Rozgrywki LT PL - II liga XXXV sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - II liga XXXV sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.01.2024
    CARLO FC : menele mahonka (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż : TI AMORE
    Kova United F.C. (b) : Kolonia City
    MJP Rybnik : Liverpudlian FC
    Orkan Zapałów (b) : Marsylia AFC (s)
    PZPN Polska (s) : Orzeł Palowice
    LKS Pogórze Bachórz (b) : FLBZ (s)
    Orlęta Luków : soints (s)
    C.F Wyspa : Andrus (b)


    Kolejka 19 - 27.01.2024
    menele mahonka (b) : Andrus (b)
    C.F Wyspa : soints (s)
    CARLO FC : RTS 1910 Widzew Łódż
    Kova United F.C. (b) : TI AMORE
    MJP Rybnik : Kolonia City
    Orkan Zapałów (b) : Liverpudlian FC
    PZPN Polska (s) : Marsylia AFC (s)
    LKS Pogórze Bachórz (b) : Orzeł Palowice
    Orlęta Luków : FLBZ (s)


    Kolejka 20 - 28.01.2024
    Andrus (b) : CARLO FC
    RTS 1910 Widzew Łódż : Kova United F.C. (b)
    TI AMORE : MJP Rybnik
    Kolonia City : Orkan Zapałów (b)
    Liverpudlian FC : PZPN Polska (s)
    Marsylia AFC (s) : LKS Pogórze Bachórz (b)
    Orzeł Palowice : Orlęta Luków
    FLBZ (s) : C.F Wyspa
    soints (s) : menele mahonka (b)


    Kolejka 21 - 29.01.2024
    CARLO FC : Kova United F.C. (b)
    MJP Rybnik : RTS 1910 Widzew Łódż
    Orkan Zapałów (b) : TI AMORE
    PZPN Polska (s) : Kolonia City
    LKS Pogórze Bachórz (b) : Liverpudlian FC
    Orlęta Luków : Marsylia AFC (s)
    C.F Wyspa : Orzeł Palowice
    Andrus (b) : soints (s)
    menele mahonka (b) : FLBZ (s)


    Kolejka 22 - 30.01.2024
    soints (s) : CARLO FC
    Kova United F.C. (b) : MJP Rybnik
    RTS 1910 Widzew Łódż : Orkan Zapałów (b)
    TI AMORE : PZPN Polska (s)
    Kolonia City : LKS Pogórze Bachórz (b)
    Liverpudlian FC : Orlęta Luków
    Marsylia AFC (s) : C.F Wyspa
    FLBZ (s) : Andrus (b)
    Orzeł Palowice : menele mahonka (b)


    Kolejka 23 - 01.02.2024
    CARLO FC : MJP Rybnik
    Orkan Zapałów (b) : Kova United F.C. (b)
    PZPN Polska (s) : RTS 1910 Widzew Łódż
    LKS Pogórze Bachórz (b) : TI AMORE
    Orlęta Luków : Kolonia City
    C.F Wyspa : Liverpudlian FC
    soints (s) : FLBZ (s)
    Andrus (b) : Orzeł Palowice
    menele mahonka (b) : Marsylia AFC (s)


    Kolejka 24 - 03.02.2024
    FLBZ (s) : CARLO FC
    MJP Rybnik : Orkan Zapałów (b)
    Kova United F.C. (b) : PZPN Polska (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż : LKS Pogórze Bachórz (b)
    TI AMORE : Orlęta Luków
    Kolonia City : C.F Wyspa
    Orzeł Palowice : soints (s)
    Marsylia AFC (s) : Andrus (b)
    Liverpudlian FC : menele mahonka (b)


    Kolejka 25 - 04.02.2024
    CARLO FC : Orkan Zapałów (b)
    PZPN Polska (s) : MJP Rybnik
    LKS Pogórze Bachórz (b) : Kova United F.C. (b)
    Orlęta Luków : RTS 1910 Widzew Łódż
    C.F Wyspa : TI AMORE
    FLBZ (s) : Orzeł Palowice
    soints (s) : Marsylia AFC (s)
    Andrus (b) : Liverpudlian FC
    menele mahonka (b) : Kolonia City


