Rozgrywki LT PL - III liga - XXVII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XXVII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.09.2022
    Everton (b) : RWKS Sparta
    DZIKI GON : ZIAJOK FC
    Grzegorzko : Old Squad Żory
    Warsaw Eagles : Fc Barcelona8
    Orzeł Palowice : A.C. Milan (b)
    John Deere Team : Orly z Elblaga (s)
    Pro Gram (s) : LA Galaxy (b)
    Huta Jazz : Redłovia Redło
    KS Iłżanka Baranów (b) : Vanessa Club


    Kolejka 2 - 03.09.2022
    KS Iłżanka Baranów (b) : Everton (b)
    Huta Jazz : Vanessa Club
    ZIAJOK FC : RWKS Sparta
    DZIKI GON : Old Squad Żory
    Grzegorzko : Fc Barcelona8
    Warsaw Eagles : A.C. Milan (b)
    Orzeł Palowice : Orly z Elblaga (s)
    John Deere Team : LA Galaxy (b)
    Pro Gram (s) : Redłovia Redło


    Kolejka 3 - 04.09.2022
    RWKS Sparta : KS Iłżanka Baranów (b)
    Old Squad Żory : ZIAJOK FC
    Fc Barcelona8 : DZIKI GON
    A.C. Milan (b) : Grzegorzko
    Orly z Elblaga (s) : Warsaw Eagles
    LA Galaxy (b) : Orzeł Palowice
    Redłovia Redło : John Deere Team
    Vanessa Club : Pro Gram (s)
    Everton (b) : Huta Jazz


    Kolejka 4 - 05.09.2022
    Old Squad Żory : RWKS Sparta
    ZIAJOK FC : Fc Barcelona8
    DZIKI GON : A.C. Milan (b)
    Grzegorzko : Orly z Elblaga (s)
    Warsaw Eagles : LA Galaxy (b)
    Orzeł Palowice : Redłovia Redło
    John Deere Team : Vanessa Club
    Huta Jazz : KS Iłżanka Baranów (b)
    Pro Gram (s) : Everton (b)


    Kolejka 5 - 06.09.2022
    RWKS Sparta : Huta Jazz
    Fc Barcelona8 : Old Squad Żory
    A.C. Milan (b) : ZIAJOK FC
    Orly z Elblaga (s) : DZIKI GON
    LA Galaxy (b) : Grzegorzko
    Redłovia Redło : Warsaw Eagles
    Vanessa Club : Orzeł Palowice
    KS Iłżanka Baranów (b) : Pro Gram (s)
    Everton (b) : John Deere Team


    Kolejka 6 - 08.09.2022
    Fc Barcelona8 : RWKS Sparta
    Old Squad Żory : A.C. Milan (b)
    ZIAJOK FC : Orly z Elblaga (s)
    DZIKI GON : LA Galaxy (b)
    Grzegorzko : Redłovia Redło
    Warsaw Eagles : Vanessa Club
    Pro Gram (s) : Huta Jazz
    John Deere Team : KS Iłżanka Baranów (b)
    Orzeł Palowice : Everton (b)


    Kolejka 7 - 10.09.2022
    RWKS Sparta : Pro Gram (s)
    A.C. Milan (b) : Fc Barcelona8
    Orly z Elblaga (s) : Old Squad Żory
    LA Galaxy (b) : ZIAJOK FC
    Redłovia Redło : DZIKI GON
    Vanessa Club : Grzegorzko
    Huta Jazz : John Deere Team
    KS Iłżanka Baranów (b) : Orzeł Palowice
    Everton (b) : Warsaw Eagles


    Kolejka 8 - 11.09.2022
    A.C. Milan (b) : RWKS Sparta
    Fc Barcelona8 : Orly z Elblaga (s)
    Old Squad Żory : LA Galaxy (b)
    ZIAJOK FC : Redłovia Redło
    DZIKI GON : Vanessa Club
    John Deere Team : Pro Gram (s)
    Orzeł Palowice : Huta Jazz
    Warsaw Eagles : KS Iłżanka Baranów (b)
    Grzegorzko : Everton (b)


