Kolejka 1 - 01.01.2023
ŚwidDług (b) : ZIAJOK FC
Redłovia Redło : Zagłębie Lubin2
RWKS Sparta : LA Galaxy
John Deere Team : Huta Jazz
KP Cegielnianka Mazowsze : Legia - 1916 (b)
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : KKS Kolejowy (s)
Orzeł Palowice : Rybno (b)
Vanessa Club : DZIKI GON
FC Bayern Sośnica-Brzeg (b) : Old Squad Żory
Kolejka 2 - 02.01.2023
FC Bayern Sośnica-Brzeg (b) : ŚwidDług (b)
Vanessa Club : Old Squad Żory
Zagłębie Lubin2 : ZIAJOK FC
Redłovia Redło : LA Galaxy
RWKS Sparta : Huta Jazz
John Deere Team : Legia - 1916 (b)
KP Cegielnianka Mazowsze : KKS Kolejowy (s)
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Rybno (b)
Orzeł Palowice : DZIKI GON
Kolejka 3 - 03.01.2023
ZIAJOK FC : FC Bayern Sośnica-Brzeg (b)
LA Galaxy : Zagłębie Lubin2
Huta Jazz : Redłovia Redło
Legia - 1916 (b) : RWKS Sparta
KKS Kolejowy (s) : John Deere Team
Rybno (b) : KP Cegielnianka Mazowsze
DZIKI GON : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Old Squad Żory : Orzeł Palowice
ŚwidDług (b) : Vanessa Club
Kolejka 4 - 05.01.2023
LA Galaxy : ZIAJOK FC
Zagłębie Lubin2 : Huta Jazz
Redłovia Redło : Legia - 1916 (b)
RWKS Sparta : KKS Kolejowy (s)
John Deere Team : Rybno (b)
KP Cegielnianka Mazowsze : DZIKI GON
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Old Squad Żory
Vanessa Club : FC Bayern Sośnica-Brzeg (b)
Orzeł Palowice : ŚwidDług (b)
Kolejka 5 - 07.01.2023
ZIAJOK FC : Vanessa Club
Huta Jazz : LA Galaxy
Legia - 1916 (b) : Zagłębie Lubin2
KKS Kolejowy (s) : Redłovia Redło
Rybno (b) : RWKS Sparta
DZIKI GON : John Deere Team
Old Squad Żory : KP Cegielnianka Mazowsze
FC Bayern Sośnica-Brzeg (b) : Orzeł Palowice
ŚwidDług (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 6 - 08.01.2023
Huta Jazz : ZIAJOK FC
LA Galaxy : Legia - 1916 (b)
Zagłębie Lubin2 : KKS Kolejowy (s)
Redłovia Redło : Rybno (b)
RWKS Sparta : DZIKI GON
John Deere Team : Old Squad Żory
Orzeł Palowice : Vanessa Club
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC Bayern Sośnica-Brzeg (b)
KP Cegielnianka Mazowsze : ŚwidDług (b)
Kolejka 7 - 09.01.2023
ZIAJOK FC : Orzeł Palowice
Legia - 1916 (b) : Huta Jazz
KKS Kolejowy (s) : LA Galaxy
Rybno (b) : Zagłębie Lubin2
DZIKI GON : Redłovia Redło
Old Squad Żory : RWKS Sparta
Vanessa Club : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
FC Bayern Sośnica-Brzeg (b) : KP Cegielnianka Mazowsze
ŚwidDług (b) : John Deere Team
Kolejka 8 - 10.01.2023
Legia - 1916 (b) : ZIAJOK FC
Huta Jazz : KKS Kolejowy (s)
LA Galaxy : Rybno (b)
Zagłębie Lubin2 : DZIKI GON
Redłovia Redło : Old Squad Żory
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Orzeł Palowice
KP Cegielnianka Mazowsze : Vanessa Club
John Deere Team : FC Bayern Sośnica-Brzeg (b)
RWKS Sparta : ŚwidDług (b)
Kolejka 9 - 12.01.2023
ZIAJOK FC : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
KKS Kolejowy (s) : Legia - 1916 (b)
Rybno (b) : Huta Jazz
DZIKI GON : LA Galaxy
Old Squad Żory : Zagłębie Lubin2
