Rozgrywki LT PL - III liga - XXXV sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XXXV sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.01.2024
    Huta Jazz : Zagłębie Lubin2 (b)
    AC Milan Poland : KKS Kolejowy (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : Wodnik Callander
    The Gunners : Czarni Lwówek Śląski
    Villarreal Club de Fútbol (b) : LKS Czaszyn (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : LKS Uście Gorlickie (b)
    Real Madrid (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : FC Blanco (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Loserpool (b)


    Kolejka 19 - 27.01.2024
    Zagłębie Lubin2 (b) : Loserpool (b)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : FC Blanco (s)
    Huta Jazz : AC Milan Poland
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : KKS Kolejowy (b)
    The Gunners : Wodnik Callander
    Villarreal Club de Fútbol (b) : Czarni Lwówek Śląski
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : LKS Czaszyn (s)
    Real Madrid (b) : LKS Uście Gorlickie (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (s)


    Kolejka 20 - 28.01.2024
    Loserpool (b) : Huta Jazz
    AC Milan Poland : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    KKS Kolejowy (b) : The Gunners
    Wodnik Callander : Villarreal Club de Fútbol (b)
    Czarni Lwówek Śląski : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    LKS Czaszyn (s) : Real Madrid (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    FC Blanco (s) : Zagłębie Lubin2 (b)


    Kolejka 21 - 29.01.2024
    Huta Jazz : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    The Gunners : AC Milan Poland
    Villarreal Club de Fútbol (b) : KKS Kolejowy (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : Wodnik Callander
    Real Madrid (b) : Czarni Lwówek Śląski
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : LKS Czaszyn (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : LKS Uście Gorlickie (b)
    Loserpool (b) : FC Blanco (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (s)


    Kolejka 22 - 30.01.2024
    FC Blanco (s) : Huta Jazz
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : The Gunners
    AC Milan Poland : Villarreal Club de Fútbol (b)
    KKS Kolejowy (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    Wodnik Callander : Real Madrid (b)
    Czarni Lwówek Śląski : Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    LKS Czaszyn (s) : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) : Loserpool (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) : Zagłębie Lubin2 (b)


    Kolejka 23 - 01.02.2024
    Huta Jazz : The Gunners
    Villarreal Club de Fútbol (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : AC Milan Poland
    Real Madrid (b) : KKS Kolejowy (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : Wodnik Callander
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Czarni Lwówek Śląski
    FC Blanco (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Loserpool (b) : LKS Uście Gorlickie (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : LKS Czaszyn (s)


    Kolejka 24 - 03.02.2024
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) : Huta Jazz
    The Gunners : Villarreal Club de Fútbol (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    AC Milan Poland : Real Madrid (b)
    KKS Kolejowy (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    Wodnik Callander : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) : FC Blanco (s)
    LKS Czaszyn (s) : Loserpool (b)
    Czarni Lwówek Śląski : Zagłębie Lubin2 (b)


    Kolejka 25 - 04.02.2024
    Huta Jazz : Villarreal Club de Fútbol (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : The Gunners
    Real Madrid (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : AC Milan Poland
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : KKS Kolejowy (b)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) : LKS Uście Gorlickie (b)
    FC Blanco (s) : LKS Czaszyn (s)
    Loserpool (b) : Czarni Lwówek Śląski
    Zagłębie Lubin2 (b) : Wodnik Callander


    Kolejka 26 - 05.02.2024
    LKS Uście Gorlickie (b) : Huta Jazz
    Villarreal Club de Fútbol (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    The Gunners : Real Madrid (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    AC Milan Poland : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    LKS Czaszyn (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Czarni Lwówek Śląski : FC Blanco (s)
    Wodnik Callander : Loserpool (b)
    KKS Kolejowy (b) : Zagłębie Lubin2 (b)


    Kolejka 27 - 06.02.2024
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : The Gunners
    Real Madrid (b) : Villarreal Club de Fútbol (b)
    Huta Jazz : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) : LKS Czaszyn (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) : Czarni Lwówek Śląski
    FC Blanco (s) : Wodnik Callander
    Loserpool (b) : KKS Kolejowy (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : AC Milan Poland