    Kolejka 26 - 05.02.2024
    Orzeł Palowice : CARLO FC
    Orkan Zapałów (b) : PZPN Polska (s)
    MJP Rybnik : LKS Pogórze Bachórz (b)
    Kova United F.C. (b) : Orlęta Luków
    RTS 1910 Widzew Łódż : C.F Wyspa
    Marsylia AFC (s) : FLBZ (s)
    Liverpudlian FC : soints (s)
    Kolonia City : Andrus (b)
    TI AMORE : menele mahonka (b)


    Kolejka 27 - 06.02.2024
    Orlęta Luków : MJP Rybnik
    LKS Pogórze Bachórz (b) : Orkan Zapałów (b)
    CARLO FC : PZPN Polska (s)
    C.F Wyspa : Kova United F.C. (b)
    Orzeł Palowice : Marsylia AFC (s)
    FLBZ (s) : Liverpudlian FC
    soints (s) : Kolonia City
    Andrus (b) : TI AMORE
    menele mahonka (b) : RTS 1910 Widzew Łódż


    Kolejka 28 - 08.02.2024
    Marsylia AFC (s) : CARLO FC
    PZPN Polska (s) : LKS Pogórze Bachórz (b)
    Orkan Zapałów (b) : Orlęta Luków
    MJP Rybnik : C.F Wyspa
    Liverpudlian FC : Orzeł Palowice
    Kolonia City : FLBZ (s)
    TI AMORE : soints (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż : Andrus (b)
    Kova United F.C. (b) : menele mahonka (b)


    Kolejka 29 - 10.02.2024
    CARLO FC : LKS Pogórze Bachórz (b)
    Orlęta Luków : PZPN Polska (s)
    C.F Wyspa : Orkan Zapałów (b)
    Marsylia AFC (s) : Liverpudlian FC
    Orzeł Palowice : Kolonia City
    FLBZ (s) : TI AMORE
    soints (s) : RTS 1910 Widzew Łódż
    Andrus (b) : Kova United F.C. (b)
    menele mahonka (b) : MJP Rybnik


    Kolejka 30 - 11.02.2024
    Liverpudlian FC : CARLO FC
    LKS Pogórze Bachórz (b) : Orlęta Luków
    PZPN Polska (s) : C.F Wyspa
    Kolonia City : Marsylia AFC (s)
    TI AMORE : Orzeł Palowice
    RTS 1910 Widzew Łódż : FLBZ (s)
    Kova United F.C. (b) : soints (s)
    MJP Rybnik : Andrus (b)
    Orkan Zapałów (b) : menele mahonka (b)


    Kolejka 31 - 12.02.2024
    CARLO FC : Orlęta Luków
    C.F Wyspa : LKS Pogórze Bachórz (b)
    Liverpudlian FC : Kolonia City
    Marsylia AFC (s) : TI AMORE
    Orzeł Palowice : RTS 1910 Widzew Łódż
    FLBZ (s) : Kova United F.C. (b)
    soints (s) : MJP Rybnik
    Andrus (b) : Orkan Zapałów (b)
    menele mahonka (b) : PZPN Polska (s)


    Kolejka 32 - 13.02.2024
    Kolonia City : CARLO FC
    Orlęta Luków : C.F Wyspa
    TI AMORE : Liverpudlian FC
    RTS 1910 Widzew Łódż : Marsylia AFC (s)
    Kova United F.C. (b) : Orzeł Palowice
    MJP Rybnik : FLBZ (s)
    Orkan Zapałów (b) : soints (s)
    PZPN Polska (s) : Andrus (b)
    LKS Pogórze Bachórz (b) : menele mahonka (b)


