Rozgrywki LT PL - IVB liga - XXXV sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - IVB liga - XXXV sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.01.2024
    Waleczne Serce : FC Belzacka II (b)
    Mistrzowie NH : FC Equ
    Fc Puścina (b) : La Fiorita
    LKS.Ursus Dachnow : FC KaRa KrAkOw
    KP Gastro Pathology Auu (b) : FC Tylice (s)
    FC Baryła (s) : The Karakans
    FC Rokita (b) : Fox River FC (s)
    FC Oliwerpul : Cargovia Kargowa (s)
    Zryw Dabrowka : K.S. Jaroslawiec (b)


    Kolejka 19 - 27.01.2024
    FC Belzacka II (b) : K.S. Jaroslawiec (b)
    Zryw Dabrowka : Cargovia Kargowa (s)
    Waleczne Serce : Mistrzowie NH
    Fc Puścina (b) : FC Equ
    LKS.Ursus Dachnow : La Fiorita
    KP Gastro Pathology Auu (b) : FC KaRa KrAkOw
    FC Baryła (s) : FC Tylice (s)
    FC Rokita (b) : The Karakans
    FC Oliwerpul : Fox River FC (s)


    Kolejka 20 - 28.01.2024
    K.S. Jaroslawiec (b) : Waleczne Serce
    Mistrzowie NH : Fc Puścina (b)
    FC Equ : LKS.Ursus Dachnow
    La Fiorita : KP Gastro Pathology Auu (b)
    FC KaRa KrAkOw : FC Baryła (s)
    FC Tylice (s) : FC Rokita (b)
    The Karakans : FC Oliwerpul
    Fox River FC (s) : Zryw Dabrowka
    Cargovia Kargowa (s) : FC Belzacka II (b)


    Kolejka 21 - 29.01.2024
    Waleczne Serce : Fc Puścina (b)
    LKS.Ursus Dachnow : Mistrzowie NH
    KP Gastro Pathology Auu (b) : FC Equ
    FC Baryła (s) : La Fiorita
    FC Rokita (b) : FC KaRa KrAkOw
    FC Oliwerpul : FC Tylice (s)
    Zryw Dabrowka : The Karakans
    K.S. Jaroslawiec (b) : Cargovia Kargowa (s)
    FC Belzacka II (b) : Fox River FC (s)


    Kolejka 22 - 30.01.2024
    Cargovia Kargowa (s) : Waleczne Serce
    Fc Puścina (b) : LKS.Ursus Dachnow
    Mistrzowie NH : KP Gastro Pathology Auu (b)
    FC Equ : FC Baryła (s)
    La Fiorita : FC Rokita (b)
    FC KaRa KrAkOw : FC Oliwerpul
    FC Tylice (s) : Zryw Dabrowka
    Fox River FC (s) : K.S. Jaroslawiec (b)
    The Karakans : FC Belzacka II (b)


    Kolejka 23 - 01.02.2024
    Waleczne Serce : LKS.Ursus Dachnow
    KP Gastro Pathology Auu (b) : Fc Puścina (b)
    FC Baryła (s) : Mistrzowie NH
    FC Rokita (b) : FC Equ
    FC Oliwerpul : La Fiorita
    Zryw Dabrowka : FC KaRa KrAkOw
    Cargovia Kargowa (s) : Fox River FC (s)
    K.S. Jaroslawiec (b) : The Karakans
    FC Belzacka II (b) : FC Tylice (s)


    Kolejka 24 - 03.02.2024
    Fox River FC (s) : Waleczne Serce
    LKS.Ursus Dachnow : KP Gastro Pathology Auu (b)
    Fc Puścina (b) : FC Baryła (s)
    Mistrzowie NH : FC Rokita (b)
    FC Equ : FC Oliwerpul
    La Fiorita : Zryw Dabrowka
    The Karakans : Cargovia Kargowa (s)
    FC Tylice (s) : K.S. Jaroslawiec (b)
    FC KaRa KrAkOw : FC Belzacka II (b)


    Kolejka 25 - 04.02.2024
    Waleczne Serce : KP Gastro Pathology Auu (b)
    FC Baryła (s) : LKS.Ursus Dachnow
    FC Rokita (b) : Fc Puścina (b)
    FC Oliwerpul : Mistrzowie NH
    Zryw Dabrowka : FC Equ
    Fox River FC (s) : The Karakans
    Cargovia Kargowa (s) : FC Tylice (s)
    K.S. Jaroslawiec (b) : FC KaRa KrAkOw
    FC Belzacka II (b) : La Fiorita


