60 sekund z menadżerem


      60 sekund z menadżerem - SpecialOne




      1. Jak zacząłeś swoją przygodę z FutbolCup?


      Znajomy powiedział mi że startuje nowy serwer, więc zaczęliśmy tą przygodę która trwa do dziś.

      2. Najciekawsza osoba poznana na FutbolCup?

      Poznałem mnóstwo ciekawych osób w FutbolCup ciężko mi wymienić tylko jedną, dlatego wybacz nie zrobię tego!

      3. Jaki jest twój przepis na sukces w grze?

      Przepis na sukces to cierpliwość i wykonywanie założonego planu krok po kroku, każdy sukces wymaga czasu.

      4. Opisz siebie w trzech słowach

      Uparty, cierpliwy, konsekwentny

      5. Twoja ulubiona pora roku i dlaczego?

      Lato! Uwielbiam gdy jest ciepło.

      6. Twoje życiowe motto?

      Nigdy się nie poddawaj!

      7.Co rozbawia Cię do łez?

      Śmieszne losowe sytuację są najlepsze, bo się ich nie spodziewam.

      8. Co cenisz u drugiego człowieka najbardziej?

      Szczerość.

      9. Czym się zajmujesz, kiedy nie grasz w FC?

      Kiedy nie gram w FutbolCup to obmyślam plan jak zarobić pierwszy milion w grze i zdobyć wszystkie trofea! Ha ha ha :D

      10. Co sądzisz o aktualnej sytuacji naszej gry(brak aktualizacji, nowi moderatorzy, mało nowych graczy) oraz jaką przewidujesz dalszą przyszłość twoim zdaniem dla FutbolCup?

      Uważam, że sytuacja na serwerze jest jaka jest, faktycznie mało ostatnio dołącza do nas nowych graczy, ale może się to zmienić przez dobrą promocję naszego serwera. Aktualizacje zawsze są zawsze mile widziane, dobrze by było gdyby były przeprowadzane równocześnie z innymi zagranicznymi serwerami! Nowi moderatorzy wykonują fajną pracę, są otwarci i pomocni, a właśnie takich ludzi potrzebujemy! Mam nadzieję, że serwer będzie się rozwijał, trzeba być pozytywnej myśli i zrobić wszystko by Futbolcup.pl cały czas istniał bo przecież ta gra dostarcza nam dużo emocji, dlatego codziennie tu wchodzimy!


      03.03.2023


      =

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „kameleon“ ()



      60 sekund z menadżerem - woooojtaaaas


      1. Jesteś jedną z najważniejszych postaci w tej grze, jak sobie z tym radzisz? Daje Ci to radość, czy wręcz przeciwnie - przymusza do niechcianej pracy?


      Zależy od dnia, ponieważ doglądam konta / projektów po pracy, wieczorami. Czasem po prostu człowiekowi się nie chce, szczególnie na zapatrywanie się na grę przez górę ;p Ale zawsze mogę liczyć na wsparcie, za co BARDZO DZIĘKUJĘ!

      2. Skąd wziął się pomysł na nazwę twojego klubu?

      Mieszkam na wiosce, gdzie w nazwie jest Kolonia, dodałem City i się nazwa zrobiła ;p Na zagranicznych serwach grałem lub gram (obecnie tylko DE), gdzie do nazwy dodane jest na początku Dynamo.

      3. Czym się zajmujesz, kiedy nie grasz w FC?

      Wiek już mam słuszny, więc pracuję, gdy nie gram na FC - jestem księgowym. Człowiek mieszka na wiosce, więc zawsze coś jest do robienia ;p

      4. Wymień trzy słowa, które najlepiej opisują Twoją osobę:

      cierpliwy, wyrozumiały, opanowany, uparty

      5. Zawsze znajdę czas na?

      Zawsze znajdę czas dla rodziny.

      6.Jak wygląda twój zwykły dzień?

      Jak wspomniałem w punkcie trzecim - pracuję, a po pracy zależy czy zima, czy lato ;p Zimą raczej nie ma zbyt wiele do robienia - przygotowania do sezonu (patrz punkt 7), a w weekendy mecze Warty Zawiercie. Latem to grzebanie w ogródku i doglądanie inwentarza (patrz punkt 7 ;p)

      7.Jakie jest twoje hobby?

      Nie mogę powiedzieć, że mam jakieś jedno hobby. Z takich głównych to sport, przede wszystkim siatkówka, której jestem zagorzałym kibicem, szczególnie klubowej - można rzec, że jestem ultrasem Aluronu CMC Warty Zawiercie xD W poprzednim roku zacząłem swoją przygodę z pszczelarstwem i mam swoją małą przydomową pasiekę w ilości pięciu uli, więc teraz to głównie zajmuje mój czas - zimą czytanie, a od wiosny początek sezonu - pogoda póki co nie dopisuje ;p Skoro pszczelarstwo to i równocześnie z tym przyszło ogrodnictwo, by zwiększyć pożytki dla dziewczyn, żeby miały zajęcie Jakieś rzeczy związane z moim zawodem, czyli finanse, ekonomia, prawo podatkowe, polityka. Generalnie staram się mieć ogólne pojęcie o każdej dziedzinie życia, a jak czegoś nie wiem / nie jestem pewny idę do źródła lub kilku źródeł by mieć lepsze rozeznanie w danej dziedzinie.

