Rozgrywki LT PL - IVA liga - XXXVI sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - XXXVI sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.03.2024
    FC Nowa Wieś : Vanessa Club (b)
    Kościan FC 2021 : FC Emirates Tychy
    Redłovia Redło : Słupia Black
    mars : ASD Taurisano Calcio
    KS Górnik Konin : Loserpool (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : Stall Stalowa Wola
    Stasin Red Devils (b) : Zagłębie Lubin2 (s)
    Zabudowa FC : SSC Huragan Szczecin
    RWKS Sparta : Gäläktikös (b)


    Kolejka 19 - 26.03.2024
    Vanessa Club (b) : Gäläktikös (b)
    RWKS Sparta : SSC Huragan Szczecin
    FC Nowa Wieś : Kościan FC 2021
    Redłovia Redło : FC Emirates Tychy
    mars : Słupia Black
    KS Górnik Konin : ASD Taurisano Calcio
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : Loserpool (s)
    Stasin Red Devils (b) : Stall Stalowa Wola
    Zabudowa FC : Zagłębie Lubin2 (s)


    Kolejka 20 - 28.03.2024
    Gäläktikös (b) : FC Nowa Wieś
    Kościan FC 2021 : Redłovia Redło
    FC Emirates Tychy : mars
    Słupia Black : KS Górnik Konin
    ASD Taurisano Calcio : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    Loserpool (s) : Stasin Red Devils (b)
    Stall Stalowa Wola : Zabudowa FC
    Zagłębie Lubin2 (s) : RWKS Sparta
    SSC Huragan Szczecin : Vanessa Club (b)


    Kolejka 21 - 30.03.2024
    FC Nowa Wieś : Redłovia Redło
    mars : Kościan FC 2021
    KS Górnik Konin : FC Emirates Tychy
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : Słupia Black
    Stasin Red Devils (b) : ASD Taurisano Calcio
    Zabudowa FC : Loserpool (s)
    RWKS Sparta : Stall Stalowa Wola
    Gäläktikös (b) : SSC Huragan Szczecin
    Vanessa Club (b) : Zagłębie Lubin2 (s)


    Kolejka 22 - 31.03.2024
    SSC Huragan Szczecin : FC Nowa Wieś
    Redłovia Redło : mars
    Kościan FC 2021 : KS Górnik Konin
    FC Emirates Tychy : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    Słupia Black : Stasin Red Devils (b)
    ASD Taurisano Calcio : Zabudowa FC
    Loserpool (s) : RWKS Sparta
    Zagłębie Lubin2 (s) : Gäläktikös (b)
    Stall Stalowa Wola : Vanessa Club (b)


    Kolejka 23 - 01.04.2024
    FC Nowa Wieś : mars
    KS Górnik Konin : Redłovia Redło
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : Kościan FC 2021
    Stasin Red Devils (b) : FC Emirates Tychy
    Zabudowa FC : Słupia Black
    RWKS Sparta : ASD Taurisano Calcio
    SSC Huragan Szczecin : Zagłębie Lubin2 (s)
    Gäläktikös (b) : Stall Stalowa Wola
    Vanessa Club (b) : Loserpool (s)


    Kolejka 24 - 02.04.2024
    Zagłębie Lubin2 (s) : FC Nowa Wieś
    mars : KS Górnik Konin
    Redłovia Redło : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    Kościan FC 2021 : Stasin Red Devils (b)
    FC Emirates Tychy : Zabudowa FC
    Słupia Black : RWKS Sparta
    Stall Stalowa Wola : SSC Huragan Szczecin
    Loserpool (s) : Gäläktikös (b)
    ASD Taurisano Calcio : Vanessa Club (b)


    Kolejka 25 - 04.04.2024
    FC Nowa Wieś : KS Górnik Konin
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : mars
    Stasin Red Devils (b) : Redłovia Redło
    Zabudowa FC : Kościan FC 2021
    RWKS Sparta : FC Emirates Tychy
    Zagłębie Lubin2 (s) : Stall Stalowa Wola
    SSC Huragan Szczecin : Loserpool (s)
    Gäläktikös (b) : ASD Taurisano Calcio
    Vanessa Club (b) : Słupia Black