    Kolejka 9 - 12.09.2022
    RWKS Sparta : John Deere Team
    Orly z Elblaga (s) : A.C. Milan (b)
    LA Galaxy (b) : Fc Barcelona8
    Redłovia Redło : Old Squad Żory
    Vanessa Club : ZIAJOK FC
    Pro Gram (s) : Orzeł Palowice
    Huta Jazz : Warsaw Eagles
    KS Iłżanka Baranów (b) : Grzegorzko
    Everton (b) : DZIKI GON


    Kolejka 10 - 13.09.2022
    Fc Barcelona8 : Redłovia Redło
    A.C. Milan (b) : LA Galaxy (b)
    Orly z Elblaga (s) : RWKS Sparta
    Old Squad Żory : Vanessa Club
    Orzeł Palowice : John Deere Team
    Warsaw Eagles : Pro Gram (s)
    Grzegorzko : Huta Jazz
    DZIKI GON : KS Iłżanka Baranów (b)
    ZIAJOK FC : Everton (b)


    Kolejka 11 - 15.09.2022
    RWKS Sparta : Orzeł Palowice
    LA Galaxy (b) : Orly z Elblaga (s)
    Redłovia Redło : A.C. Milan (b)
    Vanessa Club : Fc Barcelona8
    John Deere Team : Warsaw Eagles
    Pro Gram (s) : Grzegorzko
    Huta Jazz : DZIKI GON
    KS Iłżanka Baranów (b) : ZIAJOK FC
    Everton (b) : Old Squad Żory


    Kolejka 12 - 17.09.2022
    LA Galaxy (b) : RWKS Sparta
    Orly z Elblaga (s) : Redłovia Redło
    A.C. Milan (b) : Vanessa Club
    Warsaw Eagles : Orzeł Palowice
    Grzegorzko : John Deere Team
    DZIKI GON : Pro Gram (s)
    ZIAJOK FC : Huta Jazz
    Old Squad Żory : KS Iłżanka Baranów (b)
    Fc Barcelona8 : Everton (b)


    Kolejka 13 - 18.09.2022
    RWKS Sparta : Warsaw Eagles
    Redłovia Redło : LA Galaxy (b)
    Vanessa Club : Orly z Elblaga (s)
    Orzeł Palowice : Grzegorzko
    John Deere Team : DZIKI GON
    Pro Gram (s) : ZIAJOK FC
    Huta Jazz : Old Squad Żory
    KS Iłżanka Baranów (b) : Fc Barcelona8
    Everton (b) : A.C. Milan (b)


    Kolejka 14 - 19.09.2022
    Redłovia Redło : RWKS Sparta
    LA Galaxy (b) : Vanessa Club
    Grzegorzko : Warsaw Eagles
    DZIKI GON : Orzeł Palowice
    ZIAJOK FC : John Deere Team
    Old Squad Żory : Pro Gram (s)
    Fc Barcelona8 : Huta Jazz
    A.C. Milan (b) : KS Iłżanka Baranów (b)
    Orly z Elblaga (s) : Everton (b)


    Kolejka 15 - 20.09.2022
    RWKS Sparta : Grzegorzko
    Vanessa Club : Redłovia Redło
    Warsaw Eagles : DZIKI GON
    Orzeł Palowice : ZIAJOK FC
    John Deere Team : Old Squad Żory
    Pro Gram (s) : Fc Barcelona8
    Huta Jazz : A.C. Milan (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) : Orly z Elblaga (s)
    Everton (b) : LA Galaxy (b)


    Kolejka 16 - 22.09.2022
    Vanessa Club : RWKS Sparta
    DZIKI GON : Grzegorzko
    ZIAJOK FC : Warsaw Eagles
    Old Squad Żory : Orzeł Palowice
    Fc Barcelona8 : John Deere Team
    A.C. Milan (b) : Pro Gram (s)
    Orly z Elblaga (s) : Huta Jazz
    LA Galaxy (b) : KS Iłżanka Baranów (b)
    Redłovia Redło : Everton (b)