    Kolejka 26 - 05.02.2024
    The Karakans : Waleczne Serce
    KP Gastro Pathology Auu (b) : FC Baryła (s)
    LKS.Ursus Dachnow : FC Rokita (b)
    Fc Puścina (b) : FC Oliwerpul
    Mistrzowie NH : Zryw Dabrowka
    FC Tylice (s) : Fox River FC (s)
    FC KaRa KrAkOw : Cargovia Kargowa (s)
    La Fiorita : K.S. Jaroslawiec (b)
    FC Equ : FC Belzacka II (b)


    Kolejka 27 - 06.02.2024
    FC Oliwerpul : LKS.Ursus Dachnow
    FC Rokita (b) : KP Gastro Pathology Auu (b)
    Waleczne Serce : FC Baryła (s)
    Zryw Dabrowka : Fc Puścina (b)
    The Karakans : FC Tylice (s)
    Fox River FC (s) : FC KaRa KrAkOw
    Cargovia Kargowa (s) : La Fiorita
    K.S. Jaroslawiec (b) : FC Equ
    FC Belzacka II (b) : Mistrzowie NH


    Kolejka 28 - 08.02.2024
    FC Tylice (s) : Waleczne Serce
    FC Baryła (s) : FC Rokita (b)
    KP Gastro Pathology Auu (b) : FC Oliwerpul
    LKS.Ursus Dachnow : Zryw Dabrowka
    FC KaRa KrAkOw : The Karakans
    La Fiorita : Fox River FC (s)
    FC Equ : Cargovia Kargowa (s)
    Mistrzowie NH : K.S. Jaroslawiec (b)
    Fc Puścina (b) : FC Belzacka II (b)


    Kolejka 29 - 10.02.2024
    Waleczne Serce : FC Rokita (b)
    FC Oliwerpul : FC Baryła (s)
    Zryw Dabrowka : KP Gastro Pathology Auu (b)
    FC Tylice (s) : FC KaRa KrAkOw
    The Karakans : La Fiorita
    Fox River FC (s) : FC Equ
    Cargovia Kargowa (s) : Mistrzowie NH
    K.S. Jaroslawiec (b) : Fc Puścina (b)
    FC Belzacka II (b) : LKS.Ursus Dachnow


    Kolejka 30 - 11.02.2024
    FC KaRa KrAkOw : Waleczne Serce
    FC Rokita (b) : FC Oliwerpul
    FC Baryła (s) : Zryw Dabrowka
    La Fiorita : FC Tylice (s)
    FC Equ : The Karakans
    Mistrzowie NH : Fox River FC (s)
    Fc Puścina (b) : Cargovia Kargowa (s)
    LKS.Ursus Dachnow : K.S. Jaroslawiec (b)
    KP Gastro Pathology Auu (b) : FC Belzacka II (b)


    Kolejka 31 - 12.02.2024
    Waleczne Serce : FC Oliwerpul
    Zryw Dabrowka : FC Rokita (b)
    FC KaRa KrAkOw : La Fiorita
    FC Tylice (s) : FC Equ
    The Karakans : Mistrzowie NH
    Fox River FC (s) : Fc Puścina (b)
    Cargovia Kargowa (s) : LKS.Ursus Dachnow
    K.S. Jaroslawiec (b) : KP Gastro Pathology Auu (b)
    FC Belzacka II (b) : FC Baryła (s)


    Kolejka 32 - 13.02.2024
    La Fiorita : Waleczne Serce
    FC Oliwerpul : Zryw Dabrowka
    FC Equ : FC KaRa KrAkOw
    Mistrzowie NH : FC Tylice (s)
    Fc Puścina (b) : The Karakans
    LKS.Ursus Dachnow : Fox River FC (s)
    KP Gastro Pathology Auu (b) : Cargovia Kargowa (s)
    FC Baryła (s) : K.S. Jaroslawiec (b)
    FC Rokita (b) : FC Belzacka II (b)


