Rozgrywki LT PL - III liga - XXXVI sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XXXVI sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.03.2024
    Huta Jazz : Zryw Dabrowka (b)
    Real Madrid : La Fiorita (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) : Internazionale Wodzisław Śląski
    LKS Czaszyn : The Gunners
    JELONKI Warszawa (b) : Orlęta Luków (s)
    Orzeł Palowice (s) : Fox River FC (b)
    FC Baryła (b) : Marsylia AFC (s)
    Perła Bałtyku (b) : soints (s)
    FLBZ (s) : kaliszfornia (b)


    Kolejka 19 - 26.03.2024
    Zryw Dabrowka (b) : kaliszfornia (b)
    FLBZ (s) : soints (s)
    Huta Jazz : Real Madrid
    KS Iłżanka Baranów (b) : La Fiorita (b)
    LKS Czaszyn : Internazionale Wodzisław Śląski
    JELONKI Warszawa (b) : The Gunners
    Orzeł Palowice (s) : Orlęta Luków (s)
    FC Baryła (b) : Fox River FC (b)
    Perła Bałtyku (b) : Marsylia AFC (s)


    Kolejka 20 - 28.03.2024
    kaliszfornia (b) : Huta Jazz
    Real Madrid : KS Iłżanka Baranów (b)
    La Fiorita (b) : LKS Czaszyn
    Internazionale Wodzisław Śląski : JELONKI Warszawa (b)
    The Gunners : Orzeł Palowice (s)
    Orlęta Luków (s) : FC Baryła (b)
    Fox River FC (b) : Perła Bałtyku (b)
    Marsylia AFC (s) : FLBZ (s)
    soints (s) : Zryw Dabrowka (b)


    Kolejka 21 - 30.03.2024
    Huta Jazz : KS Iłżanka Baranów (b)
    LKS Czaszyn : Real Madrid
    JELONKI Warszawa (b) : La Fiorita (b)
    Orzeł Palowice (s) : Internazionale Wodzisław Śląski
    FC Baryła (b) : The Gunners
    Perła Bałtyku (b) : Orlęta Luków (s)
    FLBZ (s) : Fox River FC (b)
    kaliszfornia (b) : soints (s)
    Zryw Dabrowka (b) : Marsylia AFC (s)


    Kolejka 22 - 31.03.2024
    soints (s) : Huta Jazz
    KS Iłżanka Baranów (b) : LKS Czaszyn
    Real Madrid : JELONKI Warszawa (b)
    La Fiorita (b) : Orzeł Palowice (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski : FC Baryła (b)
    The Gunners : Perła Bałtyku (b)
    Orlęta Luków (s) : FLBZ (s)
    Marsylia AFC (s) : kaliszfornia (b)
    Fox River FC (b) : Zryw Dabrowka (b)


    Kolejka 23 - 01.04.2024
    Huta Jazz : LKS Czaszyn
    JELONKI Warszawa (b) : KS Iłżanka Baranów (b)
    Orzeł Palowice (s) : Real Madrid
    FC Baryła (b) : La Fiorita (b)
    Perła Bałtyku (b) : Internazionale Wodzisław Śląski
    FLBZ (s) : The Gunners
    soints (s) : Marsylia AFC (s)
    kaliszfornia (b) : Fox River FC (b)
    Zryw Dabrowka (b) : Orlęta Luków (s)


    Kolejka 24 - 02.04.2024
    Marsylia AFC (s) : Huta Jazz
    LKS Czaszyn : JELONKI Warszawa (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) : Orzeł Palowice (s)
    Real Madrid : FC Baryła (b)
    La Fiorita (b) : Perła Bałtyku (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski : FLBZ (s)
    Fox River FC (b) : soints (s)
    Orlęta Luków (s) : kaliszfornia (b)
    The Gunners : Zryw Dabrowka (b)


    Kolejka 25 - 04.04.2024
    Huta Jazz : JELONKI Warszawa (b)
    Orzeł Palowice (s) : LKS Czaszyn
    FC Baryła (b) : KS Iłżanka Baranów (b)
    Perła Bałtyku (b) : Real Madrid
    FLBZ (s) : La Fiorita (b)
    Marsylia AFC (s) : Fox River FC (b)
    soints (s) : Orlęta Luków (s)
    kaliszfornia (b) : The Gunners
    Zryw Dabrowka (b) : Internazionale Wodzisław Śląski


