Rozgrywki LT PL - I liga - XXXV sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - I liga - XXXV sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.01.2024
    unia niećkowo (b) : Grzegorzko
    John Deere Team : Old Squad Żory
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : thorrgall
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Lechia PG.
    Dziki wschód : Liverpool (b)
    BuenosAmarenoS : Chojniczanka Chojnice (m)
    FC Cyganka : Dream Team Gniezno (b)
    Jaga 1 : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    FC.Jamajka (b) : Pro Gram


    Kolejka 2 - 02.01.2024
    FC.Jamajka (b) : unia niećkowo (b)
    Jaga 1 : Pro Gram
    Old Squad Żory : Grzegorzko
    John Deere Team : thorrgall
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : Lechia PG.
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Liverpool (b)
    Dziki wschód : Chojniczanka Chojnice (m)
    BuenosAmarenoS : Dream Team Gniezno (b)
    FC Cyganka : OGIEŃ CZARNKÓW⭐


    Kolejka 3 - 04.01.2024
    Grzegorzko : FC.Jamajka (b)
    thorrgall : Old Squad Żory
    Lechia PG. : John Deere Team
    Liverpool (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Chojniczanka Chojnice (m) : GIEKSA JASTRZĘBIE
    Dream Team Gniezno (b) : Dziki wschód
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : BuenosAmarenoS
    Pro Gram : FC Cyganka
    unia niećkowo (b) : Jaga 1


    Kolejka 4 - 06.01.2024
    thorrgall : Grzegorzko
    Old Squad Żory : Lechia PG.
    John Deere Team : Liverpool (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : Chojniczanka Chojnice (m)
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Dream Team Gniezno (b)
    Dziki wschód : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    BuenosAmarenoS : Pro Gram
    Jaga 1 : FC.Jamajka (b)
    FC Cyganka : unia niećkowo (b)


    Kolejka 5 - 07.01.2024
    Grzegorzko : Jaga 1
    Lechia PG. : thorrgall
    Liverpool (b) : Old Squad Żory
    Chojniczanka Chojnice (m) : John Deere Team
    Dream Team Gniezno (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : GIEKSA JASTRZĘBIE
    Pro Gram : Dziki wschód
    FC.Jamajka (b) : FC Cyganka
    unia niećkowo (b) : BuenosAmarenoS


    Kolejka 6 - 08.01.2024
    Lechia PG. : Grzegorzko
    thorrgall : Liverpool (b)
    Old Squad Żory : Chojniczanka Chojnice (m)
    John Deere Team : Dream Team Gniezno (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Pro Gram
    FC Cyganka : Jaga 1
    BuenosAmarenoS : FC.Jamajka (b)
    Dziki wschód : unia niećkowo (b)


    Kolejka 7 - 09.01.2024
    Grzegorzko : FC Cyganka
    Liverpool (b) : Lechia PG.
    Chojniczanka Chojnice (m) : thorrgall
    Dream Team Gniezno (b) : Old Squad Żory
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : John Deere Team
    Pro Gram : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Jaga 1 : BuenosAmarenoS
    FC.Jamajka (b) : Dziki wschód
    unia niećkowo (b) : GIEKSA JASTRZĘBIE


    Kolejka 8 - 11.01.2024
    Liverpool (b) : Grzegorzko
    Lechia PG. : Chojniczanka Chojnice (m)
    thorrgall : Dream Team Gniezno (b)
    Old Squad Żory : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    John Deere Team : Pro Gram
    BuenosAmarenoS : FC Cyganka
    Dziki wschód : Jaga 1
    GIEKSA JASTRZĘBIE : FC.Jamajka (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : unia niećkowo (b)


    Kolejka 9 - 13.01.2024
    Grzegorzko : BuenosAmarenoS
    Chojniczanka Chojnice (m) : Liverpool (b)
    Dream Team Gniezno (b) : Lechia PG.
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : thorrgall
    Pro Gram : Old Squad Żory
    FC Cyganka : Dziki wschód
    Jaga 1 : GIEKSA JASTRZĘBIE
    FC.Jamajka (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    unia niećkowo (b) : John Deere Team


    Kolejka 10 - 14.01.2024
    Lechia PG. : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Liverpool (b) : Dream Team Gniezno (b)
    Chojniczanka Chojnice (m) : Grzegorzko
    thorrgall : Pro Gram
    Dziki wschód : BuenosAmarenoS
    GIEKSA JASTRZĘBIE : FC Cyganka
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : Jaga 1
    John Deere Team : FC.Jamajka (b)
    Old Squad Żory : unia niećkowo (b)