    Kolejka 17 - 24.09.2022
    Warsaw Eagles : Old Squad Żory
    Grzegorzko : ZIAJOK FC
    RWKS Sparta : DZIKI GON
    Orzeł Palowice : Fc Barcelona8
    John Deere Team : A.C. Milan (b)
    Pro Gram (s) : Orly z Elblaga (s)
    Huta Jazz : LA Galaxy (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) : Redłovia Redło
    Everton (b) : Vanessa Club
    Kolejka 1 - 01.09.2022

    Everton (b) 3 : 0 RWKS Sparta
    DZIKI GON 1 : 5 ZIAJOK FC
    Grzegorzko 8 : 2 Old Squad Żory
    Warsaw Eagles 0 : 0 Fc Barcelona8 (w/o)
    Orzeł Palowice 2 : 4 A.C. Milan (b)
    John Deere Team 0 : 1 Orly z Elblaga (s)
    Pro Gram (s) 0 : 8 LA Galaxy (b)
    Huta Jazz 2 : 0 Redłovia Redło
    KS Iłżanka Baranów (b) 6 : 0 Vanessa Club



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 2 - 03.09.2022

    KS Iłżanka Baranów (b) 3 : 0 Everton (b)
    Huta Jazz 0 : 5 Vanessa Club
    ZIAJOK FC 4 : 1 RWKS Sparta
    DZIKI GON 3 : 2 Old Squad Żory
    Grzegorzko 3 : 0 Fc Barcelona8 (w/o)
    Warsaw Eagles 0 : 3 A.C. Milan (b) (w/o)
    Orzeł Palowice 8 : 2 Orly z Elblaga (s)
    John Deere Team 2 : 5 LA Galaxy (b)
    Pro Gram (s) 1 : 3 Redłovia Redło

    Kolejka 3 - 04.09.2022

    RWKS Sparta 0 : 2 KS Iłżanka Baranów (b)
    Old Squad Żory 1 : 4 ZIAJOK FC
    Fc Barcelona8 0 : 3 DZIKI GON (w/o)
    A.C. Milan (b) 3 : 0 Grzegorzko
    Orly z Elblaga (s) 3 : 0 Warsaw Eagles (w/o)
    LA Galaxy (b) 2 : 3 Orzeł Palowice
    Redłovia Redło 1 : 6 John Deere Team
    Vanessa Club 6 : 0 Pro Gram (s)
    Everton (b) 6 : 0 Huta Jazz



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 4 - 05.09.2022

    Old Squad Żory 1 : 4 RWKS Sparta
    ZIAJOK FC 3 : 0 Fc Barcelona8 (w/o)
    DZIKI GON 2 : 9 A.C. Milan (b)
    Grzegorzko 7 : 0 Orly z Elblaga (s)
    Warsaw Eagles 0 : 3 LA Galaxy (b) (w/o)
    Orzeł Palowice 9 : 1 Redłovia Redło
    John Deere Team 1 : 5 Vanessa Club
    Huta Jazz 0 : 5 KS Iłżanka Baranów (b)
    Pro Gram (s) 0 : 6 Everton (b)



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 5 - 06.09.2022

    RWKS Sparta 1 : 1 Huta Jazz
    Fc Barcelona8 0 : 3 Old Squad Żory (w/o)
    A.C. Milan (b) 4 : 0 ZIAJOK FC
    Orly z Elblaga (s) 1 : 1 DZIKI GON
    LA Galaxy (b) 2 : 3 Grzegorzko
    Redłovia Redło 3 : 0 Warsaw Eagles (w/o)
    Vanessa Club 4 : 2 Orzeł Palowice
    KS Iłżanka Baranów (b) 6 : 1 Pro Gram (s)
    Everton (b) 0 : 1 John Deere Team