    Kolejka 26 - 06.04.2024
    Fox River FC (b) : Huta Jazz
    JELONKI Warszawa (b) : Orzeł Palowice (s)
    LKS Czaszyn : FC Baryła (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) : Perła Bałtyku (b)
    Real Madrid : FLBZ (s)
    Orlęta Luków (s) : Marsylia AFC (s)
    The Gunners : soints (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski : kaliszfornia (b)
    La Fiorita (b) : Zryw Dabrowka (b)


    Kolejka 27 - 07.04.2024
    Perła Bałtyku (b) : LKS Czaszyn
    FC Baryła (b) : JELONKI Warszawa (b)
    Huta Jazz : Orzeł Palowice (s)
    FLBZ (s) : KS Iłżanka Baranów (b)
    Fox River FC (b) : Orlęta Luków (s)
    Marsylia AFC (s) : The Gunners
    soints (s) : Internazionale Wodzisław Śląski
    kaliszfornia (b) : La Fiorita (b)
    Zryw Dabrowka (b) : Real Madrid


    Kolejka 28 - 08.04.2024
    Orlęta Luków (s) : Huta Jazz
    Orzeł Palowice (s) : FC Baryła (b)
    JELONKI Warszawa (b) : Perła Bałtyku (b)
    LKS Czaszyn : FLBZ (s)
    The Gunners : Fox River FC (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski : Marsylia AFC (s)
    La Fiorita (b) : soints (s)
    Real Madrid : kaliszfornia (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) : Zryw Dabrowka (b)


    Kolejka 29 - 09.04.2024
    Huta Jazz : FC Baryła (b)
    Perła Bałtyku (b) : Orzeł Palowice (s)
    FLBZ (s) : JELONKI Warszawa (b)
    Orlęta Luków (s) : The Gunners
    Fox River FC (b) : Internazionale Wodzisław Śląski
    Marsylia AFC (s) : La Fiorita (b)
    soints (s) : Real Madrid
    kaliszfornia (b) : KS Iłżanka Baranów (b)
    Zryw Dabrowka (b) : LKS Czaszyn


    Kolejka 30 - 11.04.2024
    The Gunners : Huta Jazz
    FC Baryła (b) : Perła Bałtyku (b)
    Orzeł Palowice (s) : FLBZ (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski : Orlęta Luków (s)
    La Fiorita (b) : Fox River FC (b)
    Real Madrid : Marsylia AFC (s)
    KS Iłżanka Baranów (b) : soints (s)
    LKS Czaszyn : kaliszfornia (b)
    JELONKI Warszawa (b) : Zryw Dabrowka (b)


    Kolejka 31 - 13.04.2024
    Huta Jazz : Perła Bałtyku (b)
    FLBZ (s) : FC Baryła (b)
    The Gunners : Internazionale Wodzisław Śląski
    Orlęta Luków (s) : La Fiorita (b)
    Fox River FC (b) : Real Madrid
    Marsylia AFC (s) : KS Iłżanka Baranów (b)
    soints (s) : LKS Czaszyn
    kaliszfornia (b) : JELONKI Warszawa (b)
    Zryw Dabrowka (b) : Orzeł Palowice (s)


    Kolejka 32 - 14.04.2024
    Internazionale Wodzisław Śląski : Huta Jazz
    Perła Bałtyku (b) : FLBZ (s)
    La Fiorita (b) : The Gunners
    Real Madrid : Orlęta Luków (s)
    KS Iłżanka Baranów (b) : Fox River FC (b)
    LKS Czaszyn : Marsylia AFC (s)
    JELONKI Warszawa (b) : soints (s)
    Orzeł Palowice (s) : kaliszfornia (b)
    FC Baryła (b) : Zryw Dabrowka (b)


    Kolejka 33 - 15.04.2024
    Huta Jazz : FLBZ (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski : La Fiorita (b)
    The Gunners : Real Madrid
    Orlęta Luków (s) : KS Iłżanka Baranów (b)
    Fox River FC (b) : LKS Czaszyn
    Marsylia AFC (s) : JELONKI Warszawa (b)
    soints (s) : Orzeł Palowice (s)
    kaliszfornia (b) : FC Baryła (b)
    Zryw Dabrowka (b) : Perła Bałtyku (b)


