Rozgrywki LT PL - V liga - XXXV sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - V liga - XXXV sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.01.2024
    WOLNY LOS1 : Stasin Red Devils
    Klasyczny : Wawa
    KSG BARTEK : Strażak Karsy
    Ostróda Tigers F.C. : Wawel Wirek
    FC Barcelona Lisowice (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    Gäläktikös : Hugo (s)
    Cazador (s) : Mistrzowie z dzielnicy
    Victoria Głosków (s) : KING ŁÓDŹ
    WOLNY LOS : Vanessa Club (s)


    Kolejka 2 - 02.01.2024
    WOLNY LOS : WOLNY LOS1
    Victoria Głosków (s) : Vanessa Club (s)
    Wawa : Stasin Red Devils
    Klasyczny : Strażak Karsy
    KSG BARTEK : Wawel Wirek
    Ostróda Tigers F.C. : Lechia-Dzierżoniów1946
    FC Barcelona Lisowice (s) : Hugo (s)
    Gäläktikös : Mistrzowie z dzielnicy
    Cazador (s) : KING ŁÓDŹ


    Kolejka 3 - 04.01.2024
    Stasin Red Devils : WOLNY LOS
    Strażak Karsy : Wawa
    Wawel Wirek : Klasyczny
    Lechia-Dzierżoniów1946 : KSG BARTEK
    Hugo (s) : Ostróda Tigers F.C.
    Mistrzowie z dzielnicy : FC Barcelona Lisowice (s)
    KING ŁÓDŹ : Gäläktikös
    Vanessa Club (s) : Cazador (s)
    WOLNY LOS1 : Victoria Głosków (s)


    Kolejka 4 - 06.01.2024
    Strażak Karsy : Stasin Red Devils
    Wawa : Wawel Wirek
    Klasyczny : Lechia-Dzierżoniów1946
    KSG BARTEK : Hugo (s)
    Ostróda Tigers F.C. : Mistrzowie z dzielnicy
    FC Barcelona Lisowice (s) : KING ŁÓDŹ
    Gäläktikös : Vanessa Club (s)
    Victoria Głosków (s) : WOLNY LOS
    Cazador (s) : WOLNY LOS1


    Kolejka 5 - 07.01.2024
    Stasin Red Devils : Victoria Głosków (s)
    Wawel Wirek : Strażak Karsy
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Wawa
    Hugo (s) : Klasyczny
    Mistrzowie z dzielnicy : KSG BARTEK
    KING ŁÓDŹ : Ostróda Tigers F.C.
    Vanessa Club (s) : FC Barcelona Lisowice (s)
    WOLNY LOS : Cazador (s)
    WOLNY LOS1 : Gäläktikös


    Kolejka 6 - 08.01.2024
    Wawel Wirek : Stasin Red Devils
    Strażak Karsy : Lechia-Dzierżoniów1946
    Wawa : Hugo (s)
    Klasyczny : Mistrzowie z dzielnicy
    KSG BARTEK : KING ŁÓDŹ
    Ostróda Tigers F.C. : Vanessa Club (s)
    Cazador (s) : Victoria Głosków (s)
    Gäläktikös : WOLNY LOS
    FC Barcelona Lisowice (s) : WOLNY LOS1


    Kolejka 7 - 09.01.2024
    Stasin Red Devils : Cazador (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Wawel Wirek
    Hugo (s) : Strażak Karsy
    Mistrzowie z dzielnicy : Wawa
    KING ŁÓDŹ : Klasyczny
    Vanessa Club (s) : KSG BARTEK
    Victoria Głosków (s) : Gäläktikös
    WOLNY LOS : FC Barcelona Lisowice (s)
    WOLNY LOS1 : Ostróda Tigers F.C.