      8. Twoja przygoda z futbolcup… Pamiętasz jej początki?

      W sumie nie pamiętam xD Pewnie szukałem jakiejś gierki typu manager, do plemion, które wtenczas królowały, wpadłem tutaj i zostałem - w sumie 15 rok będzie, gdyż gdzieś zacząłem przygodę w 2008 roku ;p

      9. Co sądzisz o aktualnej sytuacji naszej gry(brak aktualizacji, nowi moderatorzy, mało nowych graczy) oraz jaką przewidujesz dalszą przyszłość twoim zdaniem dla FutbolCup?

      Trochę lipa, gdyż moim zdaniem gra ma ogromny potencjał, by przyciągnąć wielu graczy, ze względu na duże podobieństwo do managerów fifowskich. Góra jak dla mnie grę traktuje jak dojną krowę, co nie jest dziwne, skoro grę podobnież dostali za uczciwą cenę, czyli W GRATISIE.
      Przyszłość gry? Raczej drobne zmiany, nie spodziewałbym się wdrożenia zbyt wielu naszych pomysłów, które rodzą się czy to n forum, czy w dyskusjach.


      10. Czego byś sobie życzył gdybyś miał do spełnienia jedno życzenie ?

      By człowiek człowiekowi człowiekiem był.


      Gorgoń: Jak czujesz się w roli "Wielkiego Brata" futbolcup i skąd bierzesz pomysły na tytuły lig towarzyskich i nadawanie im imon graczy z serwera?

      Wielkim Bratem jestem odkąd zostałem modkiem, jakoś przywykłem do tego ;p Na całe szczęście nie musiałem zbyt wiele razy interweniować na czacie gry czy discordzie, żeby postawić do pionu niektórych graczy. Co do pomysłów - nie jestem ich autorem ;p Kto płaci ten ma nazwę ligi jaką chce

      HARY KEJN: Skąd bierzesz tyle siły do prowadzenia LT ?

      Siła nie jest jakoś potrzebna, raczej robienie tego tak by nie było rutyną, ponieważ wszystko zlicza i sortuje mój wierny kompan Monsiuer Excel, bez którego tak sprawnie by mi to nie szło. Fakt, że trochę czasu spędziłem, żeby go stworzyć, ale teraz dzięki temu oszczędzam sporo czasu. Jeszcze można by pobawić się w jakieś makra i podlinkowanie MT z FC do niego, tak żeby wyniki same się zaczytywały, aleeeeee to może kiedyś ktoś, coś takiego ogarnie

      Kameleon: Jak wpłynęła na Ciebie wiadomość o odejściu sunshaina?

      Podejrzewałem, że stan suna mógł się pogorszyć, ponieważ nie odzywał się przez dłuższy okres czasu. Spodziewałem się, ale nie myślałem, że nastąpi to tak szybko. Niestety życie potoczyło się inaczej.





      =



      60 sekund z menadżerem - Kiełpik

      1. Kim jako dziecko chciałeś zostać w przyszłości?

      Chirurgiem.

      2. Jakie miejsce określiłbyś, jako swoje ulubione i dlaczego?

      Terespol Pomorski - rodzinną wieś, zawsze łezka w oku się kręci gdy tam przyjeżdżam.

      3. W jaki sposób pozbywasz się stresu?

      Albo zajmuje się sprawami wynikającymi z swoich prezesowych obowiązków w WDFC albo lubię sobie w coś pograć albo oglądam wrestling. Idzie wiosna, więc wskoczę na rower.

      4. Jeżeli grasz w FutbolCup, to czy masz/miałeś coś wspólnego z piłką nożną?

      Tak, pół roku w B klasie w Bydgoszczy oraz kilka(naście) lat własnej drużyny na poziomie amatorskiego orlikowego kopania.

      5. Czym się zajmujesz kiedy nie grasz w FC?

      Pracuję, dorabiam i patrz punkt 3.

      6. Co sądzisz o aktualnej sytuacji naszej gry(brak aktualizacji, nowi moderatorzy, mało nowych graczy) oraz jaką przewidujesz dalszą przyszłość twoim zdaniem dla FutbolCup?

      Nowi Moderatorzy są widoczni, widać że coś działają i robią wszystko by urozmaicić wszystkim grę w FC - bo nie da się ukryć, gra sama w sobie jest dosyć uboga. To wpływa na to, że nie ma napływu nowych graczy, a brak aktualizacji domyka to błędne koło.

      7. Najciekawsza osoba poznana podczas gry na FC?

      Ciężko wskazać jedną, więc powiem że jest to około 50 osób - aktualnych i byłych-zasłużonych członków WDFC.

      8. Jaki jest Twój najgorszy nawyk?

      Zostawianie wszystkiego na ostatni moment.

      9. Twoje niezapomniane przeżycie to?

      Narodziny syna.

      10. Twoja ulubiona drużyna piłkarska i dlaczego?

      Własna - Hen Terespol - mimo tego, że na ten moment rozwiązana. Potem stawiam oczywiście na Villarreal Club de Futbol i Futsal Świecie (1 Liga Futsalu).