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 6 - 08.09.2022

    Fc Barcelona8 0 : 3 RWKS Sparta (w/o)
    Old Squad Żory 0 : 6 A.C. Milan (b)
    ZIAJOK FC 6 : 2 Orly z Elblaga (s)
    DZIKI GON 2 : 8 LA Galaxy (b)
    Grzegorzko 7 : 0 Redłovia Redło
    Warsaw Eagles 0 : 3 Vanessa Club (w/o)
    Pro Gram (s) 0 : 4 Huta Jazz
    John Deere Team 1 : 6 KS Iłżanka Baranów (b)
    Orzeł Palowice 1 : 1 Everton (b)

    Kolejka 7 - 10.09.2022

    RWKS Sparta 5 : 0 Pro Gram (s)
    A.C. Milan (b) 3 : 0 Fc Barcelona8 (w/o)
    Orly z Elblaga (s) 2 : 7 Old Squad Żory
    LA Galaxy (b) 4 : 1 ZIAJOK FC
    Redłovia Redło 2 : 1 DZIKI GON
    Vanessa Club 5 : 2 Grzegorzko
    Huta Jazz 0 : 2 John Deere Team
    KS Iłżanka Baranów (b) 0 : 1 Orzeł Palowice
    Everton (b) 3 : 0 Warsaw Eagles (w/o)



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 8 - 11.09.2022

    A.C. Milan (b) 3 : 0 RWKS Sparta
    Fc Barcelona8 0 : 3 Orly z Elblaga (s) (w/o)
    Old Squad Żory 0 : 5 LA Galaxy (b)
    ZIAJOK FC 7 : 1 Redłovia Redło
    DZIKI GON 1 : 5 Vanessa Club
    John Deere Team 2 : 2 Pro Gram (s)
    Orzeł Palowice 6 : 0 Huta Jazz
    Warsaw Eagles 0 : 3 KS Iłżanka Baranów (b) (w/o)
    Grzegorzko 6 : 3 Everton (b)



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 9 - 12.09.2022

    RWKS Sparta 4 : 0 John Deere Team
    Orly z Elblaga (s) 0 : 6 A.C. Milan (b)
    LA Galaxy (b) 3 : 0 Fc Barcelona8 (w/o)
    Redłovia Redło 0 : 0 Old Squad Żory
    Vanessa Club 4 : 0 ZIAJOK FC
    Pro Gram (s) 1 : 7 Orzeł Palowice
    Huta Jazz 3 : 0 Warsaw Eagles (w/o)
    KS Iłżanka Baranów (b) 3 : 1 Grzegorzko
    Everton (b) 3 : 0 DZIKI GON



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 10 - 13.09.2022

    Fc Barcelona8 0 : 3 Redłovia Redło
    A.C. Milan (b) 3 : 1 LA Galaxy (b)
    Orly z Elblaga (s) 0 : 5 RWKS Sparta
    Old Squad Żory 0 : 2 Vanessa Club
    Orzeł Palowice 3 : 0 John Deere Team
    Warsaw Eagles 0 : 3 Pro Gram (s)
    Grzegorzko 5 : 1 Huta Jazz
    DZIKI GON 0 : 4 KS Iłżanka Baranów (b)
    ZIAJOK FC 0 : 2 Everton (b)



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 11 - 15.09.2022

    RWKS Sparta 0 : 2 Orzeł Palowice
    LA Galaxy (b) 7 : 2 Orly z Elblaga (s)
    Redłovia Redło 0 : 3 A.C. Milan (b)
    Vanessa Club 3 : 0 Fc Barcelona8 (w/o)
    John Deere Team 3 : 0 Warsaw Eagles (w/o)
    Pro Gram (s) 0 : 5 Grzegorzko
    Huta Jazz 0 : 0 DZIKI GON
    KS Iłżanka Baranów (b) 4 : 2 ZIAJOK FC
    Everton (b) 5 : 0 Old Squad Żory