    Kolejka 8 - 11.01.2024
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Stasin Red Devils
    Wawel Wirek : Hugo (s)
    Strażak Karsy : Mistrzowie z dzielnicy
    Wawa : KING ŁÓDŹ
    Klasyczny : Vanessa Club (s)
    Gäläktikös : Cazador (s)
    FC Barcelona Lisowice (s) : Victoria Głosków (s)
    Ostróda Tigers F.C. : WOLNY LOS
    KSG BARTEK : WOLNY LOS1


    Kolejka 9 - 13.01.2024
    Stasin Red Devils : Gäläktikös
    Hugo (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    Mistrzowie z dzielnicy : Wawel Wirek
    KING ŁÓDŹ : Strażak Karsy
    Vanessa Club (s) : Wawa
    Cazador (s) : FC Barcelona Lisowice (s)
    Victoria Głosków (s) : Ostróda Tigers F.C.
    WOLNY LOS : KSG BARTEK
    WOLNY LOS1 : Klasyczny


    Kolejka 10 - 14.01.2024
    Wawel Wirek : KING ŁÓDŹ
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Mistrzowie z dzielnicy
    Hugo (s) : Stasin Red Devils
    Strażak Karsy : Vanessa Club (s)
    FC Barcelona Lisowice (s) : Gäläktikös
    Ostróda Tigers F.C. : Cazador (s)
    KSG BARTEK : Victoria Głosków (s)
    Klasyczny : WOLNY LOS
    Wawa : WOLNY LOS1


    Kolejka 11 - 15.01.2024
    Stasin Red Devils : FC Barcelona Lisowice (s)
    Mistrzowie z dzielnicy : Hugo (s)
    KING ŁÓDŹ : Lechia-Dzierżoniów1946
    Vanessa Club (s) : Wawel Wirek
    Gäläktikös : Ostróda Tigers F.C.
    Cazador (s) : KSG BARTEK
    Victoria Głosków (s) : Klasyczny
    WOLNY LOS : Wawa
    WOLNY LOS1 : Strażak Karsy


    Kolejka 12 - 16.01.2024
    Mistrzowie z dzielnicy : Stasin Red Devils
    Hugo (s) : KING ŁÓDŹ
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Vanessa Club (s)
    Ostróda Tigers F.C. : FC Barcelona Lisowice (s)
    KSG BARTEK : Gäläktikös
    Klasyczny : Cazador (s)
    Wawa : Victoria Głosków (s)
    Strażak Karsy : WOLNY LOS
    Wawel Wirek : WOLNY LOS1


    Kolejka 13 - 18.01.2024
    Stasin Red Devils : Ostróda Tigers F.C.
    KING ŁÓDŹ : Mistrzowie z dzielnicy
    Vanessa Club (s) : Hugo (s)
    FC Barcelona Lisowice (s) : KSG BARTEK
    Gäläktikös : Klasyczny
    Cazador (s) : Wawa
    Victoria Głosków (s) : Strażak Karsy
    WOLNY LOS : Wawel Wirek
    WOLNY LOS1 : Lechia-Dzierżoniów1946


    Kolejka 14 - 20.01.2024
    KING ŁÓDŹ : Stasin Red Devils
    Mistrzowie z dzielnicy : Vanessa Club (s)
    KSG BARTEK : Ostróda Tigers F.C.
    Klasyczny : FC Barcelona Lisowice (s)
    Wawa : Gäläktikös
    Strażak Karsy : Cazador (s)
    Wawel Wirek : Victoria Głosków (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 : WOLNY LOS
    Hugo (s) : WOLNY LOS1


    Kolejka 15 - 21.01.2024
    Stasin Red Devils : KSG BARTEK
    Vanessa Club (s) : KING ŁÓDŹ
    Ostróda Tigers F.C. : Klasyczny
    FC Barcelona Lisowice (s) : Wawa
    Gäläktikös : Strażak Karsy
    Cazador (s) : Wawel Wirek
    Victoria Głosków (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    WOLNY LOS : Hugo (s)
    WOLNY LOS1 : Mistrzowie z dzielnicy


    Kolejka 16 - 22.01.2024
    Vanessa Club (s) : Stasin Red Devils
    Klasyczny : KSG BARTEK
    Wawa : Ostróda Tigers F.C.
    Strażak Karsy : FC Barcelona Lisowice (s)
    Wawel Wirek : Gäläktikös
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Cazador (s)
    Hugo (s) : Victoria Głosków (s)
    Mistrzowie z dzielnicy : WOLNY LOS
    KING ŁÓDŹ : WOLNY LOS1


