel Wirek (b)
    FC Zagórz : Livebird FC (b)


    Kolejka 31 - 13.08.2022
    Rybno : KP Cegielnianka Mazowsze
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 : Waleczne Serce (b)
    ŚwidDług : Zagłębie Lubin2
    LA Galaxy : FC Blanco
    KP POGOŃ SZCZECIN : FC Baryła
    ASD Taurisano Calcio : The Karakans
    KS Iłżanka Baranów : Januszki
    Wawel Wirek (b) : FC Zagórz
    Livebird FC (b) : Orkan Zapałów (s)


    Kolejka 32 - 14.08.2022
    Zagłębie Lubin2 : Rybno
    KP Cegielnianka Mazowsze : MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    FC Blanco : ŚwidDług
    FC Baryła : LA Galaxy
    The Karakans : KP POGOŃ SZCZECIN
    Januszki : ASD Taurisano Calcio
    FC Zagórz : KS Iłżanka Baranów
    Orkan Zapałów (s) : Wawel Wirek (b)
    Waleczne Serce (b) : Livebird FC (b)


    Kolejka 33 - 15.08.2022
    Rybno : MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    Zagłębie Lubin2 : FC Blanco
    ŚwidDług : FC Baryła
    LA Galaxy : The Karakans
    KP POGOŃ SZCZECIN : Januszki
    ASD Taurisano Calcio : FC Zagórz
    KS Iłżanka Baranów : Orkan Zapałów (s)
    Wawel Wirek (b) : Waleczne Serce (b)
    Livebird FC (b) : KP Cegielnianka Mazowsze


    Kolejka 34 - 16.08.2022
    The Karakans : ŚwidDług
    FC Baryła : Zagłębie Lubin2
    FC Blanco : Rybno
    Januszki : LA Galaxy
    FC Zagórz : KP POGOŃ SZCZECIN
    Orkan Zapałów (s) : ASD Taurisano Calcio
    Waleczne Serce (b) : KS Iłżanka Baranów
    KP Cegielnianka Mazowsze : Wawel Wirek (b)
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 : Livebird FC (b)
    Herbaciana IVB

    Kolejka 18 - 25.07.2022

    Rybno 3 : 0 Livebird FC (b) (w/o)
    FC Baryła 6 : 2 FC Blanco
    The Karakans 0 : 6 Zagłębie Lubin2
    Januszki 1 : 4 ŚwidDług
    FC Zagórz 1 : 9 LA Galaxy
    Orkan Zapałów (s) 2 : 5 KP POGOŃ SZCZECIN
    Waleczne Serce (b) 1 : 4 ASD Taurisano Calcio
    KP Cegielnianka Mazowsze 1 : 5 KS Iłżanka Baranów
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 4 : 0 Wawel Wirek (b)







    Herbaciana IVB

    Kolejka 19 - 26.07.2022


    Livebird FC (b) 2 : 2 Wawel Wirek (b)
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 3 : 2 KS Iłżanka Baranów
    Rybno 2 : 0 FC Baryła
    The Karakans 2 : 6 FC Blanco
    Januszki 6 : 1 Zagłębie Lubin2
    FC Zagórz 2 : 11 ŚwidDług
    Orkan Zapałów (s) 0 : 5 LA Galaxy
    Waleczne Serce (b) 0 : 3 KP POGOŃ SZCZECIN
    KP Cegielnianka Mazowsze 2 : 0 ASD Taurisano Calcio







    Herbaciana IVB

    Kolejka 20 - 28.07.2022


    Wawel Wirek (b) 1 : 7 Rybno
    FC Baryła 5 : 0 The Karakans
    FC Blanco 0 : 3 Januszki
    Zagłębie Lubin2 4 : 2 FC Zagórz
    ŚwidDług 9 : 0 Orkan Zapałów (s)
    LA Galaxy 5 : 0 Waleczne Serce (b)
    KP POGOŃ SZCZECIN 0 : 0 KP Cegielnianka Mazowsze
    ASD Taurisano Calcio 0 : 4 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    KS Iłżanka Baranów 7 : 2 Livebird FC (b)







    Herbaciana IVB

    Kolejka 21 - 30.07.2022


    Rybno 4 : 1 The Karakans
    Januszki 4 : 1 FC Baryła
    FC Zagórz 2 : 8 FC Blanco
    Orkan Zapałów (s) 0 : 7 Zagłębie Lubin2
    Waleczne Serce (b) 1 : 7 ŚwidDług
    KP Cegielnianka Mazowsze 0 : 3 LA Galaxy
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 0 : 1 KP POGOŃ SZCZECIN
    Wawel Wirek (b) 2 : 8 KS Iłżanka Baranów
    Livebird FC (b) 0 : 3 ASD Taurisano Calcio (w/o)