Orzeł Palowice : KP Cegielnianka Mazowsze
Vanessa Club : John Deere Team
FC Bayern Sośnica-Brzeg (b) : RWKS Sparta
ŚwidDług (b) : Redłovia Redło
Kolejka 10 - 14.01.2023
Huta Jazz : DZIKI GON
Legia - 1916 (b) : Rybno (b)
KKS Kolejowy (s) : ZIAJOK FC
LA Galaxy : Old Squad Żory
KP Cegielnianka Mazowsze : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
John Deere Team : Orzeł Palowice
RWKS Sparta : Vanessa Club
Redłovia Redło : FC Bayern Sośnica-Brzeg (b)
Zagłębie Lubin2 : ŚwidDług (b)
Kolejka 11 - 15.01.2023
ZIAJOK FC : KP Cegielnianka Mazowsze
Rybno (b) : KKS Kolejowy (s)
DZIKI GON : Legia - 1916 (b)
Old Squad Żory : Huta Jazz
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : John Deere Team
Orzeł Palowice : RWKS Sparta
Vanessa Club : Redłovia Redło
FC Bayern Sośnica-Brzeg (b) : Zagłębie Lubin2
ŚwidDług (b) : LA Galaxy
Kolejka 12 - 16.01.2023
Rybno (b) : ZIAJOK FC
KKS Kolejowy (s) : DZIKI GON
Legia - 1916 (b) : Old Squad Żory
John Deere Team : KP Cegielnianka Mazowsze
RWKS Sparta : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Redłovia Redło : Orzeł Palowice
Zagłębie Lubin2 : Vanessa Club
LA Galaxy : FC Bayern Sośnica-Brzeg (b)
Huta Jazz : ŚwidDług (b)
Kolejka 13 - 17.01.2023
ZIAJOK FC : John Deere Team
DZIKI GON : Rybno (b)
Old Squad Żory : KKS Kolejowy (s)
KP Cegielnianka Mazowsze : RWKS Sparta
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Redłovia Redło
Orzeł Palowice : Zagłębie Lubin2
Vanessa Club : LA Galaxy
FC Bayern Sośnica-Brzeg (b) : Huta Jazz
ŚwidDług (b) : Legia - 1916 (b)
Kolejka 14 - 19.01.2023
DZIKI GON : ZIAJOK FC
Rybno (b) : Old Squad Żory
RWKS Sparta : John Deere Team
Redłovia Redło : KP Cegielnianka Mazowsze
Zagłębie Lubin2 : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
LA Galaxy : Orzeł Palowice
Huta Jazz : Vanessa Club
Legia - 1916 (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg (b)
KKS Kolejowy (s) : ŚwidDług (b)
Kolejka 15 - 21.01.2023
ZIAJOK FC : RWKS Sparta
Old Squad Żory : DZIKI GON
John Deere Team : Redłovia Redło
KP Cegielnianka Mazowsze : Zagłębie Lubin2
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : LA Galaxy
Orzeł Palowice : Huta Jazz
Vanessa Club : Legia - 1916 (b)
FC Bayern Sośnica-Brzeg (b) : KKS Kolejowy (s)
ŚwidDług (b) : Rybno (b)
Kolejka 16 - 22.01.2023
Old Squad Żory : ZIAJOK FC
Redłovia Redło : RWKS Sparta
Zagłębie Lubin2 : John Deere Team
LA Galaxy : KP Cegielnianka Mazowsze
Huta Jazz : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
Legia - 1916 (b) : Orzeł Palowice
KKS Kolejowy (s) : Vanessa Club
Rybno (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg (b)
DZIKI GON : ŚwidDług (b)
Kolejka 17 - 23.01.2023
John Deere Team : LA Galaxy
RWKS Sparta : Zagłębie Lubin2
ZIAJOK FC : Redłovia Redło
KP Cegielnianka Mazowsze : Huta Jazz
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Legia - 1916 (b)
Orzeł Palowice : KKS Kolejowy (s)
Vanessa Club : Rybno (b)
FC Bayern Sośnica-Brzeg (b) : DZIKI GON
ŚwidDług (b) : Old Squad Żory