Typerek G-8 - Edycja XI
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wyniki trzeciej kolejki!
2 Liga 2, Kolejka: 9 - 22.01.2023 18:00:00
Wo(L)a Warszawa 2:3 Powiśle Ochodza
Drunk-Team 2:5 RKS_HUWDU
FC Covidziarze 6:2 Radomiak 1910
2 Liga 5, Kolejka: 24 - 22.01.2023 18:00:00
Orzeł Witkowice 4:1 Fc Słupsk
KimburFC 1:2 Borussia Banana Gißen
Ekstraklasa 79, Kolejka: 22 - 23.01.2023 18:00:00
Levandia Kalisz 2:4 Stal Brzeg
Olsztyn KS 2:0 JELONKI Warszawa
Redłovia Redło 4:0 Drunk Team
Ekstraklasa 1, Kolejka: 33 - 23.01.2023 18:00:00
Mariu FC 1:4 JKH Górnik Jastrzębie
Liverpool 3:0 FC ZELÓW 2000
Klasyfikacja ogólna
350.000€ zdobywa Bartek96lp - gratulacje!
Klasyfikacja skuteczności
IV Kolejka
1 Liga 64, Kolejka: 15 - 24.01.2023 18:00:00
Zenit Międzybórz vs. Plebania
FC KLAMOTKI vs. LFC1984
KS Cieszyn vs. TW RYKI
1 Liga 66, Kolejka: 3 - 24.01.2023 18:00:00
VFC Sadek Jarosław vs. WLKS Wambierzyce
Uber vs. Lech Umianowice
Ekstraklasa 7, Kolejka: 2 - 25.01.2023 18:00:00
LECH_POZNAŃ vs. FURIA
RW Essen vs. Wisła Bieńkówka
Bolzplatzkicker vs. Cartusia Kartuzy
Ekstraklasa 8, Kolejka: 21 - 25.01.2023 18:00:00
FC Briberi vs. DZIKI GON
Cripple Fight vs. INA RAFCIA GOLENIOW
Czas do 24.01.2023 godzina 17:15
Dieser Beitrag wurde bereits 8 mal editiert, zuletzt von „Mewa98“ ()
-
1 Liga 64, Kolejka: 15 - 24.01.2023 18:00:00
Zenit Międzybórz vs. Plebania 1:2
FC KLAMOTKI vs. LFC1984 3:1
KS Cieszyn vs. TW RYKI 1:4
1 Liga 66, Kolejka: 3 - 24.01.2023 18:00:00
VFC Sadek Jarosław vs. WLKS Wambierzyce 6:1
Uber vs. Lech Umianowice 3:2
Ekstraklasa 7, Kolejka: 2 - 25.01.2023 18:00:00
LECH_POZNAŃ vs. FURIA 2:4
RW Essen vs. Wisła Bieńkówka 4:1
Bolzplatzkicker vs. Cartusia Kartuzy 5:2
Ekstraklasa 8, Kolejka: 21 - 25.01.2023 18:00:00
FC Briberi vs. DZIKI GON 3:1
Cripple Fight vs. INA RAFCIA GOLENIOW 2:1 -
1 Liga 64, Kolejka: 15 - 24.01.2023 18:00:00
Zenit Międzybórz vs. Plebania 1:2
FC KLAMOTKI vs. LFC1984 4:1
KS Cieszyn vs. TW RYKI 1:3
1 Liga 66, Kolejka: 3 - 24.01.2023 18:00:00
VFC Sadek Jarosław vs. WLKS Wambierzyce 5:1
Uber vs. Lech Umianowice 3:1
Ekstraklasa 7, Kolejka: 2 - 25.01.2023 18:00:00
LECH_POZNAŃ vs. FURIA 1:4
RW Essen vs. Wisła Bieńkówka 4:0
Bolzplatzkicker vs. Cartusia Kartuzy 3:1
Ekstraklasa 8, Kolejka: 21 - 25.01.2023 18:00:00
FC Briberi vs. DZIKI GON 3:0
Cripple Fight vs. INA RAFCIA GOLENIOW 2:1
=
-
1 Liga 64, Kolejka: 15 - 24.01.2023 18:00:00
Zenit Międzybórz vs. Plebania 3:3
FC KLAMOTKI vs. LFC1984 3:1
KS Cieszyn vs. TW RYKI 2:4
1 Liga 66, Kolejka: 3 - 24.01.2023 18:00:00
VFC Sadek Jarosław vs. WLKS Wambierzyce 4:1
Uber vs. Lech Umianowice 4:3
Ekstraklasa 7, Kolejka: 2 - 25.01.2023 18:00:00
LECH_POZNAŃ vs. FURIA 1:2
RW Essen vs. Wisła Bieńkówka 3:0
Bolzplatzkicker vs. Cartusia Kartuzy 4:1
Ekstraklasa 8, Kolejka: 21 - 25.01.2023 18:00:00