    Kolejka 33 - 15.02.2024
    CARLO FC : C.F Wyspa
    Kolonia City : TI AMORE
    Liverpudlian FC : RTS 1910 Widzew Łódż
    Marsylia AFC (s) : Kova United F.C. (b)
    Orzeł Palowice : MJP Rybnik
    FLBZ (s) : Orkan Zapałów (b)
    soints (s) : PZPN Polska (s)
    Andrus (b) : LKS Pogórze Bachórz (b)
    menele mahonka (b) : Orlęta Luków


    Kolejka 34 - 17.02.2024
    Kova United F.C. (b) : Liverpudlian FC
    RTS 1910 Widzew Łódż : Kolonia City
    TI AMORE : CARLO FC
    MJP Rybnik : Marsylia AFC (s)
    Orkan Zapałów (b) : Orzeł Palowice
    PZPN Polska (s) : FLBZ (s)
    LKS Pogórze Bachórz (b) : soints (s)
    Orlęta Luków : Andrus (b)
    C.F Wyspa : menele mahonka (b)
    Kolejka 18 - 25.01.2024
    CARLO FC 2 : 2 menele mahonka (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż 6 : 2 TI AMORE
    Kova United F.C. (b) 1 : 4 Kolonia City
    MJP Rybnik 4 : 1 Liverpudlian FC
    Orkan Zapałów (b) 4 : 0 Marsylia AFC (s)
    PZPN Polska (s) 3 : 1 Orzeł Palowice
    LKS Pogórze Bachórz (b) 7 : 0 FLBZ (s)
    Orlęta Luków 7 : 0 soints (s)
    C.F Wyspa 4 : 0 Andrus (b)


    Kolejka 19 - 27.01.2024
    menele mahonka (b) 6 : 0 Andrus (b)
    C.F Wyspa 10 : 1 soints (s)
    CARLO FC 0 : 3 RTS 1910 Widzew Łódż
    Kova United F.C. (b) 4 : 0 TI AMORE
    MJP Rybnik 1 : 3 Kolonia City
    Orkan Zapałów (b) 4 : 1 Liverpudlian FC
    PZPN Polska (s) 0 : 2 Marsylia AFC (s)

    LKS Pogórze Bachórz (b) 2 : 0 Orzeł Palowice
    Orlęta Luków 9 : 1 FLBZ (s)




    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 20 - 28.01.2024

    Andrus (b) 0 : 7 CARLO FC
    RTS 1910 Widzew Łódż 3 : 0 Kova United F.C. (b)
    TI AMORE 0 : 2 MJP Rybnik
    Kolonia City 0 : 1 Orkan Zapałów (b)
    Liverpudlian FC 5 : 2 PZPN Polska (s)
    Marsylia AFC (s) 0 : 3 LKS Pogórze Bachórz (b)
    Orzeł Palowice 6 : 2 Orlęta Luków
    FLBZ (s) 0 : 11 C.F Wyspa
    soints (s) 0 : 6 menele mahonka (b)




    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).




    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 21 - 29.01.2024

    CARLO FC 5 : 1 Kova United F.C. (b)
    MJP Rybnik 1 : 1 RTS 1910 Widzew Łódż
    Orkan Zapałów (b) 7 : 1 TI AMORE
    PZPN Polska (s) 1 : 4 Kolonia City
    LKS Pogórze Bachórz (b) 1 : 3 Liverpudlian FC
    Orlęta Luków 0 : 4 Marsylia AFC (s)
    C.F Wyspa 6 : 0 Orzeł Palowice
    Andrus (b) 7 : 2 soints (s)
    menele mahonka (b) 9 : 4 FLBZ (s)




    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 22 - 30.01.2024

    soints (s) 2 : 9 CARLO FC
    Kova United F.C. (b) 2 : 5 MJP Rybnik
    RTS 1910 Widzew Łódż 0 : 0 Orkan Zapałów (b)
    TI AMORE 4 : 2 PZPN Polska (s)
    Kolonia City 4 : 0 LKS Pogórze Bachórz (b)
    Liverpudlian FC 6 : 2 Orlęta Luków
    Marsylia AFC (s) 0 : 4 C.F Wyspa
    FLBZ (s) 0 : 3 Andrus (b)
    Orzeł Palowice 1 : 4 menele mahonka (b)