    Kolejka 28 - 08.02.2024
    LKS Czaszyn (s) : Huta Jazz
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : Real Madrid (b)
    Villarreal Club de Fútbol (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    The Gunners : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Czarni Lwówek Śląski : LKS Uście Gorlickie (b)
    Wodnik Callander : Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    KKS Kolejowy (b) : FC Blanco (s)
    AC Milan Poland : Loserpool (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : Zagłębie Lubin2 (b)


    Kolejka 29 - 10.02.2024
    Huta Jazz : Real Madrid (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Villarreal Club de Fútbol (b)
    LKS Czaszyn (s) : Czarni Lwówek Śląski
    LKS Uście Gorlickie (b) : Wodnik Callander
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) : KKS Kolejowy (b)
    FC Blanco (s) : AC Milan Poland
    Loserpool (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : The Gunners


    Kolejka 30 - 11.02.2024
    Czarni Lwówek Śląski : Huta Jazz
    Real Madrid (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Wodnik Callander : LKS Czaszyn (s)
    KKS Kolejowy (b) : LKS Uście Gorlickie (b)
    AC Milan Poland : Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : FC Blanco (s)
    The Gunners : Loserpool (b)
    Villarreal Club de Fútbol (b) : Zagłębie Lubin2 (b)


    Kolejka 31 - 12.02.2024
    Huta Jazz : Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Real Madrid (b)
    Czarni Lwówek Śląski : Wodnik Callander
    LKS Czaszyn (s) : KKS Kolejowy (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) : AC Milan Poland
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    FC Blanco (s) : The Gunners
    Loserpool (b) : Villarreal Club de Fútbol (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)


    Kolejka 32 - 13.02.2024
    Wodnik Callander : Huta Jazz
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    KKS Kolejowy (b) : Czarni Lwówek Śląski
    AC Milan Poland : LKS Czaszyn (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : LKS Uście Gorlickie (b)
    The Gunners : Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Villarreal Club de Fútbol (b) : FC Blanco (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : Loserpool (b)
    Real Madrid (b) : Zagłębie Lubin2 (b)


    Kolejka 33 - 15.02.2024
    Huta Jazz : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Wodnik Callander : KKS Kolejowy (b)
    Czarni Lwówek Śląski : AC Milan Poland
    LKS Czaszyn (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) : The Gunners
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) : Villarreal Club de Fútbol (b)
    FC Blanco (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    Loserpool (b) : Real Madrid (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (b)


    Kolejka 34 - 17.02.2024
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : Czarni Lwówek Śląski
    AC Milan Poland : Wodnik Callander
    KKS Kolejowy (b) : Huta Jazz
    The Gunners : LKS Czaszyn (s)
    Villarreal Club de Fútbol (b) : LKS Uście Gorlickie (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Real Madrid (b) : FC Blanco (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : Loserpool (b)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Zagłębie Lubin2 (b)
    Kolejka 18 - 25.01.2024
    Huta Jazz 5 : 1 Zagłębie Lubin2 (b)
    AC Milan Poland 0 : 2 KKS Kolejowy (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 1 : 6 Wodnik Callander
    The Gunners 3 : 0 Czarni Lwówek Śląski w/o
    Villarreal Club de Fútbol (b) 5 : 0 LKS Czaszyn (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 2 : 0 LKS Uście Gorlickie (b)
    Real Madrid (b) 1 : 3 Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 7 : 1 FC Blanco (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 7 Loserpool (b)

    Kolejka 19 - 27.01.2024

    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 0 Loserpool (b) obustronny w/o
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 1 : 10 FC Blanco (s)
    Huta Jazz 0 : 2 AC Milan Poland
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 0 : 6 KKS Kolejowy (b)
    The Gunners 1 : 3 Wodnik Callander
    Villarreal Club de Fútbol (b) 3 : 0 Czarni Lwówek Śląski w/o
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 2 : 3 LKS Czaszyn (s)
    Real Madrid (b) 2 : 0 LKS Uście Gorlickie (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 3 : 0 Tottenham Hotspur 1882 FC (s)









    Post was edited 2 times, last by “Mewa” ().

