Antreman ile ilgili yardım

Antreman ile ilgili yardım

Merhaba arkadaşlar,
      Oyuna yeni başladım. O yüzden her şeyi yeni keşfediyorum. Bir konuda yardıma ihtiyacım var.
      Forumda hangi antreman gruplarına hangi antremanları vereceğimi araştırdım. Sağ olsunlar bu konuda yeterince konu açılmış. Benim sormak istediğim şu :
      Bir antreman gurubuna o gruptaki futbolcuların o antreman gücü full oluncaya kadar hep aynı antremanı verip sonra farklı bir antremana mı geçmeliyim yoksa her antreman saatinde farklı bir şey mi çalıştırmalıym sice ?
      Mesela OR ye her atremanda dayanıklılık çalıştırıp, dayanıklılıkları full olunca mı başka antremana geçmeliyim yoksa farklı farklı mı olmalı ?
      Hep aynı şeyleri yazmım kusura bakmayın uzattığım için :)
      Antrenman sırası öneme göre belirlenmiştir.Mesela ilk 3 antrenman 1.öncelikte antrenmandır.İlk öncelikteki antrenmanlardan 1 yada 2 sini aynı anda verebilrsiniz.Ama en mantıklısı ilk başladığınız antrenmanı bitirip daha sonra 2.antrenmana geçmektir.Doğru antrenmanı verdikten sonra tek yada iki antrenman aynı anda vermek oyuncunun güç atlaması anlamında bir şey farkettirmez.Karışıklık yaşamamanız adına birini bitirip diğerine başlamak daha doğru olur.İyi oyunlar.