    Kolejka 11 - 15.01.2024
    Grzegorzko : Dziki wschód
    Dream Team Gniezno (b) : Chojniczanka Chojnice (m)
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : Liverpool (b)
    Pro Gram : Lechia PG.
    BuenosAmarenoS : GIEKSA JASTRZĘBIE
    FC Cyganka : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Jaga 1 : John Deere Team
    FC.Jamajka (b) : Old Squad Żory
    unia niećkowo (b) : thorrgall


    Kolejka 12 - 16.01.2024
    Dream Team Gniezno (b) : Grzegorzko
    Chojniczanka Chojnice (m) : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Liverpool (b) : Pro Gram
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Dziki wschód
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : BuenosAmarenoS
    John Deere Team : FC Cyganka
    Old Squad Żory : Jaga 1
    thorrgall : FC.Jamajka (b)
    Lechia PG. : unia niećkowo (b)


    Kolejka 13 - 18.01.2024
    Grzegorzko : GIEKSA JASTRZĘBIE
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : Dream Team Gniezno (b)
    Pro Gram : Chojniczanka Chojnice (m)
    Dziki wschód : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    BuenosAmarenoS : John Deere Team
    FC Cyganka : Old Squad Żory
    Jaga 1 : thorrgall
    FC.Jamajka (b) : Lechia PG.
    unia niećkowo (b) : Liverpool (b)


    Kolejka 14 - 20.01.2024
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : Grzegorzko
    Dream Team Gniezno (b) : Pro Gram
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : GIEKSA JASTRZĘBIE
    John Deere Team : Dziki wschód
    Old Squad Żory : BuenosAmarenoS
    thorrgall : FC Cyganka
    Lechia PG. : Jaga 1
    Liverpool (b) : FC.Jamajka (b)
    Chojniczanka Chojnice (m) : unia niećkowo (b)


    Kolejka 15 - 21.01.2024
    Grzegorzko : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Pro Gram : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    GIEKSA JASTRZĘBIE : John Deere Team
    Dziki wschód : Old Squad Żory
    BuenosAmarenoS : thorrgall
    FC Cyganka : Lechia PG.
    Jaga 1 : Liverpool (b)
    FC.Jamajka (b) : Chojniczanka Chojnice (m)
    unia niećkowo (b) : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 16 - 22.01.2024
    Pro Gram : Grzegorzko
    John Deere Team : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Old Squad Żory : GIEKSA JASTRZĘBIE
    thorrgall : Dziki wschód
    Lechia PG. : BuenosAmarenoS
    Liverpool (b) : FC Cyganka
    Chojniczanka Chojnice (m) : Jaga 1
    Dream Team Gniezno (b) : FC.Jamajka (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : unia niećkowo (b)


    Kolejka 17 - 23.01.2024
    GIEKSA JASTRZĘBIE : thorrgall
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : Old Squad Żory
    Grzegorzko : John Deere Team
    Dziki wschód : Lechia PG.
    BuenosAmarenoS : Liverpool (b)
    FC Cyganka : Chojniczanka Chojnice (m)
    Jaga 1 : Dream Team Gniezno (b)
    FC.Jamajka (b) : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    unia niećkowo (b) : Pro Gram

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 01.01.2024

    unia niećkowo (b) 4 : 2 Grzegorzko
    John Deere Team 0 : 3 Old Squad Żory
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 1 : 3 thorrgall
    GIEKSA JASTRZĘBIE 3 : 0 Lechia PG.
    Dziki wschód 0 : 0 Liverpool (b)
    BuenosAmarenoS 2 : 6 Chojniczanka Chojnice (m)
    FC Cyganka 4 : 2 Dream Team Gniezno (b)
    Jaga 1 5 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    FC.Jamajka (b) 7 : 0 Pro Gram

    Kolejka 2 - 02.01.2024

    FC.Jamajka (b) 2 : 2 unia niećkowo (b)
    Jaga 1 7 : 0 Pro Gram
    Old Squad Żory 4 : 0 Grzegorzko
    John Deere Team 6 : 1 thorrgall
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 2 : 5 Lechia PG.
    GIEKSA JASTRZĘBIE 5 : 2 Liverpool (b)
    Dziki wschód 3 : 6 Chojniczanka Chojnice (m)
    BuenosAmarenoS 2 : 7 Dream Team Gniezno (b)
    FC Cyganka 7 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW⭐