    Kolejka 17 - 23.01.2024
    Ostróda Tigers F.C. : Strażak Karsy
    KSG BARTEK : Wawa
    Stasin Red Devils : Klasyczny
    FC Barcelona Lisowice (s) : Wawel Wirek
    Gäläktikös : Lechia-Dzierżoniów1946
    Cazador (s) : Hugo (s)
    Victoria Głosków (s) : Mistrzowie z dzielnicy
    WOLNY LOS : KING ŁÓDŹ
    WOLNY LOS1 : Vanessa Club (s)

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 01.01.2024

    WOLNY LOS1 0 : 3 Stasin Red Devils
    Klasyczny 7 : 1 Wawa
    KSG BARTEK 6 : 0 Strażak Karsy
    Ostróda Tigers F.C. 7 : 1 Wawel Wirek
    FC Barcelona Lisowice (s) 11 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    Gäläktikös 2 : 0 Hugo (s)
    Cazador (s) 0 : 0 Mistrzowie z dzielnicy (w/o)
    Victoria Głosków (s) 2 : 8 KING ŁÓDŹ
    WOLNY LOS 0 : 3 Vanessa Club (s)

    Kolejka 2 - 02.01.2024

    WOLNY LOS 0 : 0 WOLNY LOS1
    Victoria Głosków (s) 1 : 9 Vanessa Club (s)
    Wawa 7 : 0 Stasin Red Devils
    Klasyczny 0 : 0 Strażak Karsy
    KSG BARTEK 7 : 0 Wawel Wirek
    Ostróda Tigers F.C. 7 : 1 Lechia-Dzierżoniów1946
    FC Barcelona Lisowice (s) 2 : 3 Hugo (s)
    Gäläktikös 9 : 1 Mistrzowie z dzielnicy
    Cazador (s) 6 : 0 KING ŁÓDŹ

    Kolejka 3 - 04.01.2024

    Stasin Red Devils 3 : 0 WOLNY LOS
    Strażak Karsy 6 : 2 Wawa
    Wawel Wirek 0 : 7 Klasyczny
    Lechia-Dzierżoniów1946 5 : 0 KSG BARTEK
    Hugo (s) 1 : 1 Ostróda Tigers F.C.
    Mistrzowie z dzielnicy 1 : 8 FC Barcelona Lisowice (s)
    KING ŁÓDŹ 2 : 5 Gäläktikös
    Vanessa Club (s) 1 : 5 Cazador (s)
    WOLNY LOS1 0 : 3 Victoria Głosków (s)

    Kolejka 4 - 06.01.2024

    Strażak Karsy 0 : 7 Stasin Red Devils
    Wawa 0 : 0 Wawel Wirek
    Klasyczny 9 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946
    KSG BARTEK 3 : 0 Hugo (s)
    Ostróda Tigers F.C. 13 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    FC Barcelona Lisowice (s) 5 : 0 KING ŁÓDŹ
    Gäläktikös 0 : 5 Vanessa Club (s)
    Victoria Głosków (s) 3 : 0 WOLNY LOS
    Cazador (s) 3 : 0 WOLNY LOS1

    Kolejka 5 - 07.01.2024

    Stasin Red Devils 5 : 2 Victoria Głosków (s)
    Wawel Wirek 1 : 7 Strażak Karsy
    Lechia-Dzierżoniów1946 3 : 0 Wawa (w/o)
    Hugo (s) 2 : 2 Klasyczny
    Mistrzowie z dzielnicy 1 : 8 KSG BARTEK
    KING ŁÓDŹ 2 : 3 Ostróda Tigers F.C.
    Vanessa Club (s) 2 : 1 FC Barcelona Lisowice (s)
    WOLNY LOS 0 : 3 Cazador (s)
    WOLNY LOS1 0 : 3 Gäläktikös