      Kameleon: Skąd pomysł na nazwę klubu?

      W momencie kiedy postanowiłem zmienić nazwę klubu z Hen Terespol grałem akurat ostro w Fifę i karierę zawodnika, przechodziłem z argentyńskiego Talleres właśnie do Villarrealu. Stąd ta nazwa i zainteresowanie tym klubem



      =



      60 sekund z menadżerem - Dodosio


      1. Jakie masz hobby?

      Zdecydowanie sport: haratanie w gałę na pierwszym miejscu, potem bieganie, siatkówka, tenis stołowy, rower. Z uwagi jednak na to, że zostałem szczęśliwym tatą (synkowie mają teraz 2,5 i 4 latka) ostatnio brak mi czasu na systematyczną aktywność. Sytuacja jednak powoli się poprawia :)

      2. Jak wyobrażasz sobie życie po śmierci? Czy uważasz, że ono istnieje?

      Jako osoba wierząca jak najbardziej uważam że istnieje. Nie zaprzątam sobie jednak głowy wyobrażaniem sobie jak to będzie, bowiem wierzę, że jest to stan niemożliwy do wyobrażenia sobie na podstawie doznań oferowanych przez ludzkie zmysły i doświadczenia. Będzie po prostu lepiej, niż można sobie wyobrazić:)

      3. Co sprawia Ci największą radość?

      Obecnie najbardziej cieszę się radością najbliższych: synków, żony, rodziców, rodzeństwa. Teściowej też :)

      4. Wymień trzy słowa, które najlepiej opisują Twoją osobę:

      obiektywny, kreatywny, niesystematyczny (niestety)

      5. Twoja przygoda z futbolcup… Pamiętasz jej początki?

      Pamiętam :) Jakoś w maju 2019 r. natrafiłem na Facebooku na zajawkę na temat gry, coś mnie podkusiło (zapewne słowo "bezpłatny" :) ), kliknąłem i jestem. Jako całkowity świeżak działałem początkowo intuicyjne, przez co oczywiście popełniałem mnóstwo błędów, że wymienię chociażby trenowanie ofensywnym pomocnikom gry piłką :) Ale z czasem poczytałem FAQ, przeprowadziłem obserwacje, wyliczenia i posiadłem odpowiednią wiedzę, żeby móc od czasu do czasu rywalizować na najwyższym poziomie.

      6. Co sądzisz o aktualnej sytuacji naszej gry(brak aktualizacji, nowi moderatorzy, mało nowych graczy) oraz jaką przewidujesz dalszą przyszłość twoim zdaniem dla FutbolCup?

      Brak aktualizacji oceniam negatywnie. Fajnie byłoby wprowadzić parę zmian, które przybliżyłby niektóre specyficzne realia gry do realiów rzeczywistych. Nowi moderatorzy na plus, rzuca się w oczy ich aktywność. Bez intensywniejszej promocji i uatrakcyjnienia gry obawiam się że może nas być z czasem coraz mniej, co może spowodować efekt domina i masowy odpływ graczy.

      7. Jakie to uczucie być numerem jeden w rankingu ELO?

      Za każdym razem inne :) W grudniu 2021 przez jeden dzień byłem numerem jeden w rankingu i wtedy była ogromna radość z osiągnięcia, którego wtedy nie spodziewałem się dokonać. Obecne liderowanie przewidywałem od dawna, zdając sobie sprawę z siły drużyny, którą złożyłem z juniorów latem 2021 r. Jest to więc stan, którego się spodziewałem, miłe uczucie, ale jednak przyjęte z większym spokojem. Tak po prostu miało być :)

      8. W wolniej chwili lubię..

      Być aktywny fizycznie, ale także słuchać muzyki lub czytać. Szkoda tylko, że tych wolnych chwil jest póki co niewiele.

      9. Jaki mecz piłkarski chciałbyś zobaczyć na żywo?

      Najbardziej finał mistrzostw świata z udziałem reprezentacji Polski. Moglibyśmy wtedy nawet przegrać, jakoś bym przebolał :)

      10.Jaka jest Twoja pierwsza myśl po przebudzeniu?

      Na szczęście nie taka, jak głównego bohatera "Dnia Świra" :) Najczęściej porządkuję sobie w głowie najważniejsze sprawy do załatwienia w danym dniu. A czasem myślę sobie, jak to fajnie byłoby pospać jeszcze z pół godziny, zamiast wychodzić z psem, który nie ma dla mnie litości i im gorszą mamy pogodę, tym dłużej chce spacerować :)

      kameleon&michalisk: Skąd pomysł na nazwę klubu oraz jego herb?