    Kolejka 20 - 28.01.2024

    Loserpool (b) 0 : 2 Huta Jazz
    AC Milan Poland 3 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    KKS Kolejowy (b) 4 : 2 The Gunners
    Wodnik Callander 3 : 1 Villarreal Club de Fútbol (b)
    Czarni Lwówek Śląski 0:3 w/o MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    LKS Czaszyn (s) 2 : 3 Real Madrid (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) 0 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) 5 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    FC Blanco (s) 0 : 3 Zagłębie Lubin2 (b)





    Kolejka 21 - 29.01.2024

    Huta Jazz 1 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    The Gunners 1 : 4 AC Milan Poland
    Villarreal Club de Fútbol (b) 2 : 2 KKS Kolejowy (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 0 : 4 Wodnik Callander
    Real Madrid (b) 3 : 0 Czarni Lwówek Śląski w/o
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 3 : 0 LKS Czaszyn (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 11 LKS Uście Gorlickie (b)
    Loserpool (b) 0 : 9 FC Blanco (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 3 Tottenham Hotspur 1882 FC (s)









    Kolejka 22 - 30.01.2024

    FC Blanco (s) 0 : 4 Huta Jazz
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 1 : 4 The Gunners
    AC Milan Poland 3 : 0 Villarreal Club de Fútbol (b)
    KKS Kolejowy (b) 4 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    Wodnik Callander 5 : 0 Real Madrid (b)
    Czarni Lwówek Śląski
    0 : 3 w/o Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    LKS Czaszyn (s) 5 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) 7 : 1 Loserpool (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) 1 : 1 Zagłębie Lubin2 (b)









    Kolejka 23 - 01.02.2024

    Huta Jazz 1 : 3 The Gunners
    Villarreal Club de Fútbol (b) 1 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 0 : 10 AC Milan Poland
    Real Madrid (b) 3 : 5 KKS Kolejowy (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 1 : 5 Wodnik Callander
    K.S. Stary Wiśnicz (s)
    3 : 0 w/o Czarni Lwówek Śląski
    FC Blanco (s) 2 : 8 Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Loserpool (b) 0 : 6 LKS Uście Gorlickie (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 2 LKS Czaszyn (s)









    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 24 - 03.02.2024

    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) 6 : 2 Huta Jazz
    The Gunners 0 : 2 Villarreal Club de Fútbol (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 0 : 2 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    AC Milan Poland 6 : 1 Real Madrid (b)
    KKS Kolejowy (b) 1 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    Wodnik Callander 8 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) 5 : 1 FC Blanco (s)
    LKS Czaszyn (s) 11 : 0 Loserpool (b)
    Czarni Lwówek Śląski 0 : 3 Zagłębie Lubin2 (b)









    Kolejka 25 - 04.02.2024

    Huta Jazz 1 : 4 Villarreal Club de Fútbol (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 0 : 3 The Gunners
    Real Madrid (b) 2 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 4 : 1 AC Milan Poland
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 2 : 7 KKS Kolejowy (b)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) 4 : 0 LKS Uście Gorlickie (b)
    FC Blanco (s) 2 : 7 LKS Czaszyn (s)
    Loserpool (b)
    3 : 0 w/o Czarni Lwówek Śląski
    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 6 Wodnik Callander


    Kolejka 26 - 05.02.2024

    LKS Uście Gorlickie (b) 1 : 5 Huta Jazz
    Villarreal Club de Fútbol (b) 5 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    The Gunners 4 : 0 Real Madrid (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 2 : 5 Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    AC Milan Poland 6 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    LKS Czaszyn (s) 1 : 0 Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Czarni Lwówek Śląski
    0 : 3 w/o FC Blanco (s)
    Wodnik Callander 9 : 0 Loserpool (b)
    KKS Kolejowy (b) 3 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)











