GALA FUTBOLCUP 2022 - Użytkownik forum i gry - WYNIKI

      GALA FUTBOLCUP 2022 - Użytkownik forum i gry - WYNIKI

      W tej kategorii były dwie nominacje.
      Tylko jedna osoba zasługiwała na ten tytuł.
      Użytkownikiem Forum i Gry w roku 2022 nie mógł zostać nikt inny tylko menadżer sunshaine
      z zespołu Legia...(L)...Warszawa.
      Nie będę uzasadniał tego wyboru bo jest on oczywisty.
      Chciałbym tylko przypomnieć wywiad z sunem z 2011 roku, przeprowadzonym w ramach 60 sekund z menadżerem.
      Niech to będzie taki hołd dla Niego.


      Kolejnym graczem, którego chcieliście przepytać jest sunshaine - menadżer klubu Legia...(L)...Warszawa, redaktor Gazetki FC oraz smakosz pomidorów z cebulą

      1. Co myślisz o EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie ?

      Euro na wschodzie Europy to bardzo dobry pomysł, który wszedł w życie dzięki nowemu szefowi UEFA.
      Dzięki tej decyzji w Polsce zaczęły powstawać jak grzyby po deszczu stadiony różnego formatu, nie wspominając o innej infrastrukturze w kraju :)

      2. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa i dlaczego ?

      Nie mam szczególnie ulubionej potrawy ale bardzo lubię zwykłą sałatkę z pomidorów z cebulą :D
      Po prostu jem co dobre:)

      3. Co sprawia Ci największą radość?

      Obecnie najwięcej radości przynosi mi FC i małe sukcesy związane z tą grą :D

      4. Jaki mecz piłkarski chciałbyś zobaczyć na żywo?

      Moich pupilków z Warszawy już widziałem na żywo więc ten odpada :D Szczerze mówiąc nie mam jakiegoś szczególnego życzenia ale Barca - Real z wielką przyjemnością chciałbym zobaczyć na żywo :)

      5. Jeżeli grasz w FutbolCup, to czy masz coś wspólnego z piłką nożną?

      Kiedyś grałem w B klasie w miejscowej drużynie Błękitni Skępe :)
      Najpierw zaliczyłem dwuletni okres w juniorach a potem rok w seniorach :)
      Powiem, że na lewej obronie byłem jednym z lepszych i pewniakiem do podstawowej 11 - stki ;)
      Niestety woda sodowa już na tym poziomie uderzyła do głowy i zacząłem opuszczać treningi, bo po co mistrzowi trenować :D
      Tak się skończyła moja przygoda z piłką :(
      No ale cóż życie, a teraz się nie dziwię tym młodym chłopakom co sodówka im uderza jak są w ekstraklasie, skoro mi uderzyła już w B klasie :D

      6. Czym się zajmujesz, kiedy nie grasz w FC?

      Szczerze :D ? Praca (DE - szkółka krzewów i drzewek ogrodowych), sen i potrzeby fizjologiczne :D
      Moje obecne życie jest całkowicie podporządkowane grze :)

      7. Moje motto życiowe brzmi:

      Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
      Zawsze po jakimś niepowodzeniu powtarzam sobie: Mogło być gorzej Tomku :)

      8. W wolnym czasie lubię...

      Pospać, popatrzeć na TV, poczytać :)

      9. Wymień trzy słowa, które najlepiej opisują Twoją osobę:

      Nerwowy, Ambitny, Przyjacielski

      10. Co zrobiłbyś w doskonale wolny dzień?

      Zajął się pracą nad dobrym ustawieniem drużyny na FC :D

      Pytania od użytkowników IRC:

      <kkkSKRZYSZOW4> Jak ci się udało osiągnąć ten mistrzowski poziom gry w Ekstraklasie?

      Haha :D Pytanie mnie rozbiło pozytywnie :D
      Ja i poziom mistrzowski???
      Jestem szarym graczem, który ma problemy chociażby z dobrym ustawieniem zespołu ;)
      Wystarczy popatrzeć na moją ligę :D
      Szczerze to średniaczek ze mnie, który wciąż się uczy i daleko mi do mistrzowskiego poziomu :P

      <kkkSKRZYSZOW4> Czy miałeś jakiś pomocników, partnerów ,którzy ci pomagali i wspierali Cię w dążeniu do sukcesu?

      Nie będę wymieniał po nicku ale mam kilku dobrze zaprzyjaźnionych menago, z którymi wymieniam się poglądami na grę i to im zawdzięczam bardzo wiele w tej grze ;)
      Rok temu byłem zielony w tę grę na tyle, że bałem się grać MT żeby grajkowie mi się nie zmęczyli na ligowy :D
      Żeby być sprawiedliwym moja pozycja w FC to też duża zasługa kanału IRC i przesiadujących tam graczy :)

      <myslanr2> Jaka jest geneza powstania Twojego nicka?

      Nick, hmm.
      MourinhoBVB jest obecny ale kiedyś był taki sam jak na forum tylko że z rocznikiem urodzenia: sunshaine82.
      Nick drugi nieosiągalny bo ban na pierwszy klub :(
      Więc musiał być inny, a że Mourinho to doskonały trener to padło na niego :D
      BVB bo drużyna miała inną nazwę i już chyba wiadomo jaką :D
      Żeby wszystko było jasne nick sunshaine, pochodzi z czasów liceum :)
      O matko :D Kiedy to było :P Był to tytuł piosenki, na punkcie której miałem fioła, no i nazwali mnie tak w internacie :)

      <Fafik95> Co cie skłoniło by zostać redaktorem?

      Zawsze marzyłem o pracy w Team FC :D
      Jak widać marzenia się spełniają :)
      No i ta władza na IRC :D
      Jednak z czasem ta władza przestała mnie kręcić, ale chęć pisania pozostała :)
      Nie myślcie, że na redku poprzestanę :D
      Mój cel to zostać moderatorem ale wszystko w swoim czasie, trzeba przejść każdy szczebelek drabinki, żeby nie być zielonym :D

      <Natjolada> Jesteś niezależnym graczem. Jakie masz zdanie na temat Stowarzyszeń na polskim Futbolcup i ewentualnie do jakiej jest Ci najbliżej lub na która zwracasz największa uwagę?

      Wielu z Was wie że należałem do jednej z grup UTF i nie mam nic przeciwko stowarzyszeniom :)
      Jako jeden z założycieli UTF sercem będę przy tej grupie ale było minęło życzę im jak najlepiej.
      Z obecnych istniejących grup imponuje mi VIP i to tej grupie przyglądam się od dłuższego czasu :D

      Dziękuję bardzo za przeprowadzony ze mną wywiad i mam nadzieję, że odpowiedzi były wystarczające :D
      Wywiad przeprowadzony 31 Gru 2011 przez Scharego07

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „michallisk“ ()