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 12 - 17.09.2022

    LA Galaxy (b) 5 : 2 RWKS Sparta
    Orly z Elblaga (s) 0 : 5 Redłovia Redło
    A.C. Milan (b) 5 : 1 Vanessa Club
    Warsaw Eagles 0 : 3 Orzeł Palowice (w/o)
    Grzegorzko 5 : 0 John Deere Team
    DZIKI GON 5 : 0 Pro Gram (s)
    ZIAJOK FC 4 : 1 Huta Jazz
    Old Squad Żory 2 : 6 KS Iłżanka Baranów (b)
    Fc Barcelona8 0 : 3 Everton (b) (w/o)



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    Kolejka 13 - 18.09.2022

    RWKS Sparta 3 : 0 Warsaw Eagles (w/o)
    Redłovia Redło 0 : 6 LA Galaxy (b)
    Vanessa Club 9 : 0 Orly z Elblaga (s)
    Orzeł Palowice 3 : 0 Grzegorzko
    John Deere Team 4 : 2 DZIKI GON
    Pro Gram (s) 0 : 4 ZIAJOK FC
    Huta Jazz 0 : 2 Old Squad Żory
    KS Iłżanka Baranów (b) 3 : 0 Fc Barcelona8 (w/o)
    Everton (b) 0 : 4 A.C. Milan (b)



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 14 - 19.09.2022

    Redłovia Redło 0 : 5 RWKS Sparta
    LA Galaxy (b) 1 : 4 Vanessa Club
    Grzegorzko 3 : 0 Warsaw Eagles (w/o)
    DZIKI GON 0 : 5 Orzeł Palowice
    ZIAJOK FC 4 : 2 John Deere Team
    Old Squad Żory 6 : 1 Pro Gram (s)
    Fc Barcelona8 0 : 3 Huta Jazz (w/o)
    A.C. Milan (b) 2 : 0 KS Iłżanka Baranów (b)
    Orly z Elblaga (s) 0 : 3 Everton (b)



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 15 - 20.09.2022

    RWKS Sparta 1 : 3 Grzegorzko
    Vanessa Club 5 : 2 Redłovia Redło
    Warsaw Eagles 0 : 3 DZIKI GON (w/o)
    Orzeł Palowice 4 : 0 ZIAJOK FC
    John Deere Team 1 : 4 Old Squad Żory
    Pro Gram (s) 3 : 0 Fc Barcelona8 (w/o)
    Huta Jazz 2 : 6 A.C. Milan (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) 8 : 0 Orly z Elblaga (s)
    Everton (b) 3 : 1 LA Galaxy (b)



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 16 - 22.09.2022

    Vanessa Club 3 : 0 RWKS Sparta
    DZIKI GON 0 : 3 Grzegorzko
    ZIAJOK FC 3 : 0 Warsaw Eagles (w/o)
    Old Squad Żory 0 : 2 Orzeł Palowice
    Fc Barcelona8 0 : 3 John Deere Team (w/o)
    A.C. Milan (b) 9 : 1 Pro Gram (s)
    Orly z Elblaga (s) 2 : 7 Huta Jazz
    LA Galaxy (b) 0 : 0 KS Iłżanka Baranów (b)
    Redłovia Redło 2 : 5 Everton (b)



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.





    New

    Kolejka 17 - 24.09.2022

    Warsaw Eagles 0 : 3 Old Squad Żory (w/o)
    Grzegorzko 3 : 0 ZIAJOK FC
    RWKS Sparta 3 : 0 DZIKI GON
    Orzeł Palowice 3 : 0 Fc Barcelona8 (w/o)
    John Deere Team 2 : 6 A.C. Milan (b)
    Pro Gram (s) 7 : 1 Orly z Elblaga (s)
    Huta Jazz 1 : 5 LA Galaxy (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) 4 : 0 Redłovia Redło
    Everton (b) 4 : 1 Vanessa Club



    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezonie.
    Zespół Warsaw Eagles ukarany odjęciem 20 punktów - 4 w/o w poprzednim sezonie.