    Kolejka 33 - 15.02.2024
    Waleczne Serce : Zryw Dabrowka
    La Fiorita : FC Equ
    FC KaRa KrAkOw : Mistrzowie NH
    FC Tylice (s) : Fc Puścina (b)
    The Karakans : LKS.Ursus Dachnow
    Fox River FC (s) : KP Gastro Pathology Auu (b)
    Cargovia Kargowa (s) : FC Baryła (s)
    K.S. Jaroslawiec (b) : FC Rokita (b)
    FC Belzacka II (b) : FC Oliwerpul


    Kolejka 34 - 17.02.2024
    Fc Puścina (b) : FC KaRa KrAkOw
    Mistrzowie NH : La Fiorita
    FC Equ : Waleczne Serce
    LKS.Ursus Dachnow : FC Tylice (s)
    KP Gastro Pathology Auu (b) : The Karakans
    FC Baryła (s) : Fox River FC (s)
    FC Rokita (b) : Cargovia Kargowa (s)
    FC Oliwerpul : K.S. Jaroslawiec (b)
    Zryw Dabrowka : FC Belzacka II (b)
    Kolejka 18 - 25.01.2024
    Waleczne Serce 7 : 0 FC Belzacka II (b)
    Mistrzowie NH 5 : 1 FC Equ
    Fc Puścina (b) 0 : 8 La Fiorita
    LKS.Ursus Dachnow 0 : 3 FC KaRa KrAkOw (w/o) - wynik uwzględniony w 20 kolejce
    KP Gastro Pathology Auu (b) 0 : 7 FC Tylice (s)
    FC Baryła (s) 4 : 0 The Karakans
    FC Rokita (b) 1 : 11 Fox River FC (s)
    FC Oliwerpul 1 : 2 Cargovia Kargowa (s)
    Zryw Dabrowka 9 : 2 K.S. Jaroslawiec (b)

    Kolejka 19 - 27.01.2024
    FC Belzacka II (b) 3 : 2 K.S. Jaroslawiec (b)
    Zryw Dabrowka 8 : 1 Cargovia Kargowa (s)
    Waleczne Serce 0 : 1 Mistrzowie NH
    Fc Puścina (b) 1 : 3 FC Equ
    LKS.Ursus Dachnow 0 : 6 La Fiorita
    KP Gastro Pathology Auu (b) 1 : 5 FC KaRa KrAkOw
    FC Baryła (s) 6 : 0 FC Tylice (s)
    FC Rokita (b) 1 : 6 The Karakans
    FC Oliwerpul 0 : 6 Fox River FC (s)




    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 20 - 28.01.2024

    K.S. Jaroslawiec (b) 0 : 6 Waleczne Serce
    Mistrzowie NH 5 : 1 Fc Puścina (b)
    FC Equ 0 : 0 LKS.Ursus Dachnow
    obustronny w/o
    La Fiorita 9 : 0 KP Gastro Pathology Auu (b)
    FC KaRa KrAkOw 2 : 6 FC Baryła (s)
    FC Tylice (s) 5 : 0 FC Rokita (b)
    The Karakans 0 : 1 FC Oliwerpul
    Fox River FC (s) 3 : 0 Zryw Dabrowka
    Cargovia Kargowa (s) 3 : 0 FC Belzacka II (b)




    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).



    Kolejka 21 - 29.01.2024

    Waleczne Serce 8 : 1 Fc Puścina (b)
    LKS.Ursus Dachnow 0 : 0 Mistrzowie NH
    obustronny w/o

    KP Gastro Pathology Auu (b) 2 : 7 FC Equ
    FC Baryła (s) 0 : 3 La Fiorita
    FC Rokita (b) 0 : 10 FC KaRa KrAkOw
    FC Oliwerpul 1 : 6 FC Tylice (s)
    Zryw Dabrowka 4 : 0 The Karakans
    K.S. Jaroslawiec (b) 0 : 5 Cargovia Kargowa (s)
    FC Belzacka II (b) 0 : 5 Fox River FC (s)




    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).[b]







    Kolejka 22 - 30.01.2024

    Cargovia Kargowa (s) 0 : 6 Waleczne Serce
    Fc Puścina (b) 0 : 3 LKS.Ursus Dachnow
    Mistrzowie NH 5 : 0 KP Gastro Pathology Auu (b)
    FC Equ 1 : 9 FC Baryła (s)
    La Fiorita 5 : 1 FC Rokita (b)
    FC KaRa KrAkOw 1 : 1 FC Oliwerpul
    FC Tylice (s) 0 : 2 Zryw Dabrowka
    Fox River FC (s) 6 : 2 K.S. Jaroslawiec (b)
    The Karakans 2 : 0 FC Belzacka II (b)




    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).