    Herbaciana IVB

    Kolejka 22 - 31.07.2022


    KS Iłżanka Baranów 2 : 0 Rybno
    The Karakans 0 : 3 Januszki
    FC Baryła 9 : 0 FC Zagórz
    FC Blanco 8 : 0 Orkan Zapałów (s)
    Zagłębie Lubin2 6 : 0 Waleczne Serce (b)
    ŚwidDług 5 : 2 KP Cegielnianka Mazowsze
    LA Galaxy 6 : 0 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    ASD Taurisano Calcio 6 : 2 Wawel Wirek (b)
    KP POGOŃ SZCZECIN 3 : 0 Livebird FC (b) (w/o)







    Herbaciana IVB

    Kolejka 23 - 01.08.2022


    Rybno 0 : 2 Januszki
    FC Zagórz 0 : 3 The Karakans
    Orkan Zapałów (s) 0 : 8 FC Baryła
    Waleczne Serce (b) 1 : 5 FC Blanco
    KP Cegielnianka Mazowsze 2 : 6 Zagłębie Lubin2
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 1 : 5 ŚwidDług
    KS Iłżanka Baranów 4 : 0 ASD Taurisano Calcio
    Wawel Wirek (b) 3 : 2 KP POGOŃ SZCZECIN
    Livebird FC (b) 0 : 4 LA Galaxy







    Herbaciana IVB

    Kolejka 24 - 02.08.2022


    ASD Taurisano Calcio 2 : 6 Rybno
    Januszki 6 : 0 FC Zagórz
    The Karakans 3 : 0 Orkan Zapałów (s)
    FC Baryła 5 : 2 Waleczne Serce (b)
    FC Blanco 4 : 1 KP Cegielnianka Mazowsze
    Zagłębie Lubin2 2 : 0 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    KP POGOŃ SZCZECIN 0 : 7 KS Iłżanka Baranów
    LA Galaxy 6 : 0 Wawel Wirek (b)
    ŚwidDług 5 : 0 Livebird FC (b)







    Herbaciana IVB

    Kolejka 25 - 04.08.2022


    Rybno 6 : 0 FC Zagórz
    Orkan Zapałów (s) 0 : 5 Januszki
    Waleczne Serce (b) 4 : 2 The Karakans
    KP Cegielnianka Mazowsze 1 : 2 FC Baryła
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 0 : 3 FC Blanco
    ASD Taurisano Calcio 1 : 3 KP POGOŃ SZCZECIN
    KS Iłżanka Baranów 3 : 1 LA Galaxy
    Wawel Wirek (b) 0 : 5 ŚwidDług
    Livebird FC (b) 0 : 3 Zagłębie Lubin2 (w/o)







    Herbaciana IVB

    Kolejka 26 - 06.08.2022


    KP POGOŃ SZCZECIN 0 : 5 Rybno
    FC Zagórz 0 : 1 Orkan Zapałów (s)
    Januszki 6 : 0 Waleczne Serce (b)
    The Karakans 0 : 3 KP Cegielnianka Mazowsze
    FC Baryła 2 : 4 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    LA Galaxy 5 : 0 ASD Taurisano Calcio
    ŚwidDług 0 : 3 KS Iłżanka Baranów
    Zagłębie Lubin2 1 : 5 Wawel Wirek (b)
    FC Blanco 4 : 0 Livebird FC (b)







    Herbaciana IVB

    Kolejka 27 - 07.08.2022


    KP Cegielnianka Mazowsze 2 : 0 Januszki
    Waleczne Serce (b) 4 : 1 FC Zagórz
    Rybno 5 : 0 Orkan Zapałów (s)
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 4 : 0 The Karakans
    KP POGOŃ SZCZECIN 2 : 5 LA Galaxy
    ASD Taurisano Calcio 2 : 8 ŚwidDług
    KS Iłżanka Baranów 3 : 0 Zagłębie Lubin2
    Wawel Wirek (b) 0 : 2 FC Blanco
    Livebird FC (b) 1 : 6 FC Baryła







