Treningi

      Dzień Dobry,

      Proponuję na czas Obozu Treningowego wyłączenie z użytkowania Boisko Treningowe, ponieważ piłkarze i tak trenują na Obozie daleko od swojego miasta, i na koniec obozu dostajemy statystyki, jak się piłkarze rozwinęli, więc treningi na Boisku Treningowym w swoim mieście na czas Obozu Treningowego są bez sensu.
      Naprawdę? uwierzyć nie mogę. Twoja propozycja wprowadzona w życie spowodowałaby całkowite wyłączenie funkcji "obóz treningowy".
      Bo kto przy zdrowych zmysłach zamieniłby 4 dni treningowe za 4 punkciki (albo i nawet 5) ? nikt, albo prawie nikt. Może tylko ameby tudzież inne glony.

      thorrgall schrieb:

      Naprawdę? uwierzyć nie mogę. Twoja propozycja wprowadzona w życie spowodowałaby całkowite wyłączenie funkcji "obóz treningowy".
      Bo kto przy zdrowych zmysłach zamieniłby 4 dni treningowe za 4 punkciki (albo i nawet 5) ? nikt, albo prawie nikt. Może tylko ameby tudzież inne glony.



      Cóż, inaczej może rozumiem tą grę, dla mnie nie jest logiczne kiedy jednocześnie piłkarze są daleko od swojego miasta na Obozie Treningowym i tam trenują, i jednocześnie jest włączone Boisko Treningowe działające przy Siedzibie klubu.