    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 23 - 01.02.2024

    Waleczne Serce
    0 : 0 obustronny w/o LKS.Ursus Dachnow
    KP Gastro Pathology Auu (b) 0 : 5 Fc Puścina (b)
    FC Baryła (s) 7 : 2 Mistrzowie NH
    FC Rokita (b) 0 : 8 FC Equ
    FC Oliwerpul 1 : 5 La Fiorita
    Zryw Dabrowka 2 : 0 FC KaRa KrAkOw
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 5 Fox River FC (s)
    K.S. Jaroslawiec (b) 0 : 0 The Karakans
    FC Belzacka II (b) 0 : 4 FC Tylice (s)




    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 3 times, last by “Mewa” ().

    Kolejka 24 - 03.02.2024

    Fox River FC (s) 5 : 0 Waleczne Serce
    LKS.Ursus Dachnow
    0 : 0 obustronny w/o KP Gastro Pathology Auu (b)
    Fc Puścina (b) 0 : 8 FC Baryła (s)
    Mistrzowie NH 8 : 0 FC Rokita (b)
    FC Equ 2 : 2 FC Oliwerpul
    La Fiorita 0 : 0 Zryw Dabrowka
    The Karakans 3 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    FC Tylice (s) 6 : 1 K.S. Jaroslawiec (b)
    FC KaRa KrAkOw 6 : 1 FC Belzacka II (b)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 25 - 04.02.2024

    Waleczne Serce 6 : 2 KP Gastro Pathology Auu (b)
    FC Baryła (s) 8 : 2 LKS.Ursus Dachnow
    FC Rokita (b) 1 : 6 Fc Puścina (b)
    FC Oliwerpul 1 : 4 Mistrzowie NH
    Zryw Dabrowka 3 : 0 FC Equ
    Fox River FC (s) 3 : 0 The Karakans
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 5 FC Tylice (s)
    K.S. Jaroslawiec (b) 1 : 5 FC KaRa KrAkOw
    FC Belzacka II (b) 0 : 6 La Fiorita


    Kolejka 26 - 05.02.2024

    The Karakans 0 : 5 Waleczne Serce
    KP Gastro Pathology Auu (b) 2 : 6 FC Baryła (s)
    LKS.Ursus Dachnow 9 : 0 FC Rokita (b)
    Fc Puścina (b) 0 : 5 FC Oliwerpul
    Mistrzowie NH 2 : 5 Zryw Dabrowka
    FC Tylice (s) 1 : 5 Fox River FC (s)
    FC KaRa KrAkOw 0 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    La Fiorita 4 : 0 K.S. Jaroslawiec (b)
    FC Equ 3 : 2 FC Belzacka II (b)




    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 27 - 06.02.2024

    FC Oliwerpul 0 : 3 LKS.Ursus Dachnow
    FC Rokita (b) 1 : 4 KP Gastro Pathology Auu (b)
    Waleczne Serce 2 : 6 FC Baryła (s)
    Zryw Dabrowka 7 : 1 Fc Puścina (b)
    The Karakans 1 : 1 FC Tylice (s)
    Fox River FC (s) 7 : 0 FC KaRa KrAkOw
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 7 La Fiorita
    K.S. Jaroslawiec (b) 0 : 0 obustronny w/o FC Equ
    FC Belzacka II (b) 1 : 0 Mistrzowie NH



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 28 - 08.02.2024

    FC Tylice (s) 2 : 0 Waleczne Serce
    FC Baryła (s) 10 : 1 FC Rokita (b)
    KP Gastro Pathology Auu (b) 1 : 4 FC Oliwerpul
    LKS.Ursus Dachnow 0 : 4 Zryw Dabrowka
    FC KaRa KrAkOw 6 : 1 The Karakans
    La Fiorita 0 : 2 Fox River FC (s)
    FC Equ 1 : 3 Cargovia Kargowa (s)
    Mistrzowie NH
    0 : 0 obustronny w/o K.S. Jaroslawiec (b)
    Fc Puścina (b) 2 : 4 FC Belzacka II (b)




