Liga Symulacji TOP

      Liga Symulacji TOP

      Siemandero , piszę do was informacje w sprawie dołączenia do mojego nowo utworzonego Projektu jakim jest Liga Sylmulacyji TOP , chodzi o to czy klany chciałby wziąść udzial w zabawie ? Musiał by każdy klan wystawic 2 drużyny (chodzi o to żeby był ktos aktywny w miarę) bo to będzie rozgrywane w formie symulacji , Start by był 15 Maja Koniec 26 Maja i Rewanże od 29 Maja do 9 Czerwca , wszystko pełen Legal bo pisałem do supportu wydali zgodę, nagrody 3 mln dla każdej drużyny a dla zwyciezcy 10 mln , drużyny z tych samych klanów nie graja ze sobą, jak narazie wytypowałem 7 Stowarzyszen i czekam na potwierdzenie , zapytania itd , w razie czego Zapraszam na discord lub PW ;) Pozdrawiam
      Stowarzyszenia :
      TOP
      TEC
      UTF
      WDFC
      G8
      TMF
      BTF

      Więcej informacji w dalszym czasie
      Zasady rozgrywania turniejowych meczów symulacyjnych LST
      1. Można grać stosując wszelkie dostępne wspomagacze (bonusy domowe , motywacje itp....wedle uznania).
      2. Gramy według terminarza ( jeden dzień = jeden mecz) , wyniki proszę przesyłać do mnie na PW w grze do godziny 21 .
      3. W przypadku nie rozegrania meczu a co za tym idzie nie podania wyniku proszę o informację z jakiego powodu dany mecz się nie odbył
      oraz czy jest możliwość rozegrania takiego meczu maksymalnie do godziny 21 dnia następnego.(o ewentualnym walkowerze zadecyduje organizator)
      4. Termianarz będzie zrobiony tak aby wylkuczyć bezpośrednie spotkania między drużynamiz tego samego klanu/stowarzyszenia(uniknęcie ustawiania meczy)
      5. Nagrody będę rozesłane za pomocą supportu po zakończeniu turnieju smulacyjnego LST
      6. W razie wszelkich uwag proszę o kontakt na PW w grze