    Kolejka 6 - 08.01.2024

    Wawel Wirek 1 : 5 Stasin Red Devils
    Strażak Karsy 6 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    Wawa 0 : 8 Hugo (s)
    Klasyczny 6 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    KSG BARTEK 10 : 0 KING ŁÓDŹ
    Ostróda Tigers F.C. 0 : 5 Vanessa Club (s)
    Cazador (s) 9 : 0 Victoria Głosków (s)
    Gäläktikös 3 : 0 WOLNY LOS
    FC Barcelona Lisowice (s) 3 : 0 WOLNY LOS1



    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktó (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawel Wirek ukarany odjęciem 10 punktó (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawa ukarany odjęciem 15 punktó (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cazador ukarany odjęciem 25 punktó (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 7 - 09.01.2024

    Stasin Red Devils 0 : 2 Cazador (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 1 : 7 Wawel Wirek
    Hugo (s) 0 : 1 Strażak Karsy
    Mistrzowie z dzielnicy 1 : 9 Wawa
    KING ŁÓDŹ 5 : 0 Klasyczny
    Vanessa Club (s) 1 : 4 KSG BARTEK
    Victoria Głosków (s) 1 : 4 Gäläktikös
    WOLNY LOS 0 : 3 FC Barcelona Lisowice (s)
    WOLNY LOS1 0 : 3 Ostróda Tigers F.C.

    Kolejka 8 - 11.01.2024

    Lechia-Dzierżoniów1946 1 : 7 Stasin Red Devils
    Wawel Wirek 1 : 6 Hugo (s)
    Strażak Karsy 13 : 2 Mistrzowie z dzielnicy
    Wawa 1 : 8 KING ŁÓDŹ
    Klasyczny 0 : 7 Vanessa Club (s)
    Gäläktikös 0 : 4 Cazador (s)
    FC Barcelona Lisowice (s) 7 : 1 Victoria Głosków (s)
    Ostróda Tigers F.C. 3 : 0 WOLNY LOS
    KSG BARTEK 3 : 0 WOLNY LOS1

    Kolejka 9 - 13.01.2024

    Stasin Red Devils 4 : 1 Gäläktikös
    Hugo (s) 10 : 1 Lechia-Dzierżoniów1946
    Mistrzowie z dzielnicy 3 : 2 Wawel Wirek
    KING ŁÓDŹ 2 : 0 Strażak Karsy
    Vanessa Club (s) 8 : 1 Wawa
    Cazador (s) 2 : 0 FC Barcelona Lisowice (s)
    Victoria Głosków (s) 2 : 6 Ostróda Tigers F.C.
    WOLNY LOS 0 : 3 KSG BARTEK
    WOLNY LOS1 0 : 3 Klasyczny

    Kolejka 10 - 14.01.2024

    Wawel Wirek 2 : 11 KING ŁÓDŹ
    Lechia-Dzierżoniów1946 3 : 2 Mistrzowie z dzielnicy
    Hugo (s) 2 : 6 Stasin Red Devils
    Strażak Karsy 0 : 4 Vanessa Club (s)
    FC Barcelona Lisowice (s) 4 : 0 Gäläktikös
    Ostróda Tigers F.C. 0 : 5 Cazador (s)
    KSG BARTEK 7 : 2 Victoria Głosków (s)
    Klasyczny 3 : 0 WOLNY LOS
    Wawa 3 : 0 WOLNY LOS1

    Kolejka 11 - 15.01.2024

    Stasin Red Devils 4 : 2 FC Barcelona Lisowice (s)
    Mistrzowie z dzielnicy 1 : 7 Hugo (s)
    KING ŁÓDŹ 3 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    Vanessa Club (s) 10 : 2 Wawel Wirek
    Gäläktikös 6 : 1 Ostróda Tigers F.C.
    Cazador (s) 1 : 3 KSG BARTEK
    Victoria Głosków (s) 0 : 3 Klasyczny
    WOLNY LOS 0 : 3 Wawa
    WOLNY LOS1 0 : 3 Strażak Karsy