      Herb:
      Za czasów licealnych próbowałem rysować komiksy. A raczej przelewałem na papier krótkie zabawne historie. Jak widać, ubogie pod względem grafiki, ale nie to było ich główną siłą:) Obrazek, który widnieje jako mój herb, to, w zależności od historii, była albo głowa chłopca, albo żółwia. W moich komiksach ten chłopiec, lub żółw, odgrywały mnie. Można więc powiedzieć, że ten obrazek,to autoportret:) Po utworzeniu drużyny żaden inny emblemat nie przyszedł mi więc do głowy jako godniejszy i bardziej pasujący do drużyny, która jest tylko i wyłącznie moja :) Pomimo ubogiej formy mój herb co roku nominowany jest na gali Futbolcup, więc coś w nim jest :)

      Nazwa:
      Założyłem drużynę w maju 2019 r. Było to miesiąc po urodzeniu się mojego pierwszego syna, któremu nadaliśmy imię Grzegorz. A zwracaliśmy się do Niego właśnie per "Grzegorzko". W tamtym czasie, mając umysł totalnie opanowany przez Grzegorzka, nie mogłem nadać innej nazwy drużynie. Z początkiem 2024 roku moja drużyna zmieni nazwę. Nie dla tego, żebym przestał uwielbiać mego synka, nie nie :) Jest inny powód, który opiszę w swoim czasie w gazetce klubowej.




      =



      60 sekund z menadżerem - Piotr12


      1. Wymień trzy słowa, które najlepiej opisują Twoją osobę:

      Poważny wiek, mimo wszystko młody duchem, czasem pracowity a czasem leniwy :)

      2. Jeśli miałbyś się określić jakimś zwierzęciem - co by to było?

      Niedźwiedź - lubię spać

      3. Twoja ulubiona potrawa i dlaczego?

      Kurczak pieczony – smaki dzieciństwa

      4. Jak wygląda obecnie sytuacja w twoim stowarzyszeniu UTF oraz jakie macie dalsze cele na przyszłość?

      UTF to prawie sami poważni ludzie, ( dojrzali wiekowo ) wpadamy aby oderwać sie od pracy, a że często brak czasu, więc żadnych celów na przyszłość w stowarzyszeniu, po prostu dobra zabawa i pogadanie ze sobą

      5. Co sądzisz o aktualnej sytuacji naszej gry(brak aktualizacji, nowi moderatorzy, mało nowych graczy) oraz jaką przewidujesz dalszą przyszłość twoim zdaniem dla FutbolCup?

      w FC gram od 2010 r. z przerwą jak nie było polskiego FC. Fajnie byłoby gdyby się gra utrzymała, zawsze jakaś odskocznia, Moderatorzy chyba w porządku, nie mam zastrzeżeń

      6. Twoja przygoda z futbolcup… Pamiętasz jej początki?

      Początek gry na FC pamiętam. Pierwszy mecz ligowy w B klasie był w wigilię 24.12.2010r. Byłem wtedy zachwycony ta grą :)

      7. Jeżeli grasz w FutbolCup, to czy masz/miałeś coś wspólnego z piłką nożną?

      Jako dzieciak i młody chłopak wychowany w czasach, że karą było zostanie w domu zamiast pójść na podwórko to z piłka miałem do czynienia właśnie wtedy spędzając każdą chwilę grając w piłę na boisku. Tyle styczności

      8. Czym się zajmujesz kiedy nie grasz w FC?

      Jestem nauczycielem.

      9. Twoje niezapomniane przeżycie to?

      Jedno z niezapomnianych przeżyć to mecz w Barcelonie, gdy FC Barcelona rozpoczynała sezon Grała wtedy z Manchesterem City Była prezentacja drużyny i te 80 tys osob śpiewjący i kibicujący. Wtedy zobaczyłem i usłyszałem czym jest i jaki jest prawdziwy doping.

      10. Jaki mecz piłkarski chciałbyś zobaczyć na żywo?

      Na żywo widziałem FC Barcelonę, chciałbym zobaczyć hmmm np. reprezentację Brazylii w akcji. Jednak największym marzeniem jeśli chodzi o kibicowanie to chciałbym być kiedyś na wyścigu F1. Jestem fanem F1. Oglądam każdy wyścig.


      kameleon: Skąd pomysł na nazwę klubu?

      Nazwa klubu? Bo jestem z Białegostoku wiec Jagiellonia, zatem mój klub na FC to Jaga 1 i taka nazwa jest od 2010 r.


      =



      60 sekund z menadżerem - XiVv


      1. Jak zacząłeś swoją przygodę z FutbolCup?

      Podczas jednej z przerw międzysemestralnych na studiach z nudów wpisałem adres gry, w którą przed laty grałem z kuzynem. Jak się okazało dalej żyła, a raczej przechodziła zmartwychwstanie, więc w tak losowy sposób odbył się mój powrót do gry. A wtedy przed laty zapewne szukaliśmy gierki w tematyce piłkarskiej, nie było tego zbyt wiele.

      2. Jaki jest twój przepis na sukces w grze?

      Nie czuję się kompetentny do udzielania takich rad, ale myślę - i nie będę tu oryginalny - że zadbanie o infrastrukturę i pracowników, a potem konsekwentne budowanie kolejnych, równych jedenastek. Trzeba pamiętać, że nikt nie jest w stanie być w ścisłej topce i walczyć o trofea co sezon, w końcu wstrzelisz się w swoje okienko i nie trzeba do tego składów za miliardy.

