LT DE - dyskusje

      LT DE - dyskusje

      Moi Drodzy,

      niestety jestem zmuszony do rezygnacji z prowadzenia LT na DE.

      Jeśli jest chętna osoba, która ma CRy na raporty lub zorganizuje się podawanie wyników na forum z MT, chętnie udostępnię Excel do prowadzenia LT.

      Nie jest on jakiś zaawansowany, wystarczy podstawowa wiedza z niego :)

      Oczywiście będę służył pomocą jeśli coś nie będzie jasne :)

      Jeśli nikt się nie zgłosi z końcem obecnego sezonu tj. 24/03/2023 zakończymy LT na tym serwerze.

      Pozdrawiam,

      woooojtaaaas

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()

      od LXI sezonu w miejsce ekipy Tuciak United Team w lidze zagra Polish Power.

      manager Jarosław może mieć zajęte już mt w pierwszych 7 kolejkach, w takim wypadku proszę o rozegranie symulacji w dowolnym terminie przed terminem spotkania w LT i przesłanie wyników symulacji do mnie na PW w grze.

      z góry dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam za niedogodności

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „thorrgall“ ()

      UWAGA!

      W związku z potwierdzoną informacją o likwidacji konta drużyny Legia Warszawa - 1916 / Rednex, w miejsce tej drużyny od sezonu LXVI zagra nowy uczestnik Ligi Towarzyskiej DE: drużyna Marsylia FC menadżera RubenAFC.

      Wszystkich, którzy mają jeszcze wolne terminy w dniach od 27.03 do 7.04 proszę o ustalanie meczów towarzyskich z drużyną Marsylia FC. Pozostałych proszę o rozegranie symulacji w zamian za MT i przesłanie wyników Waszych spotkań w wiadomości prywatnej do mnie, albo na serwerze DE, albo na PL, z informacją, której kolejki dotyczy ten wynik. Czas na rozegranie spotkań do końca pierwszej rundy LXVI sezonu, tj. do 18.04.2024.


      edit: drużyny, które w terminarzu po 7.04.2024 miały spotkania z Legią Warszawa -1916 oczywiście umawiają mt z drużyną Marsylia FC (wg nowego terminarza)

      W razie pytań czy wątpliwości proszę o kontakt.

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „thorrgall“ ()

      Uwaga!

      W związku z brakiem odpowiedzi na PW i niewyszukiwaniem drużyny Mexico City, zarówno na serwerze .de jak i na .pl, poszukiwany nowy uczestnik ligi towarzyskiej na serwerze .de

      jedyny warunek: posiadanie drużyny na serwerze .de i aktywna, systematyczna obecność

      kto pierwszy ten lepszy, zgłoszenia proszę przesyłać w wiadomości prywatnej na serwerze .pl do mnie czyli menadżer thorrgall.
      W przypadku wielu zgłoszeń w podobnym czasie zarządzone zostanie losowanie uczestnika.