    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 27 - 06.02.2024

    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 4 : 2 The Gunners
    Real Madrid (b) 0 : 4 Villarreal Club de Fútbol (b)
    Huta Jazz 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 1 : 10 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) 0 : 1 LKS Czaszyn (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    3 : 0 w/o Czarni Lwówek Śląski
    FC Blanco (s) 2 : 7 Wodnik Callander
    Loserpool (b) 1 : 10 KKS Kolejowy (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 7 AC Milan Poland










    Kolejka 28 - 08.02.2024

    LKS Czaszyn (s) 0 : 2 Huta Jazz
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 0 : 9 Real Madrid (b)
    Villarreal Club de Fútbol (b) 2 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    The Gunners 11 : 2 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Czarni Lwówek Śląski
    0 : 3 w/o LKS Uście Gorlickie (b)
    Wodnik Callander 1 : 1 Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    KKS Kolejowy (b) 5 : 2 FC Blanco (s)
    AC Milan Poland 9 : 0 Loserpool (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 3 : 1 Zagłębie Lubin2 (b)









    Kolejka 29 - 10.02.2024

    Huta Jazz 0 : 2 Real Madrid (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 3 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 2 : 11 Villarreal Club de Fútbol (b)
    LKS Czaszyn (s)
    3 : 0 w/o Czarni Lwówek Śląski
    LKS Uście Gorlickie (b) 2 : 7 Wodnik Callander
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) 3 : 1 KKS Kolejowy (b)
    FC Blanco (s) 0 : 7 AC Milan Poland
    Loserpool (b) 0 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 6 The Gunners









    Kolejka 30 - 11.02.2024

    Czarni Lwówek Śląski
    0 : 3 w/o Huta Jazz
    Real Madrid (b) 2 : 5 Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 7 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Wodnik Callander 7 : 2 LKS Czaszyn (s)
    KKS Kolejowy 5 : 0 LKS Uście Gorlickie (b)
    AC Milan Poland 2 : 0 Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 4 : 0 FC Blanco (s)
    The Gunners 9 : 0 Loserpool (b)
    Villarreal Club de Fútbol (b) 2 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)









    Kolejka 31 - 12.02.2024

    Huta Jazz 1 : 5 Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 8 Real Madrid (b)
    Czarni Lwówek Śląski
    0 : 3 w/o Wodnik Callander
    LKS Czaszyn (s) 0 : 2 KKS Kolejowy (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) 3 : 6 AC Milan Poland
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) 4 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    FC Blanco (s) 0 : 7 The Gunners
    Loserpool (b) 0 : 7 Villarreal Club de Fútbol (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)








    Kolejka 32 - 13.02.2024

    Wodnik Callander 5 : 1 Huta Jazz
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 12 : 1 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    KKS Kolejowy (b) 3 : 0 Czarni Lwówek Śląski
    AC Milan Poland 7 : 2 LKS Czaszyn (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 2 : 0 LKS Uście Gorlickie (b)
    The Gunners 0 : 1 Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Villarreal Club de Fútbol (b) 7 : 0 FC Blanco (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 9 : 0 Loserpool (b)
    Real Madrid (b) 1 : 1 Zagłębie Lubin2 (b)









    Kolejka 33 - 15.02.2024

    Huta Jazz 7 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Wodnik Callander 3 : 0 KKS Kolejowy (b)
    Czarni Lwówek Śląski 0 : 3 AC Milan Poland
    LKS Czaszyn (s) 2 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) 2 : 6 The Gunners
    Tottenham Hotspur 1882 FC (s) 1 : 3 Villarreal Club de Fútbol (b)
    FC Blanco (s) 0 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    Loserpool (b) 0 : 8 Real Madrid (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski (b)








    Kolejka - 17.02.2024

    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    3 : 0 w/o Czarni Lwówek Śląski
    AC Milan Poland 0 : 3 Wodnik Callander
    KKS Kolejowy (b) 5 : 0 Huta Jazz
    The Gunners 2 : 0 LKS Czaszyn (s)
    Villarreal Club de Fútbol (b) 6 : 1 LKS Uście Gorlickie (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 0 : 4 Tottenham Hotspur 1882 FC (s)
    Real Madrid (b) 3 : 1 FC Blanco (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 11 : 1 Loserpool (b)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 5 Zagłębie Lubin2 (b)