    Kolejka 34 - 16.04.2024
    KS Iłżanka Baranów (b) : The Gunners
    Real Madrid : Internazionale Wodzisław Śląski
    La Fiorita (b) : Huta Jazz
    LKS Czaszyn : Orlęta Luków (s)
    JELONKI Warszawa (b) : Fox River FC (b)
    Orzeł Palowice (s) : Marsylia AFC (s)
    FC Baryła (b) : soints (s)
    Perła Bałtyku (b) : kaliszfornia (b)
    FLBZ (s) : Zryw Dabrowka (b)
    Kolejka 18 - 25.03.2024

    Huta Jazz 1 : 4 Zryw Dabrowka (b)
    Real Madrid 3 : 0 La Fiorita (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) 0 : 2 Internazionale Wodzisław Śląski
    LKS Czaszyn 2 : 5 The Gunners
    JELONKI Warszawa (b) 5 : 0 Orlęta Luków (s)
    Orzeł Palowice (s) 1 : 3 Fox River FC (b)
    FC Baryła (b) 2 : 6 Marsylia AFC (s)
    Perła Bałtyku (b) 10 : 0 soints (s)
    FLBZ (s) 0 : 3 kaliszfornia (b)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 19 - 26.03.2024

    Zryw Dabrowka (b) 4 : 0 kaliszfornia (b)
    FLBZ (s) 5 : 0 soints (s)
    Huta Jazz 0 : 2 Real Madrid
    KS Iłżanka Baranów (b) 3 : 0 La Fiorita (b)
    LKS Czaszyn 1 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski
    JELONKI Warszawa (b) 0 : 3 The Gunners
    Orzeł Palowice (s) 7 : 2 Orlęta Luków (s)
    FC Baryła (b) 1 : 1 Fox River FC (b)
    Perła Bałtyku (b) 0 : 2 Marsylia AFC (s)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 20 - 28.03.2024

    kaliszfornia (b) 3 : 0 Huta Jazz
    Real Madrid 2 : 4 KS Iłżanka Baranów (b)
    La Fiorita (b) 0 : 2 LKS Czaszyn
    Internazionale Wodzisław Śląski 6 : 2 JELONKI Warszawa (b)
    The Gunners 6 : 1 Orzeł Palowice (s)
    Orlęta Luków (s) 0 : 4 FC Baryła (b)
    Fox River FC (b) 1 : 3 Perła Bałtyku (b)
    Marsylia AFC (s) 3 : 0 FLBZ (s)
    soints (s) 2 : 6 Zryw Dabrowka (b)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).









    Kolejka 21 - 30.03.2024

    Huta Jazz 0 : 3 KS Iłżanka Baranów (b)
    LKS Czaszyn 0 : 3 Real Madrid
    JELONKI Warszawa (b) 2 : 5 La Fiorita (b)
    Orzeł Palowice (s) 2 : 6 Internazionale Wodzisław Śląski
    FC Baryła (b) 1 : 6 The Gunners
    Perła Bałtyku (b) 11 : 0 Orlęta Luków (s)
    FLBZ (s) 1 : 8 Fox River FC (b)
    kaliszfornia (b) 7 : 0 soints (s)
    Zryw Dabrowka (b) 0 : 3 Marsylia AFC (s)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 22 - 31.03.2024

    soints (s) 1 : 8 Huta Jazz
    KS Iłżanka Baranów (b) 0 : 4 LKS Czaszyn
    Real Madrid 2 : 0 JELONKI Warszawa (b)
    La Fiorita (b) 1 : 4 Orzeł Palowice (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski 7 : 1 FC Baryła (b)
    The Gunners 3 : 0 Perła Bałtyku (b)
    Orlęta Luków (s) 2 : 4 FLBZ (s)
    Marsylia AFC (s) 3 : 0 kaliszfornia (b)
    Fox River FC (b) 3 : 0 Zryw Dabrowka (b)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 23 - 01.04.2024

    Huta Jazz 0 : 5 LKS Czaszyn
    JELONKI Warszawa (b) 0 : 2 KS Iłżanka Baranów (b)
    Orzeł Palowice (s) 4 : 1 Real Madrid
    FC Baryła (b) 1 : 4 La Fiorita (b)
    Perła Bałtyku (b) 1 : 3 Internazionale Wodzisław Śląski
    FLBZ (s) 0 : 6 The Gunners
    soints (s) 0 : 5 Marsylia AFC (s)
    kaliszfornia (b) 0 : 4 Fox River FC (b)
    Zryw Dabrowka (b) 6 : 0 Orlęta Luków (s)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 2 times, last by “Mewa” ().