    Kolejka 3 - 04.01.2024

    Grzegorzko 0 : 5 FC.Jamajka (b)
    thorrgall 0 : 3 Old Squad Żory
    Lechia PG. 4 : 0 John Deere Team
    Liverpool (b) 7 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Chojniczanka Chojnice (m) 3 : 1 GIEKSA JASTRZĘBIE
    Dream Team Gniezno (b) 3 : 0 Dziki wschód
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 6 : 0 BuenosAmarenoS
    Pro Gram 2 : 9 FC Cyganka
    unia niećkowo (b) 1 : 0 Jaga 1

    Kolejka 4 - 06.01.2024

    thorrgall 2 : 4 Grzegorzko
    Old Squad Żory 3 : 1 Lechia PG.
    John Deere Team 2 : 7 Liverpool (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 2 : 8 Chojniczanka Chojnice (m)
    GIEKSA JASTRZĘBIE 1 : 4 Dream Team Gniezno (b)
    Dziki wschód 5 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    BuenosAmarenoS 4 : 0 Pro Gram
    Jaga 1 1 : 2 FC.Jamajka (b)
    FC Cyganka 3 : 0 unia niećkowo (b)

    Kolejka 5 - 07.01.2024

    Grzegorzko 0 : 5 Jaga 1
    Lechia PG. 6 : 1 thorrgall
    Liverpool (b) 6 : 4 Old Squad Żory
    Chojniczanka Chojnice (m) 6 : 2 John Deere Team
    Dream Team Gniezno (b) 5 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 3 GIEKSA JASTRZĘBIE
    Pro Gram 0 : 7 Dziki wschód
    FC.Jamajka (b) 1 : 5 FC Cyganka
    unia niećkowo (b) 5 : 1 BuenosAmarenoS

    Kolejka 6 - 08.01.2024

    Lechia PG. 4 : 2 Grzegorzko
    thorrgall 2 : 8 Liverpool (b)
    Old Squad Żory 2 : 4 Chojniczanka Chojnice (m)
    John Deere Team 9 : 1 Dream Team Gniezno (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 2 : 6 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    GIEKSA JASTRZĘBIE 4 : 0 Pro Gram
    FC Cyganka 5 : 1 Jaga 1
    BuenosAmarenoS 0 : 3 FC.Jamajka (b)
    Dziki wschód 3 : 0 unia niećkowo (b)







    Kolejka 7 - 09.01.2024

    Grzegorzko 0 : 7 FC Cyganka
    Liverpool (b) 2 : 0 Lechia PG.
    Chojniczanka Chojnice (m) 10 : 2 thorrgall
    Dream Team Gniezno (b) 0 : 7 Old Squad Żory
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 6 : 2 John Deere Team
    Pro Gram 1 : 3 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Jaga 1 3 : 0 BuenosAmarenoS
    FC.Jamajka (b) 3 : 1 Dziki wschód
    unia niećkowo (b) 1 : 3 GIEKSA JASTRZĘBIE

    Kolejka 8 - 11.01.2024

    Liverpool (b) 7 : 1 Grzegorzko
    Lechia PG. 2 : 5 Chojniczanka Chojnice (m)
    thorrgall 7 : 1 Dream Team Gniezno (b)
    Old Squad Żory 0 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    John Deere Team 5 : 2 Pro Gram
    BuenosAmarenoS 2 : 5 FC Cyganka
    Dziki wschód 5 : 2 Jaga 1
    GIEKSA JASTRZĘBIE 2 : 3 FC.Jamajka (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 1 : 7 unia niećkowo (b)

    Kolejka 9 - 13.01.2024

    Grzegorzko 10 : 2 BuenosAmarenoS
    Chojniczanka Chojnice (m) 0 : 1 Liverpool (b)
    Dream Team Gniezno (b) 0 : 4 Lechia PG.
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 3 : 3 thorrgall
    Pro Gram 0 : 6 Old Squad Żory
    FC Cyganka 4 : 2 Dziki wschód
    Jaga 1 2 : 3 GIEKSA JASTRZĘBIE
    FC.Jamajka (b) 6 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    unia niećkowo (b) 3 : 0 John Deere Team