    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 23 - 01.02.2024

    CARLO FC 2 : 4 MJP Rybnik
    Orkan Zapałów (b) 5 : 0 Kova United F.C. (b)
    PZPN Polska (s) 1 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż
    LKS Pogórze Bachórz (b) 4 : 1 TI AMORE
    Orlęta Luków 2 : 8 Kolonia City
    C.F Wyspa 4 : 1 Liverpudlian FC
    soints (s) 0 : 5 FLBZ (s)
    Andrus (b) 3 : 0 Orzeł Palowice
    menele mahonka (b) 4 : 1 Marsylia AFC (s)



    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 24 - 03.02.2024

    FLBZ (s) 1 : 7 CARLO FC
    MJP Rybnik 0 : 2 Orkan Zapałów (b)
    Kova United F.C. (b) 0 : 3 PZPN Polska (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż 4 : 1 LKS Pogórze Bachórz (b)
    TI AMORE 6 : 0 Orlęta Luków
    Kolonia City 1 : 0 C.F Wyspa
    Orzeł Palowice 5 : 0 soints (s)
    Marsylia AFC (s) 5 : 0 Andrus (b)
    Liverpudlian FC 1 : 3 menele mahonka (b
    )



    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 25 - 04.02.2024

    CARLO FC 0 : 2 Orkan Zapałów (b)
    PZPN Polska (s) 1 : 3 MJP Rybnik
    LKS Pogórze Bachórz (b) 5 : 0 Kova United F.C. (b)
    Orlęta Luków 0 : 6 RTS 1910 Widzew Łódż
    C.F Wyspa 3 : 0 TI AMORE
    FLBZ (s) 0 : 5 Orzeł Palowice
    soints (s) 0 : 4 Marsylia AFC (s)
    Andrus (b) 0 : 7 Liverpudlian FC
    menele mahonka (b) 4 : 1 Kolonia City

    Kolejka 26 - 05.02.2024

    Orzeł Palowice 2 : 4 CARLO FC
    Orkan Zapałów (b) 4 : 2 PZPN Polska (s)
    MJP Rybnik 0 : 1 LKS Pogórze Bachórz (b)
    Kova United F.C. (b) 0 : 1 Orlęta Luków
    RTS 1910 Widzew Łódż 0 : 1 C.F Wyspa
    Marsylia AFC (s) 5 : 0 FLBZ (s)
    Liverpudlian FC 4 : 0 soints (s)
    Kolonia City 6 : 0 Andrus (b)
    TI AMORE 3 : 2 menele mahonka (b)



    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 27 - 06.02.2024

    Orlęta Luków 0 : 6 MJP Rybnik
    LKS Pogórze Bachórz (b) 2 : 3 Orkan Zapałów (b)
    CARLO FC 4 : 1 PZPN Polska (s)
    C.F Wyspa 7 : 0 Kova United F.C. (b)
    Orzeł Palowice 1 : 3 Marsylia AFC (s)
    FLBZ (s) 0 : 10 Liverpudlian FC
    soints (s) 2 : 7 Kolonia City
    Andrus (b) 0 : 4 TI AMORE
    menele mahonka (b) 2 : 1 RTS 1910 Widzew Łódż




    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 28 - 08.02.2024

    Marsylia AFC (s) 1 : 1 CARLO FC
    PZPN Polska (s) 2 : 4 LKS Pogórze Bachórz (b)
    Orkan Zapałów (b) 7 : 0 Orlęta Luków
    MJP Rybnik 0 : 0 C.F Wyspa
    Liverpudlian FC 5 : 0 Orzeł Palowice
    Kolonia City 6 : 0 FLBZ (s)
    TI AMORE 5 : 0 soints (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż 8 : 1 Andrus (b)
    Kova United F.C. (b) 0 : 6 menele mahonka (b)