    Kolejka 12 - 16.01.2024

    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 6 Stasin Red Devils
    Hugo (s) 2 : 0 KING ŁÓDŹ
    Lechia-Dzierżoniów1946 1 : 11 Vanessa Club (s)
    Ostróda Tigers F.C. 0 : 4 FC Barcelona Lisowice (s)
    KSG BARTEK 5 : 2 Gäläktikös
    Klasyczny 0 : 3 Cazador (s)
    Wawa 1 : 1 Victoria Głosków (s)
    Strażak Karsy 3 : 0 WOLNY LOS
    Wawel Wirek 3 : 0 WOLNY LOS1



    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktó (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawel Wirek ukarany odjęciem 10 punktó (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawa ukarany odjęciem 15 punktó (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cazador ukarany odjęciem 25 punktó (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 18.01.2024

    Stasin Red Devils 6 : 1 Ostróda Tigers F.C.
    KING ŁÓDŹ 10 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    Vanessa Club (s) 1 : 1 Hugo (s)
    FC Barcelona Lisowice (s) 1 : 3 KSG BARTEK
    Gäläktikös 4 : 2 Klasyczny
    Cazador (s) 10 : 0 Wawa
    Victoria Głosków (s) 0 : 5 Strażak Karsy
    WOLNY LOS 0 : 3 Wawel Wirek
    WOLNY LOS1 0 : 3 Lechia-Dzierżoniów1946

    Kolejka 14 - 20.01.2024

    KING ŁÓDŹ 0 : 3 Stasin Red Devils
    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 10 Vanessa Club (s)
    KSG BARTEK 4 : 0 Ostróda Tigers F.C.
    Klasyczny 1 : 5 FC Barcelona Lisowice (s)
    Wawa 2 : 6 Gäläktikös
    Strażak Karsy 1 : 5 Cazador (s)
    Wawel Wirek 2 : 7 Victoria Głosków (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 3 : 0 WOLNY LOS
    Hugo (s) 3 : 0 WOLNY LOS1

    Kolejka 15 - 21.01.2024

    Stasin Red Devils 1 : 2 KSG BARTEK
    Vanessa Club (s) 1 : 1 KING ŁÓDŹ
    Ostróda Tigers F.C. 1 : 7 Klasyczny
    FC Barcelona Lisowice (s) 10 : 0 Wawa
    Gäläktikös 0 : 0 Strażak Karsy
    Cazador (s) 11 : 3 Wawel Wirek
    Victoria Głosków (s) 7 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946
    WOLNY LOS 0 : 3 Hugo (s)
    WOLNY LOS1 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy

    Kolejka 16 - 22.01.2024

    Vanessa Club (s) 2 : 2 Stasin Red Devils
    Klasyczny 0 : 6 KSG BARTEK
    Wawa 0 : 4 Ostróda Tigers F.C.
    Strażak Karsy 2 : 5 FC Barcelona Lisowice (s)
    Wawel Wirek 0 : 7 Gäläktikös
    Lechia-Dzierżoniów1946 2 : 12 Cazador (s)
    Hugo (s) 5 : 0 Victoria Głosków (s)
    Mistrzowie z dzielnicy 3 : 0 WOLNY LOS
    KING ŁÓDŹ 3 : 0 WOLNY LOS1

    Kolejka 17 - 23.01.2024

    Ostróda Tigers F.C. 1 : 1 Strażak Karsy
    KSG BARTEK 8 : 1 Wawa
    Stasin Red Devils 6 : 1 Klasyczny
    FC Barcelona Lisowice (s) 5 : 0 Wawel Wirek
    Gäläktikös 7 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946
    Cazador (s) 6 : 2 Hugo (s)
    Victoria Głosków (s) 7 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    WOLNY LOS 0 : 3 KING ŁÓDŹ
    WOLNY LOS1 0 : 3 Vanessa Club (s)



    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktó (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawel Wirek ukarany odjęciem 10 punktó (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawa ukarany odjęciem 15 punktó (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cazador ukarany odjęciem 25 punktó (5 w/o w poprzednim sezonie).