    Kolejka 10 - 14.01.2024

    Lechia PG. 5 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Liverpool (b) 7 : 0 Dream Team Gniezno (b)
    Chojniczanka Chojnice (m) 8 : 5 Grzegorzko
    thorrgall 5 : 0 Pro Gram
    Dziki wschód 6 : 1 BuenosAmarenoS
    GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 2 FC Cyganka
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 1 : 6 Jaga 1
    John Deere Team 1 : 5 FC.Jamajka (b)
    Old Squad Żory 4 : 0 unia niećkowo (b)

    Kolejka 11 - 15.01.2024

    Grzegorzko 0 : 6 Dziki wschód
    Dream Team Gniezno (b) 0 : 9 Chojniczanka Chojnice (m)
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 2 Liverpool (b)
    Pro Gram 1 : 5 Lechia PG.
    BuenosAmarenoS 1 : 7 GIEKSA JASTRZĘBIE
    FC Cyganka 6 : 2 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Jaga 1 3 : 0 John Deere Team
    FC.Jamajka (b) 0 : 0 Old Squad Żory
    unia niećkowo (b) 6 : 2 thorrgall

    Kolejka 12 - 16.01.2024

    Dream Team Gniezno (b) 1 : 9 Grzegorzko
    Chojniczanka Chojnice (m) 6 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Liverpool (b) 5 : 0 Pro Gram
    GIEKSA JASTRZĘBIE 4 : 1 Dziki wschód
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 4 : 7 BuenosAmarenoS
    John Deere Team 1 : 5 FC Cyganka
    Old Squad Żory 5 : 3 Jaga 1
    thorrgall 1 : 5 FC.Jamajka (b)
    Lechia PG. 3 : 0 unia niećkowo (b)







    Kolejka 13 - 18.01.2024

    Grzegorzko 3 : 6 GIEKSA JASTRZĘBIE
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 5 : 0 Dream Team Gniezno (b)
    Pro Gram 0 : 5 Chojniczanka Chojnice (m)
    Dziki wschód 7 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    BuenosAmarenoS 7 : 3 John Deere Team
    FC Cyganka 2 : 2 Old Squad Żory
    Jaga 1 4 : 1 thorrgall
    FC.Jamajka (b) 5 : 2 Lechia PG.
    unia niećkowo (b) 3 : 5 Liverpool (b)

    Kolejka 14 - 20.01.2024

    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 4 : 0 Grzegorzko
    Dream Team Gniezno (b) 0 : 5 Pro Gram
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 0 : 8 GIEKSA JASTRZĘBIE
    John Deere Team 2 : 7 Dziki wschód
    Old Squad Żory 4 : 2 BuenosAmarenoS
    thorrgall 0 : 4 FC Cyganka
    Lechia PG. 0 : 4 Jaga 1
    Liverpool (b) 2 : 5 FC.Jamajka (b)
    Chojniczanka Chojnice (m) 5 : 2 unia niećkowo (b)

    Kolejka 15 - 21.01.2024

    Grzegorzko 5 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Pro Gram 1 : 3 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    GIEKSA JASTRZĘBIE 6 : 2 John Deere Team
    Dziki wschód 0 : 0 Old Squad Żory
    BuenosAmarenoS 6 : 0 thorrgall
    FC Cyganka 4 : 0 Lechia PG.
    Jaga 1 2 : 3 Liverpool (b)
    FC.Jamajka (b) 2 : 3 Chojniczanka Chojnice (m)
    unia niećkowo (b) 6 : 0 Dream Team Gniezno (b)

    Kolejka 16 - 22.01.2024

    Pro Gram 1 : 5 Grzegorzko
    John Deere Team 7 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Old Squad Żory 2 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE
    thorrgall 0 : 8 Dziki wschód
    Lechia PG. 1 : 1 BuenosAmarenoS
    Liverpool (b) 1 : 6 FC Cyganka
    Chojniczanka Chojnice (m) 1 : 3 Jaga 1
    Dream Team Gniezno (b) 0 : 9 FC.Jamajka (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 0 unia niećkowo (b)

    Kolejka 17 - 23.01.2024

    GIEKSA JASTRZĘBIE 7 : 0 thorrgall
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 0 : 7 Old Squad Żory
    Grzegorzko 3 : 2 John Deere Team
    Dziki wschód 3 : 1 Lechia PG.
    BuenosAmarenoS 3 : 2 Liverpool (b)
    FC Cyganka 5 : 1 Chojniczanka Chojnice (m)
    Jaga 1 7 : 2 Dream Team Gniezno (b)
    FC.Jamajka (b) 3 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    unia niećkowo (b) 6 : 1 Pro Gram