      3. Twoja ulubiona pora roku i dlaczego?

      Historycznie zapewne lato, dla młodego chłopaka - i chyba generalnie dziecka - zawsze niosło najwięcej możliwości. Teraz dostrzegam sporo plusów wiosny i jesieni, gdy nie jestem już tak uzależniony od pogody w swoich aktywnościach. Z tego samego powodu najmniej lubię zimę, choć zimno samo w sobie mi nie przeszkadza, to jednak zbyt ponura aura ^^

      4. Zawsze znajdę czas na?

      Nie mam chyba nic do czego konsekwentnie bym wracał, ale powiedziałbym, że zawsze znajdę czas na kontakt z przyjaciółmi. Wymagałoby naprawdę urwania głowy, żebym danego dnia nie znalazł czasu na porozmawianie czy poczatowanie z ludźmi

      5. Jesteś nowym moderatorem naszej społeczności, skąd wziął się pomysł na to oraz jak sobie z tym radzisz?

      Pomysł właściwie nie był mój, był to efekt pewnego procesu (więcej w kolejnym punkcie). Pewnie jest sporo ludzi cicho niezadowolonych z efektów mojej pracy :D Ci, którzy znają mnie lepiej/dłużej, wiedzą, że niekoniecznie jestem systematyczny. Stąd nie wszystko pojawia się na forum tak często jak powinno, mimo, że w swoich danych mam wszystko na bieżąco. Z pewnością nie będę ulubionym moderatorem z tego powodu!

      6.Jak wpłynęła na Ciebie wiadomość o odejściu naszego kolegi - sunshaina

      Tutaj pozwolę sobie się rozwinąć, gdyż Sun był moim najbliższym przyjacielem w tej społeczności. On mnie wszystkiego nauczył, Jemu zawdzięczam wszystkie sukcesy. Bez niego z pewnością moja gablota byłaby dziś biedniejsza o większość - jeśli nie całość - pucharów z górnych 3 półek. Dużo rozmawialiśmy poza grą, o sprawach moich i Jego, czy też o Jego wierze, która była dla Niego istotną częścią życia, a dla mnie ciekawą nowością. Gdy zaczął wyprzedawać skład, wiedziałem, że coś jest nie tak, to do Niego nie pasowało. Wtedy powiedział mi o swojej chorobie. Obaj raczej nie spodziewaliśmy się wtedy, że tak szybko go zabierze. W nawiązaniu do poprzedniego pytania, to właśnie Sun poprosił mnie o zaaplikowanie na moderatora. Można rzec, że to moja ostatnia przysługa dla Niego. Namawiał mnie do tego od miesięcy, jeśli nie dłużej, jako że i tak pomagałem mu prowadzić projekty od strony technicznej, więc chciał abym "mógł więcej". Ja wolałem pracować z cienia, a na pewno nie pociągała mnie wizja czerwonej czcionki na chacie. Jego nieuchronnie postępująca choroba zmieniła moje postrzeganie tej prośby. Nigdy nie chciałem być moderatorem, ale to było ostatnie co mogłem dla Niego zrobić, pomóc zatroszczyć się o twór i społeczność, które kochał. Jedno czego żałuję, to że po objęciu obowiązków (nawet przed formalnym zatwierdzeniem), pochłonęło mnie to na tyle, że nie zdążyliśmy już odbyć porządnej, ostatniej rozmowy. Zatem raz jeszcze dla wszystkich niezadowolonych z mojej pracy, pamiętajcie proszę, że nie jestem tu dla przyjemności i nie do końca dobrowolnie :D I'm a man on a mission!

      7. Jesteś członkiem stowarzyszenia TMF - jak wygląda obecnie u was sytuacja oraz jakie macie dalsze cele na przyszłość?

      Jak łatwo się domyślić Sun był sercem tego stowarzyszenia po jego reaktywacji. Nie da się ukryć, że aktywność i nastroje gwałtownie spadły po Jego odejściu. Co prawda poniekąd zawsze tak było - głównym założeniem TMF jest brak przymusów, każdy wchodzi kiedy chce i jest aktywny na tyle na ile może. Nie jest rzadkością, że kogoś nie widujemy miesiącami, tak w grze jak i na Naszym kanale. Z pewnością chcielibyśmy ożywić TMF, mi na pewno będzie trudno, bo gdy już poświęcam się grze (chyba już tylko ze względu na obowiązki modka i podtrzymywanie Toolsa, inaczej pewnie by mnie już nie było), to zazwyczaj na kanale FutbolCup aniżeli Naszym stowarzyszeniowym.

      8. Czym się zajmujesz kiedy nie grasz w FC?

      Wszystkim innym, jako że moja aktywność na grze spadła do absolutnego minimum ^^ Jestem trochę zabieganym człowiekiem, może to jeden z powodów mojej nieregularności w obowiązkach. Po pracy prowadzę firmę należącą do mojego taty, do tego dochodzi klasyczne, acz samotne, ogarnianie niemałego domu co wymaga czasu i wysiłku. Dużo też czytam, ale nie jest to literatura powszechna, raczej chodzi o tematy około-popularno-naukowe, mam manię rozwoju i poszerzania wiedzy :D do tego dochodzi basen, siłownia, tak żeby w tym wszystkim utrzymać zdrowe ciało dla zdrowego ducha. To chyba takie fundamenty mojego dnia.