    Herbaciana IVB

    Kolejka 28 - 08.08.2022


    LA Galaxy 2 : 2 Rybno
    Orkan Zapałów (s) 0 : 3 Waleczne Serce (b)
    FC Zagórz 0 : 8 KP Cegielnianka Mazowsze
    Januszki 0 : 3 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    ŚwidDług 5 : 0 KP POGOŃ SZCZECIN
    Zagłębie Lubin2 7 : 2 ASD Taurisano Calcio
    FC Blanco 2 : 7 KS Iłżanka Baranów
    FC Baryła 5 : 0 Wawel Wirek (b)
    The Karakans 1 : 2 Livebird FC (b)







    Herbaciana IVB

    Kolejka 29 - 09.08.2022

    Rybno 5 : 1 Waleczne Serce (b)
    KP Cegielnianka Mazowsze 9 : 0 Orkan Zapałów (s)
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 6 : 1 FC Zagórz
    LA Galaxy 2 : 0 ŚwidDług
    KP POGOŃ SZCZECIN 0 : 5 Zagłębie Lubin2
    ASD Taurisano Calcio 1 : 4 FC Blanco
    KS Iłżanka Baranów 6 : 2 FC Baryła
    Wawel Wirek (b) 2 : 2 The Karakans
    Livebird FC (b) 1 : 6 Januszki







    Herbaciana IVB

    Kolejka 30 - 11.08.2022


    ŚwidDług 3 : 0 Rybno
    Waleczne Serce (b) 0 : 4 KP Cegielnianka Mazowsze
    Orkan Zapałów (s) 0 : 6 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    Zagłębie Lubin2 0 : 2 LA Galaxy
    FC Blanco 0 : 0 KP POGOŃ SZCZECIN
    FC Baryła 3 : 0 ASD Taurisano Calcio
    The Karakans 2 : 8 KS Iłżanka Baranów
    Januszki 4 : 0 Wawel Wirek (b)
    FC Zagórz 2 : 6 Livebird FC (b)







    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Herbaciana IVB

    Kolejka 31 - 13.08.2022


    Rybno 2 : 3 KP Cegielnianka Mazowsze
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 0 : 0 Waleczne Serce (b)
    ŚwidDług 2 : 5 Zagłębie Lubin2
    LA Galaxy 6 : 1 FC Blanco
    KP POGOŃ SZCZECIN 0 : 3 FC Baryła
    ASD Taurisano Calcio 3 : 0 The Karakans
    KS Iłżanka Baranów 7 : 0 Januszki
    Wawel Wirek (b) 4 : 1 FC Zagórz
    Livebird FC (b) 4 : 1 Orkan Zapałów (s)







    Herbaciana IVB

    Kolejka 32 - 14.08.2022


    Zagłębie Lubin2 3 : 1 Rybno
    KP Cegielnianka Mazowsze 3 : 1 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    FC Blanco 0 : 3 ŚwidDług
    FC Baryła 2 : 5 LA Galaxy
    The Karakans 5 : 2 KP POGOŃ SZCZECIN
    Januszki 4 : 1 ASD Taurisano Calcio
    FC Zagórz 0 : 6 KS Iłżanka Baranów
    Orkan Zapałów (s) 0 : 7 Wawel Wirek (b)
    Waleczne Serce (b) 3 : 0 Livebird FC (b)







    Herbaciana IVB

    Kolejka 33 - 15.08.2022


    Rybno 2 : 4 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946
    Zagłębie Lubin2 4 : 0 FC Blanco
    ŚwidDług 3 : 0 FC Baryła
    LA Galaxy 7 : 0 The Karakans
    KP POGOŃ SZCZECIN 0 : 3 Januszki
    ASD Taurisano Calcio 5 : 2 FC Zagórz
    KS Iłżanka Baranów 8 : 0 Orkan Zapałów (s)
    Wawel Wirek (b) 0 : 0 Waleczne Serce (b)
    Livebird FC (b) 0 : 5 KP Cegielnianka Mazowsze







    Herbaciana IVB

    Kolejka 34 - 16.08.2022


    The Karakans 1 : 6 ŚwidDług
    FC Baryła 0 : 2 Zagłębie Lubin2
    FC Blanco 1 : 5 Rybno
    Januszki 0 : 5 LA Galaxy
    FC Zagórz 0 : 6 KP POGOŃ SZCZECIN
    Orkan Zapałów (s) 0 : 5 ASD Taurisano Calcio
    Waleczne Serce (b) 0 : 4 KS Iłżanka Baranów
    KP Cegielnianka Mazowsze 0 : 0 Wawel Wirek (b)
    MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 8 : 1 Livebird FC (b)