FC Briberi vs. DZIKI GON 3:1
Cripple Fight vs. INA RAFCIA GOLENIOW 2:2 -
1 Liga 64, Kolejka: 15 - 24.01.2023 18:00:00
Zenit Międzybórz vs. Plebania 2:4
FC KLAMOTKI vs. LFC1984 3-1
KS Cieszyn vs. TW RYKI 0:3
1 Liga 66, Kolejka: 3 - 24.01.2023 18:00:00
VFC Sadek Jarosław vs. WLKS Wambierzyce 3:0
Uber vs. Lech Umianowice 2:0
Ekstraklasa 7, Kolejka: 2 - 25.01.2023 18:00:00
LECH_POZNAŃ vs. FURIA 2:4
RW Essen vs. Wisła Bieńkówka 3:0
Bolzplatzkicker vs. Cartusia Kartuzy 1:0
Ekstraklasa 8, Kolejka: 21 - 25.01.2023 18:00:00
FC Briberi vs. DZIKI GON 4:1
Cripple Fight vs. INA RAFCIA GOLENIOW 3:2 -
1 Liga 64, Kolejka: 15 - 24.01.2023 18:00:00
Zenit Międzybórz vs. Plebania 3:2
FC KLAMOTKI vs. LFC1984 4:2
KS Cieszyn vs. TW RYKI 1:5
1 Liga 66, Kolejka: 3 - 24.01.2023 18:00:00
VFC Sadek Jarosław vs. WLKS Wambierzyce 6:1
Uber vs. Lech Umianowice 4:1
Ekstraklasa 7, Kolejka: 2 - 25.01.2023 18:00:00
LECH_POZNAŃ vs. FURIA 2:7
RW Essen vs. Wisła Bieńkówka 5:2
Bolzplatzkicker vs. Cartusia Kartuzy 4:2
Ekstraklasa 8, Kolejka: 21 - 25.01.2023 18:00:00
FC Briberi vs. DZIKI GON 4:2
Cripple Fight vs. INA RAFCIA GOLENIOW 3:2 -
IV kolejka
1 Liga 64, Kolejka: 15 - 24.01.2023 18:00:00
Zenit Międzybórz vs. Plebania 2:4
FC KLAMOTKI vs. LFC1984 2:1
KS Cieszyn vs. TW RYKI 2:5
1 Liga 66, Kolejka: 3 - 24.01.2023 18:00:00
VFC Sadek Jarosław vs. WLKS Wambierzyce 4:2
Uber vs. Lech Umianowice 4:2
Ekstraklasa 7, Kolejka: 2 - 25.01.2023 18:00:00
LECH_POZNAŃ vs. FURIA 1:4
RW Essen vs. Wisła Bieńkówka 5:2
Bolzplatzkicker vs. Cartusia Kartuzy 4:2
Ekstraklasa 8, Kolejka: 21 - 25.01.2023 18:00:00
FC Briberi vs. DZIKI GON 5:2
Cripple Fight vs. INA RAFCIA GOLENIOW 5:3 -
IV Kolejka
1 Liga 64, Kolejka: 15 - 24.01.2023 18:00:00
Zenit Międzybórz vs. Plebania 2:2
FC KLAMOTKI vs. LFC1984 2:1
KS Cieszyn vs. TW RYKI 1:4
1 Liga 66, Kolejka: 3 - 24.01.2023 18:00:00
VFC Sadek Jarosław vs. WLKS Wambierzyce 4:1
Uber vs. Lech Umianowice 2:1
Ekstraklasa 7, Kolejka: 2 - 25.01.2023 18:00:00
LECH_POZNAŃ vs. FURIA 1:4
RW Essen vs. Wisła Bieńkówka 3:0
Bolzplatzkicker vs. Cartusia Kartuzy 2:1
Ekstraklasa 8, Kolejka: 21 - 25.01.2023 18:00:00
FC Briberi vs. DZIKI GON 3:2
Cripple Fight vs. INA RAFCIA GOLENIOW 2:2
-
1 Liga 64, Kolejka: 15 - 24.01.2023 18:00:00
Zenit Międzybórz vs. Plebania 1:3
FC KLAMOTKI vs. LFC1984 5:1
KS Cieszyn vs. TW RYKI 1:4
1 Liga 66, Kolejka: 3 - 24.01.2023 18:00:00
VFC Sadek Jarosław vs. WLKS Wambierzyce 4:1
Uber vs. Lech Umianowice 3:0
Ekstraklasa 7, Kolejka: 2 - 25.01.2023 18:00:00
LECH_POZNAŃ vs. FURIA 2:4
RW Essen vs. Wisła Bieńkówka 6:0
Bolzplatzkicker vs. Cartusia Kartuzy 4:1
Ekstraklasa 8, Kolejka: 21 - 25.01.2023 18:00:00
FC Briberi vs. DZIKI GON 5:1
Cripple Fight vs. INA RAFCIA GOLENIOW 2:0
-
Teilen
- Facebook 0
- Twitter 0
- Google Plus 0
- Reddit 0