      9. Jaki jest Twój najgorszy nawyk?

      Jeśli mogę to określić nawykiem, myślę, że zdecydowanie prokrastynacja, co już chyba zasygnalizowałem ^^ Cierpię na to zawsze, gdy tylko mam przed sobą coś, co nie wymaga natychmiastowej reakcji. Najtrudniej zacząć, ale gdy już się wpadnie w trans to jest z górki!

      10. Twoja ulubiona drużyna piłkarska i dlaczego?

      Moje upodobania zmieniały się z wiekiem i stopniem rozumienia piłki. Od czasu studiów, gdy nie było czasu i warunków do śledzenia/oglądania piłki, właściwie już nie mam takiej drużyny. Ale ostatnią, którą mógłbym do tego zaliczyć, byłaby Barcelona ery Guardioli, ostatecznie rozciągnięta do Enrique, jego odejście zbiegło się mniej więcej z początkiem moich studiów, więc wszystko się zgadza. Zdecydowanie nie jestem fanem wrzutek w pole karne i hazardu, że któraś piłka spadnie na nogę czy głowę, więc sposób grania w piłkę jaki proponowali był najbliższy temu, co wyobrażam sobie jako futbol totalny. Do tego ikony pokroju Iniesty czy Xaviego. Dziś daleko im do tamtej Barcelony, a i moje zaangażowanie w sport spadło jak wspomniałem na początku, ale z przyjemnością wracam do powtórek z tamtych meczów


      michalisk: W jakim kraju chciałby zamieszkać i dlaczego Hiszpania?

      Właściwie nie wiem czy Hiszpania. Na pewno śródziemnomorski klimat to jeden z tych, które mi bardzo pasują i chciałbym się tam wybrać, być może i zamieszkać. Wzdycham też do rejonów Kalifornii czy Florydy, również Australii, gdyż z pierwszej ręki dostaję relacje z życia tam i czasem zazdraszczam ^^ mam też pewną słabość do Japonii i generalnie azjatyckich krajów (jednak Japonia najbardziej, bo łączy wszystko). Ale ciężko mi wybrać faworyta, z perspektywy wycieczki wszystkie stoją wysoko i na równi, przeprowadzka to już grubsza sprawa

      Jolka: Co sprawia , że się od razu uśmiechasz ?

      Z natury jestem uśmiechniętym człowiekiem i mało jest rzeczy, które mogą to zmienić ^^ Więc jeśli już faktycznie nie jestem w humorze, to i niełatwo to poprawić. W zależności od sytuacji może to być zwierzak, mogą być wygłupy bliskiej osoby albo zwyczajnie zabawne wspomnienie. I zapewne wiele innych

      kameleon: Skąd pomysł na nazwe klubu?

      Zazwyczaj od najmłodszych lat przy wybieraniu nazw czegokolwiek sięgałem do angielskiego, by było uniwersalnie i ciekawie. Ale w momencie zakładania klubu uznałem, że to już cliche trochę z mojej strony. Spróbowałem więc zasięgnąć do łaciny, której brzmienie bardzo mi się podoba. Naturalnie więc wylądowałem w hiszpańskim, którego znam raptem podstawy i to mnie skusiło. Stamtąd wziąłem słowo Cazador, które oznacza "myśliwego", jak również wiele innych rzeczy w pop-kulturze czy nawet nazwy firm. Po fakcie uświadomiłem sobie, że należało użyć liczby mnogiej, czyli Cazadores (nie wykluczam zmiany), co przy okazji jest dość znaną marką tequili, a to tylko kolejna zaleta ^^


      =


      60 sekund z menadżerem - lokario

      1. Jakie masz hobby?
      Aktualnie został Futbolcup, ale zamierzam wrócić do aktywności sportowej; amatorskiej, z synem (tenis ziemny, piłka nożna) i akwarystyki.

      2. Co sprawia Ci największą radość?

      Zdecydowanie uśmiech na twarzy moich dzieci.

      3. Zawsze znajdę czas na?

      Ustawienie treningu na futbolcup :D

      4. Twoja przygoda z futbolcup… Pamiętasz jej początki?

      To było jakoś w 2012 roku chyba. Pamiętam, że grałem w traviana (dużo za dużo) i szukałem czegoś mniej zajmującego czas i tak trafiłem na fc.

      5. Jesteś nowym moderatorem naszej społeczności, skąd wziął się pomysł na to oraz jak sobie z tym radzisz?

      Kilka rzeczy złożyło się na to , że zostałem moderatorem. Po pierwsze ogłoszenie, które pojawiło się w tej sprawie. Po drugie sytuacja, która powstała na serwerze i była związana z chorobą Sunshaine. Po trzecie pewne doświadczenie w zarządzaniu Stowarzyszeniem BTF wspólnie z Kolejowym, co jak sądzę może się przydać. Po czwarte: Jolka mnie namawiała. W grupie moderatorów czuję się dobrze. Mogę powiedzieć, że współpraca jak na razie jest bardzo dobra i mam nadzieje, że tak już zostanie

      6. Jesteś również jedną z ważniejszych postaci stowarzyszenia BTF - Jakie masz dalsze plany, cele z Twoim stowarzyszeniem w niedalekiej przyszłości?