    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 29 - 10.02.2024

    Waleczne Serce 10 : 0 FC Rokita (b)
    FC Oliwerpul 2 : 8 FC Baryła (s)
    Zryw Dabrowka 7 : 2 KP Gastro Pathology Auu (b)
    FC Tylice (s) 2 : 4 FC KaRa KrAkOw
    The Karakans 0 : 0 La Fiorita
    Fox River FC (s) 9 : 2 FC Equ
    Cargovia Kargowa (s) 1 : 4 Mistrzowie NH
    K.S. Jaroslawiec (b) 1 : 1 Fc Puścina (b)
    FC Belzacka II (b) 0 : 4 LKS.Ursus Dachnow



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 30 - 11.02.2024

    FC KaRa KrAkOw 4 : 1 Waleczne Serce
    FC Rokita (b) 0 : 5 FC Oliwerpul
    FC Baryła (s) 0 : 0 Zryw Dabrowka
    La Fiorita 1 : 1 FC Tylice (s)
    FC Equ 2 : 5 The Karakans
    Mistrzowie NH
    0 : 0 obustronny w/o Fox River FC (s)
    Fc Puścina (b) 0 : 4 Cargovia Kargowa (s)
    LKS.Ursus Dachnow
    0 : 0 obustronny w/o K.S. Jaroslawiec (b)
    KP Gastro Pathology Auu (b) 0 : 5 FC Belzacka II (b)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 31 - 12.02.2024

    Waleczne Serce 7 : 0 FC Oliwerpul
    Zryw Dabrowka 5 : 1 FC Rokita (b)
    FC KaRa KrAkOw 0 : 3 La Fiorita
    FC Tylice (s) 3 : 0 FC Equ
    The Karakans 1 : 0 Mistrzowie NH
    Fox River FC (s) 5 : 1 Fc Puścina (b)
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 3 LKS.Ursus Dachnow
    K.S. Jaroslawiec (b) 4 : 0 KP Gastro Pathology Auu (b)
    FC Belzacka II (b) 4 : 0 FC Baryła (s)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 32 - 13.02.2024

    La Fiorita 3 : 0 Waleczne Serce
    FC Oliwerpul 2 : 5 Zryw Dabrowka
    FC Equ 2 : 6 FC KaRa KrAkOw
    Mistrzowie NH 0 : 7 FC Tylice (s)
    Fc Puścina (b) 3 : 2 The Karakans
    LKS.Ursus Dachnow 0 : 7 Fox River FC (s)
    KP Gastro Pathology Auu (b) 0 : 5 Cargovia Kargowa (s)
    FC Baryła (s) 7 : 3 K.S. Jaroslawiec (b)
    FC Rokita (b) 0 : 3 FC Belzacka II (b)




    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 33 - 15.02.2024

    Waleczne Serce 1 : 0 Zryw Dabrowka
    La Fiorita 8 : 2 FC Equ
    FC KaRa KrAkOw 3 : 0 Mistrzowie NH
    FC Tylice (s) 7 : 1 Fc Puścina (b)
    The Karakans 0 : 3 LKS.Ursus Dachnow
    Fox River FC (s) 8 : 0 KP Gastro Pathology Auu (b)
    Cargovia Kargowa (s) 2 : 6 FC Baryła (s)
    K.S. Jaroslawiec (b) 3 : 0 FC Rokita (b)
    FC Belzacka II (b) 2 : 2 FC Oliwerpul



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 34 - 17.02.2024

    Fc Puścina (b) 0 : 6 FC KaRa KrAkOw
    Mistrzowie NH 1 : 3 La Fiorita
    FC Equ 0 : 0
    obustronny w/o Waleczne Serce
    LKS.Ursus Dachnow 0 : 3 FC Tylice (s)
    KP Gastro Pathology Auu (b) 0 : 6 The Karakans
    FC Baryła (s) 1 : 3 Fox River FC (s)
    FC Rokita (b) 0 : 8 Cargovia Kargowa (s)
    FC Oliwerpul 0 : 1 K.S. Jaroslawiec (b)
    Zryw Dabrowka 3 : 0 FC Belzacka II (b)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).