    Kolejka 26 - 06.04.2024
    Stall Stalowa Wola : FC Nowa Wieś
    KS Górnik Konin : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    mars : Stasin Red Devils (b)
    Redłovia Redło : Zabudowa FC
    Kościan FC 2021 : RWKS Sparta
    Loserpool (s) : Zagłębie Lubin2 (s)
    ASD Taurisano Calcio : SSC Huragan Szczecin
    Słupia Black : Gäläktikös (b)
    FC Emirates Tychy : Vanessa Club (b)


    Kolejka 27 - 07.04.2024
    Zabudowa FC : mars
    Stasin Red Devils (b) : KS Górnik Konin
    FC Nowa Wieś : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    RWKS Sparta : Redłovia Redło
    Stall Stalowa Wola : Loserpool (s)
    Zagłębie Lubin2 (s) : ASD Taurisano Calcio
    SSC Huragan Szczecin : Słupia Black
    Gäläktikös (b) : FC Emirates Tychy
    Vanessa Club (b) : Kościan FC 2021


    Kolejka 28 - 08.04.2024
    Loserpool (s) : FC Nowa Wieś
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : Stasin Red Devils (b)
    KS Górnik Konin : Zabudowa FC
    mars : RWKS Sparta
    ASD Taurisano Calcio : Stall Stalowa Wola
    Słupia Black : Zagłębie Lubin2 (s)
    FC Emirates Tychy : SSC Huragan Szczecin
    Kościan FC 2021 : Gäläktikös (b)
    Redłovia Redło : Vanessa Club (b)


    Kolejka 29 - 09.04.2024
    FC Nowa Wieś : Stasin Red Devils (b)
    Zabudowa FC : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    RWKS Sparta : KS Górnik Konin
    Loserpool (s) : ASD Taurisano Calcio
    Stall Stalowa Wola : Słupia Black
    Zagłębie Lubin2 (s) : FC Emirates Tychy
    SSC Huragan Szczecin : Kościan FC 2021
    Gäläktikös (b) : Redłovia Redło
    Vanessa Club (b) : mars


    Kolejka 30 - 11.04.2024
    ASD Taurisano Calcio : FC Nowa Wieś
    Stasin Red Devils (b) : Zabudowa FC
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : RWKS Sparta
    Słupia Black : Loserpool (s)
    FC Emirates Tychy : Stall Stalowa Wola
    Kościan FC 2021 : Zagłębie Lubin2 (s)
    Redłovia Redło : SSC Huragan Szczecin
    mars : Gäläktikös (b)
    KS Górnik Konin : Vanessa Club (b)


    Kolejka 31 - 13.04.2024
    FC Nowa Wieś : Zabudowa FC
    RWKS Sparta : Stasin Red Devils (b)
    ASD Taurisano Calcio : Słupia Black
    Loserpool (s) : FC Emirates Tychy
    Stall Stalowa Wola : Kościan FC 2021
    Zagłębie Lubin2 (s) : Redłovia Redło
    SSC Huragan Szczecin : mars
    Gäläktikös (b) : KS Górnik Konin
    Vanessa Club (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)


    Kolejka 32 - 14.04.2024
    Słupia Black : FC Nowa Wieś
    Zabudowa FC : RWKS Sparta
    FC Emirates Tychy : ASD Taurisano Calcio
    Kościan FC 2021 : Loserpool (s)
    Redłovia Redło : Stall Stalowa Wola
    mars : Zagłębie Lubin2 (s)
    KS Górnik Konin : SSC Huragan Szczecin
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : Gäläktikös (b)
    Stasin Red Devils (b) : Vanessa Club (b)


    Kolejka 33 - 15.04.2024
    FC Nowa Wieś : RWKS Sparta
    Słupia Black : FC Emirates Tychy
    ASD Taurisano Calcio : Kościan FC 2021
    Loserpool (s) : Redłovia Redło
    Stall Stalowa Wola : mars
    Zagłębie Lubin2 (s) : KS Górnik Konin
    SSC Huragan Szczecin : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    Gäläktikös (b) : Stasin Red Devils (b)
    Vanessa Club (b) : Zabudowa FC