      Cel Stowarzyszenia BTF jest tylko jeden, cała pierwsza strona w ELO :D

      7. Twoje niezapomniane przeżycie to?

      Narodziny syna, bo byłem przy tym :)

      8. Jak wygląda twój zwykły dzień?

      Pobudka 6:03, poranne obowiązki, praca, powrót do domu, kawa i ogarnianie futbolcup, czas spędzony z dziećmi i żoną, obowiązki domowe, futbolcup lub TV.

      9. Jeżeli grasz w FutbolCup, to czy masz/miałeś coś wspólnego z piłką nożną?

      Kiedyś, dawno, dawno temu grywałem po kilka godzin dziennie w nogę z kolegami. Ostatnio z synem grywam. W wieku 15 lat miałem plan zapisać się do klubu piłkarskiego, ale złamana noga przekreśliła karierę piłkarską.

      10. Czego byś sobie życzył gdybyś miał do spełnienia jedno życzenie ?

      Tylko zdrowia dla mnie i najbliższych, bo mając 40 lat na karku człowiek już wie, że zdrowie jest w życiu najważniejsze.

      Jolka: Jakie cechy cenisz najbardziej w drugim człowieku?

      szczerość i szczerość :P


      =



      60 sekund z menadżerem - torresik76

      1. Wymień trzy słowa opisującą Twoją osobę

      Macho...inteligencja...zaradność

      2. Jak wyobrażasz sobie życie po śmierci? Czy uważasz, że ono istnieje?

      Oczywiśie że istnieje....Myślę że nasze istniało kiedyś i musimy doświadczyć wszystkiego np. życie w bogactwie i przepychu by w następnym życiu doznać skrajnej biedy

      3.Jaki jest Twój najgorszy nawyk?

      Nie kupuję żonie kwiatów

      4. Jesteś członkiem klanu TOP, które jest chyba dość świeże na arenie Futbolcup, mógłbyś nam coś więcej powiedzieć na temat waszego klanu/stowarzyszenia?

      Pewnie...mamy w swoim gronie ludzi którzy bawią się grą i sprawia im to frajdę , mam nadzieję że uda nam się wspólnie rozbudować TOP i stać się potęga

      5. Jak zacząłeś swoją przygodę z FutbolCup?

      Zaczęło się wszystko od tego że siedziałem z kolega i przeglądaliśmy gry przegladarkowe wpadło Futbolcup i założylismy swoje konta i zaczeliśmy sobie grac

      6. Jeżeli grasz w FutbolCup, to czy masz/miałeś coś wspólnego z piłką nożną?

      Tak gram w piłkę w klubie Krępianka Rzeczniów występujący w Klasie A

      7. Jaki mecz piłkarski chciałbyś zobaczyć na żywo?

      Finał Mistrzostw Świata.....Polska - Brazylia

      8. Twoje życiowe motto?

      Jeden lubi bułeczki Drugi córkę piekarza

      9. Skąd wziął się pomysł na nazwę twojego klubu?

      Pomysl hmm odkąd gram w klubie chciałbym mieć własną drużynę piłkarską , zarządzać itd a nazwa od miejscowości w której pomieszkuję

      10. W jaki sposób pozbywasz się stresu?

      Bieganie , worek bokserki oraz jazda na rowerze




      =



      60 sekund z menadżerem - GH_Saga


      1. Jakie masz hobby?

      Żużel,Kolarstwo MTB,ABAP,Majsterkowanie

      2. Twoja ulubiona pora roku i dlaczego?

      Lato, lato wszędzie - jestem zmarzluchem a tak w ogóle to Kocham być na zewnątrz

      3. Zawsze znajdę czas na?

      Na czas z rodziną.

      4. Twoja przygoda z futbolcup… Pamiętasz jej początki?

      Zaciągnał mnie do tej gry już dawno nie grający Piter z 4lzg lechia zielona góra

      5. Do niedawna jeszcze byłeś jednym z redaktorów gry, co sprawiło, że postanowiłeś zrezygnować z funkcji?

      Rodzina i czas, chciałem więcej jeszcze im się poświęcić. A druga sprawa nie realizowałem się w tym tak jak za czasów przeszłych.

      6. Jesteś jednym z bardzo doświadczonych graczy, powróciłeś w 2020r. i nie dużo Ci zajęło by znowu stać się jednym z najlepszych.. Jaki jest Twój przepis na sukces w Futbolcup?

      Czy nie dużo to bym się kłócił, ponad dwa lata to jednak spory czas. W tej grze liczy się wytrwałość, wytrwałośc na to by osiągnać "coś". Inwestycja w "kredyty" to podstawa by coś uskrobać tutaj. Tak tak wiem, że można i bez nich zdobyć mistrza ale na to wiele szczęścia się musi złożyć.

      7. Skąd decyzja o przyłączeniu się do grupy G8, czy inne stowarzyszenia także wchodziły w grę?

      Najbliżej mi było do nich. Żadne inne nie wchodziło w grę. Aczkowiek na początku było plan w głowie na reaktywacje PRO ale nie pykło.

