X Edycja Turnieju BTF-Serwer- jaka formuła turnieju Was interesuje?

      X Edycja Turnieju BTF-Serwer- jaka formuła turnieju Was interesuje?

      1 stycznia 2023 roku wystartuje Jubileuszowa X edycja Turnieju BTF-Serwer, ale już dzisiaj proszę Was o wypowiedzenie się odnośnie formuły turnieju w jakiej chcielibyście zagrać.

      Zdanie osób, które grały w ostatnim turnieju (2 fazy symulacje, finał round robin) oraz wcześniejszych turniejach (3 fazy round robin) jest dla mnie szczególnie istotne.

      Jednak wszystkich zainteresowanych zapraszam do dyskusji.

      Jako, że grałem w obu formułach i mogę porównać je obie, powiem, że turniej rozgrywany ostatnio, czyli w formule symulacyjnej wyszedł bardzo ciekawie. Jedyną wadą takiej formuły to konieczność spotkania się online w tym samym czasie z przeciwnikami z grupy, a to czasami sprawia pewien problem. W formule "turniejowej" nie ma takich kłopotów, turniej niejako sam się rozgrywa :)
      Olbrzymią zaletą formuły symulacyjnej jest brak utraty zdrowia zawodników, dodając jeszcze świadomość tego, że Twoi przeciwnicy, tak jak i Ty, na żywo obserwują mecze i mogą w trakcie reagować zmieniając ustawienie czy skład w moim odczuciu uatrakcyjnia przebieg tego turnieju.

      Reasumując: formuła symulacyjna bardziej mi odpowiada, ale bez względu na sposób rozgrywki z pewnością będę chciał uczestniczyć w 10. edycji.
      Panie Robin Lipski, proszę mi nie przypisywać zdań, których nigdzie nie pisałem, zakładam, że nie jest to złośliwość tylko nieuważne czytanie.
      Nie pisałem, że o 13 nie można oglądać meczu, ale, że w trakcie symulacji wiesz, że po drugiej stronie jest Twój przeciwnik, a nie tylko silnik, który nota bene i tak ma znaczący wpływ na rezultat spotkania.
      A to, że ktoś ma telefon czy inne urządzenie nie oznacza jeszcze, że jest w stanie dokładnie o 13 rzucić wszystko na 9 minut i zająć się fc, chyba, że jest emerytem/rencistą albo obija się całymi dniami.

      ps. mój nick to thorrgall, przekręcanie nazwisk, imion, ksywek czy nicków odbieram jako albo brak szacunku dla interlokutora, albo świadczące o zaburzeniach przekręcającego.
      Przeanalizowałem Wasze wpisy oraz to co pisali koledzy z BTF na naszym stowarzyszeniowym komunikatorze i zdecydowałem, że X Edycja Turnieju BTF-SERWER zostanie rozegrana w tradycyjnej formule. Rozgrywki będą się składały z trzech etapów, a każdy z nich będzie turniejem Round Robin o godz. 13. Tego chciała większość zainteresowanych.
      Pierwsze zaproszenia na turniej postaram się wysłać jutro.