    Kolejka 34 - 16.04.2024
    Redłovia Redło : ASD Taurisano Calcio
    Kościan FC 2021 : Słupia Black
    FC Emirates Tychy : FC Nowa Wieś
    mars : Loserpool (s)
    KS Górnik Konin : Stall Stalowa Wola
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) : Zagłębie Lubin2 (s)
    Stasin Red Devils (b) : SSC Huragan Szczecin
    Zabudowa FC : Gäläktikös (b)
    RWKS Sparta : Vanessa Club (b)
    Kolejka 18 - 25.03.2024

    FC Nowa Wieś
    3 : 0 w/o Vanessa Club (b)
    Kościan FC 2021 5 : 1 FC Emirates Tychy
    Redłovia Redło 0 : 6 Słupia Black
    mars 0 : 4 ASD Taurisano Calcio
    KS Górnik Konin
    3 : 0 w/o Loserpool (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 8 : 0 Stall Stalowa Wola
    Stasin Red Devils (b) 0 : 5 Zagłębie Lubin2 (s)
    Zabudowa FC 0 : 4 SSC Huragan Szczecin
    RWKS Sparta 10 : 2 Gäläktikös (b)



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 19 - 26.03.2024

    Vanessa Club (b)
    0 : 3 w/o Gäläktikös (b)
    RWKS Sparta 3 : 0 SSC Huragan Szczecin
    FC Nowa Wieś 1 : 4 Kościan FC 2021
    Redłovia Redło 2 : 0 FC Emirates Tychy
    mars 0 : 3 Słupia Black
    KS Górnik Konin 1 : 9 ASD Taurisano Calcio
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    3 : 0 w/o Loserpool (s)
    Stasin Red Devils (b) 5 : 0 Stall Stalowa Wola
    Zabudowa FC 1 : 8 Zagłębie Lubin2 (s)



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 20 - 28.03.2024

    Gäläktikös (b) 2 : 6 FC Nowa Wieś
    Kościan FC 2021 4 : 0 Redłovia Redło
    FC Emirates Tychy 1 : 6 mars
    Słupia Black 7 : 1 KS Górnik Konin
    ASD Taurisano Calcio 0 : 2 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    Loserpool (s)
    0 : 3 w/o Stasin Red Devils (b)
    Stall Stalowa Wola 0 : 4 Zabudowa FC
    Zagłębie Lubin2 (s) 2 : 0 RWKS Sparta
    SSC Huragan Szczecin
    3 : 0 w/o Vanessa Club (b)



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 21 - 30.03.2024

    FC Nowa Wieś 4 : 0 Redłovia Redło
    mars 1 : 1 Kościan FC 2021
    KS Górnik Konin 0 : 7 FC Emirates Tychy
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 3 : 1 Słupia Black
    Stasin Red Devils (b) 0 : 2 ASD Taurisano Calcio
    Zabudowa FC
    3 : 0 w/o Loserpool (s)
    RWKS Sparta 4 : 0 Stall Stalowa Wola
    Gäläktikös (b) 1 : 7 SSC Huragan Szczecin
    Vanessa Club (b)
    0 : 3 w/o Zagłębie Lubin2 (s)



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 22 - 31.03.2024

    SSC Huragan Szczecin 5 : 0 FC Nowa Wieś
    Redłovia Redło 0 : 4 mars
    Kościan FC 2021 9 : 1 KS Górnik Konin
    FC Emirates Tychy 2 : 9 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    Słupia Black 3 : 0 Stasin Red Devils (b)
    ASD Taurisano Calcio 7 : 2 Zabudowa FC
    Loserpool (s)
    0 : 3 w/o RWKS Sparta
    Zagłębie Lubin2 (s) 10 : 2 Gäläktikös (b)
    Stall Stalowa Wola
    3 : 0 w/o Vanessa Club (b)



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 23 - 01.04.2024

    FC Nowa Wieś 2 : 9 mars
    KS Górnik Konin 0 : 5 Redłovia Redło
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 2 : 3 Kościan FC 2021
    Stasin Red Devils (b) 6 : 0 FC Emirates Tychy
    Zabudowa FC 0 : 5 Słupia Black
    RWKS Sparta 3 : 0 ASD Taurisano Calcio
    SSC Huragan Szczecin 0 : 2 Zagłębie Lubin2 (s)
    Gäläktikös (b) 0 : 2 Stall Stalowa Wola
    Vanessa Club (b)
    3 : 0 w/o Loserpool (s)