    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 29 - 10.02.2024

    CARLO FC 3 : 1 LKS Pogórze Bachórz (b)
    Orlęta Luków 2 : 9 PZPN Polska (s)
    C.F Wyspa 2 : 3 Orkan Zapałów (b)
    Marsylia AFC (s) 2 : 3 Liverpudlian FC
    Orzeł Palowice 1 : 4 Kolonia City
    FLBZ (s) 0 : 6 TI AMORE
    soints (s) 0 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż
    Andrus (b) 1 : 4 Kova United F.C. (b)
    menele mahonka (b) 4 : 2 MJP Rybnik




    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 30 - 11.02.2024

    Liverpudlian FC 2 : 0 CARLO FC
    LKS Pogórze Bachórz (b) 8 : 0 Orlęta Luków
    PZPN Polska (s) 1 : 0 C.F Wyspa
    Kolonia City 3 : 1 Marsylia AFC (s)
    TI AMORE 1 : 1 Orzeł Palowice
    RTS 1910 Widzew Łódż 6 : 0 FLBZ (s)
    Kova United F.C. (b) 6 : 1 soints (s)
    MJP Rybnik 9 : 0 Andrus (b)
    Orkan Zapałów (b) 4 : 2 menele mahonka (b)



    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 31 - 12.02.2024

    CARLO FC 6 : 2 Orlęta Luków
    C.F Wyspa 4 : 1 LKS Pogórze Bachórz (b)
    Liverpudlian FC 0 : 3 Kolonia City
    Marsylia AFC (s) 1 : 2 TI AMORE
    Orzeł Palowice 0 : 5 RTS 1910 Widzew Łódż
    FLBZ (s) 0 : 5 Kova United F.C. (b)
    soints (s) 0 : 10 MJP Rybnik
    Andrus (b) 1 : 5 Orkan Zapałów (b)
    menele mahonka (b) 3 : 3 PZPN Polska (s)



    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 32 - 13.02.2024

    Kolonia City 3 : 1 CARLO FC
    Orlęta Luków 0 : 5 C.F Wyspa
    TI AMORE 1 : 0 Liverpudlian FC
    RTS 1910 Widzew Łódż 2 : 0 Marsylia AFC (s)
    Kova United F.C. (b) 0 : 0 Orzeł Palowice
    MJP Rybnik 10 : 0 FLBZ (s)
    Orkan Zapałów (b) 4 : 0 soints (s)
    PZPN Polska (s) 7 : 0 Andrus (b)
    LKS Pogórze Bachórz (b) 2 : 2 menele mahonka (b)



    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 33 - 15.02.2024

    CARLO FC 0 : 4 C.F Wyspa
    Kolonia City 3 : 1 TI AMORE
    Liverpudlian FC 0 : 1 RTS 1910 Widzew Łódż
    Marsylia AFC (s) 5 : 0 Kova United F.C. (b)
    Orzeł Palowice 1 : 0 MJP Rybnik
    FLBZ (s) 0 : 5 Orkan Zapałów (b)
    soints (s) 0 : 7 PZPN Polska (s)
    Andrus (b) 0 : 7 LKS Pogórze Bachórz (b)
    menele mahonka (b) 9 : 2 Orlęta Luków



    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 34 - 17.02.2024

    Kova United F.C. (b) 1 : 5 Liverpudlian FC
    RTS 1910 Widzew Łódż 4 : 1 Kolonia City
    TI AMORE 1 : 1 CARLO FC
    MJP Rybnik 0 : 2 Marsylia AFC (s)
    Orkan Zapałów (b) 4 : 0 Orzeł Palowice
    PZPN Polska (s) 7 : 0 FLBZ (s)
    LKS Pogórze Bachórz (b) 11 : 2 soints (s)
    Orlęta Luków 0 : 2 Andrus (b)
    C.F Wyspa 0 : 0 menele mahonka (b)



    Zespół Orkan Zapałów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).