    Kolejka 24 - 02.04.2024

    Marsylia AFC (s) 3 : 0 Huta Jazz
    LKS Czaszyn 4 : 0 JELONKI Warszawa (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) 5 : 1 Orzeł Palowice (s)
    Real Madrid 3 : 1 FC Baryła (b)
    La Fiorita (b) 0 : 2 Perła Bałtyku (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski 4 : 0 FLBZ (s)
    Fox River FC (b) 7 : 2 soints (s)
    Orlęta Luków (s) 0 : 5 kaliszfornia (b)
    The Gunners 3 : 0 Zryw Dabrowka (b)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 25 - 04.04.2024

    Huta Jazz 0 : 3 JELONKI Warszawa (b)
    Orzeł Palowice (s) 1 : 3 LKS Czaszyn
    FC Baryła (b) 0 : 3 KS Iłżanka Baranów (b)
    Perła Bałtyku (b) 3 : 0 Real Madrid
    FLBZ (s) 0 : 4 La Fiorita (b)
    Marsylia AFC (s) 3 : 0 Fox River FC (b)
    soints (s) 10 : 2 Orlęta Luków (s)
    kaliszfornia (b) 0 : 3 The Gunners
    Zryw Dabrowka (b) 0 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 26 - 06.04.2024

    Fox River FC (b) 4 : 1 Huta Jazz
    JELONKI Warszawa (b) 0 : 0 Orzeł Palowice (s)
    LKS Czaszyn 4 : 0 FC Baryła (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) 1 : 0 Perła Bałtyku (b)
    Real Madrid 5 : 1 FLBZ (s)
    Orlęta Luków (s) 0 : 10 Marsylia AFC (s)
    The Gunners 5 : 1 soints (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski 4 : 0 kaliszfornia (b)
    La Fiorita (b) 6 : 2 Zryw Dabrowka (b)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 27 - 07.04.2024

    Perła Bałtyku (b) 4 : 0 LKS Czaszyn
    FC Baryła (b) 1 : 1 JELONKI Warszawa (b)
    Huta Jazz 0 : 3 Orzeł Palowice (s)
    FLBZ (s) 0 : 4 KS Iłżanka Baranów (b)
    Fox River FC (b) 10 : 0 Orlęta Luków (s)
    Marsylia AFC (s) 0 : 3 The Gunners
    soints (s) 0 : 8 Internazionale Wodzisław Śląski
    kaliszfornia (b) 0 : 3 La Fiorita (b)
    Zryw Dabrowka (b) 2 : 6 Real Madrid



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 28 - 08.04.2024

    Orlęta Luków (s) 0 : 6 Huta Jazz
    Orzeł Palowice (s) 3 : 1 FC Baryła (b)
    JELONKI Warszawa (b) 0 : 2 Perła Bałtyku (b)
    LKS Czaszyn 7 : 1 FLBZ (s)
    The Gunners 3 : 1 Fox River FC (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski 1 : 2 Marsylia AFC (s)
    La Fiorita (b) 8 : 1 soints (s)
    Real Madrid 4 : 2 kaliszfornia (b)
    KS Iłżanka Baranów (b) 2 : 2 Zryw Dabrowka (b)



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka - 09.04.2024

    Huta Jazz 0 : 3 FC Baryła (b)
    Perła Bałtyku (b) 4 : 0 Orzeł Palowice (s)
    FLBZ (s) 5 : 2 JELONKI Warszawa (b)
    Orlęta Luków (s) 0 : 9 The Gunners
    Fox River FC (b) 1 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski
    Marsylia AFC (s) 4 : 1 La Fiorita (b)
    soints (s) 0 : 5 Real Madrid
    kaliszfornia (b) 2 : 0 KS Iłżanka Baranów (b)
    Zryw Dabrowka (b) 2 : 0 LKS Czaszyn



    Zespół Fox River FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).