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 24 - 02.04.2024

    Zagłębie Lubin2 (s) 4 : 1 FC Nowa Wieś
    mars 9 : 1 KS Górnik Konin
    Redłovia Redło 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    Kościan FC 2021 2 : 1 Stasin Red Devils (b)
    FC Emirates Tychy 0 : 4 Zabudowa FC
    Słupia Black 1 : 3 RWKS Sparta
    Stall Stalowa Wola 0 : 3 SSC Huragan Szczecin
    Loserpool (s)
    0 : 3 w/o Gäläktikös (b)
    ASD Taurisano Calcio 12 : 0 Vanessa Club (b)



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 25 - 04.04.2024

    FC Nowa Wieś 4 : 0 KS Górnik Konin
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 4 : 0 mars
    Stasin Red Devils (b) 7 : 0 Redłovia Redło
    Zabudowa FC 2 : 5 Kościan FC 2021
    RWKS Sparta 7 : 0 FC Emirates Tychy
    Zagłębie Lubin2 (s) 6 : 0 Stall Stalowa Wola
    SSC Huragan Szczecin
    3 : 0 w/o Loserpool (s)
    Gäläktikös (b) 2 : 9 ASD Taurisano Calcio
    Vanessa Club (b) 0 : 7 Słupia Black



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).








    New

    Kolejka 26 - 06.04.2024

    Stall Stalowa Wola 1 : 5 FC Nowa Wieś
    KS Górnik Konin 1 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    mars 1 : 4 Stasin Red Devils (b)
    Redłovia Redło 2 : 1 Zabudowa FC
    Kościan FC 2021 0 : 4 RWKS Sparta
    Loserpool (s)
    0 : 3 w/o Zagłębie Lubin2 (s)
    ASD Taurisano Calcio 0 : 0 SSC Huragan Szczecin
    Słupia Black 6 : 2 Gäläktikös (b)
    FC Emirates Tychy 1 : 2 Vanessa Club (b)



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 27 - 07.04.2024

    Zabudowa FC 1 : 4 mars
    Stasin Red Devils (b) 5 : 0 KS Górnik Konin
    FC Nowa Wieś 0 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    RWKS Sparta 8 : 2 Redłovia Redło
    Stall Stalowa Wola
    3 : 0 w/o Loserpool (s)
    Zagłębie Lubin2 (s) 5 : 0 ASD Taurisano Calcio
    SSC Huragan Szczecin 4 : 1 Słupia Black
    Gäläktikös (b) 3 : 2 FC Emirates Tychy
    Vanessa Club (b) 0 : 4 Kościan FC 2021



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 28 - 08.04.2024

    Loserpool (s)
    0 : 3 w/o FC Nowa Wieś
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s) 2 : 0 Stasin Red Devils (b)
    KS Górnik Konin 1 : 8 Zabudowa FC
    mars 2 : 6 RWKS Sparta
    ASD Taurisano Calcio 6 : 0 Stall Stalowa Wola
    Słupia Black 1 : 6 Zagłębie Lubin2 (s)
    FC Emirates Tychy 0 : 4 SSC Huragan Szczecin
    Kościan FC 2021 6 : 0 Gäläktikös (b)
    Redłovia Redło 0 : 0 Vanessa Club (b)



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 29 - 09.04.2024

    FC Nowa Wieś 0 : 6 Stasin Red Devils (b)
    Zabudowa FC 1 : 7 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (s)
    RWKS Sparta 8 : 0 KS Górnik Konin
    Loserpool (s)
    0 : 3 w/o ASD Taurisano Calcio
    Stall Stalowa Wola 2 : 9 Słupia Black
    Zagłębie Lubin2 (s) 6 : 0 FC Emirates Tychy
    SSC Huragan Szczecin 2 : 0 Kościan FC 2021
    Gäläktikös (b) 1 : 0 Redłovia Redło
    Vanessa Club (b) 0 : 5 mars



    Zespół Loserpool ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Stall Stalowa Wola ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).