      8. Czym się zajmujesz kiedy nie grasz w FC?

      Na chwile obecną ABAP-em .

      9. Czego byś sobie życzył gdybyś miał do spełnienia jedno życzenie ?

      Ja bym sobie życzył zdrowia i inym także.

      10. Twoje niezapomniane przeżycie to?

      Oj wiele ich jest ale na pewno jedno z nich to narodziny córki

      Mewa: Ulubiona drużyna w eNBiJej i dlaczego?

      LAL, a dlaczego? Z sentymentu ponieważ wychowałem się na nich m.in. na Sqau, Kobe czy Harperku.





      =



      60 sekund z menadżerem - Adek

      1. Wymień trzy słowa opisującą Twoją osobę

      bystry, perfekcyjny, ambitny

      2. Twoje niezapomniane przeżycie to?

      Finał Ligi Mistrzów EHF z 2016 roku, w którym wygrało Vive z Veszprem, to były niezapomniane emocje, myślałem że wyskoczę z fotela :P

      3. Jakie miejsce określiłbyś, jako swoje ulubione i dlaczego?

      Każde miejsce, gdzie jest moja rodzina i można wypocząć :)

      4. Najciekawsza osoba poznana podczas gry na FC?

      Zdecydowanie tą osobą jest Kiełpik, jest bardzo ciekawą osobą z dużą wyobraźnią. Chyba tylko on mógł wpaść na pomysł, żeby połączyć futbolcup z wrestlingiem :) Dobrze razem się uzupełniamy w wielu sprawach, on bardziej od strony merytorycznej a ja od technicznej.

      5. Twoja przygoda z futbolcup… Pamiętasz jej początki?

      Swoją przygodę zacząłem wiosną 2012 roku i tak już zostałem :)

      6. Jakie są Twoje dalsze plany związane z twoją drużyną - Blue Tigers FC?

      Moimi planami jest awans do Ekstraklasy bez pomocy CR. A co dalej będzie zobaczymy.

      7. Czym się zajmujesz, kiedy nie grasz w FC?

      Jak nie gram w FC to przede wszystkim pracuję w samorządzie, a po pracy mam dużo zajęć, które wszystkie ciężko wymienić.

      8. Jaki jest Twój najgorszy nawyk?

      Moim najgorszym nawykiem jest odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę.

      9. Jak wygląda twój zwykły dzień?

      Praca, obowiązki domowe, małe przyjemności i spanie :P

      10. Twoje życiowe motto?

      Goń za marzeniami.

      kameleon: Skąd pomysł na nazwę klubu?

      Nazwa pochodzi od mojego ulubionego koloru i ulubionego dzikiego kota.

      Kielpik: WDFC kończy działalność - robisz swoje stowarzyszenie, czy zasilasz szeregi innego i starasz się tam wybić?

      Nie chce nawet myśleć o rozpadzie WDFC, ale jeśli jednak to pewnie gdzieś bym zaktwiczył bo już chyba nie chciało by mi się już czegoś nowego zakładać.

      HARY KEJN: Co sądzisz o Unii Europejskiej ? Czy Twoim zdaniem zmierza w dobrym czy złym kierunku ?

      Mam bardzo mieszane myśli na temat UE. Wspólnota powinna wrócić do korzeni i skupić się na gospodarce a nie na światopoglądowych sprawach.




      =



      60 sekund z menadżerem - kosa1976

      1. Co rozbawia Cię do łez?

      Oglądanie komedii , zwłaszcza tych starszych typu “Hot Shots” , “Naga broń”

      2. Co cenisz u drugiego człowieka najbardziej?

      Przede wszystkim szczerość

      3. Jakie jest twoje hobby?

      Zdecydowanie sport i zabawa w odnawianie mojego starego Opelka.

      4. Co sądzisz o aktualnej sytuacji naszej gry(brak aktualizacji, nowi moderatorzy, mało nowych graczy) oraz jaką przewidujesz dalszą przyszłość twoim zdaniem dla FutbolCup?

      Brak aktualizacji oceniam negatywnie. Fajnie byłoby wprowadzić parę zmian, które przybliżyłby realia gry do realiów rzeczywistych. Tak niestety widzimy powolne zamieranie gry. A szkoda.

      5. Jeżeli grasz w FutbolCup, to czy masz/miałeś coś wspólnego z piłką nożną?

      No grało się za młodego trochę … ale bez większych sukcesów

      6. Jakie są Twoje dalsze plany związane z twoją drużyną - Huta Jazz?

      Wielkich planów to nie mam , po prostu codziennie poświęcam kilka minut na przegląd wojsk.

      7. Twoja ulubiona drużyna piłkarska i dlaczego?

      Widzew Łódź. Czy coś tu jeszcze trzeba dodać ? :)

      8. Twoje niezapomniane przeżycie to?

      Pewnie byłoby tego więcej , ale narodziny dzieci to największe i najważniejsze!

      9. Jaka jest Twoja pierwsza myśl po przebudzeniu?

      Jak się wymigać od spaceru z psem

      10. Kim jako dziecko chciałeś zostać w przyszłości?

      Wiadomo Bońkiem , Smolarkiem a tak serio marzyła się Straż Pożarna … ale nie wyszło





      =